Pokazuje rezultate 1 do 5 od 5

Tema: Peludne alergije

  1. #1
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno Peludne alergije

    Ima li vas i kako se nosite s njima?
    Ja sam potpuno iscrpljena, umorna, nocima ne spavam.
    Svake godine 7, 8 i 9 mj muku mucim ali ove godine mi je najgore.
    Svrbez nosa i grla, kihanje, suzenje ociju i ono najgore zacepljenost nosa kao da je zabetoniran, uzas zivi.
    Doktorica mi je prvo dala deslordis kojinije pomagao pa mi je sad promijenila i dala telfast i nasonex sprej. 10 dana prije sam kapala operilom iako se ne smije tako dugo ali nisam mogla izdrzati.
    Sad mi je problem sto zbog zacepljenog nosa ne mogu udahnuti nasonex.

  2. #2
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Eh, da i ono sto me dotuce svaki dan je sto smo do 21 sati u parkicu i onda kroz noc to platim.

  3. #3
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Citiraj mitovski prvotno napisa Vidi poruku
    Eh, da i ono sto me dotuce svaki dan je sto smo do 21 sati u parkicu i onda kroz noc to platim.
    E, ovakve probleme s disanjem ima i mm.

    Terapija: aerius tablete (otkrio je da su mu ok kad nije imao svoje, pa je jedan vikend od muke posegnuo za sinovim lijekovima - dijete ima alergijsku astmu, ista priča).

    Trik za odčepljivanje nosa je pola šumeće tablete maxflu (može i cijela, ali obično je pola dovoljno) jer unutra je pseudoefedrin koji djeluje na sluznicu tako da ona splasne.

    A što se tiče parkića i 21 sat - pa izbjegni to! To je već granica spavanja za tak malo dijete. Znam da je vruće, ali zar ti ne bi bilo bolje prebaciti boravak u parkiću na jutro? Znam da to ovisi o djetetu (moj mlađi je bio noćna ptica, ali smo ga s vremenom pošlihtali sa starijim bratom koji je ranoranilac). Sjećam se vremena kad smo ih vodili u jutarnje šetnje prije odlaska u jaslice i bilo je super - mirno, lijepo i bez vrućine.

  4. #4
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Parkic ne mogu na jutro jer radim, a u parkucu smo radnim danom do 20, a vikendom do 21.
    Ali s tim sam se pomirila, ne mogui sebe i nju zatvoriti u kucu do 9 mjeseca.
    Aerius sam pila i nije mi nesto pomagao.

  5. #5
    palčica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    3,249

    Početno

    Celer (stabljika) i mrkva u kašastim sokovima. Magnezij i kalcij.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •