Stranica 15 od 15 PrviPrvi ... 5131415
Pokazuje rezultate 701 do 706 od 706

Tema: Bolovi u trećem tromjesječju

  1. #701
    floridita avatar
    Datum pristupanja
    May 2012
    Lokacija
    .. all around the world...
    Postovi
    140

    Početno

    Evo, da malo podignem temu :D
    Mi smo jucer usli u 30-ti tjedan i na zadnjem pregledu prije 12 dana je sve bilo suuuuuuuper, samo se malena okrenula na zadak, al ima se jos vremena predomislit tako da se ne zamaram previse sa time. Ovo mi je prva trudnoca i sve mi je novo, sve me strasi, ne znam sta je "normalno", a sta ne. Uglavnom, BH kontrakcije imam od cca 20tt, prije ih je bilo manje, sad se nesto cesce pojavljuju, tipa kad moram na pi-pi pa nakon pi-pi, pa ako predugo sjedim ili ako lezim na boku tako da mi trbuh "visi"...
    Najnoviji strah koji me muci je strah od otvaranja. Zadnjih par dana imam neakav cudan osjecaj u rodnici ili cak nize dolje - ko da me beba lupka skroz tak nisko i bude mi lakse, odnosno, kao da prestane to lupkanje kad odem na wc- je li to malena lupa u mjehur?
    Cesto mi se desi da me boli nesto od prepone prema sredini stidne kosti, to su pretpostavljam okrugli ligamenti, medutim- mene boli samo taj jedan i to vec duze vremena i stalno- kao da me boli desna vanjska stidna usna o.O Neki put me nisko u trbuhu "zareze" , tamo na prijelazu gdje se trbuh zaobljava, kao da mi se unutra nesto dere, drapa, kao da ce nesto popucat - to su valjda misici koji se rastezu. Ne znam si objasnit neku suplju bol u rodnici koju ponekad osjetim kad me mala lupi oko pupka, kao neka refleksna bol- ona lupi u pupak, a mene zaboli dolje ko da se nesto "na vakum" povuklo.
    Ak ima ko sa slicnim "problemima" nek se javi i podijeli, ja si vecinu sveg ovog znam nekako realno rastumacit, al neke stvari me totalno zbunjuju. I strase :/

  2. #702

    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Lokacija
    ..Sibenik...
    Postovi
    46

    Početno

    POzz evo da se i ja javim ..evo sada samo u 29 tjednu ...i danas sam osjetila nesto slicno ...imam osjecaj kad se on pomakne ( al ponekad) kao da me zariže iznutra ..al nekako kroz na vrhu rodnice ....hm..iden iduci tjedan na kontrolu pa cemo vidit

  3. #703

    Datum pristupanja
    Aug 2014
    Postovi
    3

    Početno

    Ma to je sve Ok. Tako i mene zna. Sada sam 31. tt. Jedino sto me nesto noga zeza u zadnje vrijeme, mislim da sam sama sebi teska postala. Manje panike

  4. #704
    floridita avatar
    Datum pristupanja
    May 2012
    Lokacija
    .. all around the world...
    Postovi
    140

    Početno

    bas tak- manje panike, sve to ide u rok sluzbe

  5. #705

    Datum pristupanja
    Aug 2014
    Postovi
    2

    Početno

    Drage trudnice,
    Jedno pitanje - trenutno sam u 23 tjednu trudnoce i u zadnjih tjedan dana kad se sagnem ili napravim nagliji pokret me jako probode u lijevom bedru kao da mi se živac prikljesti...
    Da li je netko imao slične bolove?
    Hvala i sretno svima... )

  6. #706
    floridita avatar
    Datum pristupanja
    May 2012
    Lokacija
    .. all around the world...
    Postovi
    140

    Početno

    Ne radit nagle pokrete. Sasvim je uobicajena ta bol. Sad sve treba radit puno polakse
    Sretno!!!!


    Sent from my iPhone using Tapatalk

Stranica 15 od 15 PrviPrvi ... 5131415

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •