Stranica 6 od 12 PrviPrvi ... 45678 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 251 do 300 od 561

Tema: Koliko jajnih stanica i embrija ste dobili nakon stimulacije? Imate li smrzlica?

  1. #251
    smarija avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    133

    Početno

    Za stopericu ne znam oni su mi rekli da primim ja nisam postavljala dodatna pitanja,a transfer sam ja zahtjevala jer kod FET-a imam problem sa debljinom endom.nece da se deblja ni uz estrofem a i ja sam se super osjecala tako da tu priliku nebih bas propustila.Ja u Banja Luci sam prijasnje postupke radila i imam jos 9 zaledjenih ali zbog endom.sam se odlucila na novi postupak jer sam radila fet na debljinu od jedva 7 mm i ganjala sam poslije toga vise od pola godine a moj endic 20-ti dan ciklusa bude najvise 6mm debljine tako da me je to sve skupa dovodilo do ludila

  2. #252

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    smarija koliko onda sad ukupno imas smrznutih embrija i u kojim klinikama? znas li njihovu kvalitetu?

  3. #253
    smarija avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    133

    Početno

    Kao sto sam vec pisala 15 blastocista u Maribiru i u Banja Luci klinika Medico S ostalo 9 koje su zaledjene treci dan od punkcije.

  4. #254
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno

    smarija, znaš li išta o kvaliteti tih embrija u Mariboru - ili samo znaš da su blastice?

    Ili u Medico S, što su ti rekli, zašto oni na blastice nisu išli?


    Ublažili bi možda hiperstimulaciju da su umjesto ovitrella dali drugu "štopericu" - decapeptyl.

  5. #255
    smarija avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    133

    Početno

    U Mariboru su rekli da su sve kvalitetne,a u Medico S kao ne praktikuju zaledjavanje na 5 dan ne znam razlog takodje su rekli da su vrhunske kvalitete.Posto sam imala 12 zaledjenih kod njih i oni su ledili po tri u slamku i taj fet sto sam imala u 6-om mjesecu prosle godine odledili su jednu slamku sve su prezivile odledjavanje i pustili su ih da se dalje razvijaju sve su dosle do blasti s tim da je jedna bila slabija a ove dve super.Tu jednu slabiju niyam ni vratila vey samo ove dve ali dzaba nine uspjelo nista da se zakaci taj put.

  6. #256
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno

    ali ne znači smarija da u sljedećem FET-u u Banja Luci ne bi bilo uspjeha, to ne znate.............. )

    Zanimljivo je meni da je Maribor tebi išao na SET, vraćanje samo jednog embrija ili si ti to tako htjela?

  7. #257
    smarija avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    133

    Početno

    Niko od nas ne zna koji postupak je dobitni svjezi postupak ili fet,ali ja super reagujem na stimulaciju i sto se tice jajnih celija i pogotovo endica.Nije moguce da sam za godinu dana pokusavanja sto sa estrofemom sto sa cikloproginovom (samo bijele tabl.)uspjela odraditi jedan fet i to negdje cini mi se 19 dan ciklusa sa debljinom endica jedva 7mm. Sto se tice vracanja embrija u ovom postupku u Mariboru prvo oni nisu htjeli nista da vrate da sacekamo da prodje hiper pa tek onda i na moje insistiranje pristanu ali iskljucivo na jedan embrij i to pod uslovom u kakvom stanju ja budem taj dan vracanja,ako oni ocijene lose bio je dogovor da odustaju,a ako budek dobro vracaju.I tako sam ja ipak na kraju istjerala po svome i ne zalim jer sam ja se stvarno osjecala super i znala sam da to mogu sve podnijeti i izgurati.Nadam se da ce ova mrvica kako je ja zovem Milica-lavica (suprug i ja navijamo da bude cura) ostati jer sta mi znace puni zamrzivaci a u stomaku i kuci nista,samo praznina.

  8. #258
    aprilili avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    158

    Početno

    Kaduna da ovo mi je bio prvi stimulirani i beta ce biti za koji dan.

  9. #259

    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Postovi
    162

    Početno

    I jas imav1 embryon I ostanav trudna ne e bitno bitno e da e kvaliteten mazi go meseto on to oseca

  10. #260
    Varnica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    331

    Početno

    05/2013
    1) dijagnoza: asthenozoospermija
    2)kakvu ste stimulaciju dobivali, broj potrosenih gonala ili menopura ili puregona: 21 menopur, 4 cetrotida, 1 ovitrelle
    3) godine zene: 38
    4) broj dobivenih jajnih stanica: 6
    5) broj dobivenih embrija: 4
    6) broj vracenih embrija: 2
    7) broj zamrznutih embrija: 0
    8) koja klinika/poliklinika: Petrova


    11/2013
    1) dijagnoza: asthenozoospermija
    2)kakvu ste stimulaciju dobivali, broj potrosenih gonala ili menopura ili puregona: 27 menopur, 3 cetrotida, 1 brevactide
    3) godine zene: 39
    4) broj dobivenih jajnih stanica: 3
    5) broj dobivenih embrija: 1
    6) broj vracenih embrija: 1
    7) broj zamrznutih embrija: 0
    8) koja klinika/poliklinika: Petrova

  11. #261
    ljubilica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,779

    Početno

    Citiraj ljubilica prvotno napisa Vidi poruku
    1) dijagnoza? astheno
    2)kakvu ste stimulaciju dobivali, broj potrosenih gonala ili menopura ili puregona? estrofem + menopur (više se ne sjećam 14 ili 18) + cetrotide
    3) godine zene? 29
    4) broj dobivenih jajnih stanica? 5
    5) broj dobivenih embrija? 2
    6) broj vracenih embrija? 2
    7) broj zamrznutih embrija? 0
    8) koja klinika/poliklinika? Petrova
    3 stimulirani postupak

    1.) astheno
    2.) gonal F (23 ampule) + decapeptyl (9 kom)
    3.) 30
    4.) 5
    5.) 2
    6.) 1
    7.) 0
    8.) Petrova
    Urodilo plodom

  12. #262
    Varnica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    331

    Početno

    Citiraj Varnica prvotno napisa Vidi poruku
    05/2013
    1) dijagnoza: asthenozoospermija
    2)kakvu ste stimulaciju dobivali, broj potrosenih gonala ili menopura ili puregona: 21 menopur, 4 cetrotida, 1 ovitrelle
    3) godine zene: 38
    4) broj dobivenih jajnih stanica: 6
    5) broj dobivenih embrija: 4
    6) broj vracenih embrija: 2
    7) broj zamrznutih embrija: 0
    8) koja klinika/poliklinika: Petrova


    11/2013
    1) dijagnoza: asthenozoospermija
    2)kakvu ste stimulaciju dobivali, broj potrosenih gonala ili menopura ili puregona: 27 menopur, 3 cetrotida, 1 brevactide
    3) godine zene: 39
    4) broj dobivenih jajnih stanica: 3
    5) broj dobivenih embrija: 1
    6) broj vracenih embrija: 1
    7) broj zamrznutih embrija: 0
    8) koja klinika/poliklinika: Petrova
    04/2014

    1) dijagnoza: asthenozoospermija
    2)kakvu ste stimulaciju dobivali, broj potrosenih gonala ili menopura ili puregona:14 menopura, 6 gonala, 3 cetrotida, 1 brevactide
    3) godine zene: 39
    4) broj dobivenih jajnih stanica: 4
    5) broj dobivenih embrija: 0
    6) broj vracenih embrija: 0
    7) broj zamrznutih embrija: 0
    8) koja klinika/poliklinika: Petrova
    Posljednje uređivanje od Varnica : 08.05.2014. at 18:49

  13. #263

    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Postovi
    65

    Početno

    06/2013
    1) dijagnoza: amh nizak 5,11,fsh 13,3 i trombofilija
    2)kakvu ste stimulaciju dobivali, broj potrosenih gonala ili menopura ili puregona: 2-8dc gonal 3ampule(21)
    8-9dc cetrotide
    10dc ovitrelle
    + fragmin kojeg sam nabavis tj.kupis jer se njega ne dobiva dok god nije ustanovljena trudnoca
    3) godine zene: 33
    4) broj dobivenih jajnih stanica: 4 oocite
    5) broj dobivenih embrija: 1 blastocista
    6) broj vracenih embrija: 1
    7) broj zamrznutih embrija: 0
    8) koja klinika/poliklinika: Petrova

    02/2013

    1) dijagnoza: amh 8,6 fsh 11,5 i trombofilija
    2)kakvu ste stimulaciju dobivali, broj potrosenih gonala ili menopura ili puregona: 2-5dc gonal 3 ampule
    6-8dc gonal 2 ampule
    9dc ovitrelle
    U ovom postupku nisu ni dali fragmin nego aspirin do bete
    3) godine zene: 33
    4) broj dobivenih jajnih stanica: 4 oocite
    5) broj dobivenih embrija: icsi 3 oocite
    6) broj vracenih embrija: et 2 zametka
    7) broj zamrznutih embrija: 0
    8) koja klinika/poliklinika: Petrova


    Failure is part of success

  14. #264
    Vaki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    772

    Početno

    04/2014

    1. dijagnoza:astenoteratozoospermia
    2. stimulacija: Klomifeni (2x1) + 400 IU Puregona + 4 Orgalutrana
    3. godine: 33
    4. dobivenih js: 6
    5. br. dobivenih embrija: 6
    6. br. vraćenih embrija: 2
    7. br. smrznutih: 4
    8. VV
    Posljednje uređivanje od Vaki : 09.05.2014. at 11:15

  15. #265

    Datum pristupanja
    May 2014
    Postovi
    2

    Početno

    Bok cure, evo ja sam u iscekivanju fet
    1.dg.pco?i asteno
    2.stimulacija klomifen 3x1 i puegon 800
    3. Imam 22 g
    4. 11 jajnih stanica
    5. 5 dan nakon punkcije 3 blasfociste, smrznute , cekam 6 mj za vracanje jer sam usla u hiper
    6. vv

  16. #266
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Citiraj Ajvi prvotno napisa Vidi poruku
    Evo da i ja upišem svoj drugi postupak.
    ivf(icsi) 2/2014
    1. dg: zub vremena
    2. 27 gonala, 4 cetrotida
    3. 38 godina, zapravo skoro 39
    4. 9js, 6 odmah otpalo, na 3 rađen icsi
    5. 2 embrija
    6. vraćene 2 morule
    7. ništa za na led
    8. VV
    Ajvi, je li ova punkcija pala u subotu?

  17. #267
    pak avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,634

    Početno

    05/2014

    1. dijagnoza:OAT
    2. stimulacija: 27 Menopura + 2 Orgalutrana
    3. godine: uskoro 37
    4. dobivenih js: 2
    5. br. dobivenih embrija: 1
    6. br. vraćenih embrija: 1
    7. br. smrznutih: 0
    8. KBC RI

  18. #268

    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Postovi
    65

    Početno

    05/2014

    1. dijagnoza: nizak amh i visok fsh, trombofilija

    2. stimulacija: 27 gonala + 2 cetrotide

    3. godine: uskoro 34

    4. dobivenih js: 5

    5. br. dobivenih embrija: 2

    6. br. vraćenih embrija: 2

    7. br. smrznutih: 0

    8. Petrova,Zg


    Failure is part of success

  19. #269

    Datum pristupanja
    Jun 2014
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    41

    Početno

    09/13
    1) muška neplodnost, loš spermiogram
    2) 13 gonala
    3) 35
    4) 19
    5) 10
    6) 0, transfer odgođen
    7) 10
    8) VV

  20. #270
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno

    FanaS - i ti imaš PCOS? nije samo spermiogram u pitanju?

  21. #271

    Datum pristupanja
    Jun 2014
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    41

    Početno

    Kaduna, ne nemam PCOS, meni (za sad) nije ništa dijagnosticirano. AMH 25. Pitaš zbog broja JS? Za sada je detektiran problem kod MM što se tiće spermiograma, na žalost ne znam točnu dijagnozu (mali volumen i br. plivača), nisu nam točno rekli, doduše nismo bili tada kada je MM radio sgram ni pitali. OA?

  22. #272
    Ledamo avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Postovi
    196

    Početno

    dijagnoza? - PCO,Oligozoospermia
    2)kakvu ste stimulaciju dobivali, broj potrosenih gonala ili menopura ili puregona? Puregon, 13 dana,svakodnevno 125, i zadnjih 5 dana naizmjence 125 i 150
    3) godine zene? 31
    4) broj dobivenih jajnih stanica? 17
    5) broj dobivenih embrija? 13 (6 odmah zamrznuli, ostalih 7 na kultiviranje do blastociste)
    6) broj vracenih embrija? 2
    7) broj zamrznutih embrija? 6
    8) kojaklinika/poliklinika? Njemacka,Darmstadt

  23. #273

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Ledamo, od ovih 7 koje ste kultivirali dalje, samo su 2 dosla do blastociste? Jesu ti rekli sto se dogodilo s ostalima? Zasto niste kultivirali sve do 5-og dana?

  24. #274
    Ledamo avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Postovi
    196

    Početno

    Citiraj bubekica prvotno napisa Vidi poruku
    Ledamo, od ovih 7 koje ste kultivirali dalje, samo su 2 dosla do blastociste? Jesu ti rekli sto se dogodilo s ostalima? Zasto niste kultivirali sve do 5-og dana?
    Navodno nije dozvoljeno ostalih 5 sam isto vidjela, vec treci cetvrti dan su se prestali razvijati. Samo se nadam da to sto su blastociste u ranoj fazi nije los znak.

  25. #275
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Ledamo,
    hoćeš nam na nekoj drugoj temi (da ovu ne zagušujemo) objasniti ukratko ograničenja koja nameće zakon o mpo u Njemačkoj.
    Hvala

  26. #276

    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    220

    Početno

    6/2014

    1) dijagnoza? muška neplodnost- azoospermia
    2)kakvu ste stimulaciju dobivali, broj potrosenih gonala ili menopura ili puregona? 3-10 dc x2 gonala (sveukupno16), 7-10 dc cetrotide 0.25
    3) godine zene? 23
    4) broj dobivenih jajnih stanica? 7
    5) broj dobivenih embrija? 1
    6) broj vracenih embrija? 1
    7) broj zamrznutih embrija? 0
    8) koja klinika/poliklinika? Petrova

  27. #277
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    lady555
    možeš li nam napisti koliko ste platili postupak?

    hvala

  28. #278

    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    220

    Početno

    kada je prvi razgovor bio o cijeni, sestra je rekla 12 400 kn, ali ovisno od lijekova koje ja primim moze biti od 10 000-15 000 kn. U cijenu od 12 400 je uracunato do 30 gonala, kada smo mi dosli platiti na kraju, govore kao fiksna cijena je 12 400kn takav je zakon ( nije bitno sto sam ja potrosila duplo manje lijekova) jedino da sam vise od 30 gonala potrosila onda bi morala nadoplatiti, tako da nisam mogla vjerovati, oderali su nas samo tako, ali nadam se da ce se moja mrvica primiti da ne bude uzalud, nadam se da sam pomogla

  29. #279
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno

    ma lady5555 - nema ti Petrova iskustva s privatnim pacijentima uopće, zato šaraju s cijenama. Ovu cijenu koju su tebi naveli je bubnuta, koji zakon?? gdje ta cifra piše? izmišljaju toplu vodu i mislim da te iskreno i nisu oderali, 12400 HRK s lijekovima je jako jeftino, nije to neka cifra, kod privatnika ti u Hrvatskoj postupak košta - bez lijekova - oko 10.000 HRK tako da je ovo cijena realna ili čak nešto i niža.

    Ali draga moja lady5555, ne znam da li je tebi svjesno koliko su te oni "zeznuli" u postupku, žena tvojih godina - 23 - žena s normalnom odnosnom čak optimalnom (zbog godina) rezervom jajnika da dobije samo 7 jajnih stanica od toga samo 4 upotrebljive je za sjesti i plakati. Šanse da ti uspije iz ovakvog postupka su ti oko odokativno - 15%, a mogla si biti negdje oko 30-40% s optimalnom stimulacijom i optimalnim brojem dobivenih jajnih stanica (bez obzira na azoo - iako ne znam koliko spermića uopće dobijete, imate u pričuvi). Ja ti iskreno držim fige za ovaj postupak no mislim da si imala nesreću što su te šetali od Vrčića (on ti je odredio terapiju) do drugih liječnika jer Vrčića nije bilo za vrijeme određivanja tvoje štoperice, punkcije, transfera niti je bilo Patrika - glavnog embriologa iz Petrove za vrijeme oplodnje? jel tako? oni su bili na kongresu u Minhenu?

    Kao što rekoh, Petrova s privatnim pacijentima i nema iskustva, gotovo nitko ustvari u Hrvatskoj ne ide u državnu kliniku na liječenje zbog toga što kod privatnika platiš jednako a dobiješ puno bolji tretman, individualan pristup pacijentu kao i generalno bolju uspješnost. Petrova u proteklih 10-ak i više godina nije bila neka bolnica dobra za MPO, bolji je uvijek bio Vuk Vrhovec od državnih bolnica. Iako im je embriolog odličan, ali kod tebe nije niti bio prisutan uopće taj embriolog.

    Stoga, ako lady5555 ne uspijete u ovom pokušaju, put pod noge i u Maribor za početak. Tamo ćete platiti oko 2000 EUR postupak (plus lijekove) ali im je laboratorij odličan a ekipa uhodana. Ili odite kojem privatniku u HR ali i u BiH u međuvremenu imate dobre privatnike koliko čujem, ali nikako više Petrova.


    A profesoru Vrčiću, kao voditelju IVF odjela u Petrovoj, neka ovo bude opomena da se malo skockaju, ne mogu oni tako privući strane pacijente unatoč tome što će u skorije vrijeme dobiti novi IVF centar, novi labos. Lijepo je imati dobar prostor, na ljudima treba poraditi.
    Posljednje uređivanje od Kadauna : 03.07.2014. at 11:52

  30. #280
    Mali Mimi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    7,121

    Početno

    Dobro kaže Kadauna, oni su nekada bili na glasu kao najbolji centar, al prošla su ta vremena, ne znamo kolika im je uspješnost jer to svi taje, no sudeći po ovom na forumu i nije baš neka za pohvalu

  31. #281

    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    220

    Početno

    sve ja znam i sama, dr. Vrčić je odredio mi terapiju,rekao kada trebam primiti štopericu, kada će biti punkicija i transfer, znala sam da neće biti tu jer mi je rekao i pitao da odgodimo postupak za 7 mj. kada on bude tu, ja nisam htjela jer nisam htjela više čekati, kada su suprugovo tkivo odmrznuli našli su jedva 3 ili 4 spermija da malo izgledaju normalni jer su svi bili nepokretni, a vidjet cemo ako uspije uspije, neuspije tražit ćemo novo rješenje...

  32. #282
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Uf koja drama... Lady, od srca želim da uspije.

  33. #283

    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    220

    Početno

    mojca hvala

  34. #284

    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Postovi
    162

    Početno

    Lady 555 da ti dadam nadu ja sam ostala trudna sa1 embrion tu pravila I statistika nema ako ti stavat i10 I 15 embrioni ako tvoja matka uterus ne prifaa plod dzaba e sa mojih 28 god imala sam 5 jc I 1 embrion si mi vratili

  35. #285
    Varnica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    331

    Početno

    Citiraj Kadauna prvotno napisa Vidi poruku
    ma lady5555 - nema ti Petrova iskustva s privatnim pacijentima uopće, zato šaraju s cijenama. Ovu cijenu koju su tebi naveli je bubnuta, koji zakon?? gdje ta cifra piše? izmišljaju toplu vodu i mislim da te iskreno i nisu oderali, 12400 HRK s lijekovima je jako jeftino, nije to neka cifra, kod privatnika ti u Hrvatskoj postupak košta - bez lijekova - oko 10.000 HRK tako da je ovo cijena realna ili čak nešto i niža.

    Ali draga moja lady5555, ne znam da li je tebi svjesno koliko su te oni "zeznuli" u postupku, žena tvojih godina - 23 - žena s normalnom odnosnom čak optimalnom (zbog godina) rezervom jajnika da dobije samo 7 jajnih stanica od toga samo 4 upotrebljive je za sjesti i plakati. Šanse da ti uspije iz ovakvog postupka su ti oko odokativno - 15%, a mogla si biti negdje oko 30-40% s optimalnom stimulacijom i optimalnim brojem dobivenih jajnih stanica (bez obzira na azoo - iako ne znam koliko spermića uopće dobijete, imate u pričuvi). Ja ti iskreno držim fige za ovaj postupak no mislim da si imala nesreću što su te šetali od Vrčića (on ti je odredio terapiju) do drugih liječnika jer Vrčića nije bilo za vrijeme određivanja tvoje štoperice, punkcije, transfera niti je bilo Patrika - glavnog embriologa iz Petrove za vrijeme oplodnje? jel tako? oni su bili na kongresu u Minhenu?

    Kao što rekoh, Petrova s privatnim pacijentima i nema iskustva, gotovo nitko ustvari u Hrvatskoj ne ide u državnu kliniku na liječenje zbog toga što kod privatnika platiš jednako a dobiješ puno bolji tretman, individualan pristup pacijentu kao i generalno bolju uspješnost. Petrova u proteklih 10-ak i više godina nije bila neka bolnica dobra za MPO, bolji je uvijek bio Vuk Vrhovec od državnih bolnica. Iako im je embriolog odličan, ali kod tebe nije niti bio prisutan uopće taj embriolog.

    Stoga, ako lady5555 ne uspijete u ovom pokušaju, put pod noge i u Maribor za početak. Tamo ćete platiti oko 2000 EUR postupak (plus lijekove) ali im je laboratorij odličan a ekipa uhodana. Ili odite kojem privatniku u HR ali i u BiH u međuvremenu imate dobre privatnike koliko čujem, ali nikako više Petrova.


    A profesoru Vrčiću, kao voditelju IVF odjela u Petrovoj, neka ovo bude opomena da se malo skockaju, ne mogu oni tako privući strane pacijente unatoč tome što će u skorije vrijeme dobiti novi IVF centar, novi labos. Lijepo je imati dobar prostor, na ljudima treba poraditi.
    Digresija na cijene kod privatnika - prijateljica je kod Lučingera sve skupa platila 12 000, i ljekove i uzv i postupak, tako da ovoliko platiti u bolnici je po mom mišljenju suludo...


    Sent from my PAP5430 using Tapatalk

  36. #286
    Osoblje foruma amazonka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,050

    Početno

    lady 555 sve ti je rečeno i želim ti puno sreće za dalje i ako već plaćaš, plati onome tko će ti zagarantirati u najmanju ruku kakav takav tretman.

    Svaka čast što će Petrova uskoro dobiti novi IVF centar i labos. ma sve pet. Ali složila bih se, ljudi, ljudi su najbitniji...
    Posljednje uređivanje od amazonka : 06.07.2014. at 21:41

  37. #287

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Mislim da je lady otisla u petrovu zbog povezanosti s rebrom i lakse administracije vezane uz prijenos materijala dobivenog biopsijom...

  38. #288

    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Postovi
    162

    Početno

    IVF icsi godini28 broj na jc 5 menogon 27 br na embrionI dobieni embrioni 3 transferiran 1 embrion 3 den. Beta 37,1, 15 den,21 den102? 26 den6,2 klinika plodnost bitola makedonija

  39. #289
    Ajvi avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Lokacija
    Zgb
    Postovi
    270

    Početno

    Citiraj Inesz prvotno napisa Vidi poruku
    Ajvi, je li ova punkcija pala u subotu?
    Sve moje punkcije su bile u subotu. U oba stimulirana to je bio 13dc, po 9 js i od toga po 2 embrija. U prirodnom opet subota, 15 dc, 1js, 1embrij.

  40. #290
    Frćka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,081

    Početno

    1) dijagnoza: nema
    2)kakvu ste stimulaciju dobivali, broj potrosenih gonala ili menopura ili puregona:21 menopur+2 orgalutrana+brevactid 5000
    3) godine zene:39
    4) broj dobivenih jajnih stanica:1
    5) broj dobivenih embrija:1
    6) broj vracenih embrija:1
    7) broj zamrznutih embrija:0
    8) koja klinika/poliklinika:KBC RI

  41. #291
    Ajvi avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Lokacija
    Zgb
    Postovi
    270

    Početno

    Da se nadovežem na vršnjakinju...
    Moj 3. stimulirani, 7/2014

    1. dg: godine
    2. stimulacija: 29 menopura
    3. godine: 39
    4. broj js: 5
    5. broj embrija: 2
    6. vraćeno: 2
    7. smrznuto: 0
    8. VV

  42. #292
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    2/14
    1) dijagnoza? nemamo
    2) kakvu ste stimulaciju dobivali, broj potrosenih gonala ili menopura ili puregona? 19gonala,3 cetrotide,brevactid,decapeptyl
    3) godine zene? 34
    4) broj dobivenih jajnih stanica? 6 (samo na jednom jajniku)
    5) broj dobivenih embrija? 3
    6) broj vracenih embrija? 2
    7) broj zamrznutih embrija? 1
    8) koja klinika/poliklinika? VV


    7/14
    1) dijagnoza? nemamo
    2)kakvu ste stimulaciju dobivali, broj potrosenih gonala ili menopura ili puregona? 14 gonala,3 cetrotide,2 decapeptyla
    3) godine zene? 34
    4) broj dobivenih jajnih stanica? 5
    5) broj dobivenih embrija? 4
    6) broj vracenih embrija? 2
    7) broj zamrznutih embrija? 2
    8) koja klinika/poliklinika? VV

  43. #293
    arlena avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    505

    Početno

    Citiraj arlena prvotno napisa Vidi poruku
    1) dijagnoza?
    nemamo je,ali negdje na pragu toga da spermici,iako je spermiogram mm uvijek bio nomo, nisu htjeli oploditi jajne stanice (4 jajne stanice propale zbog toga,a 4 oplođene isci), spominjala biologica nekakve imunološke pretrage ako bi htjeli čeprkat dalje po tome

    2)kakvu ste stimulaciju dobivali, broj potrosenih gonala ili menopura ili puregona?
    16 gonal f, mislim 3 cetrotide i 2 deka...nešto

    3) godine zene?
    28

    4) broj dobivenih jajnih stanica?
    9

    5) broj dobivenih embrija?
    2 blastociste i 1 morula

    6) broj vracenih embrija?
    1 blastocista

    7) broj zamrznutih embrija?
    2

    8) koja klinika/poliklinika?
    VV
    2. icsi

    stimulacija -1050 puregon amp i orgalutran
    godine- 28.
    broj dobivenih jajnih stanica - 12
    broj dobivenih embrija -2
    broj zamrznutih- bez transfera zbog straha od OHSS pa su ta dva i zamrznuta
    klinika VV

  44. #294
    red pepper avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Postovi
    965

    Početno

    1) dijagnoza? oligoastenozoospermija
    2)kakvu ste stimulaciju dobivali, broj potrosenih gonala ili menopura ili puregona? puregon 9 x 150 iu , cetrotide 3 x 0,25mg
    3) godine zene? 32
    4) broj dobivenih jajnih stanica? 11
    5) broj dobivenih embrija? 2
    6) broj vracenih embrija? 1
    7) broj zamrznutih embrija? 1
    8) koja klinika/poliklinika? KBC Rijeka

  45. #295
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    red, koliko si imala zrelih js?

  46. #296
    red pepper avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Postovi
    965

    Početno

    Ne znam. Znam samo da su radili ICSI na svih 11, ali se oplodilo 9, do trećeg dana se razvilo njih 5, a do petog dana 3. I ta treća ipak na 6.dan nije bila dovoljno dobra za zamrzavanje..Po meni je postupak pravilno odrađen i tajming štoperice pogođen..u to ne sumnjam..sumnjam u kvalitetu stanica i loš spermiogram.

  47. #297
    Sadie avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,254

    Početno

    Da osvježim podatke za sebe:

    Citiraj Sadie prvotno napisa Vidi poruku
    IVF ICSI 03/2014
    1. dijagnoza: sve super, samo što nismo trudni + moje godine
    2. stimulacija: 21 menopur + 2 orgalutrana
    3. godine: ja 39
    4. dobivenih js:10
    5. br. dobivenih embrija:6 oplodjenih /4 se nije razvilo kak treba, 2 savršena
    6. br. vraćenih embrija: 2 blastociste (3. dan)
    7. br. smrznutih: 0
    8. BetaPlus
    IVF ICSI 06/2014
    1. dijagnoza: ista
    2. stimulacija: 21 gonal + 3 cetrotida
    3. godine: ja 40
    4. dobivenih js:19
    5. br. dobivenih embrija: 12 oplodjenih (od toga 5 ih se prestalo razvijati)
    6. br. vraćenih embrija: 2
    7. br. smrznutih: 5
    8. BetaPlus

  48. #298
    mimadz avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    32

    Početno

    2. IVF ICSI 06/2014
    1. dijagnoza: endometrioza, hashimoto
    2. stimulacija: 27 menopura + 2 cetrotida + 1 brevactid + 1 choragon
    3. godine: 39
    4. dobivenih js: 6
    5. br. dobivenih embrija: 4
    6. br. vraćenih embrija: 2
    7. br. smrznutih: 2
    8. VV

  49. #299
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno

    tuga me hvata kad vidim ovu temu ( iako nam nedostaje još puno cura koje se ne upisuju, ali evo ovih dana nešto po belgijskim statistikama čitala i znate li koliki je broj gonadotropina dobivenih u prosjeku u Belgiji tijekom stimulacije?26 je prosjek, sad čitajte koliko vi dobivate? Žužy recimo ti? 14 i 19 gonala? Mene iskreno žužy ne čudi mršav rezultat dobivenih j.s. ali sve bi to bilo svejedno kad bi bilo trudnoće, ali vjerojatnost od tako malog broja j.s. da bude trudnoće u tvojim godinama je jednostavno mala/mnogo manja nego da si dobila recimo 11 j.s. naravno uz veću stimulaciju. Jel znaš žužy ti svoj AMH?

    Ljudi moji, kako nas naši liječnici varaju - govoreći nam da je sve ok, da se može u ovim uvjetima raditi, da se dobiva dovoljno stimulacije a ustvari jednostavno lažu! tko je ovdje uopće dobio tih prosječnih 26 ampula? tuga, stvarno tuga.


    Lady5555, tebi čestitam na trudnoći - i to usprkos vrlo loše odrađenom postupku

  50. #300
    Sadie avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,254

    Početno

    Ja ne krivim liječnike. Mislim da bi dali jaču stimulaciju da smiju (a da iskreno kažu da ne smiju više dati, samo bi se zapetljali u natezanje s pacijentima). Ili sam samo naivna.
    I slažem se, nije isto proći 4 stimulacije privatno i prek socijala - broj ampula je neusporediv.

Stranica 6 od 12 PrviPrvi ... 45678 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •