Pokazuje rezultate 1 do 8 od 8

Tema: dojenje i vrućine?

  1. #1

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    479

    Početno dojenje i vrućine?

    nakon dugo vremena jučer i danas sam osjećala prepunjenost dojki, zaboravila sam kako je to neugodno. jel može razlog tome biti da dijete manje jede kad je vruće? jel trebam tu nešto forsirati ili? u suštini dojim na zahtjev, a danas je zahtjeva bilo nešto manje nego inače, pa opet, jel to od vrućine, ili je već malo stasao (blizu 5 mj) pa mu manje treba, ili ili
    inače mali djeluje u redu

  2. #2

    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    367

    Početno

    Ja svojoj bebi zbog vrucina nudim jedan put vise dojenje nego sto je navikla ali to traje krace, samo ju stavim 3-4min da posisa ono vodenastije mlijeko sa obje cice. Nekako me strah da mi ne dehidrira zbog vrucine jer se jako znoji a vodu nije bas pretjerano prihvatila, gucne tu i tamo jedva jedvice, nema na koji nacin joj ne nudim od salice, case na kljun, zlicice, boce sa dudom ali nece pa nece.

  3. #3

    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Postovi
    3,186

    Početno

    Ja svojoj bebi uopće ne nudim vodu. Poučena prethodnim iskustvom curke koja je počela piti vodu tek kad je prestala sisati (sa 17 mjeseci) sad se ne uzrujavam.

    Bez brige, neće dehidrirati dok god sisaju.

    Ontopic, moja 9-mjesečna beba sisa jednako bez obzira na vrućinu. Inače, ne bih se zabrinjavala dokle god je sve ok, normalno spava, živahan je itd... samo izdoji da ne bude upale

  4. #4

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    479

    Početno

    ja isto ne dajem vode, frajer neće više ni moje mlijeko na bočicu, a ne da bi vode pio, prefriganac jedan.
    i bebać izgleda i ponaša se ok, ne djeluje mi ništa grintaviji itd, samo imam viška cica

  5. #5
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,415

  6. #6

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    479

    Početno

    dakle, zadnjih par dana dijete doji nenormalno, i danju svako sat ipo, i noću svako 2 sata. čak je počeo i kad zaspe (oko 8ipo,9) probudit se još par puta svako pola sata.
    UTJEŠITE me i recite da je i vama tako?

  7. #7

    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Postovi
    3,186

    Početno

    Moja ima 9,5 mjeseci. Ne znam da je ikada prošlo duže od sat, sat i pol, a da nije barem malo potegnula. Većinu noći stalno sisa, a i svako dnevno spavanje.

    Meni je to sasvim normalno. Zadnjih dana su i veće temperature vani, logično je da je dijete više žedno

  8. #8

    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    73

    Početno

    moj ima godinu dana i po ovim vrućinama stalno je na sikama, ostalu hranu uspješnu izbjegava jer uvijek nekako užica još samo malo sike

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •