Stranica 2 od 6 PrviPrvi 1234 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 276

Tema: Jednog dana otputovati ću u/na...

  1. #51
    mama_jos_malo avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,835

    Početno

    jesam ja jedina ludara koja voli putovati s djecom?
    mali su još, ali dovoljno veliki da smo lani bili u Barceloni, Marbelli i Gibraltaru. Uživale su u muzejima Barcelone i opet bi ih vodila.
    sad mi je plan ići na Maldive al me frka tsunamija, pa gledam samo unutarnje atole
    i Bora Bora mi je želja, al predugo traje let za klince.
    Madeiera me isto zanima.

  2. #52
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    mene veseli svako putovanje, ali ne dovoljno da se i potrudim ustedjet neke novce za put
    prije sest godina moja je mama pocela stedjeti za putovanje s unucadi, rekla je meni i sestri da krenemo stedjeti i mi, ali...

    tjesi me jedino da, dok sam njih pripremala onomad za put na kubu, da sam toliko toga prosurfala i toliko se slika nagledala, da u jednom trenutku vise nisam bila sigurna jesam li tamo bila ili nisam
    to je moje rjesenje, jednom ce za nas koji volimo putovati, ali se ne mozemo maknuti, smisliti neka sjajna digitalna zamjena za putovanja :/

    privlace me mjesta iz mlađe geoloske proslosti koje trajanje nije izlizalo, dramaticni i surovi pejzazi (onaj predio u kini gdje su snimali avatara, tamo moram za zivota pa makar pjeske, pa patagonia, ajde i aljaska), ustvari vecinom me zanima priroda koju sam negdje vidjela u dokumentarcima, serijama i filmovima i urezala se u mene ljepotom toliko da imam djelic osjecaja kao da sam bila tamo (a neki izazovom, poput deliverance lol, pa koga ne kopka takvo putovanje)
    a od ljudskih djela - htjela bi se provozati npr bolivijskom cestom smrti, poslije toga bi mogla i s nekima od vas u auto
    pa arizona roadom, vec imam i glazbu
    i tako
    tinejdzerski snovi

    u svemir ne bi
    ajde mars, jedan smjer

  3. #53
    mama courage avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    7,325

    Početno

    Citiraj Jelena prvotno napisa Vidi poruku
    A želja mi je New York tjedan dana i onda s kamperom do San Francisca, vikend u San Franciscu pa doma pogledat fotke
    meni je san francisco jedan od najfascinantnijih gradova.

    mogu vam dati moj video, pa se ne morate patiti. imam snimljen i alcatraz. i onu pedersku četvrt.

    i irska, dublin je prelijep. tu bih mogla živjeti.

  4. #54
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Citiraj Jadranka prvotno napisa Vidi poruku
    po mogucnosti pjesice, vrlo polako.
    Yap.

  5. #55
    šafran avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    3,085

    Početno

    Citiraj mama_jos_malo prvotno napisa Vidi poruku
    jesam ja jedina ludara koja voli putovati s djecom?
    Ma nisi sigurno, ali ovisi ti to dosta od klinaca i njihove dobi, pa kad ispustiš dušu samo kad si u običnom parku letajući za njima cijeli dan, želja za svakim putovanjem te brzo prođe.

    Ali kada budu stariji, dapače. Posebno edukativna putovanja kada im se život previše počne vrtiti oko robnih marki, tko šta ima, nema i sl.

  6. #56
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Citiraj mama_jos_malo prvotno napisa Vidi poruku
    jesam ja jedina ludara koja voli putovati s djecom?
    .
    Nisi, ja sam prošlo ljeto sa Smjehuljicom koja je tad imala manje od godine dana sama putovala 4 puta na more i jednom u Englesku. I bilo nam je super. I opet bi. Bili smo i u brdima, spavala je u planinarskom domu, njoj je sve bilo jako zanimljivo, nije prigovarala, grintala, super je bila.

  7. #57

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Postovi
    712

    Početno

    moja mlađa, poznati nemirko i nespavač,

    na putovanjima je kao bubica,
    širom otvorenih očiju upija oko sebe,
    kad smo prvi put išli na dulji put sa 4 god,

    nisam mogla vjerovati da je to ona,
    ako treba odsjedi cijeli dan u autu,
    ili prehoda pol grada bez stajanja

  8. #58
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    Novi Zeland, pogotovo nakon Gospodara prstenova

    Norveški fjordovi, švedski otoci, Taj Mahal, San Francisko i još brdo toga. Samo čekam 2017. da otplatim kredit u švicarcima i odmah se krećem pakirati!

  9. #59
    palčica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    3,249

    Početno

    Ne privlači me Amerika (unatoč postojećoj rodbini), a ni egzotika. Sve se ufam u mm promaknuće i plaćene troškove da meni i čedu također guze vide puta.
    Švrljala bih Europom. Pila kave i jela mirisna peciva po malim talijanskim gradovima, trgovima, biciklom se provlačila Provansom, skitala se po pariškim antikvarijatima, knjižarama, slušala ulične svirače, obišla Španjolsku, Portugal, Skandinavske zemlje, sanjam o obilasku Irske biciklom. Dobre su meni i Alpe, istarski gradići i naši otoci.

  10. #60
    Osoblje foruma laumi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    3,829

    Početno

    biciklom po Provansi je meni (za sad) neostvareni san
    htjela bih još proputovati unutrašnjost Španjolske i vratiti se u Barcelonu
    Portugal planiramo skoro

  11. #61
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,058

    Početno

    I meni je super putovat s malisom Mi smo prosle godine, kad je imao sest mjeseci, bili dva tjedna u Finskoj (nas dva, i prijateljica moja), a ove godine planiramo u Cesku na 10 dana (ovog puta s tatom). Moja zelja je par dana u Pragu i par dana negdi u prirodi. A sad za vikend smo bili na Bracu, i unatoc silnim peripetijama (nezeljeni cimer u apartmanu - miš!, izgubljeni kljucevi na putu do plaze, precjenjena vecera od koje smo pokvarili zeludac), bas nam je bilo super. Sad vec razmisljam di bi mogli ovaj vikend.

  12. #62
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    Citiraj ivarica prvotno napisa Vidi poruku
    a od ljudskih djela - htjela bi se provozati npr bolivijskom cestom smrti, poslije toga bi mogla i s nekima od vas u auto
    ivrica pa provozam te ja po selu i na zadnjem sjedalu, imat ces potpun dozivljaj
    Posljednje uređivanje od spajalica : 11.06.2013. at 08:56

  13. #63
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,058

    Početno

    Citiraj spajalica prvotno napisa Vidi poruku
    ivrica pa provozam te ja po selu i na zadnjem sjedalu, imat ces potpun dozivljaj
    ili se odvezi autobusom od Stari Grada do Hvara... a ako ima bus koji vozi do Sucurja, to bi tek trebao biti dozivljaj!

  14. #64
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    sad kad je vec saljes autobusom na Lovcen nek ide, em ide u drugu drzavu em je meni to ostao dozivljaj ceste smrti u autobusu, u autu mi se nije cinilo toliko strasno

  15. #65
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Svim putnicima i onima koji će to tek postati preporučam pročitati prije odlaska na put. Ili prije ostajanja doma. http://www.davorrostuhar.com/degustacija-slobode/
    Da se upitamo zašto putujemo, kakvi smo putnici, kako time nanosimo štetu ili doprinosimo razvoju mjestima koja posjećujemo. Da li je to što posjećujemo zbilja autentično ili zapravo upravo mi putnici činimo da ta autentičnost nestane. Koji su naši motivi, koliko smo konzumeristi...

  16. #66
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    Citiraj spajalica prvotno napisa Vidi poruku
    sad kad je vec saljes autobusom na Lovcen nek ide, em ide u drugu drzavu em je meni to ostao dozivljaj ceste smrti u autobusu, u autu mi se nije cinilo toliko strasno

    haha, autobusom me na lovcen vozio n. pulic, mislim da nije bio ni punoljetan tada (bas cu mamu pitat)
    a i mama, reli vozacica, ne u autobusu, ali autom po svim yu cestama smrti


    ali ovo su one zelje u kategoriji - makar umrla

  17. #67
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,648

    Početno

    Citiraj spajalica prvotno napisa Vidi poruku
    sad kad je vec saljes autobusom na Lovcen nek ide, em ide u drugu drzavu em je meni to ostao dozivljaj ceste smrti u autobusu, u autu mi se nije cinilo toliko strasno
    potpis

  18. #68
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,648

    Početno

    Ja nebih više na tu cestu, a ne bih ni na tu Bolivijsku cestu smrti, ali mogu vam svima preporučiti tren de las nubes
    http://www.trenalasnubes.com.ar/turi...recorrido.html
    željeznicu koja vozi možda na najvišoj nadmorskoj visini i spaja Argentinu i Čile

    Mi smu uspjele uloviti lokalnu kompoziciju vlaka (postoji i turistička) i doživljej je stvarno nevjerojatan
    http://www.trenalasnubes.com.ar/turi...ria_fotos.html

    sada vidim kako su na vebu uglavno sfotjke novog vlaka - stari je puno bolji.
    A možda taj nviše niti ne vozi, prošlo je više od 10 godina od mog putovanja.

    Ima neka legenda jda je jedan od čeličnih nadvožnjaga gradio mladi drug tito

  19. #69
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    da to uvijek gledam zavidno na TVu. Ima i neka kroz Alpe, ne tako osebujna kao ta, ali ja bi i Heidi stil isto zeljela vidjeti.

    NAno zbilja sam zavidna sto si to prosla.

  20. #70
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,648

    Početno

    Zbog rijetkog zraka sjećanja su mi mutna, ali pamtim planine, kakturse, te čelične nadvožnjake, pun vlak indijanskih obitelji. Na svakoj stanici indijanci prodaju hranu, zamrznute sladolede u čašicama jogurta. S time da mi nismo išle do kraja, koji je u čileu, nego do zadnje stanice u Argentini.

    I imale smo ludu sreću što je taj dan, kada smo isplanirale putovanje vozio taj stari lokalni vlak.

    E da, na žalost smo propustile Patagoniju, ali smo zato bile na Ognjenoj zemlji. Mada, mi se ovaj sjever Argenitine ipak puno više dojmio

  21. #71
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    I ja zavidim na tom iskustvu. Nekako mi se čini da što sam starija, ta otkačenija putovanja imaju manje šanse da ih odaberem, prije ću odabrati nešto "komotno"...

  22. #72
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,134

    Početno

    Ja sam prošla Inca Rail, Cusco - Macchu Picchu. Sad gledam fotke na netu, nisam ni znala da ima neki kraljevski vagon, mi smo išli narodnim. Možda ga tada (pred više od 10 godina) nije ni bilo.
    Fora je da vlak mora iz Cusca preko brda van i to ne može odjednom, nego ide napred pa se vrati na početak, pa opet tako uglavnom, kao neko njihalo, a prolaziš maltene ljudima kroz dvorište.
    Posljednje uređivanje od Jelena : 11.06.2013. at 09:59

  23. #73
    YellowSky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    162

    Početno

    Citiraj studena prvotno napisa Vidi poruku

    trenutno sanjamo i planiramo na nordkap autom, naravno uključujući fjordove i lofotsko otočje,
    hehehe, bas sam o nordkapu pisala i ja ) i centralnoj Africi

    Ono sto me zanima, je jel ste stigli dalje od ideje za Nordkap? Nesto konkretno?

  24. #74
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    A što ćete na Nordcapu? Zima i pusto. Jako zima i jako pusto. Sad je dan 21 sat. Muž mi je blizu, a uskoro će i proći pored, na putu prema sjeveru Rusije. Naravno, moraju čekati da se otopi led na moru. A to će biti oko 1.7. Nije sretan što je tamo. Okrutan je to kraj. No, o ukusima se ne raspravlja, i ostavljam da se nekome sviđa.
    Aljaska je puno pitomija, ali onome kome pitomost nije želja, naravno da treba strašljiviji kraj.

    Volim putovati u uređene zemlje, gdje mi je sigurnost relativno, zagarantirana. Volim arhitekturu i zato prvo to tražim. Pa prirodu. Priznajem da su mi muzeji manje važni. Svakodnevni život ljudi me daleko više zanima. Tržnice, metroi, parkovi, plaže, šetanje, pričanje sa stanovnicima.
    Učestvovati u tako različitim načinima života je ono što me fascinira dok putujem. I put sam. Osjećaj da se krećemo-predivno. Sporedno mi je da li se krećem u autu, barci, brodu, vlaku, avionu, busu...samo da se ide.

    Da idem nabrajati gdje sam sve bila, predugo bi to trajalo. Doduše, tek 4 kontinenta, ali ima vremena, možda bude još koji

    Samo, nekad je ljepše maštati, jer kad napokon stigneš gdje dugo želiš, ponekad se razočaraš. Nije kao na slikama. Nije kao u mašti. Ma dobro, uvijek se nađe nešto vrijedno puta. Putovanja su super!

  25. #75
    YellowSky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    162

    Početno

    Ne znam zasto, privlaci me, nisam nikad bila u Skandinaviji. Nije mi fora bas da vidim tu liticu (koja i nije najsevernija tacka Evrope), ali kad vec zelim na Sever, nekako mi je logican cilj. Privlaci me ceo put od Osla, fjordova, kroz predivnu prirodu Norveske (ako budemo imali srece da bude i neki nekisni dan!) do Nordkappa, Laponija, pa preko Finskih jezera do Helsinkija... Oslo, Helsinki, puno divlje prirode i predugi dani mi zvuce dovoljno privlacno iako bih to leto provela u perjanoj jakni (o, da, meni su njihove letnje temperature za perjanu jaknu!)

    Nemam nista protiv Aljaske, naprotiv, ali mi nije realno... Preskupa karta, a ne privlaci me toliko kao neke druge daleke, uglavnom tople&egzoticne destinacije

  26. #76
    Svimbalo avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,179

    Početno

    Bolivijska cesta smrti-samo ako bi me se ucijenilo djetetom.
    Inače, ni pod koju cijenu.

  27. #77
    Freja avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Sydney / Zagreb
    Postovi
    2,042

    Početno

    Citiraj Beti3 prvotno napisa Vidi poruku
    Samo, nekad je ljepše maštati, jer kad napokon stigneš gdje dugo želiš, ponekad se razočaraš. Nije kao na slikama. Nije kao u mašti. Ma dobro, uvijek se nađe nešto vrijedno puta. Putovanja su super!
    Istina. Ali dogodi se i da bude daleko bolje od očekivanoga

    Tako su mene, više od očekivanoga, oduševili Sydney i Dubai. Tj. za Dubai sam bila uvjerena da će mi biti odvratan. A sad samo čekam priliku da opet odem.

    Najbolje je kad nemaš velika očekivanja ili ih nemaš uopće. Tako me oduševio Vilnius.

  28. #78
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    Mene je odusevio Newport

  29. #79
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,648

    Početno

    meni su isto draži topliji krajevi. Od sjevernijih zemalja rado bih posjetila Rusiju.

    Baš zbog klime, nisu mi se dopali niti London (iako bih ga trebala ponoviti i trazuvjeriti se) niti Kopenhagen. Ali zato Barcelona, Madrid, Rim, Atena su po mom guštu, barem što se klime tiče. Najdraži veliki grad u kojem sam bila je Buenos Aires, pa Barcelona, pa tek NY city

    Pariz mi se svidio jer me podsjetio na Barcelonu, ali nismo imali sreće s vremenom - bilo je dosta hladno, ali barem bez oborina.

    Meni taj faktor vremena stvarno ima utjecaj na doživlja mjesta i putovanja. Niti ja se ne volim ponašati kao turist i obići sve znamenitosti, puno su mi draže ove stvari koje je beti nabrojala. i zato su mi najljepša putovanja ona iz studentskih dana kada sam imala barem mjesec dana vremena z upoznati jedan grad

  30. #80

    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,520

    Početno

    Citiraj šafran prvotno napisa Vidi poruku
    Ma nisi sigurno, ali ovisi ti to dosta od klinaca i njihove dobi, pa kad ispustiš dušu samo kad si u običnom parku letajući za njima cijeli dan, želja za svakim putovanjem te brzo prođe.

    Ali kada budu stariji, dapače. Posebno edukativna putovanja kada im se život previše počne vrtiti oko robnih marki, tko šta ima, nema i sl.
    X
    Sa mlađim djetešcem trenutno mi je najdalja destinacija naš Jadran, jer obožava kupanje i znam da će mu more biti uživancija. Sa starijim mi je trenutno najdalji domet Zagreb, jer tamo ima zoološki vrt i ostali sadržaji koji bi ga mogli zanimati. Kad malo porastu planiram ih odvesti u Gardaland, Krapinu (praljudi), Postojnu (jama) i slično, ako nam se financijski status ne strmoglavi. Ne vjerujem da bi im s 5 god. bila fora razgledavati npr. krajolike Toscane i piti čokoladu u Starbucksu kao meni. Kad budu tinejdžeri, onda da.

  31. #81
    mamasch avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,437

    Početno

    Citiraj Mojca prvotno napisa Vidi poruku
    Svim putnicima i onima koji će to tek postati preporučam pročitati prije odlaska na put. Ili prije ostajanja doma. http://www.davorrostuhar.com/degustacija-slobode/
    Da se upitamo zašto putujemo, kakvi smo putnici, kako time nanosimo štetu ili doprinosimo razvoju mjestima koja posjećujemo. Da li je to što posjećujemo zbilja autentično ili zapravo upravo mi putnici činimo da ta autentičnost nestane. Koji su naši motivi, koliko smo konzumeristi...
    E, ja bih ko Rostuhar i njegova Maja... zajašila VStroma i vozi Miško, prvo Hrvatska pa preko Italije do Portugala, Francuska, preko Kanala škicnut Irsku i Škotsku... a onda lagano sve dalje i dalje. Do Novog Zelanda i Argentine...

  32. #82
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,089

    Početno

    Za ljubitelje Amerike, za prvu ruku preporučam dokumentarce Aerial America

  33. #83
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    Citiraj rehab prvotno napisa Vidi poruku
    Ja želim proputovati SAD uzduž i poprijeko Bila dvaput - dovoljno da mi se svidi, ali baš bih si odvojila nekoliko mjeseci da sve proputujem. Samo bi mi trebalo pet života da si uštedim novac za takvo što
    Joooj, ovo je i moja životna želja!

  34. #84
    Osoblje foruma laumi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    3,829

    Početno

    Citiraj Jurana prvotno napisa Vidi poruku
    Za ljubitelje Amerike, za prvu ruku preporučam dokumentarce Aerial America
    obožavam ih!
    gledala sam ih kad su išli prvi put, a gledam sad i reprize

  35. #85
    Bodulica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    1,993

    Početno

    čitam vas i zavidim. obožavam putovanja i stalno smo negdje u muvingu, ali sve su to kraće destinacije. uglavnom hrvatska i regija bivše Juge, te bliže Europske destinacije. Najdalje što sam bila su Španjolska, Njemačka, Francuska. Nije da ne mogu ili ne želim dalje nego jednostavno imam preveliku fobiju od letenja, al to je za neku drugu temu :/

  36. #86
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    Pa, ne moraš letjeti. Ima vlak, brod. Dulje traje, ali nimalo nije lošije. Dapače.
    http://voyagerhr.blogspot.com/2010/0...-i-brodom.html

  37. #87
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,272

    Početno

    Citiraj Zuska prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam još u fazi da mi se gadi pogled na kofere. Kao, putuje mi se, ali kad mi se primakne putovanje, ne da mi se...
    Zadnjih 15 godina baš sam puno putovala, po svim kontinentima osim Australije, uglavnom poslovno.
    Više me ne pale glavni gradovi.
    Sad se palim na fjordove, gejzire, savanu, Sjeverni i Južni pol i tako to...

    A da mogu biti minutu u svemirskom brodu s pogledom na Zemlju...dala bih sva buduća putovanja.
    Kad već maštamo, je li ))
    E, iz ove faze da mi se gade koferi ja nisam izašla od negdje 1995. Mislila sam da će proći, ali nije...

    Ipak, našla nešto za prijaviti - obećali smo djeci pokazati Hrvatsku, pa su u planu park prirode Risnjak, Klek i Kopački rit - bar jedno od toga ove godine.

    I da - sviđa mi se ideja o svemiru - Zuska

  38. #88
    Bodulica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    1,993

    Početno

    Citiraj Beti3 prvotno napisa Vidi poruku
    Pa, ne moraš letjeti. Ima vlak, brod. Dulje traje, ali nimalo nije lošije. Dapače.
    http://voyagerhr.blogspot.com/2010/0...-i-brodom.html
    ovo mi se uopće ne čini loše samo što mm ne dijeli samnom taj entuzijazam, a ja ne volim sama putovati. on najviše voli kad je sam za volanom ili kad sjedne u avion, druge opcije putovanja mu baš ne leže. ali spremit ću ovaj tvoj link pa ga možda jednog dana i nagovorim. ili ću morati naći drugog suputnika

  39. #89
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    Možda koje dijete poželi s tobom. A možda i dragoga nagovoriš. A možda se i prestaneš bojati letenja. Ja se bojim u Blu tornado u Gardalandu, nema šanse da bih ušla, a satima u avionu na 10000m me nije ni najmanje strah. Čudni su naši strahovi.

    A put trgovačkim brodom preko "debelog" mora je nevjerojatan doživljaj. Pa nevera force 9. Pa plavo more kao ulje, i nigdje ništa osim plavog. Danima. Cijeli krug plavetnila i dokaz kako nam je Zemlja okrugla. Pa dupini i kitovi oko vas. Pa šetnja palubom koja propada pod tobom, pa se diže, kako to valovi određuju. Pa kopno u daljini. Pa...

  40. #90
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Citiraj mama_jos_malo prvotno napisa Vidi poruku
    jesam ja jedina ludara koja voli putovati s djecom?
    mali su još, ali dovoljno veliki da smo lani bili u Barceloni, Marbelli i Gibraltaru. Uživale su u muzejima Barcelone i opet bi ih vodila.
    Nisi, mi isto putujemo s E. otkako se rodila. Ona je rodjeni putnik, odlicna je i vrlo aktivno u svemu sudjeluje. .
    A prosle godine smo obisli potez od Gibraltara do Valencije, sa izletima u unutrasnjost (Granada + Alhambra, Sierra Nevada - Alpujarras i pueblos blancos).

    Ove godine razmatramo vise destinacija za ljetovanje, neodlucni smo izmedju Grcke, navijam za Kreta fly & drive, (ponovo) Sardinije, Jadrana u kombinaciji s Crnom Gorom....

    Gdje bih jednog dana otputovala... ih, previse je toga. Puno sam proputovala, na puno mjesta bih se i vratila, vidjela neka jos nevidjena....

  41. #91
    ekoi avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Postovi
    501

    Početno

    vau, fakat ste se raspisale. ja samo čitam i slinim, nemam kaj za dodati.

    [B]spajalica[B] obavezno se moraš javiti sa iskustvom sa islanda!

  42. #92
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,134

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    E, iz ove faze da mi se gade koferi ja nisam izašla od negdje 1995. Mislila sam da će proći, ali nije...

    Ipak, našla nešto za prijaviti - obećali smo djeci pokazati Hrvatsku, pa su u planu park prirode Risnjak, Klek i Kopački rit - bar jedno od toga ove godine.

    I da - sviđa mi se ideja o svemiru - Zuska
    Meni je Risnjak totalno razočarenje. Hajde još izvor Kupe, al ona poučna staza - "šuma ko šuma". Kopački rit mi je lijep. Oduševljena sam recimo Dabrovima na Velebitu.

  43. #93
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,134

    Početno

    I špilja Lokvarka u Gorskom Kotaru mi je otkriće!

  44. #94

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    nl
    Postovi
    3,371

    Početno

    shark dive, bilo gdje

  45. #95
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    Citiraj Jurana prvotno napisa Vidi poruku
    Za ljubitelje Amerike, za prvu ruku preporučam dokumentarce Aerial America
    I ja sam gledala! Ne mogu prežaliti što nisam vidjela sve epizode, dokumentarac je stvarno fenomenalan.

  46. #96
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,272

    Početno

    Citiraj Jelena prvotno napisa Vidi poruku
    I špilja Lokvarka u Gorskom Kotaru mi je otkriće!
    Je, istina - bila i vidjela. Moja djeca se vole zavlačiti pod zemlju. Osim toga, kad god smo na Krku, moramo ići u Biserujku. Špilja prava pravcata, a nije velika, pa joj već znaju svaki kutak.

  47. #97
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,648

    Početno

    Biserujka je stvarno prekrasna.
    mene je Risnjak isto razočarao

  48. #98
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,089

    Početno

    laumi, Angie, mene... što nas to sve veže

  49. #99
    Osoblje foruma laumi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    3,829

    Početno

    Citiraj Jurana prvotno napisa Vidi poruku
    laumi, Angie, mene... što nas to sve veže

    na ljeto ću možda doći u tvoje krajeve pa ćemo na cugu, može?

  50. #100
    Osoblje foruma laumi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    3,829

    Početno

    e da, ovih dana se u 10h na 1. programu prikazuje dokumentarac o sjevernim krajevima, preporučujem svima koji sanjaju o putovanju u Skandinaviju, Island, ...
    ja si snimam

Stranica 2 od 6 PrviPrvi 1234 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •