Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 71 od 71

Tema: Poklon za kraj škole :-)

  1. #51
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Mi ćemo kraj godine proslavit odlaskom na sladoledne kupove, vjerojatno u Hvaru jer idemo ovog vikenda u vikendicu.

  2. #52

    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    330

    Početno

    Otići ćemo zajedno u grad, ležerno prošetati bez ikakve žurbe (inače je uvijek neka hektika s razvažanjem na aktivnosti) i sjesti nekamo na kolače/sladoled.

  3. #53
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    Citiraj Beti3 prvotno napisa Vidi poruku
    A pokloni se dijele samo za odličan uspjeh?
    Lovre je prvašić.
    Za uspomenu će dobiti knjigu (nije da će se nešto pretjerano razveseliti ali se nadam da će mu nekad (puno) kasnije biti drago imati takvu uspomenu).
    Kraj školske godine ćemo obilježiti danom koji će u potpunosti on isplanirati.

    Mislim da ćemo slijedećih godina "samo" obilježavati kraj škole, neovisno o uspjehu...

  4. #54
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    ajme, zavidim.
    da svome kupim knjigu za kraj škole, mislio bi vjerojatno da je to kazna, a ne nagrada.

  5. #55
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    Citiraj cvijeta73 prvotno napisa Vidi poruku
    ajme, zavidim.
    da svome kupim knjigu za kraj škole, mislio bi vjerojatno da je to kazna, a ne nagrada.

    moj će dobiti kopačke, od jeseni se upisuje na nogomet, to mu je žarka želja.

    isto sam ambivalentna oko toga, treba li dobivati nagrade za uspješan kraj školske godine. Međutim, mislim da to i nije tako loše. I ja bih bila motiviranija kad bi mi poslodavac za dobar rad na kraju godine nešto dao

  6. #56
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    Citiraj cvijeta73 prvotno napisa Vidi poruku
    ajme, zavidim.
    da svome kupim knjigu za kraj škole, mislio bi vjerojatno da je to kazna, a ne nagrada.
    To je više investicija za budućnost.
    Njega puuuuno više zanima dio u kojem sestra vikend provodi kod bake a mi cijeli dan na bicikli.

  7. #57
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Citiraj cvijeta73 prvotno napisa Vidi poruku
    ajme, zavidim.
    da svome kupim knjigu za kraj škole, mislio bi vjerojatno da je to kazna, a ne nagrada.
    Zato mi ne igramo na iznenađenja... Ranijih godina obavili smo to ovako - kad odemo u Profil po školske knjige, dozvolim djeci da si odaberu što ih zanima u okviru xy kn (xy=150 za svakog, s tim da popustim ako je ispod 200). Rezultat: stariji obično izabere ovako nešto, ali već smo ih sve pokupovali, pa ne znam što će ove godine: http://www.superknjizara.hr/index.ph...d_knjiga=13979

  8. #58
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    Moj je još premali da bi znao cijeniti knjige.

    (tješim se ja )
    Posljednje uređivanje od Maruška : 13.06.2013. at 10:37

  9. #59
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Citiraj Maruška prvotno napisa Vidi poruku
    Moj je još premali da bi znao cijeniti knjige.

    (tješim se ja )
    Pa kupi mu nešto što ga veseli - mm je jednom kupio našem mlađem sinu zvonce za bicikl i to je bio pun pogodak!

    Stigne zavoljeti knjige, iako to uopće nije izgledno za cijelu njihovu generaciju. Polako se mirim s tim.

  10. #60
    MalaSirena avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Maksimir, Zagreb
    Postovi
    2,721

    Početno

    Kod nas isto pali knjiga, ali ove godine stalno priča o nekakvim Legićima (završava treći razred)...hm?

  11. #61
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    Pa kupi mu nešto što ga veseli - mm je jednom kupio našem mlađem sinu zvonce za bicikl i to je bio pun pogodak!
    Ma njega jako veseli onaj koncept "dan po njegovom izboru" tako da sam mirna. A i zadovoljna da barem ponekad ne trebam nešto "kupovati".

  12. #62
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    upravo sam zari rekla da ide na koncert, vrištala mi je 5 minuta na telefon od uzbuđenja, očito je dobar poklon

  13. #63
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Citiraj Lutonjica prvotno napisa Vidi poruku
    upravo sam zari rekla da ide na koncert, vrištala mi je 5 minuta na telefon od uzbuđenja, očito je dobar poklon
    Još da se pohvališ na kaj.

  14. #64
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    TBF i Stilness, al njoj je važno samo da je veliki koncert na otvorenom i da ostaje do duuuuugo u noć LOL

  15. #65
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Citiraj Lutonjica prvotno napisa Vidi poruku
    TBF i Stilness, al njoj je važno samo da je veliki koncert na otvorenom i da ostaje do duuuuugo u noć LOL
    Super

  16. #66
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Citiraj Maruška prvotno napisa Vidi poruku
    Ma njega jako veseli onaj koncept "dan po njegovom izboru" tako da sam mirna. A i zadovoljna da barem ponekad ne trebam nešto "kupovati".
    To je super!

    Dan po izboru moje djece bit će Ščitarjevo (opet, he he he). Oni imaju neke destinacije koje obožavaju i kad pitamo kamo žele, uvijek ispadne isto. To nije za kraj škg nego smo im obećali u vrijeme kad su oni imali slobodan ulaz prošli mjesec, ali je bilo gadno vrijeme pa nismo iskoristili. Bojim se da nećemo stići ni ovaj vikend. O ovome se radi, pa možda nekom dobro dođe tko je u Zg i okolici:http://www.andautonia.com/

    Rekli smo im da ćemo otići bilo koju nedjelju, bez obzira što treba platiti ulaznice.
    Posljednje uređivanje od Peterlin : 13.06.2013. at 13:30

  17. #67

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,135

    Početno

    Mi se na kraju odlučili - povodom kraja škole idemo na vikend-izlet na Slovenski Snežnik + posjet Postojnskoj jami za koju nas stalno pita kad ćemo ići.
    Mislim, išli bismo tako i tako, neovisno o uspjehu u školi, ali ovako uz prigodu je slađe

    Ujedno će mu to biti najviša visina na kojoj je dosad spavao (skoro pa 1800 m).

  18. #68
    sanja74 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb - Trešnjevka
    Postovi
    1,578

    Početno

    Citiraj tanja_b prvotno napisa Vidi poruku
    Ali zato po treći put čita "Brbljanje o geometriji" koje sam jednom slučajno kupila na nekom od uličnih štandova. Već je naručio knjigu "Računanje problema nema", pa ako netko vidi negdje štand Školske knjige sa starim izdanjima (prije 1990), neka me obavijesti jer inače nema šanse da tu knjigu nabavimo drugačije nego u knjižnici.
    Tanja, vidi:
    http://www.4-elementa.com/11/sporer5/

  19. #69

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,135

    Početno

    Nisam znala za tu stranicu, hvala

  20. #70
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    imam ju ja i jos pokoju te vrste.

  21. #71
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Citiraj Anemona prvotno napisa Vidi poruku
    S mojeg gledišta je sasvim svejedno da li se to zove poklon za odličan uspjeh, ili petice ne nagrađujemo, pa je to poklon za uspomenu.
    Poklon je poklon, a i jedan i drugi su vezani za isti datum.
    X.

    Hm, moram se prisjetiti, ti pokloni su vezani za njene zelje (isla sam po fotkama, da se prisjetim ):
    - kraj 1. razreda: Barbie Genevieve iz 12 rasplesanih princeza
    - kraj 2. razreda: Barbie kuca
    - kraj 3. razreda: nove role (taman je stare prerasla), a od bake ljetni kosarkaski kamp
    - kraj 4. razreda: pozeljela je otputovati na baletni stage, 7 dana, sa jednom od baletnih best-frendica, u kolovozu.
    Tocno vidim kako odrasta i uozbiljuje se: prve dvije godine (imala je 6+ i 7+ godina) su bile bitne igracke, onda sport (3. razred, 8+ god.), a sada, sa 9+, prijateljstva.
    Uglavnom imam sve potrebne informacije, upisi na stage su do kraja 7. mjeseca, napravili smo i lijecnicku svjedodzbu jucer, tako da mislim da je to - to. Pricekat cu do sredine srpnja sa upisom, da vidim da li ce se predomisliti, iako mislim da nece, balet joj je velika ljubav. Vjerojatno ce dobiti jos neku opipljivu sitnicu za uspomenu.

    Plus, svake godine na dan dodjele svjedodzbi navecer idemo sa frendovima iz razreda i roditeljima na veceru, da se klinci jos jednom podruze i pozdrave prije nego sto otputujemo na ljetovanje.


    Za baletne predstave dobiva lancic i buketic cvijeca, ima vec lijepu kolekciju.
    Posljednje uređivanje od Elly : 14.06.2013. at 11:34 Razlog: tipfeleri

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •