Pokazuje rezultate 1 do 6 od 6

Tema: hitno- odjednom natečen kažiprst

  1. #1
    GrgurovaMama avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    380

    Početno hitno- odjednom natečen kažiprst

    prije cca sat vremena nakon što sam u toj ruci nosila malog dođemo doma, ja ga spustim i osjećam da mi trne kažiprst...naočigled je počeo oticati...stavila sam ga pod hladnu vodu no situacija je i dalje ista...otečen je, tvrd, ne vidim nikakav ubod niti sam ga osjetila...osjećaj je kao da sam predugo nosila pretjesan prsten...što bi to moglo biti??

  2. #2

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    936

    Početno

    Da li te boli. Ovako kako si opisala, ako nema uboda kao da je negdje napuknuo, ali to bi bolilo ko sam vrag ili se varam.Da je iščašen, to bi tek bolilo, a bogme i vidjelo se. Kakve je boje? U svakom slučaju ne zvući baš nice.

  3. #3
    Nataša,Sarajevo avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    1,252

    Početno

    ne reče ti jel imaš nekih bolova u tom prstu?
    meni je tako ljetos otekao prst iz čista mira, naročito gornji dio oko nokta, na hitnoj su me rezali, izgledalo je kao gnojna upala ali nismo skontali od čega

    jel ti do sad išta bolje?

  4. #4

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    3,504

    Početno

    Mojoj mami se to desilo pre neku godinu. Natekao narocito oko nokta, crven, kao upajen. Bolelo je na dodir.
    Dva dana je tako isla, a onda ipak otisla kod dr-a. Snimili joj, nije imala nikakvih preloma, dobila antibiotik i stavili su joj ruku u gips I doktor je napomenuo da vise ne sece zanoktice.
    Ali ona NIKAD nije sekla zanoktice, niti se udarila, niti je prst bio polomljen, a nosila je gips 14 dana (cela ruka do lakta) ni danas ne znamo zasto
    Doktor na hitnoj je isprasio bez objasnjenja, njoj se nije dalo da ide ponovo, na skidanju gipsa bio samo tehnicar kome isto nista nije bilo jasno i to je ostala misterija do danas

  5. #5
    GrgurovaMama avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    380

    Početno

    malo je bolje...meni nije toliko oko nokta već na onom najdoljnjem jastučiću...mama mi je rekla da tako i njoj zna puknut neka kapilarica pa joj se isto dogodi, rekla mi je oblog od leda i od tada mi je malo popustilo...vidjet ću ali stvarno nije nice...odjednom prst duplo veći bez vidljivog ili očitog razloga...

  6. #6

    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    183

    Početno

    meni se to znalo događat kad mi pukne krvna žilica, odjednom zapeče i počne neticat i kasnije boli na dodir i napet je, uvjek mi je spontano prolazilo, eventualno sam oblozi od hladne vode ili kockice leda

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •