Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 52

Tema: depilacija u trudnoci

  1. #1

    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    1

    Početno depilacija u trudnoci

    Drage mamice trudna sam 12 tjedana, ovo mi je prva trudnoća. Hormoni su mi totalno podivljalji, pretvorila sam se u vukodlaka . najgore stanje je na trbuhu, doslovno, cijeli je dlakav, duge i crne dlačice. jeste li imale taj problem? pa me zanima dali smijem to depilirat voskom? može li naškoditi bebi? hvala

  2. #2

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    619

    Početno

    Ne moze naskoditi bebi, samo se uljepsaj!!

  3. #3
    nanimira avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    1,447

    Početno

    Mene je strah da se depilacijom ne pogoršaju ja sam ih isto dobila na trbuhu, inače ih nemam uopće. Jel one nestanu nakon poroda?

  4. #4

    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Postovi
    393

    Početno

    meni su ostale zasad, i dalje ih skidam...(6 mj nakon poroda)

  5. #5
    nanimira avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    1,447

    Početno

    Hehe a super ...do sad sam imala tak rijetke dlake svugdje, doslove trč trč pa dlaka, i odjednom sam cousin IT iz adams family ...

    A ništ, bum i ja depilirala onda kad dođe vrijeme ljeta, za sad mi ne smetaju.

  6. #6
    pužić avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    tu i tamo
    Postovi
    1,985

    Početno

    bebi neće biti ništa, smao ih makni, uhodnije ćeš se osjećati..i ne neće se pogoršati od depilacije, pa ne rastu one tkao brzo kao na nekim drugim dijelovima tijela. par puta god ih skineš i to je to

  7. #7

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Split
    Postovi
    2,660

    Početno

    a koja metoda je najbezbolnija za skidanje?

    ja sam se do sad sama sređivala dole, ali više ne mogu od stomaka i išla bi na depilaciju, ali me užasno strah boli i da od tih trzaja i grčenja nešto ne uprskam,
    inače se sama sređujem kući, par puta sam bila na depilaciju i smetalo je i bolilo, ali me nije bilo puno briga jer nisam bila trudna....help

  8. #8
    giussepe avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    980

    Početno

    Probaj sa sesernom pastom! Ali mora odraditi netko strucan! Ako si u Zgb. mogu ti poslat broj od cure koja dolazi doma! Mene je depilirala cijelu trudnocu i sredila me dva dana prije poroda
    Jako je njezna!

  9. #9

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Split
    Postovi
    2,660

    Početno

    aaaaaaaaaaa nisam, u Splitu sam
    sad si me sitila imam jednu bivšu susjedu kozmetičarku
    i sjetila sam se da radi kući,
    baš ću je kontaktirati i pitati...znači šećerna pasta bi bila najbolja, tnx!

  10. #10
    giussepe avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    980

    Početno

    Da! Samo neka bude njezna! a bit ce kad vidi da si trudnica! Ja uskoro idem u st na dva i po mjeseca mozda cu onda ja zicati tebe kontakt

    Kod paste je bitno da osoba zna radit s njom!

  11. #11
    nanimira avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    1,447

    Početno

    Ja sam odabrala muža i britvicu,iako me svrbucka iza 1 dan...
    Posljednje uređivanje od nanimira : 01.06.2013. at 01:03

  12. #12
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Ja se u trudnoći depiliram (voskom) još i češće, pa ne možeš dlakava kod ginića
    ali boli više nego prije...

  13. #13
    nanimira avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    1,447

    Početno

    Pa baš me i to zanimalo-jel se treba depilirati za pregled kod ginića i u kojoj mjeri? Meni se čini da te dlake imaju neku svoju zaštitnu funkciju pa da mi ne kenja šta sam se ogolila do kože. Za sad sredim baš bikini područje i skratim ove druge sa škaricama. A i na jednom nalazu mi piše : kosmatost; b.o. hahaha.

  14. #14
    iva222 avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    50

    Početno

    Ja sam u 11. tjednu i redovito idem na depilaciju nogu, bikini zone i čega već ne (nekad voskom, nekad šećerom, ovisi o duljini dlačica ). I ne boli me ništa naročito. Svaki put sve manje, stvarno nije strašno.
    I ja sam dobila dlake po trbuhu i leđima :D. Plave su, pa se tolko ne vide, al fakat ih ima. Budem to počupala slijedeći put kad idem. Ne bi savjetovala brijanje, to ti neće previše pomoć. Nađi neki dobar salon i posavjetuj se s njima.

  15. #15
    maca papucarica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Glava u oblacima, prstići u moru...
    Postovi
    3,666

    Početno

    Ja prakticiram ogledalce i trimmer.
    Posto su mi vene iskocile po cijeloj gospodici, depilacija voskom je nemoguca. Ovo funkcionira i ne svrbi.

    Dlacice po trbuhu hdB nisam dobila

  16. #16
    giussepe avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    980

    Početno

    Citiraj maca papucarica prvotno napisa Vidi poruku
    Ja prakticiram ogledalce i trimmer.
    Posto su mi vene iskocile po cijeloj gospodici, depilacija voskom je nemoguca. Ovo funkcionira i ne svrbi.

    Dlacice po trbuhu hdB nisam dobila
    Kad su vene u pitanju pasta se moze koristiti, barem koliko ja znam! Ja sam imala problema s venama nakon poroda pa mi je sve skidala pastom!

    Ja pastu jako volim koristiti jer puno manje boli, koza uopce nije nadrazena i puno sporije rastu dlacice!

  17. #17
    maca papucarica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Glava u oblacima, prstići u moru...
    Postovi
    3,666

    Početno

    Nisam probala pastu ali sam dobila info da boli gore od poroda (moja kozmeticarka koja ju ne radi)?!

    Koliko traje zadovoljavajuci ucinak nakon depilacije pastom i koliko dugacke moraju biti dlacice za ponoviti radnju?

  18. #18
    Mali Mimi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    7,121

    Početno

    Ajme i meni kao da je trbuh odlakavio a prije nisam nikad imala tu problema, ali nisu mi toliko guste dlačice samo su crne i sve se nadam da će izbjeliti po suncu....a dole sam se baš nekoliko mjeseci prije trudnoće počela depilirati pastom kod kozmetičarke ali onda sam odustala jer me dosta bolilo(pogotovo prva dva puta) pa mogu misliti kako je tek u trudnoći, a sad sam se vratila na brijanje

  19. #19

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Split
    Postovi
    2,660

    Početno

    ma vratila bi se i ja na brijanje da mogu, ali nekako mi u ovoj t. stomak ogroman
    dogovorila sam depilaciju u nedjelju kod ove moje pa ću vidjeti šta ću!
    držite mi fige, bojim se da neću to moći izdržati i da me ne uhvate kakvi grčevi, toga me je strah

  20. #20
    matahari avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    859

    Početno

    Ja sam (gotovo) redovita sto se depilacije tice. Probala sam i vosak i pastu i razlika je, po meni, velika. Vosak trpi krace dlacice za depilaciju, dok pasta zahtijeva nesto duze. Mene pasta boli duplo vise od voska, jer ju treba prvo razvuci po dlaci (mene to boli), a tek onda povuci.
    S voskom mi urastaju dlacice i koza je iziritirana, s pastom ne. Mene je depilacija u trudnoci jako boljela jer sam bila puna vode.
    Giussepe, ja bih te molila kontakt te zenskice koja dolazi doma. Hvala

  21. #21
    Mali Mimi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    7,121

    Početno

    Citiraj matahari prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam (gotovo) redovita sto se depilacije tice. Probala sam i vosak i pastu i razlika je, po meni, velika. Vosak trpi krace dlacice za depilaciju, dok pasta zahtijeva nesto duze. Mene pasta boli duplo vise od voska, jer ju treba prvo razvuci po dlaci (mene to boli), a tek onda povuci.
    S voskom mi urastaju dlacice i koza je iziritirana, s pastom ne. Mene je depilacija u trudnoci jako boljela jer sam bila puna vode.
    Giussepe, ja bih te molila kontakt te zenskice koja dolazi doma. Hvala
    Matahari mene je bolilo i jedno i drugo na početku a već 3. put bilo mi je puno lakše s pastom nego voskom kad je oslabio korijen, ne znam kad si ti probavala pastu jel na početku ili kad si se već navikla na depilaciju?
    A i to što govoriš nakon voska mi je sve bilo upaljeno da nisam mogla sjediti 3 dana normalno a nakon paste ništa, jedino je par dlačica uraslo, valjda je i meni koža jako osjetljiva.

  22. #22
    Mali Mimi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    7,121

    Početno

    maco meni je recimo potrebna depilacija svaka 3 tjedna inače prerastu i onda boli još više kad su duže, osobno bilo mi je takvo održavanje i podosta veliki financijski trošak pogotovo sad kad sam na bolovanju

  23. #23
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    da i ja sam čula s više strana da šećerna pasta boli više od voska tako da uopće nemam volje sada to iskušavati
    Citiraj nanimira prvotno napisa Vidi poruku
    Pa baš me i to zanimalo-jel se treba depilirati za pregled kod ginića i u kojoj mjeri? Meni se čini da te dlake imaju neku svoju zaštitnu funkciju pa da mi ne kenja šta sam se ogolila do kože.
    mislim da slobodno možeš nastaviti prema svojim navikama, briga njih za naše frizure...ali ako se osjećaš nesigurnom idi srednjim putem

  24. #24
    nanimira avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    1,447

    Početno

    Mene svo čupanje boli, od obrva na dalje...nadobudno sam kupovala epilatore,voskove tralala i svaki put imala živčani slom Britvice i neki baby puder su se pokazale OK, taj puder smanji svrab i posuši ali ja stvarno inače nemam problema s dlakama, osim sad kad brže rastu i nešto su tamnije. Baš ću se namjerno malo zapustit da vidim koliko su se povećale pa shodno tome prilagoditi depilaciju .

  25. #25
    latika avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    491

    Početno

    i meni se u trudnocama pojavljuju dlake po stomaku, duge,crne koje same poslije poroda otpadnuda vas malo utjesim

  26. #26
    giussepe avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    980

    Početno

    Ja se ne bi slozila s gore navedenim da za pastu moraju biti dulje dlacice! Bas suprotno!
    Pasta boli upravo ako su dlacice preduge jer se ona "utiskuje" u kozu i prevlaci preko dlacica i sto su dulje to vise boli! Kad su one krace nema tog natezanja! Nakon depilacije pastom nema apsolutno nikakve upale!

    Jednom me voskom depilirala cura koja ocito nema iskustva i ne da sam imala upalu nego podljeve!!!

    Zato je bitno da to radi osoba koja zna pravilno depilirati (vrijedi za pastu i za vosak)

    Nakon depilacije pastom mirna sam oko dva i pol do tri tjedna! Ali to je individualno i ovisi o tome kako rastu dlacice! Mojoj frendici traje i do mjesec dana!

    Blekonja i ja sam imala taj strah (iako se depiliram voskom od svoje 15-te godine), ali nakon sto me izdepilirala skuzila sam da je sve ok! Ponavljam, jako je bitno tko radi depilaciju i kako. Ja ovu svoju ne bi mjenjala za nikog!

  27. #27
    saf avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    642

    Početno

    Citiraj giussepe prvotno napisa Vidi poruku
    Ja se ne bi slozila s gore navedenim da za pastu moraju biti dulje dlacice! Bas suprotno!
    Pasta boli upravo ako su dlacice preduge jer se ona "utiskuje" u kozu i prevlaci preko dlacica i sto su dulje to vise boli! Kad su one krace nema tog natezanja! Nakon depilacije pastom nema apsolutno nikakve upale!

    Jednom me voskom depilirala cura koja ocito nema iskustva i ne da sam imala upalu nego podljeve!!!

    Zato je bitno da to radi osoba koja zna pravilno depilirati (vrijedi za pastu i za vosak)

    Nakon depilacije pastom mirna sam oko dva i pol do tri tjedna! Ali to je individualno i ovisi o tome kako rastu dlacice! Mojoj frendici traje i do mjesec dana!

    Blekonja i ja sam imala taj strah (iako se depiliram voskom od svoje 15-te godine), ali nakon sto me izdepilirala skuzila sam da je sve ok! Ponavljam, jako je bitno tko radi depilaciju i kako. Ja ovu svoju ne bi mjenjala za nikog!
    Slažem se za dužinu dlačica, a bome i za stručnost onoga tko ti radi depilaciju. Ja sam u ovoj T nekako malo dlakava iako se dolje od trbuha uopće ne mogu izdepilirat, pa ciljam onako na slijepo i to se brijem, a inače si sama napravim pastu i dosta dobro mi ide. Pasta mi je još super za ruke i bedra gdje su dlačice tanke, dok mi za potkoljenicu i čekinje koje su se tamo ukorjenjene ne pomaže.

  28. #28
    iva222 avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    50

    Početno

    Giuseppe, slažem se sa svime.
    Za šećernu pastu dlačice nikako ne smiju biti preduge, jer onda puno više boli.
    I slažem se s time da treba biti iskusna kozmetičarka u kvalitetnom salonu. VELIKA je razlika. Također su proizvodi bitni. Ako vam doma dođe neka cura koja depilira voskom iz DM-a za kućnu upotrebu, neće vam biti najugodnije. Radije dajte malo više love i priuštite si malo skuplji salon. Iritaciju (ako do nje dođe) izbjegnite kantarionovim uljem i bit ćete glatke tjednima :D
    Što se straha tiče, opustite se jer strah ne pomaže. Ja sam bikini zonu počela depilirati tek u trudnoći, tako da ni ne znam koliko boli ne-trudnice. Mene je prvi put malo bolilo (samo sam jednom vrisnula, pri kraju ), a svaki slijedeći put je upola manje bolan. No big deal

  29. #29

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Split
    Postovi
    2,660

    Početno

    evo, bila, obavila!
    e sad, kako sam ja skidala sve
    najgore mi je bilo oko usana (unutra) i baš skidanje sa usana, tih par puta sam jauknila i preznojila se!
    ovo ostalo sam ok podnijela, čak mi je rekla, da sam dobra da se ništa ne čujem
    valjda je vidila s kojim sam strahom došla, pa zbog toga!

    e i da radila mi je sa šećernom pastom
    i ona kaže da misli da s njom manje boli!
    Posljednje uređivanje od Blekonja : 02.06.2013. at 20:37

  30. #30
    dahlia avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    37

    Početno

    I meni narastoše duuuge crne dlake po trbuhu i izgledam k'o pećinska gospođa I tak gledam ja njih, gledaju one mene i mi se gledamo... I ja ne znam kaj da radim s njima. A da stvar bude zanimljivija, svugdje drugdje mi rastu sporije i rijeđe su, samo sam po trbuhu kosmata Depiliram se električnim epilatorom još od srednje škole i to mi super funkcionira. Sad mi je trbuh već dobrano porastao i uviđam da mi je sve teže dohvatiti čak i noge, a kamoli ovo ostalo. Imam u zgradi kozmetički salon ali nikad u životu nisam bila na depilaciji. Jako mi je osjetljiva koža i na svaki manji udarac dobijam užasne masnice, a sklona sam i podljevima pa se toga jako bojim. Kaj velite, da probam s tom šećernom pastom? Pa da mi onda i trbuh oguli? Sva sam na mukama...

  31. #31
    nanimira avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    1,447

    Početno

    Ja sam išla pitat mamu je li ona to dobila, rekla je da ne diram ,da ću samo pogoršat situaciju i da ionako na suncu posvijetle i šta me briga za te tri dlake


  32. #32
    saf avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    642

    Početno

    Citiraj nanimira prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam išla pitat mamu je li ona to dobila, rekla je da ne diram ,da ću samo pogoršat situaciju i da ionako na suncu posvijetle i šta me briga za te tri dlake

    Moja mama bi vjerojatno rekla isto što i tvoja, ali onda sa druge strane ona u životu nije počupala obrve. Ne znam, ja ne trpim dlake i skidam ih dole

  33. #33
    saf avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    642

    Početno

    Dahlia koliko ti tih dlaka imaš na trbuhu? Jesu onak deblje a nema ih puno,al se vide ili?

  34. #34
    dahlia avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    37

    Početno

    Citiraj nanimira prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam išla pitat mamu je li ona to dobila, rekla je da ne diram ,da ću samo pogoršat situaciju i da ionako na suncu posvijetle i šta me briga za te tri dlake

    To bi rekla i moja, a i ja sam se sklona složit s njom. Al kad mi idu živce, kaj mogu

    Mi vjerojatno nećemo ni ići na more ove godine jer MM može dobit godišnji tek u 8. mjesecu, a to je 4 tjedna prije termina i nekako smo se složili da je sigurnije da se držimo doma i blizu bolnice jer ne možeš znati kad će gospodična odlučiti izaći. Tako da zapravo ni neću imat puno prilike za pokazat dlakavi trbuh pa možda stvarno nema potrebe za depiliranjem

  35. #35
    dahlia avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    37

    Početno

    Citiraj saf prvotno napisa Vidi poruku
    Dahlia koliko ti tih dlaka imaš na trbuhu? Jesu onak deblje a nema ih puno,al se vide ili?
    Ful su crne jer sam inače tamnodlaka i dugačke oko 1cm. Nisu debele, ali se jako vide baš zato jer su tamne.

  36. #36
    saf avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    642

    Početno

    Ne znam, imaš vremena još si i razmislit o tome. Netko je gore napisao da su mu nakon poroda nestale i dlake,a i ja mislim da ako ih nisi prije imala postoji velika šansa da odu otkud su i došle

  37. #37

    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Postovi
    9

    Početno

    Citiraj nanimira prvotno napisa Vidi poruku
    Mene svo čupanje boli, od obrva na dalje...nadobudno sam kupovala epilatore,voskove tralala i svaki put imala živčani slom
    Isti slucaj i kod mene, tako da vec godinama koristim iskljucivo kreme, a sad lagano presla na britvice. Primjetila sam da nakon britvice dlacice rastu brze i gusce ali izdrzat cu jos ovih par mjeseci pa se vracam kremicama. Trbuscic mi je mala dlakava kugla ali su dlacice svijetle i tanke pa mi ne smetaju

  38. #38
    123beba avatar
    Datum pristupanja
    May 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,351

    Početno

    ja sam isto pobornik šećerne paste jer mi je ona najbolja. Naravno, uvijet je da osoba zna što radi jer ako odete k nekome tko ne zna raditi sa pastom može vam biti jako bolno i grozno... Sa voskom mi je puno gore jer nakon paste niti nemam osjećaj da me nadavno itko "čupao", a nakon voska dugo imam one točkice i osjećam kako mi je sve iziritirano (posebno kada se netko zaigra pa previše zagrije vosak i opeče mi kožu)...
    Što se tiče ovih crnih dlaka po trbuhu, ja sam ih isto dobila, no rekla mi je moja kozmetičarka da ih ne diram u trudnoći jer će se one povući same nakon trudnoće... pa sam odlučila prihvatiti taj njen savjet.

  39. #39
    nanimira avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    1,447

    Početno

    Tak ću i ja, pričekat još malo da vidim jel napreduju il će tih par ostati. Ako ostanu i stvarno mi krenu na živce budem ih počupala s nečim

  40. #40
    ivana.sky avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2014
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    2,007

    Početno

    oduvijek sam sama dolje sve uredjivala i sad sam razmisljala otic na depilaciju bas u salon.... negdje sam citala da ako nikad nisi isao da nije pametno krenit u trudnoci?
    moze li ikako bol tj.sok naskodit?

    brijanje mi i ovako "naskodi" i uvijek mi se upali koza i dobijem kao osip, tako da ga izbjegavam... preko ljeta koristim epilator i jednom sam probala vosak trakama al nisam mogla ja sebi to sama... i sad mi je problem sto prvo kad mi naraste stomak necu nist vidit, drugo strah me prije poroda obrijat se jer ce mi se upalit koza, i jos ako popucam, i savovi, i to svrbljenje kad rastu dlacice, mislim da cu umrijet u bolnici!
    sta vi mislite? brijat se i trpit ili otic cupat?

  41. #41
    ivekica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    498

    Početno

    Ivana ja redovito idem u salon na brazilsku i donji dio nogu. Mislim da je bolje od britvice you go girl

  42. #42
    bebeto avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Lokacija
    na otoku kristalnih zvijezda
    Postovi
    906

    Početno

    Ivekica jeli ta brazilska boli ??? Ja se inace depiliram secernom pastom, cak i pazuhe i to mi je ok ali kako sam trudna koristila sam samo britvicu sto je najgora opcija jer poslije samo koza svrbi....nisam se usudila secernom jer mi je izasla vena na nozi pa da ne pogorsam situaciju. Imam i ja na stomku kraj pupka par tih velikih crnih dlacica, idu mi na zivce ali sam negdje procitala da ih se ne smije dirat ??

  43. #43
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    Mene je depilacija u trudnoci najmanje bolila
    Skoro nista
    A neki dan sam urlala

  44. #44
    ivana.sky avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2014
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    2,007

    Početno

    a jel bolje da idem na vosak trake ili secernu pastu? s obzirom da bi mi to bio prvi put... sta manje boli? nekak mi se pasta cini bolja jer mislim da ne unisti toliko kozu? ili sam u krivu...
    i jos me strah jer imam dolje jedan veliki madez ispupceni na preponi sa strane kod ruba gacica, znam ja da one paze... al ako ga zakace ubit cu ih tam!

  45. #45
    ivekica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    498

    Početno

    Idem na pastu i ne osjetim neku bol ono boli prvih par minuta poslije otupiš. Britvica mi je nepodnošljiva, jer mi dlake urastaju i grozno izgleda.

  46. #46
    bebeto avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Lokacija
    na otoku kristalnih zvijezda
    Postovi
    906

    Početno

    Ivana.sky vosak lomi dlačice kao i britvica a secerna ih čupa iz korjena pa je puno bolja i za kožu, nema urastanja dlačica i mene puno manje boli....nisam jedino probala dignut sve sa gospodjice, obično sam samo prepone ali sad bi htjela sve

  47. #47
    ivana.sky avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2014
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    2,007

    Početno

    eto onda imamo dobitnu kombinaciju... hvala vam

  48. #48

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Postovi
    507

    Početno

    Ja idem na depilaciju voskom godinama i skidam sve dole. Probala sam secerom nekoliko puta, ali je bol bila identicna i nisam vidjela nikakvu razliku pa sam se vratila na vosak (zbog cijene jer je secer bio skoro duplo skuplji u salonu). Boli, ali nista strasno. Jedino me dosta boli svaki put kad mi depilira dio s lijeve i desne strane usni, a ovo ostalo nije problem.
    Dlacice su stvarno s vremenom mekse i prorijede se. Ja odem svakih mjesec dana otprilike i sad otkad sam trudna tempiram po pregledima
    Ako imas madez, svakako napomeni jer mozda bude neka koja nije bas najspretnija, ali stvarno paze. Bez obzira sto nisi bila do sad, ja ti isto preporucujem da odes samo vjerujem da ce boljeti jer treba 4 do 5 depilacija voskom ili pastom da dlake omeksaju bar malo (pogotovo nakon godina brijanja britvicom).
    Sretno

  49. #49
    Sadie avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,254

    Početno

    Mene je sram ic u salon da mi sve pocupaju. Dosta je sto svako malo sirim noge kod ginekologa -prvo na ivf postupcima, a sad svako malo na kontrolama.
    Ja se obrijem, a zadnji put sam se namazala alkoholom. Ni truncice svraba, savrseno. Sad ionak nis ne vidim tamo dolje pa me bas briga.

  50. #50
    sara10 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,639

    Početno

    Ja se godinama depiliram hladnim voskom u salonu, imam svoju "depilatoricu" kod koje sam ko doma i s vremenom su mi se i prorijedile dlake, sada tempiram za preglede, a čak ni nakon mjesec dana ih nemam toliko da idem u salon pa si kupim trakice u dm-a i puvučem par puta sama. A što se brazilke tiče, to nikad nisam radila, al ona meni prepone prilično dobro i duboko sredi, al smo se baš na zadnjoj depilaciji govorili da ćemo pred termin poroda obavit brazilku. U rodilište svakako moram doći obrijana (ne želim da me oni tamo briju), a sama neću moć niti se usudim brijat pa eto i to ću probat. Kažem ja njoj: a valjda ću izdržat brazilku i porod!

Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •