Pokazuje rezultate 1 do 31 od 31

Tema: Izgubljni Anđeli su uvijek s vama!

  1. #1

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    5

    Početno Izgubljni Anđeli su uvijek s vama!

    Nakon što sam pročitao knjige od autorice Lorna Byrne (gospođa koja tvrdi da od svog rođenja vidi i komunicira s anđelima), ona je također ispričala o tome što se događa sa malenim dušama koje nisu imale priliku ostati na Zemlji. Njezine knjige su veoma autentične jer sam pročitao više knjiga o takvim iskustvima od raznih i običnih osoba koje su vrlo slične. Takve osobe koje imaju ovaj dar komunikacije s anđelima zaista ne znaju zbog čega su odabrane za vidjeti i komunicirati sa anđelima. Dakle, da krenem sa nečime što ima veze sa ovim podforumom, a koje će vas žene garantirano utješiti. Ja sam siguran u to!

    Unaprijed moram reći da je Lorna Byrne prije svog rođenja imala brata Christophera koji je umro kao beba s 10 tjedana, a za kojeg nije znala. Ona je za njega saznala tako što joj se sam brat pokazao u obliku anđela te se često s njime igrala kao dijete. U odraslim godinama su joj tek rekli da je prije svog rođenja imala brata i ona se na to samo nasmiješila ne željevši otkriti kako ona već to zna.

    Lorna, majka četvero djece, tvrdi da su joj anđeli unaprijed najavili kako će biti trudna, ali da njezino dijete neće biti uz nju što ju je potpuno shrvalo.

    Citirat ću malen odlomak iz jedne od njezinih knjiga, a vi, ako želite steći potpun uvid, slobodno pročitajte njezine knjige da shvatite što se događa sa preminulim dušama.

    S početkom nove godine sam, kao što su mi anđeli najavili, ponovno zatrudnjela. Joe (muž) i ja bili smo presretni, iako je meni bila težina na srcu jer sam znala da ovo maleno djetešce neće ostati uz nas.

    Kada žena ostane u drugom stanju, duša njezina djeteta unaprijed zna hoće li majka iznijeti trudnoću ili ne: hoće li biti pobačeno, rođeno mrtvo ili deformirano. Bez obzira što se dogodilo, djetetova duša voli svoje roditelje i uvijek je uz njih - pomaže im tijekom života. Ako ste ikada izgubili dijete, nikada nemojte zaboraviti da je duša tog malenoga stvorenja izabrala baš vas da mu budete roditeljem. Izabrala vas je prije no što je začeta; ta malena duša vas voli i bila je prepuna sreće i veselja što ste je začeli.

    U Bibliji možemo pročitati kako nas je Bog poznavao i prije no što smo začeti: to je zato što smo već bili duhovna bića u Nebu, tamo smo svi stajali u redu čekajući da napustimo Nebo i rodimo se na Zemlji.

    Na ovom svijetu ima mnogo pobačaja, no morate znati da čak i ako se majka odluči za pobačaj, ta malena duša unaprijed zna da će majka to učiniti i bez obzira na sve, ipak odabire baš nju da mu bude majkom - iako to znači da će samo biti začeto i nikad rođeno dijete. Malena duša je odabrala tu majku i voljet će je bez obzira na sve. To je bezuvjetna ljubav. Voljela bih da sve majke to zapamte, posebice one žene koje su imale pobačaj. Možda je neka mlada djevojka imala pobačaj zbog straha od života, ili od svijeta koji je čeka, možda se samo bojala svojih roditelja, ili je osjećala da se nema kome povjeriti. Zapamtite, duša tog djeteta vas voli i nikada, ni na trenutak, ne zamjera vam što je niste rodile. Ta duša je znala što će joj se dogoditi i svejedno će vas zalijevati svojom ljubavlju.
    Imala sam spontani pobačaj u trećem mjesecu trudnoće. Tjedan dana prije no što je moje nerođeno dijete otišlo, anđeli su mi stalno dodirivali trbuh iz kojeg su izlazile zrake svjetlosti. Često sam vapila: "Zar ne bi moje djetešce moglo ostati?" No uvijek mi je rečeno da ne može. Joe (muž) me je ponekad znao pitati zašto sam tužna, a ja bih mu rekla da je to zbog hormona i da ne obraća pažnju na mene. Nikada mu nisam otkrila što su mi anđeli rekli.

    ...

    Joe je otišao u kuhinju i možda je tamo bio jednu minutu kada sam počela osjećati užasnu bol; osjetila sam kako život napušta moje tijelo. Pozvala sam Joea. Dotrčao je i sjeo pokraj mene, rekao mi je da sam jako blijeda. Otrčao je do spavaće sobe po jastuk da ga stavi pod moju glavu.

    Osjetila sam svoju dušu kako drži djetetovu i uzdiže se izvan mojeg tijela, pa kreće prema prekrasnom svjetlu. Znala sam da je moje dijete umrlo i da ja umirem.

    ...

    Pogledala sam dušu svojeg djetešca na rukama. Osmjehnulo mi se; imalo je plave oči koje su blistale i bilo je prepuno života. Anđeo koji je stajao ispred mene ispružio je ruke i čekao da mu predam svoje blago.

    ...

    Poljubila sam svoje dijete, koje sam do tada čvrsto držala u rukama i predala ga u ruke prekrasnom anđelu. Zaista ga nisam željela napustiti, bez obzira što znam da ću ga jednoga dana opet vidjeti i da će ga u međuvremenu taj prekrasan anđeo čuvati.

    ...

    U bolnici su bili vrlo zabrinuti, jer sam bila jako slaba. Nisam im rekla što sam doživjela ranije toga dana (znala sam da je dijete već umrlo). Napravili su ultrazvuk i rekli da ništa ne mogu naći - djetetu nije bolo ni traga. Liječnik me došao posjetiti, primio me za ruku i rekao da mu je jako žao.

    "Izgubili ste dijete. Vjerojatno se to dogodilo prije no što ste stigli u bolnicu."
    Vezano za njezinog brata Christophera koji je bio rođen prije rođenja autorice knjiga Lorne Byrne.

    Ja nisam viđala samo anđele (a vidjela sam ih neprekidno - od trenutka kada bih se probudila pa sve dok ne bih zaspala), već i duše preminulih. Moj brat, Christopher, rođen je prije mene, ali preminuo je u dobi od samo deset tjedana. Iako ga nikada nisam vidjela, oduvijek sam ga mogla predočiti - imao je tamnu kosu, dok smo sestra i ja bile plavokose - i mogla sam se igrati s njim.

    ...

    Christopher se često pojavljivao oko moje majke. Ponekad bi mama, sjedeći u stolici pokraj vatre, zadrijemala i tada bih ga vidjela šćućurenog u njezinim rukama. Nisam znala je li moja majka svjesna Christopherove prisutnosti pa sam ga jednom upitala: "Da kažem mami da si ovdje?"

    "Ne, nemoj joj reći", odgovorio je, "jer ona neće razumjeti. Ali ponekad me osjeća".

    ...

    Tek kada sam odrasla, majka mi je rekla da je imala sina Christophera, koji se rodio godinu dana prije mene, ali je poživio samo deset tjedana. Umjesto odgovora, samo sam se nasmiješila. Sjećam se da sam je pitala gdje je Christopherov grob.

    ...

    Christopher govori Lorni:

    "Lorna, kada bebe umru njihove duše ostaju s majkama toliko dugo koliko su potrebne, stoga ja ostajem ovdje s mamom. Znala sam na što misli. Moja majka prenijela mu je puno ljubavi: sve uspomene koje je imala o trudnoći, o njemu dok ga je nosila u sebi, rođenju, svu sreću i veselje koje je osjećala kad ga je držala na rukama i donijela kući - već tada je znala da nešto nije u redu, unatoč tome što su joj liječnici govorili. Mama je imala nekoliko dragocjenih, zajedničkih tjedana kod kuće s Christopherom, prije njegove smrti, Chistopher mi je pričao o silnoj ljubavi koju je prelila na njega, a koju joj on sad vraća.

    Tako je moj brat - duh ostao u kući, nikada ne izlazeći, sve dok nije došao dan kada smo zauvijek morali napustiti dućan u Old Kilmainhamu. Tada se činilo da je moja mama spremna pustiti malog brata da ode i da je dovoljno snažna za nastavak života."
    To bi bilo ukratko. Volio bih da vas ovo utješi kao majke koje ste doživjele neželjenu trudnoću, spontane pobačaje i gubitak bebe jer vi uistinu nikada niste same. Duša vaših izubljenih djeteta je uvijek s vama i ne napušta vas ni na trenutak. Oni su odabrali vas za svoju majku pritom znavši da neće imati priliku rasti uz vas, ali vas vole neizmjerno bez obzira na sve.

    Kada god osjetite toliko nepodnošljivu bol, uvijek pročitajte ovu molitvu koju je Bog zadužio arhanđela Mihaela da prenese Lorni da nam to podijeli diljem svijeta putem knjige. Možete ju i zapisati i spremiti u vašoj torbi, u ladici i slično.

    Molitvo tvojih anđela iscjelitelja,
    Koju od Boga nosi Michael, njegov Arhanđeo.
    Izlijite, anđeli iscjelitelji,
    Svoju nebesku milost na mene
    I na moje voljene.
    Dopusti mi da osjetim zraku
    anđela iscjelitelja nada mnom,
    Svjetlost Tvojih iscjeljujućih ruku.
    Dopustit ću da iscjeljenje počne
    Na koji god način Bog odredi,
    Amen.

  2. #2

    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    1,675

    Početno

    Tomislaw, veliko hvala na ovom tekstu!!!! Evo čitam i plačem, ali plačem od sreće, jer me/nas je ako sve skupa pogledam, izabralo 6 anđela za roditelje....i prvi put su niz moje obraze potekle suze radosnice!!! A sinoć sam u snu na ruikama osjećala svoje anđele, da ih držim u rukama i milujem njihove male glavice

  3. #3

    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Postovi
    478

    Početno

    Je, knjiga je moćna i prekrasna... Pruža utjehu, vjeru i nadu

  4. #4

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    5

    Početno

    Mury, jako mi je drago vidjeti da sam ovim tekstom doprinosio tvojoj utjehi. Zapamti da te tih 6 anđela odabralo da im budeš majka i sve te duše su uvijek uz tebe. Vjeruj u to jer je to istina.
    Ukoliko želiš, slobodno uzmi i pročitaj sve knjige koje je napisala Lorna Byrne jer ima dosta teksta o dječici. Pročitao sam tvoj potpis i ti si zaista prošla dugačak put, ali mislim da će te Bog na kraju blagosloviti. Na koji način, pokazat će vrijeme.

  5. #5

    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    1,675

    Početno

    Hvala Tomislaw, svakako ću u knjižnicu po Lornine knjige sada pred GO, pa ću ih na plaži čitati ! Još jedno veliko hvala što si mi pomogao da ovo spoznam, da saznam za tu spisateljicu i pročitam nejne knjige!

  6. #6
    strategija avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    489

    Početno

    Uh, ja se bojim da nebi mogla tu knjigu čitati na plaži. Od ovog odlomka sam plakala kao kišna godina. Svakako ću se potruditi nabaviti je i cijelu pročitati.

  7. #7

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    5

    Početno

    To su dosta teške knjige, ali prepune pozitivnosti i vjere kako su izgubljene duše uvijek uz nas.
    Knjige je potrebno proći redom tako da se počne s:

    1. Anđeli u mojoj kosi
    2. Stube prema nebu
    3. Anđeoska poruka nade

    Meni su knjige pomogle da se duhovnije razvijem i počnem promatrati život iz drugog ugla. Dakako, iz ugla koji skriva puno pozitivnosti i vjere u to kako nas na kraju ne čeka kraj. Jer on ne postoji.

  8. #8

    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    1,675

    Početno

    Strategija, i ja sam se rasplakala na ovaj isječak, ali suzama radosnicama....a ionako neće biti ništa novo da se raskreveljim nasred plaže, jer svako malo odjednom pođem plakati: na poslu, u dućanu, u crkvi, na ulici...već su mi te scene postale normalne .

  9. #9
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    ove knjige definitivno nisu za citanje na plazi , plakale bi ko kisna godina...
    ja sam " anđeo u mojoj kosi " citala 3mj , toliko mi je tesko bilo
    sad imam ovu " stube prema nebu " i jos je nisam pocela citat ....
    __________________________________________________ _________
    Kada žena ostane u drugom stanju, duša njezina djeteta unaprijed zna hoće li majka iznijeti trudnoću ili ne: hoće li biti pobačeno, rođeno mrtvo ili deformirano. Bez obzira što se dogodilo, djetetova duša voli svoje roditelje i uvijek je uz njih - pomaže im tijekom života. Ako ste ikada izgubili dijete, nikada nemojte zaboraviti da je duša tog malenoga stvorenja izabrala baš vas da mu budete roditeljem. Izabrala vas je prije no što je začeta; ta malena duša vas voli i bila je prepuna sreće i veselja što ste je začeli.
    __________________________________________________ ____________
    suza suzu goni ...

  10. #10
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    ili ona recenica u knjizi...cca .."upravo kad ovo citate vas anđeo se pokraj vas , cuva vas "....
    tu puknem totalno i dalje citat ne mogu
    Posljednje uređivanje od crvenkapica77 : 19.07.2013. at 14:08

  11. #11

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    51

    Početno

    Citiraj Tomislaw prvotno napisa Vidi poruku
    To su dosta teške knjige, ali prepune pozitivnosti i vjere kako su izgubljene duše uvijek uz nas.
    Knjige je potrebno proći redom tako da se počne s:

    1. Anđeli u mojoj kosi
    2. Stube prema nebu
    3. Anđeoska poruka nade

    Meni su knjige pomogle da se duhovnije razvijem i počnem promatrati život iz drugog ugla. Dakako, iz ugla koji skriva puno pozitivnosti i vjere u to kako nas na kraju ne čeka kraj. Jer on ne postoji.
    upravo tako tomislave, evo primjerice meni nisu bile teske i bolne za citati, dapace, slazem se s tobom da su mi strasno pomogle u duhovnom smislu, a ja bi jos nadodala i da nisam samo pocela promatrati zivot iz drugog ugla nego su mi definitivno u svemu otvorile oci...

  12. #12

    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Postovi
    397

    Početno

    I ja ću definitivno potruditi se sr pibaviti ove knjige. Iz dana u dan je teže i očaj je sve gori i gori, gubim volju za sve i onda naiđem na ovaj odlomak i javi se glaad za cijelim štivom jer mi pruža neku utjehu, nadu da se moja Emili ne ljuti na mene kaj ja nisam pokušala je spasit, tj što tijelo nije reagiralo... Hvala na ovome.

  13. #13

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    51

    Početno

    Onda preporucam i Francescu Brown "Andeli koji mi sapcu". Ja sam prvo nju procitala i ona mi je stvarno pomogla a onda sam saznala za Lornu Byrne.

  14. #14

    Datum pristupanja
    Jan 2014
    Postovi
    3

    Početno

    Zahvaljujem na ovim predivnim tekstovima, izuzev obitelji i muža ovo su prva slova koja su me potakla na pozitivne misli nakon gubitka mog anđela.

  15. #15
    tikica_69 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    2,809

    Početno

    Eto, koliko smo svi različiti. Mene su ove knjige držale na životu nakon tragedije. Sve tri sam progutala u par dana + još hrpu drugih poput Anđeli koji mi šapću, Raj zaista postoji, Anđeli će samo zaspati, Anđeli naši nevidljivi pratioci, čak sam se upisala i na radionicu komunikacije s anđelima.
    Posljednje uređivanje od tikica_69 : 10.01.2014. at 09:20 Razlog: gramatika

  16. #16

    Datum pristupanja
    Jan 2014
    Postovi
    3

    Početno

    Ja sam se isto bacila na čitanje, postala sam nekako mirnija prihvativši anđeoski svijet,mislim da je i ona sretna tamo.

  17. #17

    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    39

    Početno

    Čitam ovo na dan kada je moj drugi anđel dobio krila

    Ima nešto predivno u tome da duša ostaje uz mamu
    Nešto tako utješno u ovom trenu

  18. #18
    nivesa avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    ...ni na nebu ni na zemlji...
    Postovi
    3,293

    Početno

    Pocela sam citat tu knjigu Andeli u mojoj kosi...nisam dosla daleko...iako je proslo vise od dvije godine.... Skupljam snagu i hrabrost... Nista mi ne pomaze

  19. #19
    TrudyC avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Postovi
    506

    Početno

    Nivesa, pročitaj. Nije tako strašno kao što misliš. Uglavnom se radi o Lorninoj biografiji, a dio koji se nas tiče ograničen je na dvije, tri priče.
    Doduše jako bolne priče, ali ujedno i lijepe. Mene su jako umirile, možda će i tebe

  20. #20
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    Cure,di ste kupile Lornine knjige?
    Vidim da ima prek neta kod naklade Ljevak...a ima di još za kupiti?

  21. #21

    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Postovi
    31

    Početno

    Citiraj nivesa prvotno napisa Vidi poruku
    Pocela sam citat tu knjigu Andeli u mojoj kosi...nisam dosla daleko...iako je proslo vise od dvije godine.... Skupljam snagu i hrabrost... Nista mi ne pomaze
    Ja upravo čitam stube prema nebu...nakon što sam pročitala anđeli u mojoj kosi...svaka je priča dobra ako majka u svom srcu ima snage da prihvati gubitak svog djeteta na način da nauči živjeti s tom boli, bez postavljanja pitanja zašto se to moralo dogoditi. Jer to zašto upravo vuče prema dnu. MOja curica je postala anđeo prije 8 mjeseci sa 6 ipol mjeseci starosti, od galopirajućeg raka s metastazama. i vjeruj mi nisam postavila nikad pitanje zašto? Jer znam da na isto neću dobiti odgovor. I da, nije svaki dan isti, ali svaki put kada potonom kada od suza nemogu doći do daha....moj anđeo me "posjeti" i ohrabri. I zaista, naši anđeli su uvijek s nama. Imam i previše iskustva s tim čudesnim susretima sa svojim anđelom otkada je umrla...baš kao da zna kada njenoj mami treba pomoći. A kao što sam već na svom postu (priča o lauri) rekla moja snaga je vjera u Boga da ću opet jednog dana biti s mojoj Laurom i da ću opet ljubiti njene obrašćiće. Do tada dan počinjem s krunicom i trudim se biti hrabra jer bi i moja curica to željela. i nadam se još jednom malom biću koje će samnom ostati u zdravlju cijeli život Budi hrabra...jer ni tvoja beba nema spokoj na nebu ako ga ti nemaš...

  22. #22

    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Postovi
    31

    Početno

    čini mi se u profila da sam uzela...

  23. #23

    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Postovi
    31

    Početno

    Citiraj julianna prvotno napisa Vidi poruku
    Čitam ovo na dan kada je moj drugi anđel dobio krila

    Ima nešto predivno u tome da duša ostaje uz mamu
    Nešto tako utješno u ovom trenu

    Prije neku večer, ležim u krevetu sva u suzama...nemogu od suza doći do daha...gledam u mrklu tminu sobe u mjesto gdje je do prije 8 mjeseci bio njen krevetić..kad odjednom vidim svjetlost ispred svojih očiju...blaga svjetlost u vidnom polju a povrh toga jaka svjetlost u obliku anđela. i osjetim kao da je u meni u sekundi ušao neopisivi mir. Svi jecaji,sve suze...sve je nestalo u sekundi....moja mala curica je došla reći svojoj mami da ne želi vidjeti njene suze... i to je samo jedan od puta kada se moj kontakt s njom dogodio...kad god je mama na rubu snaga (hrabrosti) ona doleti na svojim malim krilima da me umiri. Naši anđeli su sigurno tu uz nas...kao što i piše u knjizi...i čuvaju nas!

  24. #24
    nivesa avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    ...ni na nebu ni na zemlji...
    Postovi
    3,293

    Početno

    Ja sam ju kupila u 24 sata..mozda imas za posudit u knjiznicama.
    Laura 19- znam ja to sve u teoriji...samo mi je jako tesko to primjenit u zivotu....
    Mozda to zasto ima odgovor ali mi ga nitko ne zeli dati... Nalazi su svi bilo super uvijek i taj dan isto tako...odjednom katastrofa bez objasnjenja...malo tesko za prihvatit. Ja sam tek sa pocela donekle normalno funkcionirat....

  25. #25

    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Postovi
    31

    Početno

    Draga Nivesa,
    sviđa mi se ovaj tvoj post toliko je istinit
    ...svaki dan bez tebe je nova borba...
    nikad ne znas koliko si jak dok biti jak ne postane jedini izbor koji imas...
    I moja laurica je bila savršeno zdrava beba (na predzadnjem pregledu redovitom kod pedijatra "školski primjer zdrave bebe") ...ne plače, isključivo dojena, uredno spava, bucka, vesela...ma sve. a onda na slijedećem pregledu moj svijet se srušio u sekundi...kada je peidjatrica čim smo je stavili na stol rekla ovo je dijete vitalno ugroženo ima tumor morate brzo na hitnu. Isto sve idealno, a onda umrla sam u jednom danu. Moje prvo dijete, sve što sam željeal i sanjala...sada se nadam slijedećm djetetu no naravno moju lauru ništa ne može vratiti....da i ja sam postavljala pitanja da li su liječnici mogli drugačije? Moglil su sigurno...i prozvala ih u noviinama zbog svih grešaka...no nije mi bilo lakše..Tek kada sam u srcu prihvatila da ništa ne mogu promijeniti krenula sam dalje. (svaki dan je nova borba i tako i i idem dalje) No nismo svi isti. Želim ti od srca da kreneš naprijed...

  26. #26
    nivesa avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    ...ni na nebu ni na zemlji...
    Postovi
    3,293

    Početno

    Uzas,samo dok citam to sve suze mi idu na oci... Tragedija,prestrasno...
    Trudim se i ja, i nadam se drugoj trudnoci i zdravoj bebi... Svaki dan je borba,uspjeh je prezivjeti ga ,pogotovo ako je bez suza onda je uspjesan... I da nisam znala da sam toliko jaka, i da nas na zalost ima toliko jakih... Niti jedna osoba koja to nije prosla ne zna da su sve stvari u zivotu nebitne...sve ono sto mozea kupiti ili si kupio ne znaci nista!

  27. #27
    AdrianovaMamica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Lokacija
    Daruvar
    Postovi
    464

    Početno

    Meni je mama bila posudile andele u mojoj kosi i stube prema nebu, a u utorak je bila u Zagrebu i u knjizari ljevak kupila mi je sve tri knjige. Takoder rekla mi je da iduci tjedan izlazi nova Lornina knjiga zove se SVAKOM TREBA LJUBAV S NEBA. Boze dragi moj Adrian je moja najljepsa ljubav s neba. laura19 ja takoder osjetim svog sina pored sebe, isto u jednom preteskom trenutku kad sam bila sva u suzama i slomljena dao mi je znak da je tu, bilo je nevjerojatno, tako sam ga osjecala uz sebe, dusa mi se odma smirila.. ja ga cesto i sanjam..

  28. #28
    nivesa avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    ...ni na nebu ni na zemlji...
    Postovi
    3,293

    Početno

    I sad gledam te knjige na polici...AdrianovaMamica ako procitas to tu knjigu mozda se i ja ohrabrim ako tebi pomogne...

  29. #29
    AdrianovaMamica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Lokacija
    Daruvar
    Postovi
    464

    Početno

    Nivesa, ja sam pročitala Anđele u mojoj kosi, i knjiga je stvarno umirujuća, daje neku utjehu, snagu, ako dozvoliš da si otvoris um i ajmo reci prihvatis tu neku drugu dimenziju, tamo gdje su naše bebe sada..

  30. #30
    nivesa avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    ...ni na nebu ni na zemlji...
    Postovi
    3,293

    Početno

    Mozda bi mi bilo lakse...potrudit cu se...mislila sam ja da sam super nakon svega,ali me tek nakon 2-3 mj copilo,valjda sam tek tad shvatila sta se dogodilo...ili me tad popustio bjes..nezz..znam samo da sam do sad trebala to sve skupa prihvatit al ne mogu.

  31. #31

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    2

    Početno

    Ja sam izgubila 4 moja andjela od 8 tjedana

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •