Stranica 12 od 12 PrviPrvi ... 2101112
Pokazuje rezultate 551 do 561 od 561

Tema: Koliko jajnih stanica i embrija ste dobili nakon stimulacije? Imate li smrzlica?

  1. #551

    Datum pristupanja
    Mar 2020
    Postovi
    54

    Početno

    1. Dijagnoza: AMH 3,7 ; FSH 14,1 ; endometrioza ; bez jednog jajovoda ; dragi ima OAspermiju
    2. Stimulacija: Menopur 300 dnevno 7 dana, 2 Cetrotide, štoperica Ovitrelle
    3.godine : 39 (za mjesec dana 40)
    4.broj dobivenih js: 2 (7dc se skoro odustalo od postupka zbog ciste i alobodne tekućine, vadio se estradiol, pa se ipak nastavilo)
    5.broj dobivenih embrija: 1 (1 jajna stanica je bila nezrela)
    6.broj vraćenih embrija: 1
    7.broj zamrznutih: 0
    ...čekanje bete...
    Vinogradska, dr. Bolanča

    Ja pre zadovoljna, ovo je prvi IVF, pročitala cijeli 39+ forum, tak da sam znala kolko mogu očekivat, a i doktor nije romantizirao situaciju...

  2. #552

    Datum pristupanja
    Mar 2020
    Postovi
    54

    Početno

    Citiraj Tamara@ prvotno napisa Vidi poruku
    1. Dijagnoza: AMH 3,7 ; FSH 14,1 ; endometrioza ; bez jednog jajovoda ; dragi ima OAspermiju
    2. Stimulacija: Menopur 300 dnevno 7 dana, 2 Cetrotide, štoperica Ovitrelle
    3.godine : 39 (za mjesec dana 40)
    4.broj dobivenih js: 2 (7dc se skoro odustalo od postupka zbog ciste i alobodne tekućine, vadio se estradiol, pa se ipak nastavilo)
    5.broj dobivenih embrija: 1 (1 jajna stanica je bila nezrela)
    6.broj vraćenih embrija: 1
    7.broj zamrznutih: 0
    ...čekanje bete...
    Vinogradska, dr. Bolanča

    Ja pre zadovoljna, ovo je prvi IVF, pročitala cijeli 39+ forum, tak da sam znala kolko mogu očekivat, a i doktor nije romantizirao situaciju...
    Beta nula

  3. #553
    ERA avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2017
    Postovi
    120

    Početno

    1) Azoospermia
    2) Klomifen 2*1 od 3.-7.dana, Menopur 2 ampule na 3., 5. i 7.dc. Pregnyl na 11.dc.
    3) 34 god
    4) 3 js
    5) 2 embrija dobivena
    6) 2 embrija vraćena
    7) 0 zamrznutih
    8) Wunschbaby institut dr. Feichtiger

  4. #554

    Datum pristupanja
    Sep 2020
    Postovi
    16

    Početno

    1) Dijagnoza: mozaični oblik aneuploidije x kromosoma u niskim vrijednostima, autoimuna bolest štitnjače, povišen prolaktin (ali ne stalno), amh - 2.4 (prije toga 1.6, a još prije toga 0.6), LH snižen, FSH povišen (ali ne svaki ciklus), progesteron povišen (ali ne svaki ciklus), opstruktivna azoospermija kod supruga (učinjen TESE)
    2) Stimulacija: 1. postupak: Gonal f 300 ij. od 2. do 11. dana ciklusa + Cetrotide 0,25 mg od 7. do 11. dana ciklusa + Ovitrelle 250 mcg 12. dan ciklusa (potrošeno: 10 Gonala + 5 Cetrotida + 1 Ovitrelle)
    2. postupak: Gonal f 300 ij. od 2. do 11. dana ciklusa + Cetrotide 0,25 mg od 7. do 11. dana ciklusa + Ovitrelle 250 mcg 12. dan ciklusa (potrošeno: 10 Gonala + 5 Cetrotida + 1 Ovitrelle)
    3. postupak: Gonal f 300 ij. od 2. do 10. dana ciklusa + Cetrotide 0,25 mg od 7. do 10. dana ciklusa + Ovitrelle 250 mcg 11. dan ciklusa (potrošeno: 9 Gonala + 4 Cetrotida + 1 Ovitrelle)
    3) 34 godine
    4) 1. postupak: 2 jajne stanice
    2. postupak: 6 jajnih stanica
    3. postupak: 2 jajne stanice
    5) 1. postupak: 0 embrija
    2. postupak: 5 embrija (4 propalo do 3. dana)
    3. postupak: 2 embrija
    6) 2. postupak: 1 embrij vraćen
    3. postupak: 2 embrija vraćena
    7) 0 zamrznutih embrija u sva 3 postupka
    8) Klinika za ženske bolesti i porode u KBC Zagreb (Petrova)

  5. #555
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Jiya, jesu svi postupci bili u Petrovoj?

    Jeste li tražili drugo mišljenje kod nekog drugog MPO subspecijalista?

  6. #556

    Datum pristupanja
    Sep 2020
    Postovi
    16

    Početno

    Svi postupci su bili u Petrovoj. Suprug je kontaktirao jednu privatnu kliniku kako bi se raspitao za "pomlađivanje" jajnika, oni su tražili uvid u moje nalaze i nakon toga mu odgovorili da ne bacamo novac jer pomlađivanje ne utječe na kvalitetu jajnih stanica već samo na količinu (ma da bi mi i to dobro došlo), a sa tako niskim amh, kvaliteta je puno slabija, bez obzira na moje godine. Dr. iz Petrove mi je odmah na početku ponudila donorsku jajnu stanicu kao riješenje, ali mi smo htjeli pokušati s mojima. Zatim je nakon neuspjelog drugog postupka rekla da muževi spermiji nisu kvalitetni, što me začudilo jer mi embriolozi svaki put (osim zadnjeg kad nijedna stanica nije propala jer je aspiracija bila dan ranije nego inače) kažu da su moje jajne stanice prestare i da zato idu u atreziju, a da su muževi spermiji dovoljno dobri i dovoljno pokretni. Zato mi je sve to malo čudno i htjela bi prvo malo porazgovarati s njom prije nego zatražim drugo mišljenje. Stvar je u tome i da me jednom pregledao drugi doktor, kad moje doktorice nije bilo, i rekao mi, ako su mi stanice prestare i idu u atreziju, da ih onda treba ranije aspirirati, a ne čekati 13., 14. dan, jer vjerojatno imam ovulaciju ranije. Kad sam ja to prenijela svojoj doktorici, ona to nije htjela čut. Kažem, dat ću joj još jednu šansu da porazgovaramo o svemu, a onda imam u planu tražiti drugo mišljenje.

  7. #557
    cerepaha avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    117

    Početno

    Peti stimulirani IVF:
    1) dijagnoza: godine (spremiogram odličan)
    2) stimulacija: Rekovelle po 12 µg od 2. dc do 9. dc (8 dana) + Orgalutran od 8. do 9. dc (2 dana) + Brevactid od 5000 iu
    3) godine: 41,5
    4) broj dobivenih js: 13 oocita (neke atrofične ili nezrele); 4 se oplodile IVF-om
    5) broj dobivenih embrija: 3. dan 4 (10 st., 7 st., 6 st. i 4 st.)
    6) broj vraćenih embrija: 2 (10-stanični i 7-stanični)
    7) broj zamrznutih embrija: 0
    8) Poliklinika IVF

  8. #558

    Datum pristupanja
    Oct 2020
    Postovi
    87

    Početno

    Citiraj Tamara@ prvotno napisa Vidi poruku
    1. Dijagnoza: AMH 3,7 ; FSH 14,1 ; endometrioza ; bez jednog jajovoda ; dragi ima OAspermiju
    2. Stimulacija: Menopur 300 dnevno 7 dana, 2 Cetrotide, štoperica Ovitrelle
    3.godine : 39 (za mjesec dana 40)
    4.broj dobivenih js: 2 (7dc se skoro odustalo od postupka zbog ciste i alobodne tekućine, vadio se estradiol, pa se ipak nastavilo)
    5.broj dobivenih embrija: 1 (1 jajna stanica je bila nezrela)
    6.broj vraćenih embrija: 1
    7.broj zamrznutih: 0
    ...čekanje bete...
    Vinogradska, dr. Bolanča

    Ja pre zadovoljna, ovo je prvi IVF, pročitala cijeli 39+ forum, tak da sam znala kolko mogu očekivat, a i doktor nije romantizirao situaciju...
    Koliko ti je bio estradiol ako se sjećaš?
    Kolika ti je cista?
    Hvala

  9. #559

    Datum pristupanja
    Apr 2021
    Postovi
    6

    Početno

    Evo jos jednog protokola:

    1) dijagnoza: ja - sve ok, MM - OAT III (oligoasthenozoospermia)
    2) stimulacija: Recovelle 72/2,16 prvih 8 dana, Orgalutran 7. i 8. dan, stoperica: Ovitrelle 250
    3) ja: 30 godina
    4) broj dobivenih jajnih stanica: 12
    5) broj dobivenih embrija: 9 oplodjenih JS, 4 blastociste
    6) broj vracenih embrija? 1 blastica
    7) broj zamrznutih embrija? 3 blastice
    8) koja klinika/poliklinika? Podobnik

  10. #560

    Datum pristupanja
    Jan 2018
    Postovi
    3

    Početno

    1) dijagnoza?
    -Teška oligoasthenozoospermia; endometrioza

    2)kakvu ste stimulaciju dobivali, broj potrosenih gonala ili menopura ili puregona?
    -Od 2. do 12. dana gonal 225, zadnjih tjedan Orgalutran 0,25 i prije aspiracije stoperica.. Ne znam kako se zove jer još nisam dobila otpusno pismo i nakon 36 dana niti odgovor na emailove!

    3) godine zene?
    29

    4) broj dobivenih jajnih stanica?
    13

    5) broj dobivenih embrija?
    7 neiskoristivih stanica, 3 se nisu oplodila, a 3 su se oplodila i odmah propala, kako je rekla embriologica moguće zbog lošeg spermiograma.

    6) broj vracenih embrija?
    0

    7) broj zamrznutih embrija?
    0

    8) koja klinika/poliklinika?
    Petrova

  11. #561

    Datum pristupanja
    Nov 2020
    Postovi
    35

    Početno

    dijagnoza?
    -idiopatska neplodnost, svi nalazi uredni, AMh 26, FSH 11, nakon prvog ivf-a embriolog ukazao da se insemacijom u petrijevki jajne stanice ne oplođuju, već su sve oplodili ICSI-om

    2)kakvu ste stimulaciju dobivali, broj potrosenih gonala ili menopura ili puregona?
    -Od 2. do 6. dana Gonal 150, od 6.-11. Gonal 225, od 8.- 11. i Cetrocide, štoperica 12.dan, Ovitrelle 250

    3) godine zene?
    32

    4) broj dobivenih jajnih stanica?
    8

    5) broj dobivenih embrija?
    5 oplođenih stanica (ICSI), 3 se nisu oplodile (inseminacija u petrijevki), transfer 4. dan

    6) broj vracenih embrija?
    1

    7) broj zamrznutih embrija?
    1

    8) koja klinika/poliklinika?
    Sv.Duh

Stranica 12 od 12 PrviPrvi ... 2101112

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •