Pokazuje rezultate 1 do 4 od 4

Tema: Pucanje vena ili žila od vrućine?

  1. #1
    Majuška avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,832

    Početno Pucanje vena ili žila od vrućine?

    dakle, jučer kasno popodne, po onoj vrućini i sparini sam osjetila oštru bol i peckanje na zglobu ruke (tamo gdje se "režu vene") i ostala u šoku kako su mi sve žile nabubrile i bile pred eksploziju. Brzo sam stavila ledene obloge i nakon par minuta vidjela podljev gdje je jedna žila ipak pukla.

    što je to? jel opasno? može li se prevenirati?
    imala sam sastanak jutros pa nisam otišla doktoru a oko podneva po najvećoj vrućini opet ni ne želim riskirati odlazak

    Zna li netko više o tome?

  2. #2
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Nikad čula, ali ne zvuči baš lijepo ...jesi išla kod doktora?

  3. #3
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    Majuška,tako je bilo meni lani u ovo doba godine,samo na nozi.I nije baš ugodno..nakon dužeg prisilnog mirovanja,otišli smo na jezero,kupanje,badminton..i najednom me speklo s lijeve strane lista,zatim je skočila kvrga i pocrvenelo.Uskoro je počelo mijenjati boje i za koji dan sam imala podljev veličine šake.Šogor mi je rekel da mi je pukla žila i da se to njemu več dogodilo,na nogometu.Ja nisam išla doktoru,al poslije mi je bilo žal jer sam svašta čitala,nije za zezat.
    Odi svakak ako možeš.

  4. #4
    Puella avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Postovi
    34

    Početno

    Mislim da u konkretnom slucaju treba piti Omega 3 masne kiseline, svaki dan, godinama, kako bi se povecala elasticnost vena i arterija u tijelu.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •