Pokazuje rezultate 1 do 3 od 3

Tema: krvarenje nakon odnosa

  1. #1

    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Postovi
    393

    Početno krvarenje nakon odnosa

    Drage moje,osim urinarne infekcije sad me ovo strefi. imala sam men.prije 8dana. drugi dan nakon prestanka menstruacije sam imala odnos i kad sam se poslije brisala vidjela sam tragove krvi u sluzi. to je bilo i sutradan,a na gacicama je kao par kapi bilo koje su izgledale kao prljava voda. danas sam opet imala odnos i sada je bilo kao malo sekreta i neceg blago narandjastog u njemu. sta se desava?ima li iko slucnog iskustva?inace radila sam papa prije 2 mjeseca i ok je bio. imam ranicu koja ne krvari na dodir. takodjer imam i upalu mokracnih kanala. IMAM NENORMALAN NAPAD PANIKE. HELP

  2. #2
    anabeg avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    1,172

    Početno

    Jednom sam tako imala krvarenje nakon odnosa, sutradan sam isto primjetila malo krvi. Nedugo nakon toga bila sam na pregledu kod ginekologa i napomenula to, rekao je da je do toga došlo vjerojatno zbog suhoće rodnice, što sam ja i predpostavila jer mi je dugo nakon poroda trebalo da mi se vlažnost unormali. Ne tvrdim da je to kod tebe slučaj, samo jedan od mogućih odgovora..

  3. #3

    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Postovi
    393

    Početno

    Cesto se i meni desava taj problem. ali bila sam spremna mada sam u pola posla pocela da osjecam suhocu. mozda je to. ipak ja cu kod gin.za svaki slucaj

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •