Pokazuje rezultate 1 do 6 od 6

Tema: uspavljivanje na cici i - svadba!

  1. #1

    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    okolica ZG
    Postovi
    1,520

    Početno uspavljivanje na cici i - svadba!

    Znam da naslov teme zvuči pomalo blesavo ali imamo problemčić, moj mlađi sin ima 18 mj i još uvijek se uspavljuje na cici i po nekoliko puta ovisno o zubićima, vrućini, i slično traži dojiti i noću. Ja sam uskoro kuma na svadbi u listopadu, i moram ga ostaviti svojoj mami da spava kod nje, prvi put da ne spava doma, i sad me strah kako će to izgledati i ne znam što da radim, jeste li imale sličnu situaciju? ja bi ga vrlo rado i odviknula jer vidim da mu je cica samo uspavanka niš drugo i da se mučimo cijele noći s tim buđenjima i on i ja... tokom dana ne traži, osim kad mu se spava....

  2. #2
    Zrina avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    554

    Početno

    Imala sam identičnu situaciju i mislila sam da će biti problem,ali moj jednostavno zna da kad nema mene nema ni cice pa se snađe s onim što dobije.
    Uglavnom, i inače kad ga čuva netko drugi ima dudu ili mu ne treba ništa,a doma se budi svaku noć X puta.

  3. #3

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,687

    Početno

    Mi smo imali identicnu situaciju kad je imala 13 mjeseci, i iznajmili smo sobu na mjestu vjencanja, tako da sam kad je bilo vrijeme otisla uspavati bebu, postavila babyphone i vratila se na svadbu; baka, mm i ja smo ju naizmjence obilazili. Ja sam tako bila najmirnija, doduse, bila je manja...

  4. #4
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,058

    Početno

    moj je isto 18 mjeseci, isto se uspavljuje na cici. Al dva puta kad sam bila na sluzbenom putu, tata ga je uspjesno navecer uspavao, i kad bi se probudio po noci, tata ga je svaki put uspavao nosenjem. Ja sam mu svaki put prije objasnila da me nece bit, i da ce ga tata uspavat, a kad bi se po noci probudio, tata bi mu isto rekao da ja sutra dolazim. I mali je sve to super podnio. Je mu malo duze trebalo da zaspe, al je bio dobre volje, i sve je kuzio.

  5. #5
    mama_jos_malo avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,835

    Početno

    Unajmila sobe i studenticu, ja uspavala dijete, curka je čuvala i učila uz nju uz lampu za čitanje. Kad je trebalo cimnula me na mobitel tijekom noći, kad se meškoljila. u gluho doba noći došli k djetetu a cura otišla spavat u sobu do naše. Ujutro, kad se dijete probudilo predala je curki, ona ju odvela na doručak i zabavljala je do ručka, kad smo i mi ustali Za svatove su uvijek sobe povoljnije u pola, tako da obavezno pitajte ako se odlučite za to.
    Posljednje uređivanje od mama_jos_malo : 11.08.2013. at 00:28

  6. #6
    cikla avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    Vojvodina
    Postovi
    430

    Početno

    Ima 2 god i još se uspavljuje na cici. 4 puta sam bila van grada na jedan dan (i noć) i tri puta ju je MM lepo uspavao, a jednom je plakala i tražila mene. Zbog povrede kičme nije mogao dugo da je nosi, pa kad bi je spustio ona se opet budila i zvala mene. Na kraju je zvao sestru iz prizemlja da je umiri i jedva su uspeli. Za te prilike sam im uvek ostavljala izdojeno mleko.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •