Pokazuje rezultate 1 do 11 od 11

Tema: Ugovor na određeno i trudnoća

  1. #1

    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Postovi
    24

    Početno Ugovor na određeno i trudnoća

    Trebala bi savjet. Radim u ovom poduzeću sad će 2 godine ugovore nam produžuju svakih 6 mjeseci. E sad moj ugovor ističe sad 30.6 i tad ću vjerovatno dobit novi na 6 mj. Sad neznam šta da radim ostala sam trudna ( potpomognuta oplodnja) ako idem odmah na bolovanje kakva su mi prava dali ću imati primanja, ili da radim još taj mjesec i kako će biti dalje dali će mi dati otkaz cim mi istekne ugovor. Teško mi je odlučit, posao mi je naporan fizički radim dižem teret( radim u skladištu paketa) bojim se da neugrozim trudnoću. U biti kakva mi je razlika ako idem odmah na bolovanje a ugovor mi ističe za mjesec dana?

  2. #2
    amsterdam avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Postovi
    171

    Početno

    budući da imaš 9 mj neprekinutog radnog staža ako sada odeš na bolovanje (za vrijeme radnog odnosa) imati ćeš naknadu plače za vrijeme bolovanja kao i prvih 6 mjeseci rodiljnog dopusta i biti ćeš prijavljena preko hzzo-a a ne preko poslodavca. drugih 6 mj tj.roditeljski dopust će ti ćeš se trebati prijaviti na burzu i dobivati 1.663,00kn mjesečno. neka me isprave ako griješim

  3. #3
    anđeo26012013 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Budinšćina
    Postovi
    733

    Početno

    točno je,samo otvori komplikacije dok si još pod ugovorom

  4. #4

    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Postovi
    24

    Početno

    Znači ništa mi neznači to da čekam novi ugovor imat ću ista prava. A kako to ide kad je istek ugovora ako si na trudničkom ideš na burzu? Ili zakon ima neke propise kao npr da ti nemogu dati otkaz dok si na bolovanju bez obzira ako ti ističe ugovor.

  5. #5
    amsterdam avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Postovi
    171

    Početno

    ugovor o radu na određeno istječe istekom vremena na koji je sklopljen (u tvom slučaju 30.06.) bez obzira na trudnoću, bolovanje i sl. ovo što ti misliš se odnosi na zaposlene za stalno. tebi ako produže ugovor na još 6 mj ništa se neće promijeniti jer će ti opet istječi tijekom trajanja bolovanja... normalno otvori komplikacije u trudnoći, isplata naknade zbog komplikacija ide automatski od hzzo-a, ne više od poslodavca, i tako će ti biti sve do početka rodiljnog dopusta, u tvom slučaju 45 dana prije termina. od tog datuma će ti početi isplata naknade za rodiljni dopust po prosjeku plaće koju si imala u zadnjih 6 mjeseci rada (to su ti 6 mj.prije otvaranja komplikacija..) kada prođe 6 mj rodiljnog dopusta ako se odlučiš na korištenje roditeljskog dopusta koristit ćeš roditeljski dopust za nezaposlene, a u tom slučaju sa papirima koje dobiješ na hzzo-u kod zatvaranja rodiljnog dopusta javiti ćeš se na burzu, gdje će te oni prijaviti, odraditi ćeš njihove formalnosti i budući da nastavljaš sa roditeljskim dobit ćeš njihovu potvrdu kojom ćeš se ponovno vratiti na hzzo (i sa još potrebnim dokumentima ) prijaviti roditeljski dopust. sad sve to zvuči komplicirano, ali do tada imaš još vremena. a i oni sve to znaju i lijepo te samo seljakaju kam sve moraš i kaj sve od papira moraš imati...

  6. #6
    Apolonia-Lu avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    32

    Početno

    ja bih ti preporučila da se dobro raspitaš na hzzo-u.
    znam da sve varira od slučaja do slučaja, ali sam i sama imala sličnu situaciju, pa samo prenosim svoja iskustva.
    uglavnom, čini mi se da je kad ti isteknu komplikacije i počne porodiljni dopust bitno da budeš u radnom odnosu.
    Meni je ugovor na određeno isticao 30.11. a termin poroda je bio 12.11. dakle porodiljni mi je startao 30.09, a postojala je mogućnost da do tada firma ode u stečaj i službenica na hzzo mi je objasnila da mi u tom slučaju nebi gledali prosjek plaća, nego bi koristila porodiljni kao nezaposlena osoba i to bi bilo oko 2660kn. Srećom, ipak je firma opstala, dobila sam radnu knjižicu po isteku ugovora. prvih 6 mjeseci imam normalnu plaću, a drugih 6 ću imati 1660kn.
    Ako su ti odnosi u firmi ok, probaj zamoliti jel postoji mogućnost da ti nakon isteka produže ugovor iako si na bolovanju, njih to ništa ne košta ,a tebi bi značilo.

  7. #7

    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Postovi
    24

    Početno

    Hvala na informacijama, morat ću na hzzo pitati, ako mi budu htjeli objasnit i koliko će htjet odvojit vremena za mene. Jer ja radim 10 godina neprekidnog radnog staža( samo sam mjenjala poslodavca jednom ali bez prekida) i sad mi ovo nikako nije opcija nepružaju nam neku zaštitu ni financisku sigurnost.

  8. #8

    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Postovi
    3

    Početno

    evo sam se registrirala samo da me neko prosvijetli jer vidim da ste mnoge imale iskustva s ugovorima na određeno i trudnoćom.
    molim vas ko boga kakav savjet što da radim.
    novinar sam, i nakon diplome 6 godina sam radila u medijima , naravno sve honorarno. neču sad ulazit u to jer ću se opet živcirat, al eto prvi sam put u životu na ugovoru na određeno.
    šoviše potpisala sam ga jučer!! na 6 mjeseci.
    a ja trudna !! mislim, srce se još ne čuje, pregled za 7 dana, bila samo na onaj prvi prvi pregled, 5 tjedana kao trudna.
    drugo dijete.
    i šta sad??!!
    bila sam toliko pametna da nisam spominjala niakkvu trudnoću na poslu.
    ako sam ga potpisala jučer, datumski e navedeno da je potpisan 1.8. što znači da traje do 1.2.
    termin neslužbeni je sad 8.4.
    šta mi je činiti?
    ja bi radila svakako do kad budem mogla, radi mi se jer nisam radila 3 godine i ispalila sam!
    kako izvest da od 1.2. ne budem na minimalcu od 166o kn???
    ovi u firmi me misle uzet i duže, fali ljudi svakako, šefica mi potvrdila.
    da otvorim komplikacije prije 1.2?
    šta će se onda desit?
    da zamolim direktora da mi produži ugovor i nakon 1.2. na 6 mj, ako oni ne plaćaju valjda mu nije važno??
    ili šutim i odem na bolovanje još prije??
    ne kužim?
    neke su žene rekle da je bitno samo prije isteka uzet porodilni/komplikacije? kako se to onda računa?
    jao glava će mi eksplodirat!
    i da, nemam niti dana staža u knjižici, zbog honorarenja .. lijepa naša hrvatska.

    molim vas , ako imate točnu i korisnu informaciju što činiti pišiteee.. puno hvala

  9. #9
    S2000 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    3,821

    Početno

    zbog neispunjavanja uvjeta radnog staza od 12 mj neprekidno ili 18 mj s prekidima, minimalac ti ne gine sto god ucinila. Ako si zdrava, radi dokle god mozes, to ti se jedino isplati,a mozda ce poslodavac znati to i cijeniti i zadrzati te kad se vratis s porodiljnog.

  10. #10

    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Postovi
    3

    Početno

    hvala na odogovoru. u svakom slučaju evo trudna sam već 3 mjeseca, direktor je rekao da će mi bez problema produžiti ugovor za vrijeme pordiljnog. al me zanima sljedeće. svjesna sam da neću imat puni porodiljni u početku jer nemam 9 mj staža, ali to ću napunit u svibnju pa me zanima hoću li od onda imati prosjek plaće ili svejedno ostaje 1660 kn???

  11. #11

    Datum pristupanja
    Jun 2014
    Postovi
    2

    Početno

    U mene slicno, al mi i dalje nije jasno.
    Naime, trudna sam 10 tj, termin 23.4. 2017. ugovor mi istice 30.11., nece ga produzavat. Radila sam 7.9.2015.-7.10.2015.; 1.11.2015.-31.1.2016 i sad od 22.2.2016.-30.11.2016. Znaci imat cu 9 mj neprekidnog rada ili 18 s prekidima jel tako?
    Iden na godisnji sada 2 tj. I onda nezz sta mi je cinit.
    Da oden na koplikacije kolika bi mi bila primanja do poroda i posli njega.
    Puuunooo fala!!!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •