Pokazuje rezultate 1 do 8 od 8

Tema: Medazol vaginalete

  1. #1

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Blizu Velike Gorice
    Postovi
    83

    Početno Medazol vaginalete

    Nije mi jasno,dobila sam od ginekologa recept za medazol vaginalete (onaj crveni) i kad sam ih dosla podic u apoteku,platila sa 84 kn :shock:
    Imam dopunsko osiguranje i dala sam karticu u apoteci,od soka nisam pitala zasto sam platila te vaginalete!
    Nije mi jasno,bila sam kod socijalnog ginekologa!
    Zna li netko?
    Muz mi je prije par dana dobio medazol tablete na recept od zubara i nije platio nista!

  2. #2

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Nešto tu ne štima :/ . Bez recepta (tj. na privatni recept) koštaju 22 kn, a s crvenim receptom plaćaš 4 kn i sitno. Tablete su na plavom receptu i ne doplaćuju se.

    Što ti piše na računu? Što si točno platila 84kn?

  3. #3

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Blizu Velike Gorice
    Postovi
    83

    Početno

    O Boze,u pravu si,medazol sam platila 4,15 kn,a vagisan vaginalete koje mi je gin. jos prepisao sam platila 84 kn!imam racun ispred sebe.
    Pa nemogu vjerovati da nije bilo nikakvih jeftinijih!
    Molim moderatorice da brisu post s obzirom da je doslo do malog nesporazuma koji sam eto rijesila!
    Martina P,hvala!

  4. #4
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    Vagisan ti je još u nivou najjeftinijih. Koliko ja znam, bilo koje druge vaginalete za reguliranje vaginalne flore su ti daleko skuplje. Npr. Acidosalus, Doderlein Med (ne znam kako se točno piše),......

  5. #5

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Blizu Velike Gorice
    Postovi
    83

    Početno

    Ajme meni!Nemam uopce iskustva s tim kojekakvim vaginaletama i tabletama,mislim opcenito sa ljekovima,pa sam se zaprepastila !

  6. #6

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    SZ Hrvatska
    Postovi
    1,942

    Početno

    koliko ja znam, Vagisan ne ide na recept.

  7. #7

    Datum pristupanja
    May 2010
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    51

    Početno

    imam ja jedno pitanje pa bi zamolila ako mi netko moze nesto vise reci o tome ukoliko se upotrebljavaju vaginalete Medazol s alkoholom moze doci do nekih posljedica kao sto su osip,mucnine i sl. da li trebam pricekat nekoliko dana nakon sto sam prestala s upotrebom Medazola,pa onda počet s konzumiranjem alkohola?ili? strah me posljedica :/ HVALA!

  8. #8
    Iriss

    Početno

    hello! Imam i ja jedno pitanje ...sinoć sam prvi put stavila Medazol vaginaletu i strašno me peklo...jeli to normalno??? Zna li netko?

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •