Pokazuje rezultate 1 do 5 od 5

Tema: mokracni kanali ili bubrezi-al boli

  1. #1

    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Postovi
    393

    Početno mokracni kanali ili bubrezi-al boli

    Ima vec nekoliko dana da su me bolila krsta-donji dio ledja. bol se premjestila u mali stomak. urin je pokazao dosta leukocita,leukocite u grupama i plocaste i vretenaste epitele. krvna slika je oj osim leukocita koji su 3,6. pijem antibiotike i neki caj,ali me bas bole bubrezi. imate li kakvih trikova i savjta da me prestane sto prije boliti??! please...

  2. #2

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    380

    Početno

    Trebala bi sto vise mirovati, mozes grejati termoforom podrucje koje te boli i jaaaaako puno piti(vodu, caj, sta god). Mozes i jesti brusnice, meni uvek pomazu kod urinarnih infekcija. Ako uskoro ne osetis poboljsanje od antibiotika, mislim da bi trebalo uraditi ultrazvuk.

  3. #3
    boškarin avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    zapad
    Postovi
    385

    Početno

    Meni je tako bilo pa sam završila na hitnoj. Uzv je pokazao malo pijeska kako kaže dr. Odmah mi šibnuli voltaren da prestane boljeti i atb 10 dana+puno tekućine itd. Uglavnom ,kad osjetim da me malo štreca nalijevam se čajem i uglavnom prestane...

  4. #4

    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Postovi
    393

    Početno

    Pijem uvin caj i sad sam popila buskopan ali sad me i zelaudac zabolio...bas sam negdje se prehladila. nadam se da nije pijesak ili kamenac,jer sam tome i genetski sklona(((

  5. #5

    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Postovi
    393

    Početno

    Koliko dugo treba da antibiotici pocnu djelivati i bolovi se smanje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •