Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 84 od 84

Tema: Burek s mesom

  1. #51
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    em se udebljaš!
    vjeruj, opak podforum... udebljaš se čitajući!

  2. #52

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    jedini problem je što se teško nađu recepti

    ja nekidan probala tražiti pohane bukovače :/

    i dobijem 4 topica ko rezultat,a recepta nigdje

  3. #53
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    pa kalimero je dala recept, nije li?

    definitivno moraš biti prisutna! jedino tako neće promaći bakanalije koje se odje receptiraju!

  4. #54

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    ja sam napravila po svom i pojelo se

    evo još smo živi

    nasolila ih ,malo odstajale,napravil agušću smjesu ko za palačinke,buć-buć i u wok

  5. #55
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    pa tako se i radi.
    pridruži se na receptima da do srijede skužim što volite jesti...

  6. #56

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno


  7. #57

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    2,765

    Početno

    Citiraj maria71 prvotno napisa
    definitivno se prebacujem na recepte!

    Em naučim,em se zabavim!
    Burek i Bubimirko su zakon :D

  8. #58
    Inquirer avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    215

    Početno

    al je podforum zakooon

  9. #59

    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Postovi
    1,241

    Početno

    velim ja da oni koji vole kuhati moraju biti i dobri ljudi. a klopa je tako lijeeep poticaj za razgovor...

  10. #60
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    osim ako se ne razgovara o bureku 8)

  11. #61

    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Postovi
    1,241

    Početno


  12. #62
    Mony avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    2,943

    Početno

    Citiraj apricot prvotno napisa
    mony, nadam se da si iz ovog cuspajza uspjela pronaci recept koji bi ti bio "po ćejfu".
    Snasla sam se. Hvala na brizi.



    Citiraj dolega prvotno napisa
    Mony wrote:
    snorki wrote:
    Ja sam svaku ovu temu shvatala kao zezu


    I ja sam, pa dobih ovakav odgovor:

    apricot wrote:
    ovo mi jako ružno zvuči




    Ne znam sta sam se petljala uopce...
    baš mi je žao što je tak ispalo jer ja tvoj komentar nisam shvatila kao provokaciju :?

    Ajd barem netko

  13. #63
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Već me neko vrijeme ovo zanima - pa kako kod nas U Zgb piše u onim lokalima gdje se prodaje burek? Kod mene u pekari piše definitivno 'burek sa sirom' 'burek sa krumpirom', ali, OK, oni nisu prava 'burekdžinica'. Zna li netko kako piše u burekdžinicama? Ja ne znam jer nisam nikad jela vani burek, dok ga nisam počela kupovati u toj lokalnoj pekari.

  14. #64
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    pa, ako Ibro otvori buregdžinicu u Zagrebu, svakako će napisati onako kako je to ovdje razumljivo/prihvatljivo.
    Ali tom istom Ibri u Sarajevu ne bi palo na pamet napisati "burek sa sirom" jer je burek - burek, a sirnica - sirnica.

    Kao što se u zagrebačkim "trattoriama" pored naziva jela nalazi i opis, a u Italiji nije potrebno. Jer, svaki prosječan Talijan zna što su npr. Rigatoni al forno, a svaki prosječan zagrepčanin to... ne mora znati.

  15. #65
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Ha, ali pitanje je ZAŠTO je u Zagrebu razumljivo burek sa sirom. Meni je najlogičnije objašnjenje da su oni koji su počeli u Zgb prodavati burek tako zvali bureke, pa to usvojeno.

  16. #66
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    ne znam što bih na to rekla, svakako da je moguće...
    ali, ako u Sarajevu kažeš "burek sa sirom", ovo su pretpostavljene mogućnosti:
    1. haaaaa? (s onim "h" kroz nos)
    2. napolje! (ako mu nisi simpatičan)
    3. ti si sigurno iz Zagreba (oni koji su bili ovdje)
    4. štatijeto? (oni koji nisu bili) ili nemamo mi to

    I stvarno nije neobično ako te istjera, kao što nije neobično ni da ti ne naplati kavu koju nisi "ćeifio" ili da te drugi put ne posluži...

  17. #67
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Moj problem je inače što nikako ne mogu zapamtiti jel samo 'burek sa sirom' burek ili je samo 'burek sa mesom' burek - ali evo sad se trudim ponavljati sirnica, sirnica, sirnica

  18. #68
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    ma ne moraš se ti time opterećivati, možeš ti burekom zvati i sladoled od jagoda...
    ali ne uvjeravaj Bosanke/Bosance da je onda to... burek!

  19. #69

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    1,984

    Početno

    i nemoj u mareličinom društvu tražiti burek od sira

  20. #70
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    - no stvar je očito u tome što prve buregdžinice u Zagrebu NISU otvorili ljudi iz Bosne. Kako se uostalom u Bosni mota burek tj. kako izgleda?

  21. #71
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    pa imaš zvrkove (u spiralu) i redane (kao ovi zagrebački)
    ali se tamo kupuju na dekagrame, a ne na komade.
    zvrkovi mogu biti manji, pa kupuješ cijeli, ili veći pa se režu.

    dolega, nisam ja netolerantna, možeš ti u mome društvu što i kako hoćeš.
    ali ja se nikada ne bih usudila zagorce učiti što su štrukli ili dubrovčane što je rozata.

  22. #72
    luce2006 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Postovi
    759

    Početno

    joooj cure strasne ste...ajde, primirje-ovde je to burek a tamo je to sirnica i adio. meni je sirnica pinca ili kako vi to vec kazete (kolac koji se tradicionalno radi za uskrs)
    nego mene zanima di se nalazi najbolja burekdzinica u bosni, tj u kojen gradu

  23. #73
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    znaš ti onu: Svaki Cigo...
    ovdje su sve cure iz Sarajeva pa odgovor možeš pretpostaviti...

  24. #74
    luce2006 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Postovi
    759

    Početno

    ajoooj ima li sta blize hrvatskoj od sarajeva? iden nagovorit muza da se jedan dan zaletimo u bih po burek (citaj sirnicu) i obavimo koji soping

  25. #75

    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    348

    Početno

    Imam ja jedan jako fin recept za "burek",koji moja mam zove ŠARENI!
    Radi se sa korama (ja osobno kupujem od pekarne Zagreb,ima u kauflandu).
    Malo mi je problem sa mjerama namirnica,jer ja sve od oka stavljam.
    Za jedan pleh od pečnice ide cca 500-600 gr mljevene junetine,1 šalica (za bijelu kavu)riže,1 glavica luka,začini.
    Riža se skuha na pola.Procijedi.Luk se nareže na sitno,dinsta i doda se meso te začini (malo soli, vegete, bibera, mlj.crvene paprike,peršin).Dinsta se isto do pola.
    U to se umiješa polukuhana riža,maknuti sa štednjaka.
    Staviti u nauljen pleh 2 kore,nadjev,1kora,nadjev i tako do kraja.Na vrh 2 kore,malo pouljiti.
    Peći na 200 stupnjeva dok ne porumene kore,a do tada prokuhati oko 2 dcl slane vode.Zaliti lagano burek kada porumeni i ostaviti u toploj pečnici (ugašenoj)još 10ak minuta da omekša.Uz to super ide zelena salata i rajčica!!!
    Eto, to je to.Ja sam donjela curama na posao pa su oduševljene bile.
    Nije loše probati!!
    dobar tek

  26. #76
    Mony avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    2,943

    Početno

    Lola, nije losa ideja, a kad si vec podigla topik, iskoristit cu priliku da zahvalim curama na receptima, i sebe pohvalim, jer MM je prezadovoljan mojim burecima
    Radila sam i onaj slagani, i onaj u roli, koja mu je draza, ali sa zadovoljstvom pojede oba.
    Njemu radim samo s mesom, a zadnji puta sam u meso i luk, tijekom dinstanja, stavila i malo kupusa. Ko u springrollama. Tako je dobra kombinacija - mljac.
    Sebi radim burek sa sirom, s obzirom da s mesom bas i ne volim previse, no ne uspijeva mi tako dobro ko s mesom. Ne znam bas u cemu grijesim, pa cu morat otvoriti i topik o bureku sa sirom ako i dalje budem ne-uspijevala.

  27. #77

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    1,984

    Početno

    meni sirnica uvijek ispadne odlično.
    Mony,samo za tebe:

    zamijesiš tijesto i podijeliš na 4 komada.svaki taj komad podijeliš na 4 loptice koje razvaljaš na promjer tanjurića za kavu.pouljiš i slažeš jedan na drugi na četiri hrpice.pokriješ i ostaviš 20 min.
    hrpice razvaljaš u kore (što više da bude što tanje).

    sir pomiješaš s jajetom,vrhnjem(najbolje domacim) i posoliš.smjesu rasporediš po korama ,uviješ i staviš u protvan.
    u zdjeli ostaviš mrvicu smjese,dodaš u nju još malo vrhnja i premažeš pitu.kad porumeni izvadiš je iz rerne,poprskaš s malo vode i vratiš da se još malo dopeče.

    ispadne odlično.
    možda ti nisam baš razumljivo napisala ovaj dio o korama pa ako ti nešto nije jasno,pitaj.

  28. #78
    kalimero avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Slavonija-Bistrinci
    Postovi
    1,424

    Početno

    dolega reče:
    zamijesiš tijesto i podijeliš na 4 komada.svaki taj komad podijeliš na 4 loptice koje razvaljaš na promjer tanjurića za kavu.pouljiš i slažeš jedan na drugi na četiri hrpice.pokriješ i ostaviš 20 min.
    hrpice razvaljaš u kore (što više da bude što tanje).
    ja kad pravim pite ili zamjesim mekše pa svaku lopticu premažem uljem , odmori i zasebno razvlačim ili zamjesim malo tvrđe pa svaku lopticu nakon odmaranja rastanjim rasukačem ( oklagijom )
    Ne kužim zašto se stavljaju 4 loptice jedna na drugu i da li se dalje njih rastanji rasukačem ili ih se razvlači ? Pliz odgovor

  29. #79
    keisha

    Početno

    Pa ovako.Posto sam i sama Bosanka, odnosno rodjena sam u Sarajevu, vrlo dobro znam sta je pravi Bosanski burek a taj nikako nije sa krompirom. Naprotiv, pravi burek je sa dosta mesa, pola ili kila i dosta luka, cetiri glavice luka ili vise po zelji i bibera i nicega vise. Jufke se razvijaju sto tanje.
    jufka:
    Stavis brasno i so i dodajes vode i mjesis dok ne dobijes ni tvrdo ni meko tijesto. Pustis tako da tjesto stoji najmanje pola sata.Onda izvadis iz posude,razvaljas,onda rastavis na dvije loptice. Onda obadvije loptice tijesta razvijes na mali krug, pomastis uljem i stavis opet da stoji jedno sat i poslije rukama razvlacis, tako je jednostavno.
    Nera ako si iz Sarajeva znas sigurno kakav je Burek kod Sarajlica u buregdzinici, jer svaki sarajlija uglavnom tu jede burek jer je najbolji u gradu ali nije sa krompirom. U Sarajevu necete nigdje naci burek sa krompirom. To se zove sareni burek i moze se napraviti ali niej pravi burek, ni slucajno,Posto ste spomenuli idem praviti burek, nisam bas odavno.mmmmmmmmm!!!!

  30. #80
    keisha

    Početno

    Ja naravno govorim za Bosanski burek. A naravno po zelji se moze napraviti i sa mesom i krompirom i sa cim god zelite, to je individualno.Isto je to samo sto u Hrvatskoj zovu burek a u Bosni pita e sad, to ti ga isto dodje. Nije vazno kako se zove, vec da je dobro, i da su nasi balkanski specijaliteti najbolji, mmmmmmmmmmm!!!

  31. #81

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    1,984

    Početno

    Citiraj kalimero prvotno napisa
    dolega reče:
    zamijesiš tijesto i podijeliš na 4 komada.svaki taj komad podijeliš na 4 loptice koje razvaljaš na promjer tanjurića za kavu.pouljiš i slažeš jedan na drugi na četiri hrpice.pokriješ i ostaviš 20 min.
    hrpice razvaljaš u kore (što više da bude što tanje).
    ja kad pravim pite ili zamjesim mekše pa svaku lopticu premažem uljem , odmori i zasebno razvlačim ili zamjesim malo tvrđe pa svaku lopticu nakon odmaranja rastanjim rasukačem ( oklagijom )
    Ne kužim zašto se stavljaju 4 loptice jedna na drugu i da li se dalje njih rastanji rasukačem ili ih se razvlači ? Pliz odgovor
    rastanji ih se valjkom i onda se razvuče,a tijesto se lijepo lista i ispadne odlično.
    to sam naučila od frendice koja je živjela na kosovu,a recept je pokupila od tamošnjih albanaca .

  32. #82
    kalimero avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Slavonija-Bistrinci
    Postovi
    1,424

    Početno

    Sad znam nešto više, hvala i

  33. #83

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    italy
    Postovi
    49

    Početno

    Citiraj Morwen prvotno napisa
    Ne gospodjo, nemamo, ali imamo burek sa sirom
    ... i burek s jabukama
    Moj Prijatelj iz Sarajeva jednom prilikom u burekdzinici u Subotici je cuo momka ispred sebe kako porucuje burek sa jabukom i kaze meni : Dade mu prodavacica burek, a nigde jabuke! (u fazonu burek i jogurt) :D

  34. #84

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    2,765

    Početno

    E ovaj je zasluzio da bude na samom vrhu :D

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •