Pokazuje rezultate 1 do 20 od 20

Tema: navlaka za auto sjedalicu

  1. #1

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    split/ zadar
    Postovi
    184

    Početno navlaka za auto sjedalicu

    dobili smo chicco auto sjedalicu, ali joj je navlaka u prilicno losem stanju, pa me zanima jel moguce kupiti samo navlaku?ili da dam sasiti novu? ima li netko ovakvo iskustvo?



  2. #2

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Postovi
    3,026

    Početno

    Možeš koristiti samo originalnu navlaku za taj model autosjedalice. Nikako šiti!
    Da li možeš kupiti samo original navlaka za tu autosjedalicu, ne znam.

  3. #3
    VedranaV avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,261

    Početno

    U Chiccovom dućanu u Rijeci kažu da njihovi u skladištu ne naručuju ništa od rezervnih dijelova :shock: i da se zato ne može kupiti samo navlaka za Chicco sjedalice. Pa smo mi zapalili u deželu i u Baby centru u Brežicama naručili navlaku. Čekamo je već četvrti tjedan, s tim da su nam tako i rekli i bilo nam je ok. Valjda je taman tada baš otišla narudžba.

  4. #4
    zrinka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Split, Lijepa nasa
    Postovi
    4,633

    Početno

    joj i meni treba chicco navlaka!

    vedrana, kad ces ici po svoju?

  5. #5
    VedranaV avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,261

    Početno

    Kad mi jave da je stigla.

  6. #6
    Jelka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,006

    Početno

    Mi ćemo dobiti autojsedalicu, mislim da je Maxi Cosi. I ista situacija, već je isfucana na mjestima. Vedrana, kaj da zovem Brežice?

    Ali, prije jedno pitanje. Kako je uopće moguće staviti novu navlaku? Mislim, ima onih rupa za remenčiće...

  7. #7
    VedranaV avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,261

    Početno

    Ne znam, možda i kod nas ima rezervnih dijelova za Maxi Cosi. Na ovom topicu: http://www.roda.hr/rodaphpBB2/viewto...807&highlight= se razgovaralo o navlakama.

  8. #8

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Postovi
    3,026

    Početno

    Pa u tome i je jedan od štosova zašto se smije koristiti samo originalna navlaka. I nova navlaka mora imati utore na točno odgovarajućim mjestima da se ne ometa putanja tih remenčića.

  9. #9
    Jelka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,006

    Početno

    Janoccka, hvala!

    Evo sad sam ovo saznala i oduševila se, a bila sam sva zdeprana kaj ćemo uzeti tu korištenu sjedalicu (da malo uštedimo). I sad vidim da ona može biti kao nova! Jupiiii! Baš mrak!

  10. #10
    Ancica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,422

    Početno

    Jelka, Magma i Media su distributeri Maxi Cosi sjedalica i dijelova za Hrvatsku. Najbolje se obratit direktno jednom od njih za bilo sto sto se tice Maxi Cosi proizvoda.

  11. #11

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    split/ zadar
    Postovi
    184

    Početno

    [quote="zrinka"]joj i meni treba chicco navlaka!

    quote]

    zrinka, jesi li mozda provjeravala moze li se naruciti navlaka u splitu? gdje je uopce chiccov ducan u splitu?

  12. #12

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    498

    Početno

    Ne kužim, pa sve se može sašiti na isti način, lakše nego sašiti haljinu, naravno da utori moraju biti gdje su bili i stari, a može se složit navlaka preko ove ofucane. Meni je tata krojač pa znam. Imam i ja staru chiccovu. Meni treba kupola.

  13. #13
    Ancica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,422

    Početno

    Nije samo da mora biti tocno po kroju. Materijal od kojeg je napravljena presvlaka mora proci testiranja kao sto mora i ostatak sjedalice. Npr., materijal mora imati protupozarna svojstva, nerem biti bilo koji.

    Svi dijelovi sjedalice moraju biti originalni kako se ne bi kompromitirala njena sigurnost.

  14. #14

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    62

    Početno

    Za MAxi Cosi ima da se kupi navlaka u TL.Ako ima u Beogradu onda ima i u Zagrebu sigurno posto nas TL dobija robu iz Zagreba.

  15. #15
    josie avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    1,438

    Početno

    naručila sam ja u Media shopu navlaku za maxi cosi, ali čekam je već mjesec dana (to mi što imam posebne želje)

  16. #16

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    split/ zadar
    Postovi
    184

    Početno

    Citiraj VedranaV prvotno napisa
    U Chiccovom dućanu u Rijeci kažu da njihovi u skladištu ne naručuju ništa od rezervnih dijelova :shock: i da se zato ne može kupiti samo navlaka za Chicco sjedalice. Pa smo mi zapalili u deželu i u Baby centru u Brežicama naručili navlaku. Čekamo je već četvrti tjedan, s tim da su nam tako i rekli i bilo nam je ok. Valjda je taman tada baš otišla narudžba.

    vedranaV, mozes mi poslati broj baby centra u brezicama?! koliko su brezice udaljene od maribora? imam prijateljicu u mariboru, pa bi je mogla zamoliti da preuzme i posalje navlaku...znas li mozda postoji li isti centar u mariboru?

    puno hvala i velika

  17. #17
    VedranaV avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,261

    Početno

    Adrese i brojevi telefona su ti tu:

    http://portal.baby-center.si/PortalS...ex=1&tabid=663

  18. #18

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    split/ zadar
    Postovi
    184

    Početno

    hvaaalaaa! :D

  19. #19
    zrinka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Split, Lijepa nasa
    Postovi
    4,633

    Početno

    talibasi, chicco ima u merkatora u solinu te u gradu, kraj kazalista lutaka (blizu matosiceve)
    rekli su mi da ne narucuj dijelove...

    hoces ti naruciti iz brezica? koju chicco imas?

  20. #20

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    split/ zadar
    Postovi
    184

    Početno

    hej zrinka,

    pretpostavila sam da se nece moci naruciti u splitu, kada ne moze u rijeci! :/
    ne zna tocno koji je tip autosjedalice, jer je jos kod prijateljice, ali cu danas provjeriti, pa ti se javim.
    mislila sam im poslati mail i pitati moze li se naruciti, pa da oni posalju i platim pouzecem ili nesto slicno. ako to ne bude islo zamolit cu prijateljicu u mariboru da ode, naruci i posalje postom. ako hoces kad budem pisala mail mogu pitati i za tip autosjedalice koji ti imas!


Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •