Ma nema ni teoretske šanse da ih pustim čeprkat po čistom rublju ili suđu. Em što sam jedva našla vremena da sve to posložim u perilicu (pa rublje još i u sušilicu) i što imam max 10 min da sve povadim, posložim i potrpam u ormar - još da se kockam da mi dragocijeno čisto rublje završi na podu (pa nakon toga natrag u perilicu) - no way. Malo jesam autodestruktivna, ali baš toliko nisam
Max zajedničkog obavljanja poslova je kad su oni u spavaćoj, pa ja pobacam čisto rublje na krevet i slažem ga, dok se oni zabavljaju s košarom za rublje. To traje cca 5 min - pa moram brzo slagat odjeću da ne bi njihov fokus skrenuo s košare na hrpicu posloženog rublja - koja bi uskoro bila razbacana svugdje.
Kod nas je takva situacija da se odvajaju dok rade štetu, znaju oni da ne mogu imati fokus na dvije strane, pa se strateški odvoje - jednog gledam, a drugi radi nepodopštine

Kakvi su vaši twinsi po pitanju karaktera?
Moji su totalno drugačiji - jedan je totalno milo dijete, mazan i emotivan, plašljiv i sramežljiv; ali izuzetno motorički spretan, okretan i brz. Jede samo na žlicu, miksanu ili gnječenu hranu. Ništa kruto ne jede, nit gricka. On je velika beba.
Drugi je mali hahar, vrišti i cikće, izbori se za svaku svoju željicu, ne plaši se i ne srami se, malo je bucmastiji pa je i tromiji. Izninmo je inteligentan i zna puno više "fora" nego braco (recimo ku-ku-tre, plješće rukama, znakuje šakom kao "daj mi", umeće predmete u rupice s oblikom) i jede sam bez problema.
Nije mi jasno kako su toooliko drugačiji. Da li je to i kod vas slučaj?