Pokazuje rezultate 1 do 25 od 25

Tema: Solaris Aqua Park

  1. #1
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno Solaris Aqua Park

    To je nesto novo, od ove godine-jel netko bio, jel se isplati otici?

  2. #2
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    ne znam jel novo - idem gledati na web. tobogane su imali i prije. Mi smo bili prije dvije ili tri godine. I to u 6 mjesecu. Tobogani nisu radili (toliko o našem turizmu), pa su moja djeca, zajedno sa lokalnom djecom nosila boce vode na vrh tobogana i zalijevali.

    inače, u Solarisu imaju odličan mini golf- dosta je skup, ali su klinci uživali

    Tobogani se, mislim plaćaju po vožnji, nije bilo cjelodnevne ulaznice kao u toplicama. No, moje su informacije stare, možda se neko javi tko bolje zna

  3. #3
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Bili smo i prosle godine, i to nam nije nesto, zanima me bas ovo novo.

  4. #4
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Gledam an netu - vidim da su dogradili nove tobogane, i da imaju dnevnu kartu - stvarno nisam pomogla sa svojim komentarima od prije 3 godine.

  5. #5
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Ovo je sa dnevnom ulaznicom, 100kn odrasli i 70 kn djeca, pa mi se bas ne ide ako nije super! S jelom i sladoledom za cas ce otici 700 kn!
    Posljednje uređivanje od Deaedi : 20.06.2013. at 10:14

  6. #6
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    mi svako ljeto odemo jedan dan u solaris, na zabavu. lani smo slavili i jedan rođendan tu.
    ovoga nije bilo, ovo je novi sadržaj.
    klincima je bilo fora i lani, samo na toboganima (bilo ih je tri, sad ih je 6) i mini golfu, što kaže nanoibeba, s gusarskim brodom.
    a ove godine je ludilo, sudeći po slikama.
    naravno da se isplati jedan dan otići.

  7. #7
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    sad vidim cijenu. fakat je malo preskupo. za nas 4 to je 400 kn ako se baš budu držali ovih godina.
    ove godine bi mogli lako i preskočiti

  8. #8
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    da, dosta je skupo.
    Mi klince barem jednom godišne odvedemo u čatež i tada probamo ići radnim danom, ili pak ostanemo manje od 3 sata, akko bi nam cijena ulaznice bila manja. Imaju i popodnevne. Ovi u Solarisu očito ne nude takva nekakva sniženja, kako bi čovjek ipak mogao platiti tu ulaznicu. ili barem neku obiteljsku

  9. #9

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb pri jezeru
    Postovi
    1,075

    Početno

    Kuglica slaadoleda 9 kn, samo da dodam

  10. #10
    trampolina avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    ...na putu...
    Postovi
    2,329

    Početno

    Vi što ste bile-je li sigurno tamo za neplivače i poluplivače?

  11. #11
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Pa prije, na starim toboganima, cura se spustala sa onim rukavicama za plivanje, a tata se obicno spustao iz nje, dok sam je ja dolje cekala.

  12. #12
    trampolina avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    ...na putu...
    Postovi
    2,329

    Početno

    Znači mogu s rukavicama, super.

    Mislim da ćemo probat ovo ljeto.

  13. #13
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Bome skupo, ali fora izgleda.
    Morat ću se uvaliti familiji na Murteru na spavanje pa obići ovu znamenitost.

  14. #14
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    meni na slici taj tobogan izgleda jako slično toboganu za manju djecu u Čatežu - ono koji stalno zalijeva vodu iz bačve pa treba paziti na manju djecu

  15. #15
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Evo nas! Dakle fora, ali vise za manje, 3-5g! Curi je ok, ali nista ekstra. Napisem dojmove kasnije.

  16. #16
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Ulaz je 100 kn za odrasle i djecu od 6 g. Za pojesti ima fast food, meni hambi i pizza i sok je oko 40kn. Dojam - došli smo bez malog, mislili da nije za njega- pa se tata vrati doma po njega, jer bas i je za djecu 3-5g. Curi od 8.6g je ok, ali premalo akcije. Nema brzih tobogana, samo oni sporiji, vijugavi. I ovaj Aqua Park je na samom ulazu u Solaris, dosta dalje od starih tobogana. Može se izaći, pa pokazati račun, i opet ući. Parking je besplatan, vani kod ulaza, pa ima dosta pješice do samog Aqua Parka, jer se radi veliki krug. Lezaljke su besplatne. Ima još i neki plitki bazen i kao neka rijecica koja ide u krug, možeš uzeti velike slaufove za vožnju.
    Ukupni dojam: ok, za 1-2x godišnje, ali Catez ili ona AquaLuna u Olimju su 10x bolje i sa vise atrakcija.

  17. #17

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,210

    Početno

    ali bar ovaj solaris dodaje svake godine nešto novo

    još da ponudi obiteljskije cijene, došli bi mi češće na šibenski mač, ovako ćemo prošlu prigodu pamtit kao ritki svetac

  18. #18
    linolina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    ST
    Postovi
    879

    Početno

    Išla bih, ali s obzirom na luđačku cijenu ne isplati se otići na jedno poslijepodnevno kupanje koje traje max 3-4 ure. Nisam iz ŠI, dakle, ne dolazi u obzir vraćanje kući, pitam se ostaju li ljudi na cjelodnevnom. Ima li sadržaja za dijete od 3 godine i 2 miseca za cijeli dan? (Da je bar rođena kasnije...uštedjeli bih 70 kuna za nju )

  19. #19
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Pa kazes da ima 2g i 11 mj

  20. #20
    cvijetak avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Antunovac
    Postovi
    1,132

    Početno

    Je li netko bio nedavno? Po mogućnosti ove godine... Gledam sad na webu i ne vidim obiteljsku ulaznicu pa mi je to malo čudno Naplaćuje li se ulaz na plaže također? Ili samo u vodeni grad? Bila bih zahvalna na bilo kojoj informaciji...

  21. #21

    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    1,048

    Početno

    Bili mi (svake godine pa i ove)
    Dosta je guzva no sadrzaja je preko svake mjere za svakoga tako da se to ne osjeti (mozda) jako. Ulaz u Aquapark se naplacuje (obitelj s troje djece oko 500 kn), i ako imate djecu koja se vole ludirati na vodi isplati se, inace mozda i ne (mi smo ove godine im platili sat vremena skakanja po onim napuhancima koji stoje na vodi; i to je neki oblik aquaparka). Ulaz u sam Solaris se ne naplacuje. Plaze i nisu nesto, i tamo je (mala) guzva. Imaju i bazene ako tko voli koji su manji i ne placaju se (predvece imaju animacije za djecu: ples, predstave). Plaze su uglavnom s nasutim sitnim agregatom. Ima i veliki dio betoniranih plaza. Setnica je ogromna. Park lijep.
    Meni osobno to nije nesto napeto (osim aquaparka)

  22. #22
    Idnom avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    756

    Početno

    Je li bio netko mozda ove godine?
    Zanima me je li guzva, treba li se cekati red (osobito u djecjem dijelu)?
    Ima li negdje malo hlada za skloniti se?
    Jel dozvoljen unos hrane i pica u frizider torbi? Obzirom da su ulaznice skupe, htjeli bi ustedjeti da si ponesemo svoju klopu.

  23. #23

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb pri jezeru
    Postovi
    1,075

    Početno

    Bio netko? Cujem da su maknuli vodene tobogane kod gusarskog broda.

  24. #24
    trampolina avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    ...na putu...
    Postovi
    2,329

    Početno

    Bili smo mi prije 10ak dana ali se nismo spuštali do plaže.

    Ove godine u aquaparku nema novih sadržaja, mrvu je otužnije nego prošlih godina, hrana se čeka po sat i više. Bila je ogromna gužva tako da smo u 11 ujutro jedva uhvatili bilo kakve ležaljke.

    Ali mojoj djeci je takav oblik zabave savršen, tako da mi je u planu vodit ih još jednom ovo ljeto.

    Od hrane nosim gricke i voće, i naravno vodu. Kao ne bi se smjelo, ali nitko me ne opominje

    Pozitivna stvar je što ove godine ima puno više čuvara nego prošlih godina, vidim i da su brzi na reakcijama.

  25. #25
    Idnom avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    756

    Početno

    A obzirom na guzvu, jel se dugo ceka red na atrakcije?
    Nismo nikad bili pa ne znam kako je organizirano. Moj 3,5 godisnjak je lud za takvim stvarima i mislim da ce biti pravi pogodak za njega da odemo, ali ako cemo po pola sata cekati za spust na aquaganu i sl izludit ce i sebe i nas.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •