Pokazuje rezultate 1 do 8 od 8

Tema: di se vjenčati?

  1. #1

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    479

    Početno di se vjenčati?

    mi smo naopako - prvo dijete, onda vjenčanje
    ali pričekat ćemo da mali malo odraste, moramo čekati i rodbinu pomorce..
    tako da to planiramo u 5. ili 6 mj. sljedeće godine

    u svakom slučaju, ja ne bih radila klasično vjenčanje, nego više kao "roštilj na jarunu" stil - tijekom dana, ležerna odjeća, meso s gradela, pivo, badminton, gitare i sl. djeca i psi dozvoljeni

    s obzirom na ovako prevrtljivo vrijeme, molila bih neku sugestiju restorana koji ima vrt/dvorište gdje bih tako nešto mogla izvesti, a da ipak ima i zatvoreni dio u slučaju hladnog vremena i kiše..
    za cca 120 ljudi?

    bilo bi idealno u zagrebu

  2. #2
    genius avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    ravnica
    Postovi
    685

    Početno

    Party kuća!!! -meni fantastična samo neznam da se smije roštiljati, kuća je fenomenalana s bazenima....

  3. #3
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    matis pored lisinskog
    imaju i mogućnost roštiljanja i svašta
    jedino što se bojim da su im sve subote rezervirane za barem 2 godine unaprijed, pa pokušajte odabrati neki drugi dan

  4. #4

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    479

    Početno

    Citiraj genius prvotno napisa Vidi poruku
    Party kuća!!! -meni fantastična samo neznam da se smije roštiljati, kuća je fenomenalana s bazenima....
    ovo je super, ali do 50 ljudi

  5. #5

    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Postovi
    1

    Početno

    Neki bi roštiljali, neki bili u party kući, ali ja mislim da je vjenčanje svečanost koja zaslužuje da bude svečana i u okviru svojih važnosti. Mi smo odabrali hotel lagus, iako smo se dvoumili za hotel turist. Hotel lagus nam je ispao povoljniji i to je prevagnulo. Iako nismo razmišljali o posebnim svadbama kao što su svadbe na otvorenom na kraju je ispala ta opcija. kada smo vidjeli što nude, rekli smo, pa zašto ne..na kraju je otišlo sve u drugom smjeru s obzirom na početak planiranja i nije nam žao... i svima toplo preporučam vjenčanja na otvorenom o kojem god restoranu se radilo..
    Posljednje uređivanje od emily : 06.10.2016. at 15:21

  6. #6
    KrisZg avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    4,173

    Početno

    Odaberi radije pred kraj 5mj. Skoro svake godine oko 11-13.5. bude zahladenje. Ja sam se smrzla na svojoj a trebalo je biti toplo proljetno vjencanje.

    Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk

  7. #7
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,103

    Početno

    Marta mala radi reklamu

  8. #8

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    29

    Početno

    Najbolje je na nekom mirnom mjestu, npr. na nekom seoskom imanju gdje ima puno mjesta za parking a i možete uživati dokle vas je volja a nikom ne smetate.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •