Pokazuje rezultate 1 do 7 od 7

Tema: Korekcije-operacije

  1. #1
    domy avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,244

    Početno Korekcije-operacije

    Dakle zanima me jel netko bio na nekoj plastičnoj operaciji i gdje je to najbolje napraviti u nekoj poliklinici ili u bolnici.
    ​ I konkretno me zanimaju cjene recimo korekcija grudi ako netko zna

  2. #2
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,505

  3. #3
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Mene ne brinu cice, nego lice čak mi i rima štima.
    Šalu na stranu, ja bih malo popeglala facu. Imam tri duboke bore na čelu i dvije između obrva pa izgledam kao da sam vječno ljuta ili bar jako umorna.
    Također imam dojam da su mi se usne nekako spustile. Odnosno kutovi usana pa opet izgledam ljuto, tužno...
    Gornji kapci su mi kao celofan i isto su se malo spustili.
    Podbradak me isto sekira.
    I tak...botox ne bi. Radikalni face lifting isto, barem za sada- ne. Primamljivi su mi fileri. Eventualno liposukcija podbratka.
    Ima li tko kakva iskustva s tim?
    Cijene otprilike znam. Zanimaju me efekti i tijek pojedinog zahvata.

  4. #4

    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    9

    Početno

    Za kapke jedini postupak koji radi je blefaroplastika, može se raditi i u lokalnoj anesteziji A što se filera tiče za oko usana ja bih prije išla sa hijaluronom nego sa botoxom. Botox je dobar za čelo, za oko očiju i kod najboljih svjetskih stručnjaka zna doći do paralize nerva(nije trajno ali je neugodno). Hijaluron je dobar od proizvođača Stylage traje i do 9 mjeseci.

  5. #5
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Ne, botox neću. Hijaluron mi je interesantan. Čula sam da ima dobre rezultate.
    Jesi probala?

  6. #6
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    nisam ja (nije da ne bih, al skupo brate, a nije još takva panika ) i jako je zadovoljna. e, sad, da ne znaš da je bila, ne bi nikad primjetila da je radila neke korekcije. reakcije su bile - ooo, naspavala si se, baš svježe izgledaš.
    kad je došla kod nas, nakon tih filera, mm joj je rekao, hebemu viša, za te pare mislio sam da te neću prepoznati
    al on nema pojma, cilj i je da se ne vidi da si radila korekcije, a da ti kažu da super izgledaš, jel tako
    tako da, bore oko očiju su joj ostale, nije to neki spektakl, ali, kažem, lice joj jedobilo svježinu.

  7. #7
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    E to bi ja. Za sada ništa drastično ne dolazi u obzir, ali ovo što Cvijeto pišeš mi je i cilj; da ne izgledam umorno i ljuto.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •