Stranica 8 od 8 PrviPrvi ... 678
Pokazuje rezultate 351 do 361 od 361

Tema: Seksualno zlostavljanje

  1. #351

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,687

    Početno

    Sretno sa svime!!

  2. #352

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    3,791

    Početno

    Sretno Kate, nadam se da je novi psiholog bolji od prethodnog!
    kako je sinac?

    Pusa od nas

  3. #353

    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    3,461

    Početno

    Ima li novosti, kate?Poslala sam ti nekoliko pp-ova.

  4. #354
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    i ja sam poslala još davno pp, al nema odgovora.

  5. #355
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Sad sam pročitala temu

    Podrška dječaku i njegovoj obitelji.
    Kako je dječak?
    Evo, već je godina od otkrivanja tih bolnih i strašnih događaja, ima li novosti o postupku?
    Posljednje uređivanje od Inesz : 08.06.2014. at 08:26

  6. #356

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    na pravom mjestu
    Postovi
    1,774

    Početno


    kako ste?

  7. #357
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    Nadam se da je dosad već bolje

  8. #358
    Nera avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Velebit
    Postovi
    1,620

    Početno

    Sad sam otkrila temu. Divna si ti majka i imaš hrabrog dječaka koji ti se uz sav strah ipak povjerio.
    Nadam se da je novi psiholog o.k. i da je sinko bolje. To je toliko mučno i bolno za cijelu obitelj, a najviše za sinka i vjerojatno će ostati neizbrisiv trag za čitav život. Nadam se da se uspijevate nositi sa svime i da se na kraju ostvarilo: Eppur si muove!

  9. #359
    mamasch avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,437

    Početno

    Cure, jel netko sa Kate u kontaktu?
    Kako su svi?

  10. #360

    Datum pristupanja
    Oct 2020
    Postovi
    1

    Početno

    Citiraj mamasch prvotno napisa Vidi poruku
    Cure, jel netko sa Kate u kontaktu?
    Kako su svi?
    Da li se nekome javila?Meni je ovo tako cudna prica.Bas mi je izbacilo ovu temu i isla sam citati.Napise pokrenulo se i napisat ce sta onda nije se nista pokrenulo i tako svako malo.Onda muz je na terenu pa oboje nezaposleni.Zatim se nitko ne javlja na telefon, treba platiti psihologa a u Zagrebu ima dosta besplatnih dobijete preko uputnice svaki dom zdravlja ima a imaju i skole.Drugo djecak iz nase skole je cupao curice za kosu jednu je udario cak,stalno stvari uzimao djeci pa su ga izbacili vjerovatno je premjesten u drugu skolu ne znam tocno sta je s njim ali nakon prijave pedagogici i centru nema ga vise a drugi je razred.A ovaj seksualno zlostavljao i nista.Bas da policija centar odvjetnici i sve moguce sluzbe u ovolikom gradu nisu nista poduzele ne vjerujem.Takoder cini mi se da je vas je fino zena preveslala pricom da joj uplatite novce i od tad se ne javlja.I da u pocetku price je policija pokrenula stvari hvali ih da bi nakon par redova bilo suprotna prica ono.Zalosno

  11. #361

    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Lokacija
    Negde daleko
    Postovi
    202

    Početno

    Pa ono, čak i da je tako kao što Didi kaže, istinu ne znamo i verovatno nećemo nikad ni saznati.
    Čudno mi je da joj je račun blokiran i od šogora isto postane blokiran. I dosta je žena staložena posle takvog dogadjaja - možda malo i previše za moj ukus. Svakako je neobično što se više nije javila kako je prošao slučaj, ali po njenom pisanju izgleda da je izcrpljena od svega, finansijski problemi, borba, ... I malo se dosta brine šta ćete sad vi mislite, da ona želi novac.

    Kako god, zlostavljanja se ne žalost dogadjaju, redko se prijave. Meni je npr. jedna osoba pričala da je doživela zlostavljanje kao dečak, a to nikada nije rekao svojim roditeljima. I to definitivno pusti posledice i treba potražiti stručnu pomoć.

Stranica 8 od 8 PrviPrvi ... 678

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •