Pokazuje rezultate 1 do 15 od 15

Tema: Hitna stomatološka služba

  1. #1

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    1,057

    Početno Hitna stomatološka služba

    Cure plis hitno mi je zub me rastura, jel zna netko gdje sada radi hitna stomatološka služba, nadležna za područje Samobora, kolko sam vidla na netu to bi bilo u Sigetu, al ne piše da su i za Samobor, al me muči to kaj oni rade tek od 22,00 sata, a mene tolko boli da ne pomažu niti tabelete niti ništa. Pokušala sam dobit informaciju dal ima neka dnevna hitna, al ne mogu niš nać. Molim pomoć, hvala!

  2. #2
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,367

    Početno

    Citiraj Roko_mama prvotno napisa Vidi poruku
    Cure plis hitno mi je zub me rastura, jel zna netko gdje sada radi hitna stomatološka služba, nadležna za područje Samobora, kolko sam vidla na netu to bi bilo u Sigetu, al ne piše da su i za Samobor, al me muči to kaj oni rade tek od 22,00 sata, a mene tolko boli da ne pomažu niti tabelete niti ništa. Pokušala sam dobit informaciju dal ima neka dnevna hitna, al ne mogu niš nać. Molim pomoć, hvala!
    Zovi perkovcevu oni imaju dnevnu hitnu vikendom , ili bolnicu Dubrava mislim da netko dežurni tamo 24 sata.

  3. #3
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,367

    Početno

    http://www.zagreb.hr/default.aspx?id=462

    pitaj ih gdje da ideš obzirom na mjesto stanovanja .

  4. #4
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,231

    Početno

    ja imam totalno loše iskustvo sa sigetom. Bila na putu i počeo me užas boljeti zub. nazvala sam svog zubara koji mi je rekao da dođem odmah sutradan ujutro jer sam se vraćala u Zg tek iza 8h.
    Cijeli dan pila voltarene i na kraju više nisam mogla izdržati je rmi treći voltaren uopće nije djelovao i otišla sam u Siget.
    Tamo mi je neka mlada doktorica pokušala skinut plombu i otvoriti zub. Mučila se i mučila i ništa nije uspjela jer zub ima već ispunjene kanale, a ja joj to nisam znala reći jer ne vodim evidenciju
    Dala mi je antibiotik (nisam ga počela piti jer će kao počet djelovat tek nakon 24h, htjela sam pričekati svog doktora)
    Sutradan sam došla kod doktora, koji se imao ubit kad je vidio rezultate rovanja po zubu kojem nije bilo ništa.
    Meni je bilo upaljeno meso oko zuba jer sam imala neke džepove u koje je svašta upalo.
    Oni su mi to očistili i mene je prestalo boliti. Bez antibiotika.
    Ova na hitnoj očito nije ni pregledala zubno meso. Zubar mi zabranio budući odlazak na hitnu

  5. #5

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    1,057

    Početno

    Mogu ti reć da nisam ni ja baš impresionirana, al kak od bolova stvarno nisam mogla čekat do ponedjeljka popodne(kad mi radi zubarka) bila sam primorana, nešto mi je malo očistio, i dao antibiotik, i moram se javit svom zubaru (to znam i bez njega), ali evo barem me malo popustilo kak je očistio, jer mi je već išlo na povraćanje od bolova (a inače imam dosta velik prag boli, ali ovo je bilo luđački).
    Posljednje uređivanje od Roko_mama : 12.05.2013. at 00:03

  6. #6
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,367

    Početno

    Citiraj Roko_mama prvotno napisa Vidi poruku
    Mogu ti reć da nisam ni ja baš impresionirana, al kak od bolova stvarno nisam mogla čekat do ponedjeljka popodne(kad mi radi zubarka) bila sam primorana, nešto mi je malo očistio, i dao antibiotik, i moram se javit svom zubaru (to znam i bez njega), ali evo barem me malo popustilo kak je očistio, jer mi je već išlo na povraćanje od bolova (a inače imam dosta velik prag boli, ali ovo je bilo luđački).
    I gdje si bila na kraju?

  7. #7
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    inače hitna stomatološka ima i na Črnomercu

  8. #8

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    1,057

    Početno

    Bila sam u Sigetu, jer sam zvala sve moguće brojeve i dobila jedino Dubravu i oni su rekli da moram pričekat da počne radit Siget.

  9. #9
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,313

    Početno

    Molim novije info za zagreb centar, hitna stomatologija gdje otići...za odrasle?
    Posljednje uređivanje od mašnica : 08.03.2019. at 10:46

  10. #10
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    bila je i na črnomercu sad ne znam jel još uvijek i jel za tvoje područje

  11. #11
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,313

    Početno

    centar mi treba

  12. #12
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    možda runjaninova, tam su večinu zubara prebacili recimo moju iz želježničke

  13. #13
    Marija avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,063

    Početno

    Mislim da DZ Siget spada u centar; oni imaju hitnu službu

  14. #14
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    Siget spada u centar bar po doktorima

  15. #15
    ivana s avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,617

    Početno

    Dz Siget, Runjaninova i KB Dubrava su tri lokacije gdje se obavlja hitna stomatološka djelatnost izvan regularnog radnog vremena
    Posljednje uređivanje od ivana s : 08.03.2019. at 14:18

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •