Pokazuje rezultate 1 do 4 od 4

Tema: Programiranje u accessu?

  1. #1
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno Programiranje u accessu?

    Nisam nikada nista radila u tom programu, pa me zanima jeli tesko i koliko i dali uopce ja kao potpuni pocetnik mogu to sama savladati? Postoji li neka literatura koju mi mozete preporuciti?

  2. #2
    kljucic avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    početak Slavonije
    Postovi
    2,138

    Početno

    ispatila sam se dok sam složila bazu kojom sam bila zadovoljna. nisam imala literaturu nego sam gledala kako funkcioniraju one gotove baze.

  3. #3
    lulu-mama avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Belgija
    Postovi
    1,505

    Početno

    Zavisi koliko komplicirane baze trebas. Sigurno mozes vec za par dana sloziti neku osnovnu bazu, s querijima, reportima i sl.
    Ja sam isto samouka u accessu. Naucila sam ih sama gledajuci druge jednostavne baze na netu (imas za downloadati brdo primjera), a kada bi mi neka funkcija trebala pronasla bi tutorijal na netu.

    Poslije sam isla i na Carnet-ov kratki tecaj o accessu (mislim da je trajao par dana...vise se ne sjecam) i to je bilo super jer je bas "How to". Preporuka ako si to mozes uzeti (mozda si uciteljica, ili imas studentski (doktorski) status?)

  4. #4

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Zgb
    Postovi
    1,448

    Početno

    Ima li netko da kuži kako programirati u accessu?
    Htjela bih isprogramirati konkretne izračune koristeći matematičke formule... A to sve primjeniti na baze podataka...
    Da li je to slično pisanju makroa u excelu?

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •