Pokazuje rezultate 1 do 9 od 9

Tema: Noćno mokrenje i homeopatija

  1. #1
    Shireen avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    Grad koji teče
    Postovi
    359

    Početno Noćno mokrenje i homeopatija

    Pozdrav

    Imam mušketira starog 4 godine i 5 mjeseci, i sa 2,5 godine na njegov zahtjev skinuli smo dnevnu pelenu, i od tada je sve ok - po danu! Međutim, noć je sasvim druga priča! Neću duljiti, svi ulavnom imamo slična iskustva, samo ću reći da smo 3 mjeseca pokušavali dočekati jutro suhi, ali to je bilo bez imalo pomaka!
    Malo sam pretraživala po internetu i naišla na neka iskustva s homeopatijom u rješavanju tog "problema".

    Ima li netko od vas ikakva iskustva s homeopatijom i noćnim mokrenjem, molim vas, podijelite to samnom jer ne bi htjela da nam noćno mokrenje postane problem koji moramo rješavati odlaskom na razne pretrage i sl.

    Hvala

  2. #2
    em_kay avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Lokacija
    zapadno od Zagreba, skoro pa u deželi...
    Postovi
    152

    Početno

    bilježim temu jer je i kod nas slična situacija...

  3. #3
    Shireen avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    Grad koji teče
    Postovi
    359

    Početno

    Mi već imamo dobra iskustva s homeopatijom, i imamo homeopatkinju kod koje idemo, ali sam htjela malo vidjeti ima li tko već iskustva s tim. Poslala sam joj upit na mail, pa ću baš javiti što mi je odgovorila vezano za tu temu.

  4. #4
    MarikaPika avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    710

    Početno

    Moja starija kćer ima 6g, još se borimo sa enurezom. Ne želimo da joj damo hormon, iako je tipičan kandidat, a dva puta smo pokušali sa davanjem određenih homeopatskih preparata(pulsatilla, koji je njen konstitucijski, i sepia, ali u različito vreme), i delovalo je uspešno, ali kratko. Ona prelazi iz faze u fazu, ima noći kad bez ikakvog reda piški i presvlačimo je po 2-3 puta, a onda naiđe period kad je samo podignemo jednom u toku noći i bude suva do jutra. Ovo zahlađenje, pun mesec, neke viremije-sve joj to donese pogoršanje...više nam je, iskrena da budem, dosadilo da svaki dan peremo mokre pidžame i čaršave...a onda se setim porodica sa itekako bolesnom decom, pogledam moju upišulju, zagrlim i zahvalim svim silama svemira što je samo to u pitanju!

  5. #5

    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Primorje <3
    Postovi
    1,258

    Početno

    Citiraj MarikaPika prvotno napisa Vidi poruku
    ...a onda se setim porodica sa itekako bolesnom decom, pogledam moju upišulju, zagrlim i zahvalim svim silama svemira što je samo to u pitanju!
    na ovo sam se rasplakala ....živa istina!

  6. #6
    Shireen avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    Grad koji teče
    Postovi
    359

    Početno

    I ja ovo potpisujem što mravak kaže! Stalno govorim neka mu ovo noćno mokrenje bude najgora stvar u životu i ja ću biti najsretnija!

    Inače, javila mi se naša homeopatkinja i preporučila da uz Calcarea carbonica koji je njegov konstitucijski lijek uzme Thuya 200c i to 2 granule 2 dana za redom pa da joj se nakon toga javimo. Budući preparat trebamo naručiti, dobit ćemo ga u ponedjeljak/utorak, i nakon što to probamo obavijestit ću vas i doktoricu ima li kakvih promjena.
    Posljednje uređivanje od Shireen : 01.06.2013. at 12:06

  7. #7
    Shireen avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    Grad koji teče
    Postovi
    359

    Početno

    Pardon, potpisujem ovo:

    Citiraj MarikaPika prvotno napisa Vidi poruku
    ...a onda se setim porodica sa itekako bolesnom decom, pogledam moju upišulju, zagrlim i zahvalim svim silama svemira što je samo to u pitanju!
    ali i ono što je mravak napisala također se podrazumijeva!

  8. #8

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,128

    Početno

    Citiraj MarikaPika prvotno napisa Vidi poruku
    Moja starija kćer ima 6g, još se borimo sa enurezom. Ne želimo da joj damo hormon, iako je tipičan kandidat,
    Smijem li pitati zašto, ako bi joj to pomoglo?

  9. #9

    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    1

    Početno

    Zdravo, vidim da je proslo 3 godine otkad ste pisali na ovu temu, pa me zanima iskustvo sa homeopatijom u lijecenju nocnog mokrenja. Da li je bilo efekta i doslo do izljecenja? Imam sina od 5 godina i muku mucimo sa tim mokrenjem, pa me zanima da li da nastavljam sa hom, buduci da smo probali sa tim ali jos nije dalo rezultate.
    Hvala unaprijed

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •