Pokazuje rezultate 1 do 19 od 19

Tema: Solaris Aqua Park

Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004

Početno Solaris Aqua Park

To je nesto novo, od ove godine-jel netko bio, jel se isplati otici?

NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003

Početno

ne znam jel novo - idem gledati na web. tobogane su imali i prije. Mi smo bili prije dvije ili tri godine. I to u 6 mjesecu. Tobogani nisu radili (toliko o našem turizmu), pa su moja djeca, zajedno sa lokalnom djecom nosila boce vode na vrh tobogana i zalijevali.

inače, u Solarisu imaju odličan mini golf- dosta je skup, ali su klinci uživali

Tobogani se, mislim plaćaju po vožnji, nije bilo cjelodnevne ulaznice kao u toplicama. No, moje su informacije stare, možda se neko javi tko bolje zna
    2001.
    2004.

Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004

Početno

Bili smo i prosle godine, i to nam nije nesto, zanima me bas ovo novo.

NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003

Početno

Gledam an netu - vidim da su dogradili nove tobogane, i da imaju dnevnu kartu - stvarno nisam pomogla sa svojim komentarima od prije 3 godine.
    2001.
    2004.

Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004

Početno

Ovo je sa dnevnom ulaznicom, 100kn odrasli i 70 kn djeca, pa mi se bas ne ide ako nije super! S jelom i sladoledom za cas ce otici 700 kn!
    Posljednje uređivanje od Deaedi : 20.06.2013. at 09:14

cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007

Početno

mi svako ljeto odemo jedan dan u solaris, na zabavu. lani smo slavili i jedan rođendan tu.
    ovoga nije bilo, ovo je novi sadržaj.
    klincima je bilo fora i lani, samo na toboganima (bilo ih je tri, sad ih je 6) i mini golfu, što kaže nanoibeba, s gusarskim brodom.
    a ove godine je ludilo, sudeći po slikama.
    naravno da se isplati jedan dan otići.
    J '01 i M '07

cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007

Početno

sad vidim cijenu. fakat je malo preskupo. za nas 4 to je 400 kn ako se baš budu držali ovih godina.
    ove godine bi mogli lako i preskočiti
    J '01 i M '07

NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003

Početno

da, dosta je skupo.
    Mi klince barem jednom godišne odvedemo u čatež i tada probamo ići radnim danom, ili pak ostanemo manje od 3 sata, akko bi nam cijena ulaznice bila manja. Imaju i popodnevne. Ovi u Solarisu očito ne nude takva nekakva sniženja, kako bi čovjek ipak mogao platiti tu ulaznicu. ili barem neku obiteljsku
    2001.
    2004.

Datum pristupanja
    Nov 2003

Početno

Kuglica slaadoleda 9 kn, samo da dodam
    prvi 16.12.1998.
    missed ab 2003.
    drugi (AIH) 18.08.2004.
    ups, treći 23.05.2011.

trampolina avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009

Početno

Vi što ste bile-je li sigurno tamo za neplivače i poluplivače?
    E. 07.
    H. 08.
    T. 12.

"Tko se bori s nemanima, treba pripaziti da sam pritom ne postane neman. A kad dugo gledaš u bezdan, i bezdan se zagleda u tebe."

Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004

Početno

Pa prije, na starim toboganima, cura se spustala sa onim rukavicama za plivanje, a tata se obicno spustao iz nje, dok sam je ja dolje cekala.

trampolina avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009

Početno

Znači mogu s rukavicama, super.

Mislim da ćemo probat ovo ljeto.
    E. 07.
    H. 08.
    T. 12.

"Tko se bori s nemanima, treba pripaziti da sam pritom ne postane neman. A kad dugo gledaš u bezdan, i bezdan se zagleda u tebe."

Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004

Početno

Bome skupo, ali fora izgleda.
    Morat ću se uvaliti familiji na Murteru na spavanje pa obići ovu znamenitost.
    Lea, 19.7.2004.

NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003

Početno

meni na slici taj tobogan izgleda jako slično toboganu za manju djecu u Čatežu - ono koji stalno zalijeva vodu iz bačve pa treba paziti na manju djecu
    2001.
    2004.

Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004

Početno

Evo nas! Dakle fora, ali vise za manje, 3-5g! Curi je ok, ali nista ekstra. Napisem dojmove kasnije.

Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004

Početno

Ulaz je 100 kn za odrasle i djecu od 6 g. Za pojesti ima fast food, meni hambi i pizza i sok je oko 40kn. Dojam - došli smo bez malog, mislili da nije za njega- pa se tata vrati doma po njega, jer bas i je za djecu 3-5g. Curi od 8.6g je ok, ali premalo akcije. Nema brzih tobogana, samo oni sporiji, vijugavi. I ovaj Aqua Park je na samom ulazu u Solaris, dosta dalje od starih tobogana. Može se izaći, pa pokazati račun, i opet ući. Parking je besplatan, vani kod ulaza, pa ima dosta pješice do samog Aqua Parka, jer se radi veliki krug. Lezaljke su besplatne. Ima još i neki plitki bazen i kao neka rijecica koja ide u krug, možeš uzeti velike slaufove za vožnju.
    Ukupni dojam: ok, za 1-2x godišnje, ali Catez ili ona AquaLuna u Olimju su 10x bolje i sa vise atrakcija.

makita avatar
    Datum pristupanja
    May 2006

Početno

ali bar ovaj solaris dodaje svake godine nešto novo

još da ponudi obiteljskije cijene, došli bi mi češće na šibenski mač, ovako ćemo prošlu prigodu pamtit kao ritki svetac
    Veći 01/2005.
    Manji 11/2007.
    Čuvajmo naše običaje, riči, pisme - daju uzvišenost našem prolaznom životu, a od svakodnevice stvaraju svečanost!

linolina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006

Početno

Išla bih, ali s obzirom na luđačku cijenu ne isplati se otići na jedno poslijepodnevno kupanje koje traje max 3-4 ure. Nisam iz ŠI, dakle, ne dolazi u obzir vraćanje kući, pitam se ostaju li ljudi na cjelodnevnom. Ima li sadržaja za dijete od 3 godine i 2 miseca za cijeli dan? (Da je bar rođena kasnije...uštedjeli bih 70 kuna za nju )

Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004

Početno

Pa kazes da ima 2g i 11 mj

Pravila pisanja postova

• Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •