Pokazuje rezultate 1 do 39 od 39

Tema: domaći likeri

  1. #1

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,386

    Početno domaći likeri

    Otvaram novu "specijaliziranu" temu kako bi oslobodili postojeću temu o pekmezima samo u tu svrhu.
    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    Moja dobitna prošlogodišnja kombinacija je liker od drijenka (ima ga samo još u tragovima). Višnju i orah radim standardno jer to volimo piti i dijeliti, ali da - eksperimentiramo kad imamo prilike. Ove godine planiram kupinu.
    Bilo bi baš lijepo od tebe da i podijeliš s nama recept za liker od drijenka

  2. #2

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,386

    Početno

    Citiraj aleksandra70vanja prvotno napisa Vidi poruku
    ja sam lani radila od koštice marelice
    lažni amaretto
    fin je
    višnja je standard
    drijenak ne mogu nabaviti, a rado bih od njega radila
    isto sam u potrazi za mladim orahom
    MM mi je za iznenađenje napravio medicu, i sakrio u dno ormara, ali sam je našla
    još mjesec dana mora stajati
    Ja imam u planu raditi ovaj liker od listova višnje: http://www.coolinarika.com/recept/li...istova-visnje/ Navodno je prefin.

  3. #3
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj no@ prvotno napisa Vidi poruku
    Otvaram novu "specijaliziranu" temu kako bi oslobodili postojeću temu o pekmezima samo u tu svrhu. Bilo bi baš lijepo od tebe da i podijeliš s nama recept za liker od drijenka
    Eh, nemam ti neki poseban recept, ovo je ispalo slučajno: ja sam taj liker od drijenka zapravo napravila kao nusprodukt džema. Kupila sam u rodnom gradu na placu 2 kg drijenka, skuhala ga za džem i protisnula kroz pasirku i skupala džem, ali je na košticama ostalo dosta "mesa" koje mi je bilo žao baciti. Lijepo sam ja te koštice koje nisam mogla očistiti zafrljila u staklenke, nabacala gore šećer (nisam ništa mjerila, ali volumenski otprilike 1:1:1 - koliko prostora su zauzele koštice, toliko sam dodala šećera - recimo trećina staklenke koštica, trećina šećera, trećina boce prazna pa sam unutra dolila rakije + 1 vanilin šećer i to sam zatvorila, a onda nakon nekih mjesec-dva procijedila i gotovo. Ispalo je super.

    Inače, imaš na coolinarici regularnih recepata. Moja kolegica s posla radi s rumom, ovako: http://ninakuhinja.wordpress.com/201...r-od-drijenka/

  4. #4
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    Ja sam upravo dtavila teglu s jagidama i se cerom na balkon . Dobila sam dosta jagoda pa sam one koje su se prignjecile u vrecici odlucila iskoristiti za liker. U onu veliku teglu od krastavaca sam slagala red jagoda red secera ( omjer 2:1 za jagode) kAd puste sok dolit cu rakiju i dodat dva vanilin secera, procjediti i gotovo. Slicno radim i od sveg pstalog ljetnog voca. A frendica mi rsdi jedan prefini od visanja sa vinom i rumom, moram ju pitat recept pa stavim.

  5. #5

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,386

    Početno

    LIKER OD ČOKOLADE
    Ovaj liker od čokolade je odličan: http://www.coolinarika.com/recept/cokoladni-liker/

    s tim da sam nakon 3. koraka smjesu stavila u blender, inače bi ostalo grudičasto.
    Također sam smanjila količinu šećera.

  6. #6
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Ovo s čokoladom zvuči fino... Ima li netko dobar provjeren recept za liker od kave?

  7. #7
    genius avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    ravnica
    Postovi
    685

    Početno

    Peterlin imam ja negdje samo moram pronaći ...ja nisam pravila od kave ali se sjećam da je baka pravila sve moguće likere...kod nas nema kakvih nije bilo od kave,čokolade ,jaja ,vanilije,višnjevac,pelinkovac,orahovac,naranče. .. i nemam pojma kojih sve ne ugl.svi su to voljeli piti. Ja pravim često od čokolade i jedan s crnim vinom meni je prefin.

  8. #8
    genius avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    ravnica
    Postovi
    685

    Početno

    Pravila sam i liker od čokolade gore s linka i moram reći da je isto odličan.

    Čokoladni liker

    1kg šećera,2 v.šećera,25dkg čokolade,1 l mlijeka, 1/2 l ruma
    čokoladu izlomiti i zajedno s mlijekom i šećerom i v.šećerom kuhati na laganoj vatri sve dok ne zakipi.Dobro ohladiti. U ohlađeno dodaj pol litre ruma. Stavi u staklenku i dobro zatvori.

    Liker od crnog vina


    1l crnog vina prokuhati sa 75 dkg šećera i 1 v.šećer.U hladno dodati 3 dl.lozovače ili neke jake rakije ,1 ekstraht od ruma i 1 ekstraht od marelice (ili breskve).promješati i sipati u flaše.
    ovaj liker mi je mrak ...

    Liker od kave

    5 dkg kave
    2 dl vode
    1/2 kg šećera
    1/4 l vode
    1/4 l alkohola
    vanilija
    Od 5 dkg kave skuha se jaka kava. Šećer se skuha u sirup,pa se kuhana i procijeđena kava doda u ohlađeni sirup.Zatim se doda alkohol i vanilija i boca se dobro zatvori.Nakon nekoliko tjedana liker se filtrira i može se upotrijebiti.

  9. #9
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Hvala!

  10. #10
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Citiraj babyboys prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam upravo dtavila teglu s jagidama i se cerom na balkon .
    Eno i mojih jagoda u šećeru na balkonu. Smrzavaju se Koliko otprlike dana trebaju tako stajati?

  11. #11

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,386

    Početno

    Citiraj Optimist prvotno napisa Vidi poruku
    Eno i mojih jagoda u šećeru na balkonu. Smrzavaju se Koliko otprlike dana trebaju tako stajati?
    Za što? Da dobiješ sladoled od njih

  12. #12
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Citiraj no@ prvotno napisa Vidi poruku
    Za što? Da dobiješ sladoled od njih


    Prizivam sunce likerima

  13. #13
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Nego, znaš li odgovor?

  14. #14
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    2 tjedna minimum . I ja se nadam da ce sunce koje Vakula svako jutro priziva napokon i doc. Ovaj tjedan idem po tresnje, lani je taj bio najbolji i najbrze se popio. Muka mi jedino sto ih i ove godine radim za druge, ja niti jedan ni probat necu.

  15. #15
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Hvaaaalaaaaa!!!!

  16. #16
    bzara avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Postovi
    1,511

    Početno

    ja sam napravila liker od kave, baš mi je drago da je taj recept tu, jer to mi je najdraži liker
    planiram i od jagoda raditi, jer mi zvuči
    jedva čekam probati ih!!!!

  17. #17

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,386

    Početno

    LIKER OD MENTE

    Stavila sam danas 2 šake listova mente (beru se mekani izboji tj vrhovi), 30dkg šećera i 1,5l alkohola u široku bocu, pa na balkon.
    Stajat će tamo 6 tjedana.

  18. #18

    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Postovi
    1

    Početno

    Citiraj babyboys prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam upravo dtavila teglu s jagidama i se cerom na balkon . Dobila sam dosta jagoda pa sam one koje su se prignjecile u vrecici odlucila iskoristiti za liker. U onu veliku teglu od krastavaca sam slagala red jagoda red secera ( omjer 2:1 za jagode) kAd puste sok dolit cu rakiju i dodat dva vanilin secera, procjediti i gotovo. Slicno radim i od sveg pstalog ljetnog voca. A frendica mi rsdi jedan prefini od visanja sa vinom i rumom, moram ju pitat recept pa stavim.

    Bok..vidim da si napisala da ti frendica radi liker od višanja sa vinom i rumom..
    Ja imam taj recept tj ja radim tako i super mi je, baš sam zadovoljna s ukusompa eto ako mogu pomoć

    Liker od višanja
    Sastojci: 3kg očišćenih višanja, 3kg šećera, 2l crnog vina, 1l rakije, 0,5l ruma
    Priprema: Sve zajedno pomiješati u jednu veću zdjelu. Ostaviti stajati dok se šećer ne otopi, povremeno promješati i kad se šećer otopi procjediti i pretočiti u boce.

  19. #19
    fingertips avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Lokacija
    Vodice
    Postovi
    1,460

    Početno

    Dobar recept za liker od jagoda?

  20. #20

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,386

    Početno

    Citiraj fingertips prvotno napisa Vidi poruku
    Dobar recept za liker od jagoda?
    Ovo sam našla među receptima, no nisam probala:


    Liker od Jagode

    jagode (vrtne ili šumske)
    1 l domaće rakije
    šećer
    1 l vode
    20 dag šećera

    Vrtne jagode operemo, one veće prerežemo na pola (šumske ostavimo cijele),stavimo u staklenku da bude u visini 5-7 cm posipamo šećerom (2-3 žlice) i ponavljamaoskoro do vrha. Na kraju zalijemo rakijom. Staklenku-e zatvorimo i ostavimo nasunčanom mjestu tri tjedna, povremeno staklenke protresemo.
    Nakon tri tjedna u litri vode rastopimo šećer (prokuhamo, ohladimo) i dodamo ustaklenku. Ako želimo bistar liker procijedimo, a ako želimo gusti polakoličine jagoda zmiksamo, a pola ih ostavimo cijele.


  21. #21
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Ja sam jučer ubrala crne ribizle. Danas ću ih pod šećer, pa napraviti cassis. Nemam neki recept, ja to odokativno, u bocu zafrljim ribizle (do trećine boce), pa šećer - nekih 15 dag, po želji vrećica vanilin šećera (to sam preskočila - crni ribizl ima mi karakterističnu aromu koju ne treba dorađivati), zalijem rakijom i crnim vinom (1:1 tj. koliko rakije, toliko crnog vina - obično mi treba 2,5-3 dl jednog i drugog za litrenu bocu). Treba stajati u šarenom hladu. Obično ga procijedim kad sklanjam cvijeće s balkona, u 11. mjesecu.

  22. #22
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    može provjerni recept za liker od oraha?
    sa mjerama
    ne ono orasi, rakija, šećer, odokativno
    nego točno koliko čega

  23. #23
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj aleksandra70vanja prvotno napisa Vidi poruku
    može provjerni recept za liker od oraha?
    sa mjerama
    ne ono orasi, rakija, šećer, odokativno
    nego točno koliko čega
    Evo baznog recepta: http://www.bakinakuharica.com/spajza/LikerOdOraha.html

    Inače, ja to radim godinama, ali budući da nije svaka rakija ista, da nisu svake godine orasi isti / iste veličine / ubrani u istom trenutku - nema ti druge nego probavati i dorađivati. Ja u ovo umjesto kave stavljam na ploške narezan limun i naranču, ali to je individualno - moja kolegica stavlja kavu i vanilin šećer, isto je dobro.

    Smjesu treba povremeno promiješati da se šećer rastopi. Ako je nedovoljno slatko kad se rastopi, dodati još šećera. Ako je preslatko - dodati još rakije.

    Probaj - ne ispadne to svake godine isto, jednako kao i kolač koji pečeš više puta - iskustvo puno znači, ali te ne spasi svaki put.

    Dobru zabavu!

  24. #24
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    Evo baznog recepta: http://www.bakinakuharica.com/spajza/LikerOdOraha.html

    Inače, ja to radim godinama, ali budući da nije svaka rakija ista, da nisu svake godine orasi isti / iste veličine / ubrani u istom trenutku - nema ti druge nego probavati i dorađivati. Ja u ovo umjesto kave stavljam na ploške narezan limun i naranču, ali to je individualno - moja kolegica stavlja kavu i vanilin šećer, isto je dobro.

    Smjesu treba povremeno promiješati da se šećer rastopi. Ako je nedovoljno slatko kad se rastopi, dodati još šećera. Ako je preslatko - dodati još rakije.

    Probaj - ne ispadne to svake godine isto, jednako kao i kolač koji pečeš više puta - iskustvo puno znači, ali te ne spasi svaki put.

    Dobru zabavu!
    znala sam da ćeš se ti javiti
    jučer su orasi ubrani, pa sam nekako mislila da ih moram odmah staviti u rakiju, isti dan, pa sam sinoć napravila po receptu:
    1,5 l rakije (nije mi više stalo u staklenku), 750 gr šećera i 20 oraha
    nisam stavljala ništa drugo, ni limun ni kavu
    to me zapravo najviše zbunjuje, količina šećera
    recepti idu od 250-1000 gr na litru rakije
    ja sam uzela neku srednju količinu
    i pročitala da je kao greška da se stavlja na svjetlo, jer se tako razgrađuje C vitamin
    već da se stavi u vreću za smeće i gurne u dno ormara
    i zaboravi
    javim na jesen kako je ispalo


    lani sam radila s manje šećera, ne znam točno koliko (zato sam sad ovdje zapisala )
    i dobila sam neku zelenu rakiju
    ne smeđi liker
    već zelenu rakiju
    držim i boci i ne znam što bih s tim
    baš smo jučer to našli kad smo gurali ovogodišnju u dno ormara
    (mada se sad sa stajanjem ucrnilo, ali nije slatko, mogu li sad, nakon godinu dana dodati u to šećer?)
    može li se masirati s rakijom od oraha?
    (ja sam brala orahe, postoji li mogućnost da sam ubrala nešto drugo, ima li neki plod sličan orahu, a nešto otrovno, da ne umremo kad popijemo rakiju, danas nam je bio frend pa smo mu to pričali, on popio, nije još javio da mu je zlo)

  25. #25
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    Aleksandra na ormare
    ja nemam točne mjere, već velikačku teglu pa redam dok ide
    red oraha, red šećera....
    znala sam naknado naliti rakiju, kad se sve stopi
    a i odmah sve zaliti
    ne vidim razlike
    ispalo mi bezveze i ovako i onako
    nemam sreće s tim orahovcem
    Posljednje uređivanje od flopica : 03.06.2015. at 08:00

  26. #26
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    Citiraj aleksandra70vanja prvotno napisa Vidi poruku
    1,5 l rakije (nije mi više stalo u staklenku),
    i pročitala da je kao greška da se stavlja na svjetlo, jer se tako razgrađuje C vitamin
    već da se stavi u vreću za smeće i gurne u dno ormara
    i zaboravi
    javim na jesen kako je ispalo
    koliko je meni poznato UV ne prolazi kroz staklo, pa nemas straha od razgradnje vit C.
    e sad da li dno ormara doprinosi ukusu, rado isprobam

  27. #27
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj aleksandra70vanja prvotno napisa Vidi poruku
    znala sam da ćeš se ti javiti
    jučer su orasi ubrani, pa sam nekako mislila da ih moram odmah staviti u rakiju, isti dan, pa sam sinoć napravila po receptu:
    1,5 l rakije (nije mi više stalo u staklenku), 750 gr šećera i 20 oraha
    nisam stavljala ništa drugo, ni limun ni kavu
    to me zapravo najviše zbunjuje, količina šećera
    recepti idu od 250-1000 gr na litru rakije
    ja sam uzela neku srednju količinu
    i pročitala da je kao greška da se stavlja na svjetlo, jer se tako razgrađuje C vitamin
    već da se stavi u vreću za smeće i gurne u dno ormara
    i zaboravi
    javim na jesen kako je ispalo


    lani sam radila s manje šećera, ne znam točno koliko (zato sam sad ovdje zapisala )
    i dobila sam neku zelenu rakiju
    ne smeđi liker

    već zelenu rakiju
    držim i boci i ne znam što bih s tim
    baš smo jučer to našli kad smo gurali ovogodišnju u dno ormara
    (mada se sad sa stajanjem ucrnilo, ali nije slatko, mogu li sad, nakon godinu dana dodati u to šećer?)
    može li se masirati s rakijom od oraha?
    (ja sam brala orahe, postoji li mogućnost da sam ubrala nešto drugo, ima li neki plod sličan orahu, a nešto otrovno, da ne umremo kad popijemo rakiju, danas nam je bio frend pa smo mu to pričali, on popio, nije još javio da mu je zlo)
    Ovako: što su orasi stariji, liker će biti tamniji. Ako su prestari, zna to biti gorko. Meni je mjera da zeleni orah bude otprilike veličine zrelog oraha bez ljuske. Ako je manji - dobiješ zelenu rakiju jer još nema dosta tanina, ako je prestar (to mi se isto znalo dogoditi), bude gorko i nije baš fino. Daklem, orah ne smije biti većih dimenzija od cca 3 cm promjera po kraćoj osi i 4 cm po duljoj osi. Ne smije biti ni puno manji. Jezgra treba biti bijela, a ne zelena.

    * * *

    U prošlogodišnji orehovec možeš bez brige dodati šećer. Ništa nećeš pokvariti. Ako se ne topi kako očekuješ, uroni flašu u toplu vodu i povremeno protresi ili promiješaj. Ide to - to mm zove "bućkuriš" jer gleda kako ja to dorađujem kako mi puhne (iako bućkuriš nikad ne stoji kod mene doma nego kod njegove mame). Ako te zanima, imamo još prošlogodišnjega, možeš dobiti uzorak, ali recept je "otprilike" jer se liker svake godine dorađuje po ukusu. U sušnim godinama orasi su gorkiji i aromatičniji. Ove godine bi mogli biti blaži.

    Btw. isto ne stavljamo na svjetlo, čisto iz praktičnih razloga - ne koristimo staklenku nego ima veeeliku 5l rajnglu koja je iznutra potpuno crna od višegodišnje upotrebe za ovu namjenu.

  28. #28
    cikla avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    Vojvodina
    Postovi
    430

    Početno

    Orahovac pravim tako da zelene orahe prasečem na četvrtine, stavim u veliku teglu i naspem rakije tako da je bude dva prsta iznad njih. Zatvorim teglu, stavim je na južnu terasu i svaki dan promućkam. Nakon mesec dana procedim. Deo ostavim kao tinkturu, a u deo dodam med: na 1l rakije 100g meda. Ako je rakija bila jaka malo razblažim vodom. Dodam mlevenog cimeta i karanfilića.

    Liker od kafe zvuči zanimljivo. Probaću ove godine.

  29. #29
    bucka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    5,078

    Početno

    radila sam liker od cokolade (od samo 2 sastojka) po ovom receptu
    http://www.damijenestoslatko.com/sla...-plus-diploma/

    liker mi je ispao dosta jak, malo rijedak i malo sladak

    kako da ga "popravim"?
    da dodam jps mars cololadice, cokolade za kuhanje, secera ili...?

  30. #30
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj bucka prvotno napisa Vidi poruku
    radila sam liker od cokolade (od samo 2 sastojka) po ovom receptu
    http://www.damijenestoslatko.com/slatko/cokoladni-liker-od-votke-i-marsa-plus-diploma/

    liker mi je ispao dosta jak, malo rijedak i malo sladak

    kako da ga "popravim"?
    da dodam jps mars cololadice, cokolade za kuhanje, secera ili...?
    Ne.

    Dodaj slatkog vrhnja ili vrhnja za kuhanje (mora biti single cream, ono rijetko, da se ne gruda).

    To se može. Evo tu imaš recept za Cappuccino liker - čisto da vidiš kako se to koristi. Alkohol služi kao konzervans. http://www.coolinarika.com/recept/cappuccino-liker/

  31. #31
    bucka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    5,078

    Početno

    thanx

  32. #32
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj bucka prvotno napisa Vidi poruku
    thanx
    Nema na čemu. Dojavi rezultate... Mene baš zanima, jer mm i ja volimo Irish cream likere, pa se spremam to i sama napraviti. Jedini razlog zašto već nisam je špajza puna žestica koje relativno rijetko pijemo.

  33. #33
    Rebbeca avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Zagorje zeleno
    Postovi
    871

    Početno

    Moj preprepre fini liker, hit već 2-3 godine koliko ga radim. Potrebna je samo rakija, limun i med!

    U dublju posudu staviti pola litre vode da proključa. Neka se malo ohladi, pa u toj vodi otopite 1 cijelu teglicu meda i od druge još decilitar otprilike. Na to sve dodate oko 1 l rakije, dobro promiješati. Kada se stavlja u boce, na dno boce od litre nareže se 1-1,5 domaći nešpricani limun, i zalije do vrha sa pripremljenom "tekućinom". Probati izdržati 2-3 dana prije konzumacije!

  34. #34
    pužić avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    tu i tamo
    Postovi
    1,985

    Početno

    kod mene je hit liker od aronije

  35. #35
    bucka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    5,078

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    Nema na čemu. Dojavi rezultate... Mene baš zanima, jer mm i ja volimo Irish cream likere, pa se spremam to i sama napraviti. Jedini razlog zašto već nisam je špajza puna žestica koje relativno rijetko pijemo.
    jos uvijek premalo slatko i prejako

  36. #36
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj bucka prvotno napisa Vidi poruku
    jos uvijek premalo slatko i prejako
    Za premalo slatko dodaj šećera koliko ti paše. Prejako probaj riješiti tako da ostavis preko noći bez čepa da alkohol ispari. Može i više dana.

  37. #37
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,086

    Početno

    Ili da ga je malo zagrijati? To će ga i zgusnuti smanjiti alkohol isparavanjem.

  38. #38

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,386

    Početno

    Ima li netko isprobani recept za liker od bazge?
    Radila sam prije par godina, ispao je odličan, ali sam zametnula recept...

  39. #39
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    Helou!
    Tražim recept za liker od mente,no da bude onak gust ko kupljeni mentol. Slagao itko?

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •