Pokazuje rezultate 1 do 5 od 5

Tema: rehabilitacija nakon operacije srca

  1. #1

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    nl
    Postovi
    3,371

    Početno rehabilitacija nakon operacije srca

    moja je mama upravo imala operaciju i jos je u bolnici. da li je pamatno njihov bracni krevet zamijeniti onim bolnickim krevetom sa pokretnom podnicom ili da im se samo negdjenabave kreveti za seniore (i gdje ih uopce ima u zagrebu)

  2. #2
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,366

    Početno

    Citiraj stray_cat prvotno napisa Vidi poruku
    moja je mama upravo imala operaciju i jos je u bolnici. da li je pamatno njihov bracni krevet zamijeniti onim bolnickim krevetom sa pokretnom podnicom ili da im se samo negdjenabave kreveti za seniore (i gdje ih uopce ima u zagrebu)
    Ne znam kakvu je točno operaciju imala , i kako se osjeća , ravnas se prema tome.
    Moja kćer je imala tri operacije na otvorenom srcu u ranoj dobi i nakon otpustanja iz bolnice je vodila sasvim običan život kao svako normalno dijete. Spavala je samom u krevetu . Zadnju operaciju je imala u dobi od 2,5 godine , odmah su poticali kretanje ( nakon tjedan kad je mogla ustati bez drenaze jer se zahvat zakomplicirao) , čim je došla na normalni odjel odmah kretanje sto vise , nakon 12 dana od zahvata gurala je dječja kolica na odjelu i napucavala loptu.
    dakle , stav za djecu je sto prije u normalu . Pretpostavljam da je to stav i za odrasle .

  3. #3

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    nl
    Postovi
    3,371

    Početno

    hvala

    jeste isle nekud na rehabilitaciju (mama c izgleda u krapinske toplice)

  4. #4
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,366

    Početno

    Citiraj stray_cat prvotno napisa Vidi poruku
    hvala

    jeste isle nekud na rehabilitaciju (mama c izgleda u krapinske toplice)
    Ne, djeca u pravilu ne idu osim ako imaju drugih problema ( ali najčešće nemaju). Imali smo fizioterapeuta samo nakon druge operacije u dobi od 7 mj. jer je kasnila sa motorikom ( nije željela koristiti mišiće potrebne za sjedenje jer je osjećala nelagodu zbog reza).
    Ne znam kako će sa toplicama , ali ne smije u bazen dok rana potpuno ( ali potpuno ! ) ne zaraste i krasta otpadne ( tj. ostane potpuno suh ožiljak )! Jako je opasno ići na bazen ako rana nije potpuno prošla .
    Uglavnom , preporuke iz klinike gdje je ona bila ( Njemačka ) je voditi sasvim normalan život , sto prije u normalnu rutinu , normalne fizičke aktivnosti , i izbjegavanje bazensku vodu zbog moguće infekcije rane.

  5. #5

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    nl
    Postovi
    3,371

    Početno

    hvala

    sad cu joj za svaki slucaj nakupovati badice

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •