Pokazuje rezultate 1 do 9 od 9

Tema: zasto ne mogu vidjeti cijeli ekran

  1. #1

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    14

    Početno zasto ne mogu vidjeti cijeli ekran

    prije sam mogla vidjeti cijeli post na ekranu, a sada samo po pola pa uvijek moram ici sa onim scrolom. i onda kada dodjem do kraja ne vidim tko je to napisao pa mi je to bas bezveze.
    e sad jel trebam sta prilagoditi ili to tak mora biti.

    hvala na pomoci

  2. #2
    ivarica

    Početno

    imas li mogucnost povecati rezoluciju ekrana?

  3. #3

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    98

    Početno i ja

    nemogu vidjeti cijeli ekran

  4. #4

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    18

    Početno

    Treba skresat ime forumu:
    "Poboljšanje uvjeta u rodilištima, zdravstvenim i predškolskim ustanovama - aktivnosti i projekti"
    jer se zbog njega padajući izbornik Forum(o)Bira rasteže unedogled i onima koji su na 800x600 ne prikazuje dobro forum, tj, pojavljuje im se vodoravna klizna traka.

  5. #5

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    64

    Početno

    Ja na lap topu ne vidim ceo ekran takođe, ali na poslu da (veći je).

  6. #6

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    98

    Početno tako i meni

    pojavljuje se vodoravn aklizna traka koja me nervira jer hoču vidjet tko piše i sve pročitat,a ovako ne mogu pa je dosta dosadno

  7. #7
    ivarica

    Početno

    sunceko, ali meni prebaci bez problema sve sto je previse u tom nazivu u drugi red.

  8. #8

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    18

    Početno

    na naslovnoj stranici da, ali kod pregledavanja postova ne jer padajući izbornici nemaju mogućnost prelamanja teksta.
    baci pogled na dno stranice, pa kreni polagano prema gore dok ti oko ne zapne za nešto pored čega piše Forum(o)Bir - na taj padajući izbornik mislim.
    znači: treba otići u AdministratorPanel -> Forumi -> Administracija -> pored spomenut foruma [poboljšanje uvjeta...] kliknut na "Uredite" i skratiti mu ime.

  9. #9

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    18

    Početno

    ima i teži način, a taj je da ideš prtljati po predlošku [viewtopic_body.tpl] i da prebaciš Forum(o)Bir u novi red il ga pukneš negdje drugdje... al je ovo gornje jednostavnije.

    ja sam na svom forumu gotovo potpuno izbacila van Forum(o)Bir - ostavila sam ga samo kod pregledavanja popisa tema [viewforum_body.tpl].

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •