Pokazuje rezultate 1 do 2 od 2

Tema: Pregled autosjedalica u drugim mjestima

  1. #1

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,374

    Početno Pregled autosjedalica u drugim mjestima

    Zanima me kako bi se moglo organizirati da naše drage rode dođu u moj grad i da se obavi jedan pregled autosjedalica.

    Šta treba osigurati, nabaviti i sl.? Voljnja sam ako je potrebno i smještaj nekako organizirati.

    Radi se konkretno u mom slučaju o gradu Umag, ali možda bi i neke druge cure htjele organizirati tako nešto u svojim gradovima pa bi svaka informacija dobro došla.

  2. #2
    Ancica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,422

    Početno

    Pliska, najveci problem je u tome sto smo umorni. I troskove nekak progutamo (jer svatko snosi trosak za svoj dio puta) al izleti van Zagreba (jer velika vecina savjetnika je u Zagrebu) uzimaju jako puno a uz sve ostale rodine aktivnosti u kojima oni sudjeluju, jako je tesko zonglirati familiju, posao i cesta putovanja van grada.

    ono sto bih ja preporucila je da, ako smatras da potreba za edukacijom i pregledima u tvojem kraju postoji, da i sebe pogledas i vidis da li bi ti tom projektu mogla pomoci tako da se ukljucis u njega kao savjetnica.

    postoje rode i rodmani u Puli i okolici, Rijeci i okolici, koji su zainteresirani za ukljucit se i pokrenut preglede u njihovim krajevima al treba im za to kriticna masa volontera.

    ako si zainteresirana, kontaktiraj busybee, nasu puljansku seficu ili flower, nasu rijecku seficu.

    a u meduvremenu, neznam kad ce biti pregled blizu vas.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •