Stranica 2 od 5 PrviPrvi 1234 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 202

Tema: Nakit (ne skupi) u Zagrebu

  1. #51
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Ja isto ne bi stavila Swarovski na sebe, ali kćer mi je dobila jedan lančić sa privjeskom i njoj baš dobro stoji.
    I da, i ona ko svraka obilazi njihove dućane.

  2. #52
    Tashunica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    tamo, tamo daleko
    Postovi
    5,779

    Početno

    Citiraj aleksandra70vanja prvotno napisa Vidi poruku
    a malo je pretjerano reći da je swarovski odvratan
    ne mora ti se sviđati, ali meni takav komentar izazove reakciju da više ne iznosim svoje mišljenje ovdje
    potpis na boldano.
    ja imam par komada i netko tko ne zna da je swarovski nema pojma što nosim oko vrata.
    meni su prekrasni, iako sam generacija 70-ih.
    ali ipak ne savjertujem one lančiće sa sitnim kristalićima, jer ispadaju nakon nekog vremena,
    a popravaka kod njih nema.

  3. #53
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Meni je ova tema pravo otkriće, naime ne nosim apsolutno nikakav nakit, pa nemam niti pojma gdje se kupuje, ali često kupujem nekakve poklončiće i nikad ne znam gdje kupovati. Recite mi samo gdje je taj negrin (ili kako već) - čini mi se da na webu piše Cascade, nije li to zatvoreno!?

  4. #54
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    Te sa sitnima hoće moje dijete. Cijena 2000 kn.

    Meni je swarovski za mlađe a ne za starije.
    a za mene, nikada, pa ni tada kako bi rekla apri.

    sada ste me zaintrigirale za MN a ne znam niti gdje je dućan. Kaptol centar, Radićeva? Stvarno ne znam

    I ja sam više id etno nakita. A prekrasnog nakita se zna naći na sajmu kamenja, pa sam ga ove godine izbjegla jer tamo ostavim bogatstvo

    Lazera Lumezija naprosto obožavam, ali nikako da odvojim novac za kreaciju, no posjet njegovoj radionci i priča s njim, uvijek je doživljaj.

  5. #55
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    U Radicevoj

  6. #56
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    Mima, ne znam
    ja sam ga uživo gledala samo u Opatiji, na glavnoj ulici, blizu hotela Sv. JAkov
    i to godinu za godinom

    inače ga gledam samo po netu... do jednoga dana

  7. #57
    Tashunica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    tamo, tamo daleko
    Postovi
    5,779

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    Te sa sitnima hoće moje dijete. Cijena 2000 kn.

    Meni je swarovski za mlađe a ne za starije.
    a za mene, nikada, pa ni tada kako bi rekla apri.
    pa dobro ajde, može biti, ja sam mlada u duši

    meni recimo u swarovskom ima stvari koje ni u ludilu ne bih stavila na sebe,
    jer su onako za starije gospođe u krznenim kaputima.
    ja imam ovaj lančić http://www.swarovski.com/Web_AA/en/6...e_Pendant.html

  8. #58

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,687

    Početno

    Moja curka je dobila od prijateljice za rodjendan tanki lancic s privjeskom bubamara Swarovski - meni je jako simpa. Onaj presljasteci nakit mi je malo previse iako su im one kao kozne narukvice cijele ispunjene kristalima jako fora na neke kombinacije. Opet, nije za tete rekla bih, da se vratim na temu.

    U biti nakon svega ovdje Jelka - fakat nije lako kupiti nakit nekome ciji ukus ne poznas stvarno dobro... Vjerojatno s tankim decentnim lancicem i privjeskom ne mozes puno pogrijesiti.

  9. #59
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    Prvi put vidim M. Negrin nakit. A, dobro, uzela bih da je poklon, ali meni je to na nivou bezveze. Meni je samo plemeniti metal nakit (i to decentnih oblika), ali vjerojatno sam poprilično usamljena u stavu.
    A Swarovski ima i skroz nešljaštećih narukvica, poput ovih
    http://www.swarovski.com/Web_US/en/0...Bracelets.html

    Ako vam je Swarovski i niža cijena izbor.

  10. #60

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    3,791

    Početno

    Ne znam da li ste spomenule Dvije šmizle - tamo sam znala kupit neke đinđe - lijepe za malo novaca

  11. #61
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Nije moj stil ali jako mi se sviđa: http://www.pandora.net/hr-hr/

  12. #62
    mala-vila avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    1,235

    Početno

    meni je swarovski po "ljepoti" u rangu jeftine kineske bižuterije, naglašavam jeftine
    slažem se s beti, s jednostavnim komadom "pravog" nakita (zlatarna) teško da se može pogriješiti
    ovi dizajnerski su rizik, ne voli to svatko

  13. #63
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,372

    Početno

    Pa ne voli niti svatko zlato.
    treba znati ukus onoga kome se poklanja, i to je to.

  14. #64
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Citiraj sirius prvotno napisa Vidi poruku
    Pa ne voli niti svatko zlato.
    treba znati ukus onoga kome se poklanja, i to je to.
    X!
    I sigurna sam da sve tete zbog kojih je ovaj topic otvoren nemaju isti ukus. Tim više se bojim da možete fulati.
    Moja sestrična je teta u vrtiću, dobila je torbu, unikat, ručni rad, roditelji su ispalili brdo novaca za nju. A njoj je to totalno bez veze stvar. Meni nije. Srećom pa sestrična pozna moj ukus pa ju je bez dvojbe dala meni.

  15. #65
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    Citiraj sirius prvotno napisa Vidi poruku
    Pa ne voli niti svatko zlato.
    treba znati ukus onoga kome se poklanja, i to je to.
    Pa nema veze voli ili ne. Zlato je vrijednost. Bila i bit će.
    Kupe zlatnu pločicu koja može biti nakit ili samo dobro uložen novac za crne dane u kutiji za nakit. npr: http://www.dax.hr/hr/katalog/prikaz_..._plocice-124/3

    Kad već raspolažu sa toliko novaca. Kod nas je poklon knjiga i/ili buket cvijeća. A tete ni učiteljice ni ne očekuju nešto više. Nismo ih navikli. Primorci, valjda rođeni na škrtoj zemlji i poklone škrte dajemo .

  16. #66
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,372

    Početno

    Joj , Beti ,onda najbolje da uviteljicama daju gotovinu da stavi na orocenu stednju uz kamate.

  17. #67
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    A, Jelka, jesmo ti pomogle

  18. #68
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno


    No, ozbiljno, mislim da bi ih više bilo sretno sa gotovinom, nego poklonom koji im se ne sviđa.

    Poklon kartice su isto jako dobar izbor kada se ne zna što pokloniti.

  19. #69
    mala-vila avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    1,235

    Početno

    [QUOTE=Beti3;2427725]Pa nema veze voli ili ne. Zlato je vrijednost. Bila i bit će.

    ovo sam htjela reći, to je vrijednost, pa bas da joj se i ne sviđa moze prodati i za to si kupiti kaj joj paše
    i ja mislim da 1000kn po glavi nije malo

  20. #70
    TeddyBearz avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZGB
    Postovi
    4,620

    Početno

    Citiraj Beti3 prvotno napisa Vidi poruku

    No, ozbiljno, mislim da bi ih više bilo sretno sa gotovinom, nego poklonom koji im se ne sviđa.
    To sam i ja pokušavala reći onim prijedlogom za poklon bon. Pogotovo zato jer se radi o dosta velikoj svoti, a lako je promašiti ukus osobe kojoj se poklanja. Ovako ako joj se nakit i ne svidi, još uvijek joj ostaje dio poklona kojeg može sama iskoristiti onako kako joj najbolje odgovara.

  21. #71
    TeddyBearz avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZGB
    Postovi
    4,620

    Početno

    (Ovo gore iz pozicije nekog tko je nedavno dobio baš narukvicu - em ih ne nosim, em nije bila moj stil i jednostavno sam je proslijedila dalje. Šteta bačenog novca od strane osobe koja mi je to poklonila. )

  22. #72
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    eh, da su mi sve pare od promašenih poklona koje sam dobila...
    najčešće ih proslijedim dalje iako se loše osjećam zbog toga

  23. #73
    rosa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    2,434

    Početno

    nakit i slike...pokloni kod kojih je šansa za fulanac valjda 90%, nažalost.

    ne znam,ja sam valjda totalno neromantična,no poklon kartica i buket cvijeća meni osobno zvuči odlično.


    još jedna koja ni mrtva ne bi na sebe swarovski

  24. #74
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    Joj da, meni ni MM ne može kupiti, ap više niti ne kupuje a da me ne pita. Možda najbolje reći, o ukusima se ne raspravlja.

    fakat svatko ma svoj ukus, ali mislim da je na prvoj stranici netko napisao da se sa searowskim ne može pogriješiti, pa je otuda i krenula sva priča. Ali smo barem dobile gomilu ideja. Idem pod hitno u taj MN, ionako mi je brzo rođendan

  25. #75
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Citiraj Jelka prvotno napisa Vidi poruku
    S narukvicom ne mogu fulati, naušnice su već triki.
    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    mislim da je na prvoj stranici netko napisao da se sa searowskim ne može pogriješiti, pa je otuda i krenula sva priča.
    Bilo je napisano da se ne može fulati s narukvicom, ne sa Swarovskim.

  26. #76
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Meni su super stvari u Zlatarni Celje, a ima svega, i srebra i zlata.

  27. #77
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    Trebala sam ponovno čitati.
    meni je najdraži komad nakita - naušnice. Nrukvice baš nikada ne nosim.

    ali svarowski privjesci za naše učiteljice stvarno nisu loši. U stvari, s privjeskom se možda najmanje pogriješi, on mi je nekako neutralan

  28. #78
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,268

    Početno

    Citiraj rosa prvotno napisa Vidi poruku
    nakit i slike...pokloni kod kojih je šansa za fulanac valjda 90%, nažalost.

    ne znam,ja sam valjda totalno neromantična,no poklon kartica i buket cvijeća meni osobno zvuči odlično.


    još jedna koja ni mrtva ne bi na sebe swarovski
    Zapravo da. Poklon kartica za knjižaru ili parfumeriju + cvijeće.

    Offt. potpisujem i ovo za Swarovski (ne znam ni napisati, ali to mi je za izložbu kiča, a ne za oproštajni poklon.... nosivo najdulje do punoljetnosti).
    Posljednje uređivanje od Peterlin : 09.06.2013. at 17:03

  29. #79

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,210

    Početno

    Rođena sam krajem 70ih, i taj svarovski bi na sebe : malo koji komad i rijetko

    meni se osobno sviđa ovaj nakit , po sredini je slika
    http://croatian.cri.cn/361/2010/11/03/21s38592.htm

    mislim da smo po tom pitanju jako različiti

    kupovala sam tetama, imala sam 5x skromniji budžet
    kupila sam tradicijske srebrne naušnice filigran, jedne srebrne jednostavne, ko dvije tanke niti s kojih visi kuglica, vrlo jednostavno i efektno, za mlađu tetu.
    Za treću, krupniju, bižuterija s jednom kuglicom od srebra, ostatak od većih kuglica tirkiznog kamena.

    Od poklon bonova, sviđa mi se jedino onaj prijedlog za poklon bon u knjižari.
    Eh, da, jednom teti nismo kupili nakit nego knjigu.

  30. #80

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,210

  31. #81
    ella avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    velika gorica
    Postovi
    505

    Početno

    kod moje prijateljice za oprostajni dar tetama su kupili paket u velnes centru sa masazom i svim sto ide uz to a one su same birale termin ako ti tako odgovara

  32. #82
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    upravo sam izasla iz m.negrin ducanau opatiji. narukvice od 600 kuna na vise. prodavacica ljubazna. objasnila mi sve o dizajnerima. imaju divan luster. mozda koju majicu bih uzela, ali nema za moje poprsje nakit mi je ipak previse..saren.

  33. #83
    Freja avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Sydney / Zagreb
    Postovi
    2,042

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    Joj da, meni ni MM ne može kupiti, ap više niti ne kupuje a da me ne pita. Možda najbolje reći, o ukusima se ne raspravlja.

    fakat svatko ma svoj ukus, ali mislim da je na prvoj stranici netko napisao da se sa searowskim ne može pogriješiti, pa je otuda i krenula sva priča. Ali smo barem dobile gomilu ideja. Idem pod hitno u taj MN, ionako mi je brzo rođendan
    MN u Zagrebu ima prilično loš izbor, jučer provjerila. Pogotovo ovih povoljnijih komada. Gledala sam ponajprije ogrlice i jučer ne bih bila imala što kupiti a da mi se i sviđa i da je prihvatljivo za budžet. Naušnica je bilo stvarno svakojakih, naslabiji je izbor onih koje idu skroz uz uho. Eto, samo da te upozorim.
    Bila sam prošli mjesec u Dubrovniku i izbor je bio kud i kamo bolji. VJerojatno ima veze s vlasnikom - čula sam da Split i Dubrovnik imaju jednog vlasika, Zagreb drugog.

  34. #84
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    U Opatiji je stvarno velik izbor. Puno onih za na uho, malenih, tik uz uho. No, ja se grozim probušenih uha, pa mi naušnice ništa ne znače.
    Ima broševa. http://www.michalnegrin.com/model-57...0#.UbTLn5yt_Ek Sad gdje bih to stavila, ne znam, ali oni su mali i podnošljivi.

    Narukvica je sigurno pedesetak, poprilično uske, cvjetovi http://www.michalnegrin.com/model-18...4#.UbTLXpyt_Ek, http://www.michalnegrin.com/model-37...0#.UbTLd5yt_Ek

    O da i špangice, za curice i one koje se tako osjećaju http://www.michalnegrin.com/model-38...0#.UbTLypyt_Ek

    Ima i kabala ogrlica i svakakvih.

    Ali, za takvo nešto pokloniti, trebaš stvarno poznavati osobu i njen ukus.

    Sa Swarovskim je teže pogriješiti. A tek njihov dućan na Champs Elysees u Parizu. Stubište od kristala! (http://www.swarovski.com/is-bin/INTE...shipStoreParis) Prekrasno. I imam njihove dvije narukvice. Isto dobiješ prekrasnu kutijicu i papirić sa uputstvom.

    No, svi kristali na M. Negrin nakitu su Swarovski. To mi je prodavačica u Opatiji posebno naglasila.

  35. #85
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    Citiraj aleksandra70vanja prvotno napisa Vidi poruku
    ja ne volim i ne nosim nakit (mada se kićenje povezuje s mojim horoskopskim znakom)
    ali da poklanjam kupila bih nešto što se većini sviđa
    većina je čula za swarovski, mislim da ih nije previše čulo za MN
    volim nakit i nosim ga
    swarovski mi je odbojan, ali možda bi se dalo nešto naći, ali ništa iz michal negrin ne bih stavila na sebe. niti na ikoga do koga mi je stalo

  36. #86
    mama_jos_malo avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,835

    Početno

    meni je ovaj Pandora nakit drag jer privjesci me vezuju za doživljaj i situaciju, a može se dokupljivati.
    A sad, to bih poklonila kad bih bila ziher da osoba to voli.

    Kad mi mm želi nesto darovati, a ako me pita što bih ja, odgovor je uvijek isti Nešto da mi otvori facu. Prijevod :naušnice
    Lančić sam si nedavno kupila, s privjeskom andjelčića stiliziranog, a krenulo je od najobičnijeg lunjanja po mallu.

  37. #87
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    Jelka, nije nakit ali mozda da im kupis poklon bon u Getaldusu ili nekoj sl. optickoj radnji, mozes se i dogovoriti sigurna sam. pa tete nek si kupe naocale. ja ih uvijek zelim, ali mi je za suncane naocale uvijek puno dati 1000-1500 kn. takav poklon ce im sigurno biti vrijedan a i drugaciji je. mozda tete kao i ja nose i dioptrijske naocale pa ce im i tu pomoci.
    KUpiti nekom nakit je po meni prezahtjevno, mada smo ove godine i mi tetama kuplini neke lancice, mislim da su bas bile swarovski. nisam zagledala, sretna sam dala novce, da se ne moram tim baviti, jer nam je ovo prva godina s tim tetama pa ih bas i ne poznam.

    a sad na Swarovski. Kad se nadjem u Innsbrucku to mi je destinacija koju ne smijem propustiti. ali samo iz zabave. taj kiceraj se ne propusta.
    Osobno imam od swarovskog nausinice, jos stoje u kutiji u kojoj sam ih dobila i ogrlicu koja je u istom stanju kao i nausnice. Ovu zimu sam balerini kupila ovo ne taj plavi vec crveni, zapravo slican ali mi se neda traziti po netu. Bila sam s kolegom s posla i na kraju mi je rekao da kako sam samo nasla tako nesto OK u toj gomili kica. Renovirani ducan mi je sad prebljestav, prije u onom crnom stilu mi je bio nekako umjereniji. sad led lampe, bijelina i kristali su mi prebljestavi. ali svejdeno volim vidjeti taj kic.
    sve u svmu na sebi ne mogu zamisliti swarovski kao ni na mojoj starijoj sestri, ali na mladjoj je to bas ono nesto za nju.
    Posljednje uređivanje od spajalica : 10.06.2013. at 08:29

  38. #88
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    he, he, imam i ja svarowski šprivjesak doma. Zamijenila sam 100 bodova u DMu za njega. naravno da ga ne nosim ja nego kćer, a njoj nije dovoljno kičast, pa ga niti ona ne stavlja često na sebe

  39. #89
    Jelka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,006

    Početno

    Da ne ispadnem nepristojna, javljam se da zahvalim na preporukama, nije me bilo cijeli vikend za kompom. Malo kasnije se ubacim u raspravu, kad riješim dio posla.

  40. #90
    mislava avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    na rubu pameti..
    Postovi
    893

    Početno

    Jelka,
    bogme nemaš lak zadatak.

    naše tete su se lani izjasnile da žele poklon bon u CC (vrijedi za sve ili skoro sve dućane), neki roditelji su malo i negodovali, no meni se to činilo sto puta bolje nego novce ulupati u neki sat ili komad nakita koji nikada neće staviti na sebe.

  41. #91
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Citiraj magriz prvotno napisa Vidi poruku
    volim nakit i nosim ga
    swarovski mi je odbojan, ali možda bi se dalo nešto naći, ali ništa iz michal negrin ne bih stavila na sebe. niti na ikoga do koga mi je stalo
    X
    Meni je to još veći kičeraj od Svarovskog.

  42. #92
    meda avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,599

    Početno

    cekaj, vi kupujete tetama svake godine poklone? i to za tisucu i vise kuna, svakoj?!?

    znam da nije tema, al ne mogu izdrzat, stvarno me zanima, nisam pojma imala

  43. #93
    mislava avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    na rubu pameti..
    Postovi
    893

    Početno

    ne svake godine, naravno.
    samo zadnju godinu, pred školu, kada se rastaju sa tetama.
    d su visoke cifre u pitanju, jesu. puno previsoke.

  44. #94
    Jelka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,006

    Početno

    Ali to je od svakog djeteta po teti 50 kn! Pa kaj je to vama puno za 4 godine predanog rada i predivnog druženja?!

    Ne brinem da li će nakit biti profulan. Svaki dućan nudi mogućnost zamjene, što ćemo tetama i prenijeti.

    Uz poklon ćemo im naravno darovati i buket cvijeća.

    Za poklon-bonove nisam, koliko god oni praktični bili. Svi želimo nešto što će im ostati trajna uspomena na pužiće.

  45. #95
    meda avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,599

    Početno

    [QUOTE=Jelka;2428072]Ali to je od svakog djeteta po teti 50 kn! Pa kaj je to vama puno za 4 godine predanog rada i predivnog druženja?!

    [QUOTE]

    pa to sam i mislila za vas, ali onda je spajalica napisala da je prva godina s tetama, pa su opet kupili, pa pitam

    da znam i da se pripremim ako je tako i u skoli

  46. #96

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Postovi
    712

    Početno

    baš tako jelka, meni je ipak bit poklona uspomena i sjećanje

  47. #97
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    Citiraj meda prvotno napisa Vidi poruku
    Citiraj Jelka prvotno napisa Vidi poruku
    Ali to je od svakog djeteta po teti 50 kn! Pa kaj je to vama puno za 4 godine predanog rada i predivnog druženja?!
    pa to sam i mislila za vas, ali onda je spajalica napisala da je prva godina s tetama, pa su opet kupili, pa pitam

    da znam i da se pripremim ako je tako i u skoli
    balerina je mijenjala vrtic na njenu zalost, pa je zato tako ispalo. da je svake godine, ja bi vec imala prigovor i to jako jako glasan.
    Posljednje uređivanje od spajalica : 10.06.2013. at 10:51

  48. #98
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    Jelka, promaklo mi je što ste na kraju kupili?

  49. #99
    Jelka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,006

    Početno

    Nisam još ništa, nisam prikupila od svih roditelja. Imam vremena do idućeg ponedjeljka.

    meda, ja sam više odgovarala komentarima prije tebe. Ma ne bih ni ja nikada podržala da se tetama kupuje svake godine, ali evo spajka je razjasnila kaj se kod njih dogodilo pa su to zapravo iznimne situacije. Sumnjam da se igdje to radi po defaultu, vrijedi za vrtić i školu.

  50. #100
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    aa, obožavam kič
    išla sam samo letimično pogledati
    http://www.michalnegrin.com/model-35...EARRINGS_12883
    kupila bih odmah

    ali takvog kič nakita se može naći u Acessorize, kada imaju -70% za par desetaka kuna

Stranica 2 od 5 PrviPrvi 1234 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •