Stranica 1 od 5 123 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 217

Tema: Rekonekcija

  1. #1
    ellica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    637

    Početno Rekonekcija

    Imate iskustva?Preporuke?

  2. #2

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    197

    Početno

    Podižem temu

  3. #3

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    zg
    Postovi
    1,366

    Početno

    imam kontakt i iskustvo..

    može dalje na pp

  4. #4

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    197

    Početno

    može, hvala

  5. #5
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,474

    Početno

    zašto sve na pp? dajte malo i tu.
    O čemu se točno radi? moram priznati ne znam.

  6. #6
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,490

    Početno

    http://www.quantum.com.hr/rekonekcij...-zagrebur.html ovosam našla uglajući

    baš me zanima oćem se zaprav radi i kako djeluje?
    djeca?

  7. #7
    mujica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    5,968

    Početno

    Kako djeluje?
    A kako bi moglo ovako nešto djelovati?
    Rekonekcija® ima snagu uskladiti, balansirati i pomladiti Vaše meridijane. Isto tako se smatra da uspostavlja njihovu permanentnu aktivaciju i kao i aktivaciju 12 niti DNA, ujedno reintegrira te niti koje rekonektira sa paralelnim dimenzijama.
    wtf?

  8. #8
    mujica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    5,968

    Početno

    guba.... samo prva stranica je nepresušan izvor zabave za stare i mlade, velike i male.....
    Rekonekcija® se sastoji od donošenja i aktiviranja novih "aksijatonalnih linija" koje tada permanentno rekonektiraju i vežu Vaše meridijane sa linijama rešetke povezujući Vas sa izvornim nacrtom ili kopijom Vašeg višeg tijela i Izvorom. Prema Rekonekciji®, "aksijatonalne linije" će teći kroz Vaše tijelo tako da će činiti stazu od Zemlje do Vas i kroz Vas prema Svemiru i dalje i ponovo natrag

  9. #9
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    mujice, svaka čast, ali ima ljudi kojima to treba. Kojima alternativa pomaže. Kojima je to dobro. Isto kao i mnoge druge metode za koje nema nikakvih dokaza da se nešto stvarno promijenilo, a ljudima je bolje.

    Moja mama, koja je mirovinu dočekala nakon punog staža u zdravstvu, godinama odlazi bioenergetičaru. Otišla je tamo kad je probala SVE što nudi klasična medicina. I bolje joj je - može otvoriti šake kojima nije mogla držati ni žlicu. Sad ponovno peče kolače. Kako to djeluje? Nemam pojma. Bitno da djeluje. Njoj je bolje. Ne muči je više njezina autoimuna bolest kao prije.

    I ne zanima me kako djeluje. Ne znam ni kako djeluju brojni lijekovi, pa bih mogla sad reći "tko zna što stavljaju unutra". Ima tko to zna.

    Tako da .... ne bih se baš izrugivala. Meni je pomogla homeopatija (jedan jedini put doživjela sam veliko i istinsko olakšanje; nemam baš puno iskustva ali to jedno je pozitivno).

    Imaš pravo - to područje je mutno, ali ako ljudima pomaže (kao i vjera, autosugestija ili psihoterapija ako baš hoćeš) treba ljude pustiti da probaju. Ponekad upali...

    Eto - no hard feelings....
    Posljednje uređivanje od Peterlin : 31.10.2014. at 09:35

  10. #10

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,132

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    mujice, svaka čast, ali ima ljudi kojima to treba. Kojima alternativa pomaže. Kojima je to dobro. Isto kao i mnoge druge metode za koje nema nikakvih dokaza da se nešto stvarno promijenilo, a ljudima je bolje.

    Moja mama, koja je mirovinu dočekala nakon punog staža u zdravstvu, godinama odlazi bioenergetičaru. Otišla je tamo kad je probala SVE što nudi klasična medicina. I bolje joj je - može otvoriti šake kojima nije mogla držati ni žlicu. Sad ponovno peče kolače. Kako to djeluje? Nemam pojma. Bitno da djeluje. Njoj je bolje. Ne muči je više njezina autoimuna bolest kao prije.

    I ne zanima me kako djeluje. Ne znam ni kako djeluju brojni lijekovi, pa bih mogla sad reći "tko zna što stavljaju unutra". Ima tko to zna.

    Tako da .... ne bih se baš izrugivala. Meni je pomogla homeopatija (jedan jedini put doživjela sam veliko i istinsko olakšanje; nemam baš puno iskustva ali to jedno je pozitivno).

    Imaš pravo - to područje je mutno, ali ako ljudima pomaže (kao i vjera, autosugestija ili psihoterapija ako baš hoćeš) treba ljude pustiti da probaju. Ponekad upali...

    Eto - no hard feelings....
    Peterlin, uz veliki respekt prema tvojim ostalim postovima, u ovome se nikako ne mogu složiti. Ovakve "alternative" ne mogu se i ne smiju stavljati u isti rang s medicinom utemeljenom na dokazima, ili znanstveno dokazanim metodama.
    A nije to isto ni kao što su vjera, autosugestija ili psihoterapija, ne bih ni to stavljala u isti koš.

    Kako djeluju brojni lijekovi, opisano je u radovima, člancima, koje su recenzirali ljudi iz struke. Da bi neki lijek došao u upotrebu, mora proći gomile i gomile testiranja, predkliničkih i kliničkih, u koje je uključen velik broj ljudi, stručnjaka, koji su se za to školovali. Nijedan lijek ne bi smio doći u prodaju tek tako, jer se netko sjetio zaraditi.

    Ovakve metode, kao što je "rekonekcija", ne da nemaju veze sa zdravim razumom, nego nemaju veze ni sa čim. A web stranicu može napraviti zaista svatko. I ne snositi nikakvu odgovornost za napisano. Ljudi mogu probati, pa kako kažeš, "ponekad upali", a ponekad ne, a novce se ljudima uvijek može uzeti, naročito ako su zabrinuti za svoje zdravlje i spremni su platiti, samo da im bude bolje. To je iskorištavanje bolesnih ljudi bez preuzimanja odgovornosti.

    I zato potpuno podržavam mujicu u onome što ovdje kaže. Inače zaobilazim ovaj pdf jer se ne slažem s 99% napisanog, ali ovo mi je upalo u oči i ne bih da se tema pretvori u "mujica se izruguje onome što možda pomaže".

    Konkretno, što na toj web stranici piše?
    Piše nešto o "rekonektiranju Vaših meridijana". Što je to uopće? Meni to izgleda kao da je netko skupio puno riječi latinskog porijekla i pomiješao ih da zvuče pametno. Ne postoje meridijani tijela. U stvari, ne postoje nikakvi meridijani, osim onih nacrtanih na geografskim kartama.
    Što su "aksijatonalne linije"?
    Što bi zapravo trebala značiti "razmjena svjetla između Vas i ostatka svemira"???
    Kakvih je to "12 niti DNA"? Radim s DNA godinama, još nisam čula da se sastoji od 12 niti?? A kakti sam stručnjak u tom području...

    Po meni, to je najobičnija tehnika opuštanja, zapakirana u fraze koje ništa ne znače, a trebale bi zvučati pametno. Ružan način za zamazivanje očiju i uzimanje novaca.

    O homeopatiji, bioenergiji, i sl. ne bih ovom prilikom - nije tema.

  11. #11
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    zadnji post na pomlađivanju meridijana - tanja_b
    :briše_znoj_sa_čela:



    peterlin, ma sve 5. al na ovakve besmislene ne rečenice, nego nizove riječi, moraš se nasmijati.
    Posljednje uređivanje od cvijeta73 : 31.10.2014. at 10:31

  12. #12
    Osoblje foruma mikka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    7,247

    Početno

    pa mujica se i izruguje svemu sto nije konvencionalna medicina. ne znam sta uopce radi na nekonvencionalnoj ako mu je to sve toliko gnjusno

    ja sam cula za rekonekciju iako mi nije bas jasno sta se tu dogada. neki svemir nesto bla bla, ali tko sam ja da tvrdim sta nekom funkcionira a sta ne. jedino sto me smeta je sto su neke stvari skupe, ali skupa je i brendirana odjeca i svasta nesto pa nikom nis, ne?

  13. #13
    Osoblje foruma mikka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    7,247

    Početno

    mislim poznanica je kupila sandale za skoro 2000 eura, alo. i to je kao normalno. (nekom, doduse ne znam kome osim njoj ) a neki tretman koji je teoretski ljekovit je sad ono ubi boze, dode 400 kn i to je kao kriminal za konvencionalce.. mislim da bi najbolje bilo pustiti druge da zive

  14. #14
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj cvijeta73 prvotno napisa Vidi poruku
    zadnji post na pomlađivanju meridijana - tanja_b
    :briše_znoj_sa_čela:



    peterlin, ma sve 5. al na ovakve besmislene ne rečenice, nego nizove riječi, moraš se nasmijati.
    Ma ja ne znam ništa o BAŠ OVOJ metodi. Trenutno nemam namjeru ni istraživati. Ja sam samo digla glas protiv toga da se SVAKA alternativna metoda smatra sr*anjem, jer nije tako.

    Uostalom, zar nisu liječnici prihvatili akupunkturu kao redovnu? A koliko im je trebalo?

    Da kroz povijest (medicine, ali i svega ostalog) nije bilo ljudi koji su vidjeli dalje od nosa, još uvijek bismo bili u srednjem vijeku, ako bi preživjeli kugu uz ovakve službene liječnike: http://upload.wikimedia.org/wikipedi...abel_430px.jpg

  15. #15
    mujica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    5,968

    Početno

    Citiraj mikka prvotno napisa Vidi poruku
    pa mujica se i izruguje svemu sto nije konvencionalna medicina. ne znam sta uopce radi na nekonvencionalnoj ako mu je to sve toliko gnjusno

    ja sam cula za rekonekciju iako mi nije bas jasno sta se tu dogada. neki svemir nesto bla bla, ali tko sam ja da tvrdim sta nekom funkcionira a sta ne. jedino sto me smeta je sto su neke stvari skupe, ali skupa je i brendirana odjeca i svasta nesto pa nikom nis, ne?
    Kao što je tanja_b napisala, radi se o tehnikama opuštanja, zapakiranoj u idiotske fraze koje ništa ne znače.

    Ne izrugujem se ja nekonvencionalnoj medicini. Znam ja da sugestija pomaže, molitva pomaže, dodir pomaže, duševni mir (ili nemir) se odražava na tjelesno zdravlje. To je jasno iz iskustva generacija a nitko do sada nije uspio otkriti na koji način.
    Zašto se to onda ne nazove psihoterapija? Znam.... zato što za psihoterapiju treba nešto znati i imati školovanje za prakticiranje iste.

    Nikakvi meridijani, niti aure, niti bioenergija, niti aksijatonalne linije ne postoje. To je izmišljotina prodavača magle.

    Međutim, izrugujem se iz načina na koji to prezentiraju nekakvi šarlatani koji na tome žele zaraditi.

    Jer tu se ne radi o proizvodu ili usluzi koja se s pravom naplaćuje je ima dokazano djelovanje. Djelovanje svih tih metoda je ovisno o primatelju, a način djelovanja je nepoznat.

    Tu se radi o nečemu što može doista pomoći onima koji vjeruju da će im pomoći, ali takva pomoć mora biti od strane dobronamjernih ljudi koji to čine iz želje da pomognu, ne da zarade na onima kojima je potrebna pomoć.
    Prodavati se smije samo nešto što ima dokazano djelovanje. Prodavati maglu je po mom skromnom mišljenju, zločin.

    Zapravo način na koji to prodaju lopovi koji zarađuju na ljudskoj naivnosti ili na tuđoj nesreći (neovisno o tome pomogne li im ili ne) mi uopće nije za izrugivanje, nego mi se od toga bljuje.


    Ali dozvoljavam mogućnost da sam jednostavno neupućen, pa te molim da mi objasniš što znači pomladiti svoje meridijane i uspostaviti njihovu permanentnu aktivaciju kao i aktivaciju 12 niti DNA, te ujedno reintegrirati te niti koje se rekonektira sa paralelnim dimenzijama. Kad si već pri poslu, možeš li mi objasniti i aksijatonalne linije?

  16. #16
    mujica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    5,968

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku

    Uostalom, zar nisu liječnici prihvatili akupunkturu kao redovnu? A koliko im je trebalo?
    Nisu. Prihvatili su je kao proizvod koji mogu prodati onima koji ga žele kupiti (jer i liječnici vole zaraditi). Ali ne kao znanstveno dokazanu metodu koja dokazano pomaže.

  17. #17
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj mujica prvotno napisa Vidi poruku
    Nisu. Prihvatili su je kao proizvod koji mogu prodati onima koji ga žele kupiti (jer i liječnici vole zaraditi). Ali ne kao znanstveno dokazanu metodu koja dokazano pomaže.
    Ne bih sad tjerala mak na konac, ali ako je stvarno tako - pa koja je razlika između toga i alternative (što god alternativom nazivali)?

  18. #18
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    Taman sam i ja htjela pitati isto što i Peterlin.
    I vrlo je tanka granica, odnosno, nemoguće je dokazati tko što radi iz želje da pomogne a tko iz želje da zaradi.

  19. #19
    mujica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    5,968

    Početno

    Nikakva.
    Akupunktura je alternativa bez dokazanog djelovanja.
    Ali neki su je liječnici prihvatili kao način zarade.
    Kao što ima liječnika koji se bave homeopatijom, reikijem i biorezonancom.
    Čista zarada.
    Ja se bavim nekom vrstom hagioterapije - molim se za sebe i za druge.
    Ako hoćeš, mogu se pomoliti i za tebe. Ali ti neću naplatiti... (bilo bi mi drago da se i ti pomoliš za mene, ako mi nećeš naplatiti)

  20. #20
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,367

    Početno

    Zato volim dr.Oz-a , on nije tako isljuciv ko npr. mujica. : duri se:
    i svaki dan u njegovoj emisiji naucim neku novu alternativnu terapiju. :D

  21. #21
    Mamita avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,935

    Početno

    http://forum.roda.hr/threads/41532-P...-medicina-quot


    Za one koji se pogube u svojim baljezgarijama ponekad.

  22. #22
    mujica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    5,968

    Početno

    Citiraj Angie75 prvotno napisa Vidi poruku
    Taman sam i ja htjela pitati isto što i Peterlin.
    I vrlo je tanka granica, odnosno, nemoguće je dokazati tko što radi iz želje da pomogne a tko iz želje da zaradi.
    Razlika između današnje medicine (barem onakve kakva bi trebala biti) i svih ovih alternativnih postupaka je ta što:
    1. Za postupke koji se primjenjuju u medicini ima dokaza da djeluju i kod ljudi koji ne vjeruju u njihovo djelovanje. Tj. imaju veći učinak od placeba.
    2. Zna se na koji način djeluju postupci u medicini, dok se za alternativne postupke, čak i kad djeluju ne zna na koji način djeluju (opet se tu vraćam na meridijane, 12 niti, vibracije i slične idiotske izraze koji ništa ne znače u kontekstu u kojem ih koriste), a nema niti dokaza da djeluju bolje od placebo tabletice.

  23. #23
    mujica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    5,968

    Početno

    Citiraj Mamita prvotno napisa Vidi poruku
    http://forum.roda.hr/threads/41532-P...-medicina-quot


    Za one koji se pogube u svojim baljezgarijama ponekad.
    Ako je ovo točno,
    Na ovom podforumu nisu dopustene rasprave o utemeljenosti navedenih metoda komplementarne i alternativne medicine
    RODA se ozbiljno mora zamisliti nad svojim stavovima i o tome kakve vrijednosti promiče.

  24. #24
    Mamita avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,935

    Početno

    A ti malo o svoj kućnom odgoju

  25. #25
    mujica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    5,968

    Početno

    si ti pri sebi?

  26. #26
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,103

    Početno

    Pa zato ti piše dalje u tekstu da se to isto može komentirati na drugom podforumu.
    A na ovom podforumu to nije dopušteno vjerujem zbog ovoga: "Teme na podforumu mogu održavati raznolikost gore navedenih metoda liječenja, kao i slučajeve odbijanja uobičajenih medicinskih postupaka, poštujući izbor na takav pristup zdravlju i bez kritiziranja istog. Cilj je podijeliti informacije, ideje i iskustva te ostvariti atmosferu podrške, osnaživanja i dobrodošlice."

  27. #27
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    Ja volim zavitiri na nekonvencionalnu iako sto bi se reklo nije moj par opanaka.

    mozda mozemo biti tolerantni prema alternativi koja pomaze, kako god da pomaze, ali ljudi kad se vec pise o tome nemojte takve bedastoce pisati.
    mene je 12 niti DNA zgrozilo, iskreno. ZAsto bas 12, jer je tucet ili sto?

    mikka ljudi imaju pravo sa svojim novcem raditi sto ih je volja, doslovno pa cak i aktivirati svoj tucet niti DNA, ako vjreurju da ih imaju, ali ne mogu tvrditi to o DNA. jednostavno ne mogu.

  28. #28
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    uf ovaj DNA me bas razljutio, pa zabroavih odgovoriti sirius za dr. Oza, mozda je fleksibilniji, ali bome reputacija mu bas opako opada sto mu je fleksibilnost veca

  29. #29
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,103

    Početno

    Ja sam već dugo čula to za 12 spirala DNA i nisam se baš potrudila istražiti o čemu se radi. Sad sam naletila na linkove: http://www.portalsvijesti.com/teme/z...cije-prvi-dio/ i http://matrixworldhr.com/2013/01/24/...-ljudskoj-dnk/, pa eto o čemu se kao radi.

  30. #30
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    O doticnoj "znanstvenici" ne znam nista, ali ne mogu niti naci niti jedan njen clanak na PubMedu di bi trebala bez probelma naci neki njen znanstveni clanak.
    s obzirom da zurim, ne stignem sad pretraziti druge baze, ova mi je bila najbrza.

    i iskljucujem se jer bi mogla lagano pobrati opomenu
    Posljednje uređivanje od spajalica : 31.10.2014. at 13:06

  31. #31
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    Molim Mamitu i mujicu da se, s obzirom na pravila ovog podforuma, suzdrže od neprimjerenih ad hominem komentara.

  32. #32
    KrisZg avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    4,173

    Početno

    Imam osobu u obitelji koja se bavi time, ti tretmani se nikada ne rade besplatno jer time ne ulazes nista u sebe, jel. Platis 100 eura pa ti odrade tretman, moze i na daljinu. Ja sam ispala nezahvalna kada se doticna udostojila meni napraviti taj tretman besplatno iako je to protiv pravila i eto nije mi bilo bolje. Iskreno nisam niti osjetila da mi ga radi a ona je tvrdila suprotno Mozda sam doista nezahvalnica, nisam osjetila razmjestanje niti svoje niti djetetove dnk????

  33. #33
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Citiraj Mamita prvotno napisa Vidi poruku
    http://forum.roda.hr/threads/41532-P...-medicina-quot


    Za one koji se pogube u svojim baljezgarijama ponekad.
    Mislim da bi admini trebali reagirati opomenom forumašici na vrijeđanje.

    A ovaj link gore vodi na post iz 2009. godine i nadam se da će ga osoblje što prije promijeniti, jer nikako ne paše jednom, između ostaloga, obrazovnom forumu.

    Evo, ni riječi nisam rekla o """ rekonekciji """, a neću ni smajlića staviti.

  34. #34
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    i meni su ove baljezgarije baš upale u oko

    ružno


    osobno nemam vjere u alternativu
    ali tko voli nek izvoli

    ali ne znam zašto ne bi mogao svatko napisati svoje mišljenje dok drugog ne vrijeđa
    ja nisam vidjela da mujica vrijeđa
    barem ne dok nije bio napadnut

    ne slažem se s njim što se tiče akupunkture
    u ambulantama za bol se primjenjuje akupunktura sa dosta uspjeha
    je li to samo sugestija, ne znam, ali pacijentima je subjktivno bolje
    oni se ne izlječe, ne makne se uzrok boli, ali se smanji bol
    i tu ne tražim znanstveni dokaz
    sretna sam da je ljudima bolje

    ovo iz naslova mi je

  35. #35

    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Postovi
    2,718

    Početno

    Citiraj aleksandra70vanja prvotno napisa Vidi poruku
    oni se ne izlječe, ne makne se uzrok boli, ali se smanji bol
    Činjenica je da ni zvanična medicina u velikom broju slučajeva ne uklanja uzrok bolesti.

    Što se kliničkih istraživanja tiče i puštanja lijeka u prodaju-imam što se toga tiče svoje mišljenje. Svaki pacijent dooooobro treba procijeniti rizik kad odlučuje hoće li početi uzimati neki lijek ili ne. Drugo mišljenje, malo raspitivanja, čitanja.... Previše je interakcija: primjećujem da se u terapiju pacijenta gotovo nikada ne uključuje farmakolog, iz iskustva vidim da se često daju različiti lijekovi s međusobnim interakcijama, a najvažnije-da se prepisuje previše lijekova. Brojčano, količinski, kako god. Veliki problem je u sudjelovanju pacijenta u prevenciji bolesti. Umjesto da pacijent pohađa tretmane rekonekcije ili čega god-uvjetovala bih mu liječenje njegovim osobnim zalaganjem. Paziti na prehranu, kretati se....košta manje od rekonekcije i lijeka zajedno.

    U slučaju mame naše Peterlin i svih sličnih bolesnika-opravdavam apsolutno svaku metodu koja pacijentu olakša stanje. Na bilo koji način dok medicina ne smisli način kako da na NEŠTETAN način pacijenta oslobodi velikog dijela osjećaja boli. Nesteroidni protuupalni lijekovi nisu rješenje. Ne uklanjaju uzrok boli. Samo izazovu gastritis za koji se ordinira novi lijek.

  36. #36
    Zuska avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    terra magica
    Postovi
    4,094

    Početno

    A ja sam sretna što postoje ljudi ko Mujica, Tanja_b i slični. Glas razuma, a tako ga malo ima posvuda.
    Da meridijani...
    Posljednje uređivanje od Zuska : 31.10.2014. at 21:38

  37. #37

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    197

    Početno

    Mislim da bi se ovdje trebali javiti oni koji su prošli to iskustvo.
    Bilo bi zanimljivo čuti njihova iskustva, bilo pozitivna ili negativna.
    Stvarno nema potrebe pljuvati po temi o kojoj ništa ne znaš i još te ne zanima.

  38. #38
    Optimisticna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Postovi
    1,832

    Početno

    nikad čula za tu rekonekciju niti je itko moj bio na istom. I zato mi je žao što se ova tema vjerovatno preselila na privatne poruke (kao i ko zna koliko još tema na ovom forumu).

  39. #39
    Zuska avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    terra magica
    Postovi
    4,094

  40. #40

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,405

    Početno


    Izvanredno sazeto sve bitno u vezi naslovne problematike! Idem odmah serati.

  41. #41
    Optimisticna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Postovi
    1,832

    Početno

    serati ili šerati?

  42. #42
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa Vidi poruku
    Molim Mamitu i mujicu da se, s obzirom na pravila ovog podforuma, suzdrže od neprimjerenih ad hominem komentara.
    ovo me podsjeća na onu kada se dva klinca potuku, jedan drugog napadne, izmlati, izmlaćeni vrati jednom, jer ne može pustiti da ga ovaj mlati dalje, a učitelj, roditelj ili tko već kaže:
    briga me tko je počeo i tko je koga više, krivi ste obojica

  43. #43
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,474

    Početno

    Meni je retorika mujice neprihvatljiva.
    Slazem se sPeterlin.imala sam iskustvo s bioenergijom pa su me zamisli klasicni lijecnici pitali sto se to digodili da mi je dihagnoza puno bolja.
    Naravno nisam nista rekla da ne ne zapadne neki poput mujice.

  44. #44
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,474

    Početno

    Brate mili ne xanima ne vjerujes pa ne citaj.
    To mi je upad vjernika ili ateista na nevjernicki ili vjernicki forum.
    Ne trebas ti cijeli svijet uvjeravat u svoje.mene neces sigurno.

  45. #45
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,367

    Početno

    Citiraj aleksandra70vanja prvotno napisa Vidi poruku
    ovo me podsjeća na onu kada se dva klinca potuku, jedan drugog napadne, izmlati, izmlaćeni vrati jednom, jer ne može pustiti da ga ovaj mlati dalje, a učitelj, roditelj ili tko već kaže:
    briga me tko je počeo i tko je koga više, krivi ste obojica
    Ako cemo pravo ( po pravilima podforuma), mujica je krenuo prvi.

    .

  46. #46
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    ako cemo pravo mujica je krenuo prvi kritizirati metodu u stilu brace sa srebrnjaka
    (čudi me da netko i to jos nije tu otvorio, i to bi bilo udruzi ok?)
    ali mujica nije nikom rekao da baljezga

  47. #47
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,367

    Početno

    Koristi pretraznik, bila je tema o braci.
    i kakve veze ima braco sa udrugom?
    sto moramo bas skakati na svakoga tko zeli znati vise ili isprobati nesto sto nije znanstveno dokazano?
    Mislim , dode zena i kaze :" eto ,probala bih nakon godina na lijekovima protiv bolova (i)lijeciti svoju migrenu rekonekcijom
    ili seansama kod brace. Molim iskustva."

    vjerojatno bi osoblje trebalo skociti , reci da je vjeruje u nemjerljivo i brisati temu?
    Mislim, nitko vise nista ne moze niti pitati?

  48. #48
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    ne
    ne bi trebalo skočiti na to
    ali zašto skače kada netko kaze nesto protiv toga?

  49. #49
    Osoblje foruma mikka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    7,247

    Početno

    zato sto mujica na svakoj alternativnoj temi skace , ako pitas mene to je cak i meni malo too much

    a ja sam olicenje tolerancije
    Posljednje uređivanje od mikka : 01.11.2014. at 21:31

  50. #50
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,367

    Početno

    Ako je mikki previse... Sto jos tu reci?! :D

Stranica 1 od 5 123 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •