Pokazuje rezultate 1 do 36 od 36

Tema: tandem-osjećam se žalosno i neuspješno

Threaded View

prethodna poruka prethodna poruka   sljedeća poruka sljedeća poruka
  1. #1
    pčelica_maja_23 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    348

    Početno tandem-osjećam se žalosno i neuspješno

    Ukratko, cura L od 20 mj i dečko P od 1 mj.
    Jako sam s njom povezana, mm ja i ona do sada, apsolutno solo, pa je sve dijelila samnom.

    U trudnoći je dojila jednom dnevno jer sam ja radila a ona išla u jaslice. Noćno smo ukinuli zbog mojeg umora (trudnoća - posao - malo dijete )
    Do sada je bilo dobro, dojila je jednom dnevno s njim, no sada kad god dođe iz jaslica, čim on plače ona ga želi na cicu (da i njoj dam) a na kraju ga gura i cenda da hoće i ona.
    halapčljivo jede i meni je vrlo neudobno, ne može pričekati da ga podrignem u sred podoja i da ih vratim na cice, nego histerično plače i vrišti.

    ne želi me lubiti više, odguruje me.
    a znam da uživa dsamnom želi da ju nosim, presvlačim, da se igramo

    ono što me muči je to što u danu nema dovoljno sati da bih sinu dala dojiti na zahtjev a s njome se igrati i nju presvlačiti
    muž je preuzeo brigu oko noćnog spremanja na spavanje jer tada i P dojim i spremam (mora biti tišina i dugo doji da bi mi lijepo spavao) i to me najviše muči

    kako da budem više sa starijom?
    kako da se ne ubijam krivnjom toliko?

    da li je dovoljno da npr odvojim dio nedjelje ili subote za nju za naše prijašnje aktivnosti?
    da li su mi dva sata dovoljna

    svaki dan bar malo provedem samo s njom no ponekad to loše završi - cice pa histerija i tako... ili ona nešto neće pa se baca.

    užasno sam ljubomorna na mm, ali ne na ružan način, već imam osjećaj da je s njom na bolji i kvalitetinij način od mene i da moj i L odnos vene u korist njihovog.
    on ju vozi u jaslice, on ju liježe i budi

    da li je zaista to tako da moj odnos degradira sa L i da li je to jednostavno zauvijek, nikad više nećemo biti onako bliske kao prije P??
    Posljednje uređivanje od pčelica_maja_23 : 17.05.2013. at 23:39

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •