Pokazuje rezultate 1 do 5 od 5

Tema: boba air ili pognae?

  1. #1
    palčica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    3,249

    Početno boba air ili pognae?

    Kupila bih neku strukturiranu nosiljku, da ga možemo nositi kad bude i veći i deblji (moš misliti). Molim one s iskustvom da daju kritiku/pokudu na jednu od ove dvije nosiljke. Ergo mi ne preporučujte. Preskup mi je, s polovnim stvarima samo negativna iskustva, a bit će valjda još djece...Boba air mi se čini malo najlonasta, a dolazi ljeto.......mogu se osloniti samo na tuđa iskustva jer naravno, toga nema u našem selu za kupiti (preostaje nam web shop). Čini mi se da je dosta forumašica hvalilo pognae, je li znatno lošiji od erga?

  2. #2

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,405

    Početno

    Mi imamo pognae i ja sam skroz naskroz zadovoljna s tom nosiljkom. Jednom sam je "u zivo" usporedjivala sa prijateljicinim ergom i barem po obliku gotovo da nije bilo nikakve razlike. A kad vec spominjes ljeto, mozda nije nevazno uzeti u obzir da se pognae moze otvoriti dobrim djelom tako da na mjestu gdje su bebina ledja bude prozracna mrezica umjesto zatvorenog materijala... (valjda ces skuziti o cemu govorim).

  3. #3
    palčica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    3,249

    Početno

    Puno hvala! Baš pogledali neki youtube filmić i ostali zadivljeni. A drago mi je da si ga malo procijenila u odnosu na tolikohvaljeni ergo.

  4. #4
    Meg104 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    5

    Početno

    Citiraj palčica prvotno napisa Vidi poruku
    Puno hvala! Baš pogledali neki youtube filmić i ostali zadivljeni. A drago mi je da si ga malo procijenila u odnosu na tolikohvaljeni ergo.

    A sad Pognae može se kupiti i u Hrvatskoj

  5. #5
    palčica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    3,249

    Početno

    Pognae je kod nas.
    Jako smo zadovoljni i spas je za roditelje beba bršljana. Naramenice su jako udobne ali velike u odnosu na sitniju mene, ali sve se može regulirati silnim remenčićima.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •