Stranica 1 od 6 123 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 276

Tema: Jednog dana otputovati ću u/na...

  1. #1
    ekoi avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Postovi
    501

    Početno Jednog dana otputovati ću u/na...

    ...Island Ogroman gotovo nenaseljen otok, velika prostranstva, prirodne ljepote bez premca, mir...

    sada kada se 0/24 bavim hranjenjem, uspavljivanjem, smirivanjem, pelenama i zahtjevnom predškolkom...mantram si - jednog dana biti ću na Islandu, jednog dana.... :

    O čem vi sanjate? Gdje bi ste voljele otputovati i zašto...?

  2. #2
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Jednog lijepog dana krenuti ću putovati i nikad neću stati. Pa kud stignem.

  3. #3
    deeeyoo avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    310

    Početno

    ... Novi Zeland i Mauritius.
    Novi Zeland zbog predivne prirode, a Mauritius zbog prekrasnih plaža i egzotike.

  4. #4

    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,520

    Početno

    Ja želim proputovati SAD uzduž i poprijeko Bila dvaput - dovoljno da mi se svidi, ali baš bih si odvojila nekoliko mjeseci da sve proputujem. Samo bi mi trebalo pet života da si uštedim novac za takvo što

  5. #5
    MoMo avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    1,346

    Početno

    mozda cheesy ali ja bih na Bali

  6. #6
    ekica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    NZgb
    Postovi
    714

    Početno

    južnu ameriku - na makar mjesec dana, bez djece!

  7. #7
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    Citiraj ekoi prvotno napisa Vidi poruku
    ...Island Ogroman gotovo nenaseljen otok, velika prostranstva, prirodne ljepote bez premca, mir...

    sada kada se 0/24 bavim hranjenjem, uspavljivanjem, smirivanjem, pelenama i zahtjevnom predškolkom...mantram si - jednog dana biti ću na Islandu, jednog dana.... :

    O čem vi sanjate? Gdje bi ste voljele otputovati i zašto...?
    ne znam da li ti smijem napisati da taj dan za mene je uskoro i to bas na island. idem s 4 frendice. kuzim sta pises.

    onog trena kad sam dosla sa smotuljkom doma i kad sam pogledala kroz prozor odjednom sam se osjetila zatocenom. vise nije bilo one moje slobode. volim svoje djete, ali landranje po svijetu i HR bez razmisljanja sta cu jesti, di cu spavati odjednom je zavrsilo. nije bilo vise vikenda u Budimpesti, nije vise bilo vikenda po nekim izletima. samo smo smotuljak i ja doma. MM je prekarasan, ali on je isao na posao, ja ne a svoj posao obozavam.
    ne znam da li su drugi tako dozivjeli svoje prve dane roditeljstva, ali ja jesam. jedan oblik zivota koji samo voljela je prestao. krenuo je novi. navikla sam se s vremenom. sad mi je uzitak s mojom djecom, ali fale mi vikendi u kojima sam glavna ja, ja i moje zelje.

    ja sam mantrala ici cu ja u London 2010, nikad nisam bila u Londonu niti bilo gdje u UK. to mi je za sad nedosanjani san. seljenje na selo mi je pomrsilo planove.

    ali sam sam s frendicama se dogovorila da 2013. idemo negdje, bez obzira na sve idemo.

    i eto nas idemo na Island. 8 dana.

  8. #8
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,268

    Početno

    Ja sam svoje odradila u mladosti, s ruksakom i sad mi se uopće ne da, do te mjere da mi djeca nisu vidjela ništa od inozemstva osim Maribora.

    Tja, ni mene mama nije vodila, pa kad budu spremni - nek idu. Meni je dosta maknuti se 30 km od stana na grunt.

  9. #9
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    Oh, tema za mene. Putovanja su moji snovi. Mnoga od njih sam i ostvarila, a neka još čekaju.

    O putu u Kanadu sam dugo sanjala i mislila da mogu stvarno samo sanjati. I odjednom, postalo je moguće, trebalo se samo odlučiti u roku dva dana. I logistički sve organizirati. Što mislite, jesam li uspjela? O, da, jesam. Tako divnih devet dana da će mi potrajati sjećanje godinama.
    Ova evropska putovanja su lakše dostižna, ali za ova prekooceanska treba zgrabiti priliku u obliku jeftine avionske karte, jer smještaj i hrana su manji dio troška. Volim biti sam svoj organizator, zato imam brda turističkih vodiča. booking.com mi je skoro pa home page . Kartu u ruku i idem. Sama ili s obitelji, prijateljima, svejedno, samo da putujem.

    Island mi je na redu-kad-tad. Imam jednu FB prijateljicu s Islanda, stalno stavlja slike i mami me.

  10. #10
    Freja avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Sydney / Zagreb
    Postovi
    2,042

    Početno

    Oh, moj popis je jako dugačak...

    Ima puno mjesta na koja se želim vratiti i još više onih na kojima nikad nisam bila.

    Nije lista prioriteta nego nasumičan izbor:
    krstarenje norveškim fjordovima
    Maldivi
    Pariz
    Santorini
    Novi Zeland
    Island
    Škotska
    Japan
    ...

    Da imam samo jednu želju, bila bi ostvarivija. Ovako su to puste želje.

    (Ali do sada mi se nekoliko puta dogodilo da nešto spomenem, kao kad ću ja tamo, vjerojatno nikad, i onda se obistinilo. Pa je baš dobar ovaj tvoj topik - sad će se možda redom želje krenuti ostvarivati )

  11. #11
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    vidis peterilin nisam ni ja bas mlada rodila, landrala sam od malih nogu sa roditeljima, u ono doba smo putovali svagdje i po Europi i po Jugoslaviji, nastavila tako i u studnetskim danima, i sa djecom putujem, planiram preko bare, ako usparam. ali svejdeno mi fali, bas slobodno landranje, bez razmisaljanja o vrsti smjestaja, hrani i ostalom.

  12. #12
    Freja avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Sydney / Zagreb
    Postovi
    2,042

    Početno

    Citiraj spajalica prvotno napisa Vidi poruku

    i eto nas idemo na Island. 8 dana.
    Sjajno!
    Bila je moja prijateljica prošloga ljeta i bilo im je predivno.

  13. #13
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    Citiraj Freja prvotno napisa Vidi poruku
    krstarenje norveškim fjordovima
    ovo je MMova i moja zajednicka zelja. cak sam navijala za postdoc u norveskoj radi toga i to s dvoje male djece. ali nije nam sudbina bila naklonjena

  14. #14
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,268

    Početno

    Citiraj spajalica prvotno napisa Vidi poruku
    vidis peterilin nisam ni ja bas mlada rodila, landrala sam od malih nogu sa roditeljima, u ono doba smo putovali svagdje i po Europi i po Jugoslaviji, nastavila tako i u studnetskim danima, i sa djecom putujem, planiram preko bare, ako usparam. ali svejdeno mi fali, bas slobodno landranje, bez razmisaljanja o vrsti smjestaja, hrani i ostalom.
    Pa kajaznam, možda se predomislim jednog dana, ali trenutno sam u ovakvoj fazi da me više privlači onaj topic "poseljavanje" nego razvlačenje torbi po svijetu.

  15. #15
    deeeyoo avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    310

    Početno

    Citiraj spajalica prvotno napisa Vidi poruku
    vidis peterilin nisam ni ja bas mlada rodila, landrala sam od malih nogu sa roditeljima, u ono doba smo putovali svagdje i po Europi i po Jugoslaviji, nastavila tako i u studnetskim danima, i sa djecom putujem, planiram preko bare, ako usparam. ali svejdeno mi fali, bas slobodno landranje, bez razmisaljanja o vrsti smjestaja, hrani i ostalom.
    Ovo totalno kužim... Prije rođenja 1. djeteta sam radila ko konj da bi mogla svako 3-4 mjeseca pobjeći. Po 4 - 8 tjedna me nije bilo. Rucksack na leđa i ajmo, pa gdje stignemo. Sa djecom je to naglo prestalo. Nekada se baš poželim jednostavno odputovati, bez plana. Ali sa dvoje djece (i sada još jedno na putu) to je trenutno gotovo neizvedivo (financijski).

  16. #16
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Hm, ja cu otputovati bilo kamo onog trenutka kad netko pristane čuvati svih četvero. No bojim se kako je krenulo da će to bit onaj put u vječna lovišta.

  17. #17
    Freja avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Sydney / Zagreb
    Postovi
    2,042

    Početno

    Ja sam prije djece dosta proputovala. Toliko da mi se u jednom trenutku gadio i sam pogled na kofer. Onda je s djecom taman došao taj neki odmor od čestih putovanja, ali sad me već neko vrijeme drži da bih stalno nekamo išla. I ne smeta me je li to s djecom ili bez. Zapravo, meni je lijepo putovati s djecom. I volim ih voditi na meni draga mjesta i s njima otkrivati nova. Druga je priča što je to financijski znatno zahtjevnije (ali sad ionako ne govorimo o realnosti, zar ne?).

    Doduše, mrzim pakiranje i raspakiravanje. Uvijek sam izrazito nervozna pred putovanja, ali svejedno mi se ide...

  18. #18
    Svimbalo avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,178

    Početno

    Moje želje:
    1. New York. To je želja koja me prati, mogu slobodno reći, veći dio života. Vrlo često sanjam da sam u NY i tu želju planiram ostvariti, makar kako. Ali, bez djeteta, jer želim doživjeti pravi noćni izlazak-Broadway pa neki klub.
    2. Francuska Polinezija. kako kaže MoMo, možda je cheesy, ali padam u trans kad vidim slike otoka Moorea, Tahitija i tome slično.
    3. Zapad SAD-a. Ustvari, može neka ruta od NYC pa skroz do Bay Area (njam)
    4. Barcelona, jednostavno, ali ipak dosad nisam bila
    5. Južna Amerika, sve.

    Ma, da mi netko na pladnju da bilo koje putovanje, išla bih.

  19. #19
    Osoblje foruma BigBlue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,981

    Početno

    Cijelo djetinjstvo su brata i mene starci vukli po svijetu kao mačke mlade i to nam je valjda ušlo u genetski kod. Naputovala sam se, ponekad mi se čini da sam svu svoju zaradu spiskala na putovanja (i knjige), ali nikada nisam požalila. Sad je situacija malo drugačija, s ova dva bežmeka u potpisu, ali očekujem da ćemo ponovo krenuti nagodinu. I ja sam gulila backpacking, obožavala ga, međutim postala komotna s godinama (fina rit, kako bi to rekla moja majka), pa putovanja i košaju "malo" više

    Dream place(s): Bora Bora (za honeymoon kad i ako se ikada - opet - odlučim reći DA), Galapagos i Veliki koraljni greben u Australiji (ronjenje i priroda), Grčka (frikuša sam na antičku Grčku), Route 66 na Harleyu. Beč i London, bilo kada (za dobru dozu kulture).

    A sad mogu nastaviti maštati o sedmici na lotu

  20. #20

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,135

    Početno

    Citiraj spajalica prvotno napisa Vidi poruku
    onog trena kad sam dosla sa smotuljkom doma i kad sam pogledala kroz prozor odjednom sam se osjetila zatocenom. vise nije bilo one moje slobode. volim svoje djete, ali landranje po svijetu i HR bez razmisljanja sta cu jesti, di cu spavati odjednom je zavrsilo. nije bilo vise vikenda u Budimpesti, nije vise bilo vikenda po nekim izletima. samo smo smotuljak i ja doma. MM je prekarasan, ali on je isao na posao, ja ne a svoj posao obozavam.
    ne znam da li su drugi tako dozivjeli svoje prve dane roditeljstva, ali ja jesam. jedan oblik zivota koji samo voljela je prestao. krenuo je novi. navikla sam se s vremenom. sad mi je uzitak s mojom djecom, ali fale mi vikendi u kojima sam glavna ja, ja i moje zelje.
    Ovako nekako slično je i meni bilo. S vremenom se to razvilo u nešto sasvim drugo - sad uživam kad landramo zajedno utroje. I uhvatila sam se neki dan u razmišljanju da mi se uopće ni ne ide nikamo solo, nemam više potrebe za tim (trebam li se zabrinuti??)
    Doduše, nisam ja ni prije puno putovala, ali smo MM i ja puno planinarili. Čim je A. mogao sjediti u ruksaku, krenuli smo na planinarenja utroje, prvo lagana, onda sve dulja, i sad smo došli do toga da planiram višednevne ture po Alpama za sve troje Na žalost, fizička kondicija mi nije više kao prije 10 godina kad sam svaki vikend bila u planinama, i to itekako osjećam. Pa moram i to uzeti u obzir kod planiranja. A opet, nastojim i iskoristiti vrijeme dok dijete želi ići s nama po takvim izletima.

    A za dalja putovanja... imam želja, ali bojim se da će ostati neostvarene. Nikad neću imati dovoljno slobodnog vremena ili novaca za tako nešto. Pa se zadovoljavam slovenskim Alpama i Gorskim kotarom i to mi je zasad više nego dovoljno.

  21. #21
    rikikiki avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,248

    Početno

    Uh .... putujem ja često u mislima .. imam razrađene planove putovanja ... nadam se da ću neke od njih i ostvariti ...
    Recimo, rado bih s prijateljicom na dva, tri tjedna (ma bih ja i na dva mjeseca, ali pokušavam biti realna) malo po Irskoj i Škotskoj bauljala ... pa onda dva tjedna po Engleskoj .... Turska me privlači jako, trebalo bi mi sigurno 3 navrata po dva tjedna da obiđem ono što me zanima tamo ... eto, 10-tak godina sam zauzela !!! Egzotične destinacije me ne zanimaju previše ... al bojim se da ako kojim slučajem odem na neku takvu destinaciju produžit će mi se popis u nedogled .. ionako imam prevelike apetite za svoje mogućnosti .. pa sam malčice frustrirana ...
    Zatim ...
    Italija
    Francuska
    Prag ponovo ... uf ... bila tamo dva puta ... divno divno divno
    Ne smijem se uživljavat ..
    Slična sam ko Beti3 ... booking pregledavam na dnevnoj bazi

  22. #22
    Osoblje foruma laumi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    3,829

    Početno

    Kanada, Skandinavija, Škotska, Novi Zeland, Patagonija, sjeverozapadna i sjeveroistočna obala SAD-a, Tibet, ...

  23. #23
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    Sankt Petersburg, pa i Moskva
    Portugal

    najbolje putovanje ikad - Argentina- 4 tjedna s dvije frendice
    Barcelona i New York dijele drugo mjesto

    I ja sam dosta putovala prije udaje i djece. Sada polako putujemo zajedno - od većih gradova počeli smo sa Budimpeštom, pa Beč i Bratislava, Pariz. Usput i Venecija i Verona (to jje išlo uz Gardaland)
    Želja mi je i Istanbul
    Ja sam dosta vremena provela u Barceloni, rado bih ju pokazala svojima

    uz novac i vrijeme, problem je i taj kaj sve moram sama, MM aposlutno ništa ne poduzme, čak neda niti prijedlog

  24. #24

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,687

    Početno

    Uh...bas ste me nasle Mi smo puno putovali prije djece, onda smo ponovno poceli pomalo kad je prva prosla 18mj...NY, Dubai od dalekih...sad pauziramo dok malena ne napuni bar godinu, ali bojim se da ce s dvoje djece to biti puno zahtjevnije i organizacijski i financijski. Vidjet cemo. Na popisu zelja su: NY, Barcelona, neka egzotika: Maldivi ili Sejseli... A jednom, kad djeca budu veca: Australija, Galapagos, Meksiko...

  25. #25
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    ja uopće nemam nekih želja
    obožavam putovati, ali nemam želju baš nešto posebno vidjeti
    nekako me zadovoljavaju i dobre monografije ili TV putopisi

    ja samo želim jediri
    tu, na našem jadranu
    biti na moru i to mi je dosta

    ako bih već morala birati između gradova i negradova, radije bih išla u prašume i neotkrivena područja nego u civilizaciju

    ok, voljela bih odšopingirati u NY
    ali, za to bih trebala prevladati strah od letenja

  26. #26
    YellowSky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    162

    Početno

    Afrika. Centralna.
    Ne prizeljkujem, vec stalno planiram. Jedino finansije ne idu u korak s planovima, pa je plan on-hold do daljnjeg
    Nadam se Tunisu ove godine, to je najafrickije sto mozemo da priustimo sebi...

    Ali svako malo i muz i ja dolazimo na ideje sta bi i kako i s koliko love mogli... Zimus smo kombinovali turu kolima do NordKapp-a A onda bez ikakvog plana iskoristili priliku i otisli u NY

    Moja nasumicna lista (nakon br 1 AFRIKE):
    Karibi
    Australija
    Island
    Velika Evropska tura
    Indija
    ...

  27. #27
    anasti avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2012
    Lokacija
    tu i tamo
    Postovi
    614

    Početno

    Irska. Kuba.

  28. #28
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    Citiraj Mojca prvotno napisa Vidi poruku
    Jednog lijepog dana krenuti ću putovati i nikad neću stati. Pa kud stignem.
    x
    samo se nadam da ce taj dan doci dok sam jos pokretna.

    zasto?
    zelim vidjeti ovaj svijet.
    upiti njegovu ljepotu i energiju.
    vidjeti prirodu, ljude, obicaje, ljudskih ruku djela.
    prosiriti vidike.
    nema mi veceg uzbudjenja od odlaska negdje po prvi put.
    totalna nepoznanica koja ceka da je otkrijem.
    itakoto :D

  29. #29
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,133

    Početno

    Za građanku RH, natprosječno putujem, što poslovno, što privatno. Zadnjih desetak godina sam barem 3 zemlje godišnje posjetila, kad razmislim i zbrojim tjedne provedem preko mjesec dana godišnje u inozemstvu, a živjela sam izvan RH godinama u dvije zemlje. Još uvijek mi nije dosta i uvijek bih išla, premda mrzim pakiranje i raspakiravanje kofera. U jednoj fazi života sam čak imala neseser spreman za put, odnosno dupli set, jedan za doma, jedan za put. Ni meni se nekak ne ide više baš bekpekerski, težak mi ruksak postao, bole me leđa, al sam obišla dosta po južnoj americi s ruksakom. Po Njemačkoj sam putovala više nego Nijemci, po Europi, prilično. Ako računam posjete koji uključuju i noćenje, obišla sam skoro sve zemlje zapadno od linije "crkvenog raskola", istočno samo Srbiju. Ali na Islandu nisam bila, djeluje skupo. Meni su Španjolska i Portugal jako drage, al ne Costa ...., nego unutrašnjost. Rent a car i put pod kotače. Andalusia mi je najviše u srcu.

  30. #30
    bodo avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    869

    Početno

    Pariz, samo mm i ja

    Kad diplomiram...

  31. #31
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Citiraj marta prvotno napisa Vidi poruku
    Hm, ja cu otputovati bilo kamo onog trenutka kad netko pristane čuvati svih četvero. No bojim se kako je krenulo da će to bit onaj put u vječna lovišta.
    Tako mene neki dan ženskica nagovara da za sitne novce uplatim krstarenje 7 dana po Mediteranu.
    Nekih par stotina kuna za dvoje. I ja neću i neću, a ona se čudi.
    Pa kako, pa bagatela.
    Pitala sam ju jer bi mi pristala tih tjedan dana čuvati troje djece, pretpostavljate odgovor.
    A o putovanjima, meni dosta da mi date jednom godišnje odmor u UK.

  32. #32
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,133

    Početno

    A želja mi je New York tjedan dana i onda s kamperom do San Francisca, vikend u San Franciscu pa doma pogledat fotke

  33. #33
    winnerica avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,034

    Početno

    Glasam za Pariz, Irsku i Kubu - to su moja odredišta u dalekoj budućnosti...

  34. #34
    *mamica* avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    2,413

    Početno

    1. Francuska - Provansa, Azurna obala. U nekom carobnom dvorcu, MM i ja, ukusna hrana, setnje prekrasnom prirodom, plaze.

    2. - neko egzoticno otocje tipa Maldivi, Sejseli, Turks&Coicos. Ono, hedonizam do kraja - kolibica na plazi, palme, osvjezavajuca pica, luksuzni vecernji provodi.

    3. SAD - godinu dana putovanja, da se zavucem u svaki njihov dio, Kalifornija, nacionalni parkovi, NY, ma sve sve.

    4. Rio de Janeiro - ples, provodi i Copacabana.

  35. #35
    Svimbalo avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,178

    Početno

    Citiraj Jelena prvotno napisa Vidi poruku
    A želja mi je New York tjedan dana i onda s kamperom do San Francisca, vikend u San Franciscu pa doma pogledat fotke
    Idemo zajedno....

  36. #36
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,133

    Početno

    Citiraj Svimbalo prvotno napisa Vidi poruku
    Idemo zajedno....

    Može! 4600 km, svaka vozi po 100 na dan i taman smo za mjesec dana u ZG.

  37. #37
    Svimbalo avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,178

    Početno

    Ali ja bih dulje od jednog vikenda u San Franciscu, moram obići Marin County.

  38. #38
    šafran avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    3,085

    Početno

    Pa ja bi sve, cijeli svijet. Muž i ja sanjamo o tome, kada djecu, nadam se uspiješno izvedemo na put i ako budemo koliko toliko zdravi, jednog dana u panziji krenuti na put oko svijeta.

  39. #39
    fingertips avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Lokacija
    Vodice
    Postovi
    1,460

    Početno

    Moja želja je gastronomsko putovanje, uživati i jesti.... Ponovno bih u Španjolsku, preko Azurne, pa do Irske i Škotske,opet na more u Grčku i na Santorini, onda skoknuti do Novog Zelanda i završiti na Fiji...i ostati!

  40. #40
    fingertips avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Lokacija
    Vodice
    Postovi
    1,460

    Početno

    i da, neznam kako sam zaboravila, Sankt Peterburg!

  41. #41

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    pod zvjezdarnicom
    Postovi
    1,925

    Početno

    sve nešto grandiozno

    ja bih propješačila dalmatinsku zagoru s mm-om

    zapravo, malo prošireno - od ćićarije do konavala

    ne znam koliko bi nam trebalo, možda od proljeća do jeseni

  42. #42
    Cubana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    East end
    Postovi
    6,747

    Početno

    Citiraj apricot prvotno napisa Vidi poruku
    ja uopće nemam nekih želja
    Lastane, znam da nisam normalna.

  43. #43

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    3,504

    Početno

    ijao, ja bih obišla Ameriku, ono, laganini, autom sa jedne obale na drugu, potkačila malo i Kanadu
    a onda sišla u Argentinu, pa redom
    sa ove strane bare za sad me najviše vuče Rusija, tu bih prokrstarila Volgom fino
    i na kraju obilazila grčka ostrva

  44. #44
    *mamica* avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    2,413

    Početno

    Vidim da vas dosta spominje Rusiju, meni je nekakva sva siva, mračna i hladna, uopće nemam nikakve želje za njom.

  45. #45

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,135

    Početno

    Citiraj ovca_i_janjad prvotno napisa Vidi poruku
    ja bih propješačila dalmatinsku zagoru s mm-om

    zapravo, malo prošireno - od ćićarije do konavala

    ne znam koliko bi nam trebalo, možda od proljeća do jeseni
    Joj, ovo mi zvuči kao super ideja!
    Samo ne bih baš pješačila onuda usred ljeta

    Mene je zadnjih dana uhvatilo da bih se jako željela popeti na vrhove Kremen i Poštak.
    MM i A. se samo smijulje, misle da im pričam neki vic, tako da mislim da od toga neće biti ništa. Bar ne tako skoro. A meni se baš ide onamo.
    I žao mi je što moji roditelji nisu baš bili od putovanja, nikakvih, putovalo se jednom godišnje na more ili u Sloveniju i to je bilo sve. A otkako smo brat i ja odrasli i sami si organiziramo vrijeme i godišnje, oni više nikamo nisu otputovali.

  46. #46

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Postovi
    712

    Početno

    obožavam putovati

    ono do čega se može autom i uglavnom u vlastitim aražmanom,
    ostalo svakako, najčešće niskobuđetnim letovima

    uvijek vodimo klince i oni uživaju,

    za sada smo uglavnom bazirani na europu,

    trenutno sanjamo i planiramo na nordkap autom, naravno uključujući fjordove i lofotsko otočje,
    inače rusija uopće nije hladna, moskva je jedan poseban grad

    izvan europe, išla bi u centralnu afriku

  47. #47
    Zuska avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    terra magica
    Postovi
    4,094

    Početno

    Ja sam još u fazi da mi se gadi pogled na kofere. Kao, putuje mi se, ali kad mi se primakne putovanje, ne da mi se...
    Zadnjih 15 godina baš sam puno putovala, po svim kontinentima osim Australije, uglavnom poslovno.
    Više me ne pale glavni gradovi.
    Sad se palim na fjordove, gejzire, savanu, Sjeverni i Južni pol i tako to...

    A da mogu biti minutu u svemirskom brodu s pogledom na Zemlju...dala bih sva buduća putovanja.
    Kad već maštamo, je li ))

  48. #48
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    jednog dana, unajmiti ćemo kamper i uzeti cijeli godišnji u komadu. pa obići europu, do gibraltara na zapad i gore do skandinavije.
    a onda isto to ponoviti po americi. sjevernoj. pa južnoj. pa vlakom kroz rusiju. japan. australiju i novi zeland. afriku u dijelovima.
    svuda, svuda...

    kofere pakiram obično 15 minuta pred polazak, raspakiram čim se vratim doma. to mi je najmanji problem. ono što mene tišti su novci i godišnji

  49. #49
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,058

    Početno

    Citiraj Mojca prvotno napisa Vidi poruku
    Jednog lijepog dana krenuti ću putovati i nikad neću stati. Pa kud stignem.
    po mogucnosti pjesice, vrlo polako.

  50. #50

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,210

    Početno

    maroko s bilo kim, može i s mojima, iako mi je briga za djecu velik teret za takvo putovanje

    a s prijateljicom bilo di za vikend u welness

    to je neostvareno

    ovo kratko po domovini ostvarimo mi ukućani

Stranica 1 od 6 123 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •