Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 81

Tema: Naša Emili

  1. #1

    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Postovi
    397

    Početno Naša Emili

    Da podijelim i ja svoju priču s vama.

    Ubolnici sam zbog upale bubrega desnog.I u subotu je moje malo sunčeko do 3 h ujutro (zapravo to je već nedjelja) namještalo se vrpoljilo i uživalo u maminoj buški dok je izvana dopirala muzika, moja princeza je plešući otišla sa ovoga svijeta. Ujutro u 8 h dolazi sestra s CTG uređajem.pokušava pronaći srčeko, ali uzalud, dolazi i druga sestra vidjevši što se događa odlazi obavjestiti doktoricu.doktorica me poziva na ultrazvuk i jajoš uvijek punanade ulazim u ordinaciju (ipak je uređaj za ctg iz doba NDH)

    Doktorica me maže s gelom, pali UZV i stavlja sondu na moj trbuh i gleda moju princezu od glave do nožica i vrća se, traži srce i samo je zaustila :"O Bože pa nije valjda", još gleda, traži, okreće se k meni i govori :"Draga žao mi je, srce ne kuca" okreće monitor prema meni i kaže mi, ja u šoku, plačem, zapomažem...

    Sestra me vodi u sobudogovorili smo se da idem na gel i drip. Javljam suprugu koji je cijelu noć bio na ribolovu i bio budan, on dolazi za 20 min (hvala dragom bogu da mu se putem nije ništa dogodilo). Molimo doktoricu da ostane samnom na porodu,ona bez razmišljanja pristaje. On osaje samnom, plačemo oboje,on na koljenima, grli,mazi i ljubi moj trbuh u kojem je naš anđelek... Smirimo se oboje,on odlazi doma nahraniti životinje, otuširat se i presvući se.Ja se spuštam u predrađaonu. Sestra me brije (ne znam zašto, obavila sam to prije 3 dana sama) i cijelu me isjeće da nemogu normalno mokriti koliko peće. Klizma je prošla u redu. Ulazim u predrađaonu,dobivam gel jer je nalaz cerviksa vrlo nezrel, tj. odgovara tt 35+2. Za sat dolazi suprug-oko 10 h. Razgovaramo o svemu, okolišamo, trudimo se izbjegavati ono zbog čega smo tu da ja ne pokleknem i počnem plakat i gubit dragocijenu snagu.

    12:20 stavljaju mi drip, kreću trudovi, poprilično često. Suprug me pogleda suznih očiju i pita:"Ja se nadam dabude zaplakala, a ti?" Onda je u rađaoni-soba do mene, jedna žena rodila i kad sam čula plač bila sam gotova, nisam se mogla smirit, jedva sam se pribrala..

    Oko 4 kreću takovi trudovi da ih nemogu prodisat, držimsupruga za ruku, vičem, molim nešto protiv bolova.. Dobila sam 2 injekcije spazmexa i 2 ili 3 normabela- nije mi pomoglo, urlala sam, vikala, razarala me bol. 5:20 pregled- otvorena 3 prsta- mislimsi umrijet ću do kraja,ne mogu više tek 3 prsta...

    6:30 kreću trudovi s tiskanjem, suprug u panici, ja viččem zovi sestru, on jadan pita kaj mi je, kaj trebam, kak da mi pomogne.. ja urlam zovi sestru, sestra i doktorica stižu, i vele, ajmo u rađaonu, jedva sam došla do stola popela se i tamo je doktorica u trudu i vannjega otvarala prstima- koja je to tek bol... 6:40na svijet dolazi bezživotno tijelo našeg malog anđela, suprug je izašel vannasam kraj jer jerekel da ju ne želi vidjeti da ne bi to podnesel. Ja ih molim i preklinjem da je viddim i jedva mi je pokažu-prekrasna je- još prekrivena verniksom, lijepa bucka, zlatne, guste kosice, mali pravilan nosić, prekrasne usne, bucmasti obraščići...odnose je na vaganje i obradu. Teška je 2760 . ulazi suprug i ipak je ide viidjeti i dolazi uplakani i veli ista je ko i cure, prekrasna je... plače, ja sam previše nadrogirana da bi mogla pustit suzu.. on odlazi.. ja izgubljena, ne osijećam ništa... i tako eto ne spavam uopće, stalno mislim na to zašto moje tijelo nije reagiralo na vrijeme da je spasimo....

  2. #2
    klaudija avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    1,294

    Početno

    ajme
    jako mi je zao..

  3. #3
    Zrina avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    554

    Početno

    Strašno mi je žao draga.
    Iskrena sućut cijeloj obitelji.

  4. #4
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    ajme, draga krescenija...

    odtugujte svoj gubitak; nije tvoje tijelo krivo
    jako, jako mi je žao...

  5. #5
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    nema rijeci utjehe koje bi itko rekao a da tvoje srce moglo ih cuti i shvatiti.

    iskrena sucut cijeloj obitelji, nadam se da cete uspjeti odtugovati bez ikakvih prepreka u administraciji i drugim sada nebitnim stvarima.

  6. #6
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Prestrašno, ovako nešto se ne bi smjelo nikome dogoditi.

  7. #7
    tikica_69 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    2,809

    Početno

    Citiraj krescenija prvotno napisa Vidi poruku
    moja princeza je plešući otišla sa ovoga svijeta
    I moja
    Jako mi je žao, jako, jako.... zaista suosjećam. Znam da ni jedna riječ ni ništa ne pomaže..... samo vrijeme ublaži na trenutke tu bol.
    Želim ti puno snage i strpljenja da ovo prebrodiš

  8. #8
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Jako, jako mi je zao. Drzite se.
    Posljednje uređivanje od Elly : 02.07.2013. at 10:59

  9. #9

    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Postovi
    397

    Početno

    hvala Vam svima na riječima utjehe

  10. #10
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    Jako mi je žao.

  11. #11
    mačkulina avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Postovi
    1,625

    Početno

    žao mi je iskreno.. iz srca

  12. #12
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,908

    Početno

    Iskrena sućut cijeloj obitelji

  13. #13

    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Postovi
    393

    Početno

    uh, jako mi je žao, znam da ne postoje riječi utjehe...ne krivi sebe ni svoje tijelo, drži se svoje obitelji, zajedno ste puno jači da podnesete ovu bol...

  14. #14
    Sek@ avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    406

    Početno

    Žao mi je iskreno.. iz srca ne krivi ni sebe ni svoje tijelo

  15. #15
    Inda_os avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    598

    Početno

    Žao mi je

  16. #16
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    Drži se draga moja...morate biti jaki zbog srečica koje te čekaju domeka.

  17. #17
    jurisnik avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Postovi
    1,112

    Početno

    Žao mi je.
    Držite se.

  18. #18
    strategija avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    489

    Početno


  19. #19
    Optimisticna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Postovi
    1,832

    Početno

    Nemam riječi. Znam kakva je to tuga. Drži se draga....

  20. #20

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    2,588

    Početno

    Nemam riječi utjehe, niti mogu reći nešto pametno. Ne mogu ni zamisliti kakva je to tuga...Jako mi je žao. Nadam se da su starije cure dobro i da ćete zajedno nekako s vremenom uspjeti izdržati ovaj najgori period

  21. #21
    Tiziana avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Postovi
    1,287

    Početno

    Strasno tuzno, moja sucut . Bas zanijemim kad nadjem na ovakve postove vas mama andjela.

  22. #22

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,687

    Početno

    Iskrena sucut...prestrasno i pretuzno to sto se dogodilo.

  23. #23

    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    1,675

    Početno

    Pretužno , jedva pišem kroz suze....

  24. #24
    mali karlo avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    1,464

    Početno

    Tuga, tuga, tuga....

  25. #25

    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Postovi
    397

    Početno

    Hvala vam svima. Evo danas ćemo imati ukop. Jedva sam namolila doktore da me puste na ukop. Želim imati kamo otići isplakati se, zapaliti svijeću, odnjeti cvijeće, pomoliti se... Želim da njeno malo tjelešce ima vječni počinak.

  26. #26

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,465

    Početno

    Primite moju iskrenu sucut..mala andelica ce vas citav zivot cuvati sa neba.

  27. #27
    Muma avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    4,061

    Početno

    Citiraj Sirius Black prvotno napisa Vidi poruku
    Nemam riječi utjehe, niti mogu reći nešto pametno. Ne mogu ni zamisliti kakva je to tuga...Jako mi je žao. Nadam se da su starije cure dobro i da ćete zajedno nekako s vremenom uspjeti izdržati ovaj najgori period
    Mogu samo potpisati. Pratila sam vašu priču o povišenoj temperaturi, i ovo me šokiralo. Strašno, prestrašno. Pronađite negdje snage zbog vaših cura koje vas čekaju doma.

  28. #28
    tina29 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    953

    Početno

    iskrena sučut cijeloj obitelji.

  29. #29

    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Postovi
    397

    Početno

    Evo konačno sam doma i koliko mi je lakše jer sam sa svojim curicama i cijeli dan se zabavljamo, toliko mi je teško jer je starija princeza zapela za to da hoće bracu ili seku... Ne znam više kak da joj objasnim da ne bude imala više braće... Preko dana je ok, uspijem pregurat ćak i s osmijehom na licu, ali noći me izjedaju... noćne more, nemir, tuga, očaj... uff... sutra je tjedan dana kak smo je sahranili i čim se sjetim-gotovo suze na oči... onda krene i mlađa princeza plakat jer se splaši za mene.... hoće li to s vremenom prestati? Jučer u matičnom uredu krene pjesma od Jaquesa i Shorty-a: "sanjaj sad" i ja se rastulela ko zadnja budala, samo su me ljudi blijedo gledali... Inače sam jaka pred drugima i ćak i ja tješim više druge nego oni mene, ali nisam se mogla jučer suzdržat... Nemam više volje ni ići na javna mjesta...

  30. #30
    MoMo avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    1,346

    Početno

    Posljednje uređivanje od MoMo : 09.07.2013. at 21:28

  31. #31
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    pretužno

  32. #32
    Optimisticna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Postovi
    1,832

    Početno

    Grozno je to, svašta će te podsjećati. Nadam se da ćeš što prije biti dobro.

  33. #33

    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    1,070

    Početno

    zao mi je

  34. #34

    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Postovi
    397

    Početno

    Jučer sam "pukla" . Suprugu sam nešto bacila pod nos kaj uopće nisam trebala (valjda mi je trebala iskra za svađu...) i onda sam izjurila van i vani plakala. Došao je za mnom i tješio me, ali nisam se mogla smirit.. Imam osjećaj da sam mu upropastila život, da se nije oženil sa mnom ne bi patil,ne bi moral ić djetetu na grob, nei moral proživljavat to kaj proživljava... Bojim se da nam ne uništim brak, a opet imam osjećaj da bi i njemu i kćerima bilo bolje bez mene... Ne želim plakati pred njime i djecom i sad sam pukla jer mi se skupljalo, a neželim njima otežavat, ne želim da me takvu gledaju... Upomoć drage mmoje kak ste vi prebrodile te trenutke, ako ih je kod Vas bilo?

  35. #35

    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Postovi
    478

    Početno

    krescenija normalno je da si pukla! Ja sam nakon tjedan dana urlala na muža i tresnula šalicu na pod. Znam da si puna bijesa, tuge, nemoći... Plači, viči, tuguj, izbaci gorčinu iz sebe. To su sve normalne faze tugovanja koje moraš proći i na kraju ćeš naći ravnotežu i snage za dalje. I ja sam se skrivala od ljudi, kolega s posla, susjeda. I kad sam natjerala samu sebe pričati i nepoznatima o tome, svaki put mi je bilo sve lakše. A dogodila se glupa greška, mom anđelu je u 17 tt bila omotana pupčana oko vrata i ramena. Zdrav dječačić. Tuga neizmjerna. Danas, nakon 4 mjeseca znam da je on tu uz mene, ali više mi ne zasuze oči, nego me preplavi smješak i blaženstvo. Gledaj to ovako: imaš svog anđela i sad si još bliže Bogu. I ako se ljutiš na Njega, priznaješ da On postoji i pružit će ti utjehu. Polako, dan po dan...

  36. #36

    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Postovi
    397

    Početno

    Hvala carmina burana, nadam se samo da će suprug imati strpljenja sa mnom... kak sam svakim danom bliže terminu kad sam je trebala roditi živu i zdravu to mii je teže... ja sama sa sobom ne mogu kraj koliko emocija se kuha u meni i koliko se trudim to prikriti pred djecom i suprugom. Jučer sam molila Boga da me uzme k sebi i neka suprugu podari ženu koja će mu biti bolja nego ja, stvarno sam na rubu i nadam se da ću krenuti unatrag, a ne u provaliju.... borim se sama sa sobom, ko da nas jedvije- jedna žarko želi živjeti i boriti se za svoju obitelj i biti savršena supruga i majka, dok druga samo želi nestati i pružiti priliku svojoj obitelji za bolji život...

  37. #37
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    Draga moja krescenija,stalno mislim na tebe Neznam kako da te utješim,s čim da te utješim...što god ti rekla ja,ili drugi,samo je možda trenutna utjeha
    Mora proči vremena.Znam,i ja mrzim tu glupu rečenicu,i znam da bi najradije zaspala i probudila se dok više nebudeš ništa tužno osječala...ali,ne možeš iz kože van,moraš to preživjet.Zbog cura,zbog njega,zbog sebe.
    Nemoj ni pomišljati da te nema,samo se sjeti kako bi im tek bilo tad,misli na male žabice i TM,i guraj dalje...guraj dan po dan,bit će lakše.Kak veli carmina,nakon nekog vremena,sama pomisao na tvoju mrvicu ti bude mamila smiješak i blaženstvo.Suza će biti uvijek,zaboravila ju ne budeš nikad...samo nekak izguraj ove najgore dane.
    Ako i kad god poželiš,tu sam za tebe,samo se javi žaba moja
    I znaš i sama da ne postoji bolja žena za njega,nisi mu upropastila nego obogatila život sa svojom ljubavi!Ti kriva nisi za trenutke koje sad proživljavate,shvati to.Kaj bi tvoje cure bez tebe,kaj bi on bez tebe,možeš to zamisliti..Samo možete biti jedno uz drugo,i...dan po dan.

  38. #38
    anđeo26012013 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Budinšćina
    Postovi
    733

    Početno

    nemoj draga tako razmišljat,potrebna si svojoj djeci i mužu kao i oni tebi...nemoj skrivat tugu onda je još teže,podjeli je s mužem,razgovarajte biti će vam lakše....utjehe nema to znam,samo se s vremenom nauči živjeti i veseliti malim stvarima

  39. #39
    Smajlich avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Postovi
    1,136

    Početno

    Drži se

  40. #40
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    Tako mi je zao, nemam rijeci
    Moja sucut....
    Posljednje uređivanje od Ginger : 17.07.2013. at 19:25

  41. #41

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    51

    Početno

    Draga krescenija, ti si hrabra žena i majka i neka ti to uvijek bude podstrek za dalje. Sigurna sam da si zapravo u sebi svjesna toga da si najbolje i najviše moraš sama pomoći, i koliko god treba, osloni se na pomoć svojih voljenih. Nikoga ne odbijaj, a ponajviše ne odbijaj samu sebe. Razloga za nastavit život je svuda oko tebe, u tvojoj djeci, mužu, obitelji, prijateljima, samo se osvrni. I ljubavi također. Hrani se s tom ljubavi svojih najbližih, podijeli sa svojim mužem svoju bol, tugu, misli, razgovarajte o svemu, razgovaraj sa svojom djecom jer sigurno imaju il će imati puno pitanja, razgovaraj s njima čak i više nego što ste do sada običavali, a kasnije ćete vidjeti da će vam pasti i koji smješak na lice. Nemoj ga se bojati ili osjećati krivom jer je i to lijek za ranjenu dušu. Budi hrabra, i kako svi kažu, dan po dan liječi svoju bol i bori se da se umanji toliko da možeš nastaviti sa životom koji te okružuje. Još ću jednom ponoviti, okolina ti puno može pomoći, ali jedino si ti možeš u potpunosti pomoći, posložiti sve u glavi i dan po dan krenuti dalje.

    Od srca za tebe

  42. #42

    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Postovi
    397

    Početno

    memoriz hvala ti. Ide dan po dan, al kak se bliži termin na koji sam trebala roditi zdravu curicu sve mi je teže, nadam se da če proći nakon tog 3,8.... Brojim svaki dan kolko bi nam sad bilo, evo sutra bi punile 38 tjedana, ona je bila potpuno zdrava, posteljica je zakazala.... muči me jer znam da je velika mogučnost da bi mi ostala žiava da su me porodil sa 34 tjedana kad su vidli da su svi nalazi u redu, a meni i dalje nije dobro ili da su me poslali nekam di bi mogli vidjet da ta posteljica nije u stanju opskrbljivat moju bebicu sa kisikom do kraja. Ne krivim doktore, ali boli me to jer po nalazima obdukcije Emili nije imala nikakve deformacije ni ništa, savršeno zdrava beba.. Hvala vam svima, teško mi je, ali kad vidim koliko ima žena sa sličnom ili gorom pričom lakše mi je (znam da zuči grubo i nemojte me krivo shvatit, žao mi je zbog Vas i vaših anđelića) jer ipak ima netko tko zna kak mi je i ponudi utjehu koja puno znači... Hvala vam od srca

  43. #43
    ninik avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    986

    Početno

    nemam ništa pametno za reći, nikakve riječi neće izbrisati tvoju tugu niti umanjiti gubitak.
    žao mi je.
    mislim na tebe, drži se.

  44. #44
    nina70 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Postovi
    1,123

    Početno

    Draga krescenija, tako mi je žao zbog vašeg gubitka. Podsjeća me na naš je sam i ja, pomalo bizarno, izgubila zdravog dečkića pred kraj trudnoće tako da znam kroz kakav pakao prolazite. Ipak, moram ti reći, iako me sram, da sam ljubomorna na tebe jer doma grliš dvije male srećice, a moje ruke tako glupo vise niz tijelo. Zato nemoj ni pomisliti da bi tvoja obitelj mogla bez tebe (kao što ti ne možeš bez njih).
    Kada mi je teško zamislim kako je moj maleni na puno ljepšem mjestu... Želim vam od srca da ovo prebrodite

  45. #45

    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Postovi
    397

    Početno

    nina70 ja se iskreno divim i u Vama nalazim snagu što imate snage za nastaviti jer da i je ovo bila prva trudnoća ne znam kako bih.. Bude se i Vama osijehnulo najslađe biće na svijetu i molim za to, da više nitko ne iskusi takvu bol i da svi koji žele djecu da mogu imati pravu školsku trudnoću sa sretnimm završetkom. Meni su sestre u bonici govorile da imam za kaj živeti jer imam divnu obitelj i to je istina, ali teško je kad si ti taj koji je donio tugu i bol i patnju u tu obitelj....

  46. #46
    nina70 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Postovi
    1,123

    Početno

    Draga, nisi ti kriva ni najmanje za patnju koja vas je zadesila. Sve mi na neki način krivimo svoje tijelo što nas je izdalo, ali nikako nismo krive i sigurna sam da tako misle i naši muževi. Užasan gubitak vas je zadesio i samo se ne znate s time nositi. Ma nitko se ne zna s time nositi!!! Ako ikako možeš probaj se maknuti 2-3 dana od svih i dobro isplakati, a onda bi tako trebao i tvoj muž. Oboje trebate utjehu i zato niste u stanju tješiti jedan drugog. Vjeruj da je i njemu teško samo to muškarci drugačije "odrađuju". Potraži si stručnu pomoć. Ja sam otišla nekoliko puta psihologu, nekad je lakše kad se strancu izjadaš. Nadam se da me nisi krivo shvatila jer ne mislim da je tvoja tuga manja jer imaš djecu. I ja sam željela biti kraj svog bebača, a ti imaš ogromna tri razloga da budeš ovdje sa svojom familijom. Drži se draga, želim ti sve najbolje. Svima vama.

  47. #47
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    draga krescenija budi jaka
    ali nemoj biti ljuta na sebe
    jednostavno se u životu dogode takve teške stvari
    nema to veze s tvojim tijelom

  48. #48

    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Postovi
    397

    Početno

    ne znam dal se tto Vama dogodilo, al meni se nakon kad su mi rekli da Emili više nije živa počinjem strašno zaboravljat, gubit neke momente i od prije i sad... Eto baš sam na temi pitanja "forumašicama med. struke" pisala kak mi je tek sad došlo da u subotu (dan ranije nego su me porodili) otkucaji nisu bili u redu. Emili je bila poprilično aktivna, a otkucaji gotovo ravna crta- kojih 5 otkucaja gore-dolje kak to CTG bilježi, u biti ono kaj hoću reći- CTG je bio loš. Zašto doktrica nije reagirala na to? Htijela bih ju samo zamoliti da mi na to pitanje odgovori jer nije mi jasno zašto me nije slala na protoke kad je CTG bio loš, možda ga ona nije ni vidjela... joj 500 pitanja u glavi... Ma da je upitno da bi preživjela porod jer je sudeći po tome već tada bila slaba, a kod nas je vaginalni porod obavezan, carski jaaaaaaaaaaaaako rijetko naprave, al opet eto javila se neka iskra koja mi ne da mira.... Zašto nisu reagirali..... kak je teško otići k svojem djetetu na grob i tamo bit ljut i bjesan i očajan, umjesto da dođem k njoj da "popričam" s njom, da joj kažem koliko je volim ja sam u mislima stalno u tom glupom CTG-u....

  49. #49
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,366

    Početno

    Ako želiš imaš pravo tražiti sve liječničke nalaze iz bolnice ( uključujući nalaze ctg-a), i pitati za mišljenje neovisnog medicinskog vještaka . Znam da ti to neće vratiti kcer , ali možda ti donese poneki odgovor.

  50. #50

    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Postovi
    397

    Početno

    Istina ne može mi ju ništa vratit. Ma da su me nagovarali neki članovi obitelji da tužim bolnicu ili da barem dam u medije ja to definitivno nemam namjeru jer mi je i ovak dovoljno teško. Ne krivim nikog i ne tražim krivca, ali jednostavno bi htjela znati kako i zašto. Bila sam u bolnici tjedan dana još nakon poroda i nije mi ni na kraj pameti pao taj ctg ili da ih zamolim da mi odgovore na pitanja jer tad nisam ni imala pitanja osim "zašto moja Emili" , a sad bi im rado postavila neka pitanja čisto da oni sami pristupe ozbiljnije više takvim situacijama da se ne dogodi više to kaj se dogodilo meni. Iskreno, imali su po mom skromnom mišljenju par propusta za koje vjerujem da su mogli drugačije odradit i odreagirat. ne namjeravam nikog ni tužit i optuživat, ali htjela bih da se trgnu više i paze na druge malo više i posvete vremena i truda trudnicama kojima nemogu naći uzrok simptoma koje one imaju (u mom slučaju temperatura, vrtoglavica, bol u donjem djelu trbuha). Ili da ih pošalju u bolnicu gdi će im pokušati naći uzrok... Samo želim to- da se smanji broj ovakvih ishoda, ne želim "istjerivat" pravdu ili tražit krivca... Ne znam dal ste me shvatile. Inače ta gin koja je bila dežurna je imala već sličnu situaciju koja je bila i u medijima...

Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •