Pokazuje rezultate 1 do 14 od 14

Tema: Mislim da je gotovo...

  1. #1
    frka avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    3,141

    Početno Mislim da je gotovo...

    Moram ostaviti trag o ovome...

    Nakon više od 28 mjeseci, mislim da smo završili s dojenjem... Već neko vrijeme znam da moramo prestati jer sam odavno trebala početi piti lijekove koji su zabranjeni za vrijeme dojenja, ali jednostavno nisam mogla... Nisam mogla gledati suze u tim tužnim očima i slušati "mama, samo minutu" pa sam trpila bolove i odgađala liječenje... Neutješno je plakala kad bih joj odbila dati navečer ili po noći, a do samog se kraja noću budila najmanje 5 puta. I evo, prošli je tjedan bila bez mene na moru i kad se vratila, nisam joj više dala... Malo je negodovala, ali niti približno prijašnjem neutješnom plakanju pa sam odlučila ustrajati jer znam da ćemo se vratiti na staro cjelonoćno nacicavanje ako samo jednom popustim... I evo već par dana prespava cijelu noć i samo malo njurga kad joj odbijem dati navečer i ujutro. I napokon spavam nakon gotovo 2,5 godine... Ali ne mogu si pomoći - beskrajno sam tužna... Nisam mislila da će dojenje prije odlaska na more biti posljednje jer nije bilo naznaka da će se uskoro primiriti i prihvatiti da mora prestati.. A sad kada je, ne smijem propustiti tu priliku jer zbilja moram početi s terapijom... Ali ne mogu si pomoći - osjećam se kao da mi je ukraden taj posljednji put i oproštaj od te prekrasne veze između nas dvije... Tim mi je gore jer postoji mogućnost da neću imati više djece i ponovo osjetiti tu nevjerojatnu povezanost... I tako sad ja neutješno plačem, ali i radujem se zbog tako divnog i dugog staža...

    I na kraju, moram se zahvaliti savjetnicama za dojenje - bez vas ne bi ni bilo tih divnih 28 mjeseci

  2. #2
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    daj, frka... kakvo plakanje
    28 mjeseci je cijeli jedan mali život!
    ta veza koja je nastala dojenjem samo će se pretočiti u neki drugi odnos, u neki drugi oblik koji ćete vas dvije smisliti...

  3. #3
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    frka, samo hrabro, imate prekrasan staž i apricot je u pravu, sada ćete pronači nešto drugo, samo vaše.

  4. #4
    mayato avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Postovi
    1,033

    Početno

    Ne daj se frka...prekrasan staž ste natukle...proći će tugs...kad sve zbrojis i oduzmeš i hladne glave razmislis znaš da je bilo i vrijeme,mislim i zbog lijecenja i nespavanja...

  5. #5
    alef avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    639

    Početno

    Joj, razumijem te sasvim. Ja se evo jos borim s odlukom o potpunom prekidu, bas zbog onog sjaja u ocima kad ugleda sisu i onih suza ako mu ne dam... Radimo na drugoj bebi i mada se sve cini ok, nikako da ostanem trudna, a kako je sin dojio zaista puno i cesto ove dvije godine, mislim da bi dojenje moglo biti razlog sto jos nista nema. Imala sam jednu biokemijsku u drugom mjesecu prosle god i otad nista.
    Uspjela sam ukinuti dnevno dojenje zadnjih desetak dana, bilo je lakse jer kad je zabavljen necim ne trazi. Zelim prekinuti sasvim, ali nikako odluciti da kazem da je kraj...

  6. #6
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,086

    Početno

    Plakala sam i ja par dana
    Nemam više tužnih uspomena, samo lijepe.

  7. #7
    pomikaki avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    8,507

    Početno

    prepadoh se već po naslovu da su neki bračni problemi
    super staž, znam da su te malo emocije stisle, ali nije za plakanje

  8. #8
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Frka, rasplakala si me.

  9. #9
    andreja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Najljepši kutak u Međimurju
    Postovi
    571

    Početno

    draga nemoj se žalostiti...

    • dijete će naći neki drugi način kako da bude još malo povezano sa sikom. Naime mi ne dojimo 2mj,al je zato aktualno draganje sike...





  10. #10
    anasti avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2012
    Lokacija
    tu i tamo
    Postovi
    614

    Početno


  11. #11
    koksy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    5,491

    Početno

    Glavu gore i budi ponosna na taj predivan dojenački staž! Željela bi se samo osvrnuti na dio gdje kažeš da nije bilo oproštajnog podoja. Mislim da ga rijetko ko ima jer dojenje najčešće prestaje ili spontano od strane bebe ili mama tako odluči ujutro nakon previše neprospavanih noći. I kao što su cure rekle, tuga će proći, naći ćete nešto novo, samo vaše.

  12. #12
    frka avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    3,141

    Početno

    Hvala vam, žene drage

    Zadnje dvije noći je bilo i malo plakanja (pomikaki, došlo mi tada da bih radije da su neki bračni problemi u pitanju ), ali držimo se...

    I sad ću, da se malo oraspoložim, jednu za naš staž !

  13. #13
    anasti avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2012
    Lokacija
    tu i tamo
    Postovi
    614

    Početno

    ma svaka čast na dugom dojilačkom stažu! živila!

  14. #14

    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    669

    Početno

    Čestitam na odrađenom stažu
    I bilo bi dobro da se promijeni ovaj turobni naslov teme, svaki put me štrecne kad ga pročitam. Moj prijedlog: Dojenje je gotovo - idemo u nove pobjede , tako nešto...

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •