Citiraj Argente prvotno napisa Vidi poruku
Jao pulinka, pa ove kriterije koje si navela nije ispunjavalo ni 10% profesora koji su meni predavali, a ne vjerujem da se situacija stubokom promijenila u zadnjih 20 godina (bar temeljeno na dosadašnjem iskustvu školovanja mog sina).
Pa neka cure završe jedino što ih zanima i što vjeruju da su u stanju raditi, ako ne bude išlo ima posla za profe i bez predavanja djeci (osim ako si nastavnik)...ja znam praktički jednak broj profesora koji rade izvan sustava nastave.
Prije svega, hvala na podršci iz prethodnoga posta. Iako te ne poznajem niti ti poznaješ mene, puno mi to znaci.
A sto se tice posla u školstvu, upravo to. Ako bas dođe do toga da vidim da me taj posao emocionalno ubija, nadam se da će se vec ukazati neka druga prilika za rad unutar područja koje studiram. Iskreno se tome nadam. Ne namjeravam niti zelim ugroziti ni sebe ni djecu, ali isto tako, kao sto sam vec navela, ne zelim ni živjeti život u kojemu bježim od toga da sebi dam šansu. Bit Ce mozda tesko, ali da mislim da imam neke kvalitete dobroga nastavnika, mislim.

Hvala jos jednom na podršci.