Pokazuje rezultate 1 do 2 od 2

Tema: HPV virus

  1. #1

    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    1

    Početno HPV virus

    Dragi forumovci...
    Cijelo vrijeme švrljam po netu, i baš je prepuno informacija, ali voljela bih čuti mišljenje iz prve ruke...
    Naime, prije dosta vremena mojoj se rođakinji ustanovio na papa testu HPV virus, to su joj na početku pokušavali riješavati lakšim metodama, ali valjda je bilo puno zapaćeno pa su joj kirurški odstranjivali. Da vam pravo kažem često rođakinja sa suprugom boravi kod nas...a to za mene predstavlja noćnu moru; znam da nas bilo koja bolest može zadesiti bilo gdje, ali kad čovjek zna da je u izravnom kontaktu s nekim zaraženim nije sve jedno. Znam da se bolest prenosi spolnim putem, ali sam čitala da se može prenjeti i oralnim putem, (čaše, i ručnici...) Problem je što oni ne održavaju higijenu i vrlo su zapušteni, tim više razlog moga straha. Zasada djecu svoju obavezno prije WC-a učim da peru dasku sa deterdžentima, da ne piju iz čaša po stolu, nego iz čiste itd.)
    A sada ono glavno pitanje za koje želim čuti vaša iskustva i mišljenje;
    Dakle njoj je potvrđen HPV...svi smo mislili da je on nju prevario i donjeo kući poklon, međutim on je nedavno bio na pregledu (pričao je da je jako neugodan pregled) i došli su NEGATIVNI rezultati.. EEEE sad:::: ono pitanje,,, kako je to moguće???? Oni su u braku 13 godina, ona tvrdi da joj je on jedan, i jedini...ne vjerujem da ga je prevarila (iako za nikoga ne možeš staviti ruku u vatru)....može li on biti samo prenosnik, ali pretpostavljam da bi se onda pokazao HPV na testiranju??? NEEZNAM...

  2. #2

    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Postovi
    3

    Početno

    Imam sličan problem. Ja imam drugačiji tip hpva od dragog, a nisam nikad s nikim drugim bila. On ima 58, a ja 16. Nikako nam to nije jasno, na koji način sam to dobila. Ako netko nešto zna, please help!!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •