Pokazuje rezultate 1 do 5 od 5

Tema: Problem s tenom - kozmetički salon

  1. #1
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno Problem s tenom - kozmetički salon

    Zadnjih cca 2 mjeseca imam velikih problema sa tenom. odnosno s bradom. Pojavljuju mi se oni bolni, potkozni pristevi. Inace, oduvijek sam imala cisto lice, suhu kozu i nikakvih problema s tenom. Nista nisam promjenila u prehrani li nacinu zivota, hormoni su mi u redu (radila sam ih nedevno na sistematskom).
    Nisam nikad bila ni na ciscenju lica. Ali, sada moram. Pretpostavljam da treba ici u kozmeticki salon, ne dermatologu.

    Neka preporuka?

    Dalje, zasto mi se sada ten pokvario? Koji bi mogli biti razlozi? Da li je to simptom jos kakvih problema u organizmu?

  2. #2

    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    835

    Početno

    Ja imam identične simptome unazad mjesec dana od kada sam prestala dojiti!

  3. #3
    thalia avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,863

    Početno

    meni kod prve dvije menstruacije dok još dojim. prije nego trebam dobit pretvorim se u čiravo čudovište

    do prve menstruacije sam imala predivan ten, a ovo sad je strašno :/

  4. #4

    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    596

    Početno

    moja sestra ima pravih problema sa potkožnim prištićima. veliki su i bolni, čak često završi na hirurškom zahvatu. Ja bih ti prije preporučila dermatologa, nego kozmetički salon. Da ipak neko malo stručniji to pogleda.

  5. #5
    saška avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2004
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    1,054

    Početno Re: Problem s tenom - kozmetički salon

    Citiraj Deaedi prvotno napisa
    Zadnjih cca 2 mjeseca imam velikih problema sa tenom. odnosno s bradom. Pojavljuju mi se oni bolni, potkozni pristevi. Inace, oduvijek sam imala cisto lice, suhu kozu i nikakvih problema s tenom. Nista nisam promjenila u prehrani li nacinu zivota, hormoni su mi u redu (radila sam ih nedevno na sistematskom).
    Nisam nikad bila ni na ciscenju lica. Ali, sada moram. Pretpostavljam da treba ici u kozmeticki salon, ne dermatologu.

    Neka preporuka?

    Dalje, zasto mi se sada ten pokvario? Koji bi mogli biti razlozi? Da li je to simptom jos kakvih problema u organizmu?
    Sve bih mogla podpisati, jedino su se meni počeli ranije pojavljivati. Ja sam prije mjesec i pol otišla kozmetičarki na najobičnije čišćenje lica i izuzetno sam zadovoljna. Stvarno nisam mislila da je čišćenje lica tako super! U ovih mjesec i pol sam imala jedan jedini prišt (upaljeni).
    A na nekakvom energetskom nivou prišteve karakteriziraju kao male bijesove znači ljutnju svesti na najmanju mjeru. Tako su meni rekli i iako ja zaista vjerujem da se psihička stanja ispoljavaju u nekakvom fizičkom vidu ovo na sebe nisam mogla primjeniti.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •