Stranica 1 od 259 1231151101 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 12933

Tema: Vježbačice 1,2,3...(ili : "bez izgovora , molim!")

  1. #1
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,367

    Početno Vježbačice 1,2,3...(ili : "bez izgovora , molim!")

    Obzirom da je stara tema dostigla ogroman broj stranica ( a i dalmatinera je bilo 101 ), evo nam nove .

    Dakle, nastavljamo sa ove teme http://forum.roda.hr/threads/20856-K...mu-vjezbaci-ce

    Prijevod nepoznatog jezika za početnice (čitaj :linkovi za vježbanje) nalazi se na ovoj temi http://forum.roda.hr/threads/78185-L...vje%C5%BEbanje

    Naravno, i na ovoj novoj temi očekujem aktivnost u svakom pogledu. Znoj je apsolutno poželjan, krv nije nužna , a suze – samo od sreće zbog napretka. Uživajte.

    Nasa draga spajalica dala si je truda i napravila uvod za početnice. Nakon toga izgovora vise - nema!

    dakle evo malo pomoci u tekstu za pocetnike.
    prvo sve zene koje vjezbaju su majke, nemaju vremena, vole jesti, sve su bile di ste vi sad kad prvi put gledate ovu temu.
    no jednog dana su sve vise manje odlucile iz koje kakvih njima znanih razloga da je od danas dosta, godine idu a sve smo izgledale kao da smo nase mame ili mozda da postrojim par smajlica koji jos bolje docaravaju osjecaj: .
    a onda su odlucile malo , neke
    tu je nastao i smajlic . hvala puntici koja nam je i dala isti.

    a sad svi kazu da se ovdje prica kinglonski i da niko nista u pocetku ne razumije. pa ajmo redom.

    imamo vise vjezbi.
    imamo Jillian Michaelis i njene programe:
    30DS sto vam znaci 30 Day Shred. vjezba se 30 dana. ima tri nivoa i svaki se vjezba 10 dana. od opreme potrebni su vam utezi, sami odredite koje kilaze
    BR ili ti ga Body Revolution. vjezba se 90 dana. od opreme potrebi su utezi i elasticna traka. vjezba se: ponedjeljak w1, utorak w2, srijeda cardio 1 ( puni mjesec dana traje), četvrtak w1, petak w2, subota cardio 1, nedjelja pauza. tako dva tjedna. onda zamjenip w1 i w2 sa w3 i w4 a ostaviš cardio 1, nakon mjesec dana ide cardio 2... itd.
    NMTZ je zapravo No more trouble zones radi na mišićima. traje 55 min sa istezanjem.
    BFBM Banish fat boost metabolism je vise za kondiciju, traje isto 55 min, pa je dobro kombinirati ga s NMTZ
    Yogillan, je zapravo njena neka vrsta yoge pravog naziva yoga meltdown, ima dva nivoa i svaki traje oko 35 min. nije klasicna yoga, oznijte se ali opet nije tako intenzivna kao njeni drugi programi.
    6w6p 6 Week Six-Pack, samo ime kaze za 6 tjedana bit cete ponosne vlasnice ovoga
    imaj jos vjezbi od nje, koje mozete i same naci na njenom siteu za kojeg vec imate link gore.

    pored Jillian postoji i zgodani Shaun T
    ponosni vlasnik programa Insanity, o kakvom programu je rijec valjda mu i ime kaze. vjezba se isto 90 dana.
    ako zelite skakutati s istim onda navalite na hip hop workout
    a sad ima i program koji se zove Focus T25, trajanje je 25 min, ali ima jednu malu kvaku, jedan dan vjezba se 50. program je podjeljen u alfa fazu i beta fazu

    za one koje vise vole plesne koreografije preporuca se Chalene bodybeach turbo jam

    Callinetics nema sskracenice, vjezba se 2-3 puta tjedno, oblikuje misice, cure koje ga vjezbaju kazu da je dobar za ubijanje celulita.

    A kad se ufurate i postanete kao zhang, sasa, kavofob i Inesica, tad cete znati sto je zwow, tko je Bob Harper, ko je Zuzka a ko tatiana......

    za malo ohrabrenjaa ne preskocite blog nase kavofob Fit mama na kojem mozete svasta vidjeti i procitati.

    i za kraj dobro dosli u nase malo drustvo.
    Posljednje uređivanje od sirius : 23.08.2013. at 09:11

  2. #2
    Anci avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,626

    Početno

    Idem ja prva prije inesice da ne potjera narod

    6 km u nogama, od toga 5.5 trcanja, malo hodanja! Jos bih sve i trcala da nije mm poceo plakati na pola :D

  3. #3

    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Postovi
    3,186

    Početno

    Ahahahaha, Anci, ne znam jel više umirem na komentar o Inesici ili na tm-ovo plakanje

    Ja se nadam sasinim fotkicama... samo da napomenem i na novoj temi, za slučaj da je sasi promaklo na staroj

    Spremam se za Total Body i ako preživim, Stormin današnji izazov, ali samo jedan krug... btw, jel netko radio, koliko je otprilike vremenski?

  4. #4
    chris blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    980

    Početno

    Ok, Inesica idemo na pivu, ja castim

  5. #5
    Sanja79 avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    BiH
    Postovi
    682

    Početno

    A jel' neko isprobao Trejsi Anderson? Ona ima tu neku metamorfozu i totalno nekonvencionalne vježbe. Ne znam šta bih rekla. Izgleda mi kao da je te vježbe lako pogrešno raditi ili se povrijediti. http://www.youtube.com/watch?v=mc1floM2TFY

  6. #6
    Osoblje foruma krumpiric avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,835

    Početno

    ovo mi izgleda ko da je dušu dalo za kičmu polomit, ako nemaš iskustva

  7. #7
    sasa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    zg
    Postovi
    4,609

    Početno

    dodala sam fotke na isti link. vjezba je sifra. nisam neka zvijer da odmah upozorim.

  8. #8
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,367

    Početno

    Ok, ako postoji link za tajnu bazu podatataka i ja želim znati !

  9. #9
    sasa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    zg
    Postovi
    4,609

    Početno

    saljem na pp

  10. #10
    zhang avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    GYM
    Postovi
    5,114

    Početno

    Ja vas ne mogu vise poloviti.

    Inesice, ti si luda na kvadrat
    Sasa, salji jope, izgleda da sam pobrisala link.
    Kavofob, jos jednom :respekt:
    Skulirana, dobro je, prezivjela sam iako sam se istrcala prije dozvole.
    Chris, ovi treninzi koje stavljas od Boba su super.

    I ja sam sada u dilemi velikoj. Najvise volim raditi Tatianu, ali sam se pretplatila na Zuzanu pa sada i nju trebam ubaciti, a i ovaj Bob je odlican.
    Aaaagrrrh.. :cupakosuodmuke:

  11. #11
    chris blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    980

    Početno

    Bob je kralj
    Pogledajte na jubitou The Biggest Loser, bilo koju sezonu, kaj im rade Jill i Bob, koje su to tek transformacije...

  12. #12

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    Ja odradila pola sata yogillian 1, i napokon sam u side planku uspjela napraviti izdržaj bez da spustim nogu . Jedino što još ne mogu je muški sklek.
    Uz 16 km vožnje biciklom to bi bilo za danas to . Zapravo tu vožnju ne bi trebala ni računati jer mi je cilj da se što manje oznojim .

  13. #13
    zhang avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    GYM
    Postovi
    5,114

    Početno

    Isssssooooo miiiiiikiiii... sasa je

  14. #14
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,367

    Početno

    Citiraj zhang prvotno napisa Vidi poruku
    Isssssooooo miiiiiikiiii... sasa je
    X
    jos nisam došla k sebi. Mislia sam da tako nešto postoji samo na tv- u.

  15. #15

    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Postovi
    3,186

    Početno

    sasa, pliz šibni na pp, nisam sačuvala link

  16. #16
    Optimisticna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Postovi
    1,832

    Početno

    motivacije molim sasa!!!

    evo danas opet ripp30 i čučnjeva... računat ću da ih je bilo 130 danas u šutu , a ne 140
    Na ovoj brojci mi bedra počinju podrhtavati. Kad dođem do 250 onda mi je challenge sklek. Koji me iritira maksimalno. Radim prave muške, ali pri spuštanju spustim se možda do pola ili mrvicu niže od toga. Uglavnom nedovoljno. Od njih zazirem i možda imam preveliko strahopoštovanje prema takvoj vježbi. Umjesto da se uhvatim u koštac i razvalim deset poštenih, ja napravim 25 nivritnimimo.

  17. #17
    Optimisticna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Postovi
    1,832

    Početno

    otvorila sličice
    idealna si sasa!!!!!

  18. #18
    chris blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    980

    Početno

    i meni, molim, molim!

  19. #19

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    kavofob, sad sam pročitala tvoju priču, bravo, super si ti to odradila

  20. #20
    Roza avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,721

    Početno

    Ja sam u stanju pozitivnog šoka. Otrčala sam 10 km!!!
    Ne mogu vjerovati. Trebalo mi je 1h i 14 min, prosječna brzina 8,1 km/h. Sporo, ali to je 10 km po mojim brdima (savladavam visinsku razlike od 235 metara na ovoj ruti).
    Krenula sam standardno trčati svoju rutu od 3,3 km, prvi km sam umirala a nakon drugog sam pala u neko čudno stanje. Zen ili nešto slično: snage kao u priči, disanje totalno smireno, noge idu same od sebe, uzbrdo-nizbrdo nema veze. Pa sam krenula trčati dalje (u glavi mi se vrtio Forest Gump) a na 10 km sam otišla doma (mrak u šumi).
    Što još reći, zadnji km sam trčala 9,8 km/h, očito je bilo snage za još.
    Baš sam ponosna na sebe!

  21. #21
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Ja sam opet na orbitreku pol ure otrcala. Tek mi se sad svidja orbitrek. Kad smo ga nabavili, davnih dana, osjecala sam se na njemu ko na mucilistu... Sad mi je super, em su svi pokreti kruzni, em mogu zmirecki.

  22. #22
    sasa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    zg
    Postovi
    4,609

    Početno

    bravo rosa, 10 km je stvarno puno!
    hvala vam cure. uvijek kad stavim fotke sa zebnjom otvaram i iscekujem komentare.

  23. #23

    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Postovi
    3,186

    Početno

    Taman kad sam se premišljala bih li odradila 3. krug Storminog izazova stižu sasine fotke. Nakon toga ne da sam odradila nego sam štancala trbušnjake, slekove, burpeeje k'o blesava. Ne znam kako vama, ali meni je ovo motivacija samo takva... tko zna... jednog dana bit će nas cijeli odred nadljuda na vježbačima.

    Divno sasa

    Elly, jesam ja ti dobro polovila još jednu kilicu manje, nisam danas stigla sve popratit, ali čini mi se da je to 27.?

  24. #24
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Sobni bicikl: uvalila sam si knjigu i citala i vozila u isto vrijeme, srednji otpor pa 30 minuta, s time da nisam citala prvih par minuta i na kraju, jer sam na pocetku zagrijavala, a na kraju dala "sprint".
    Inace mi dosadno (bez obzira na to sto imam muziku), s knjigom zabavnije.
    I jos sam se bas fino preznojila.

  25. #25
    zhang avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    GYM
    Postovi
    5,114

    Početno

    Citiraj Roza prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam u stanju pozitivnog šoka. Otrčala sam 10 km!!!
    Ne mogu vjerovati. Trebalo mi je 1h i 14 min, prosječna brzina 8,1 km/h. Sporo, ali to je 10 km po mojim brdima (savladavam visinsku razlike od 235 metara na ovoj ruti).
    Krenula sam standardno trčati svoju rutu od 3,3 km, prvi km sam umirala a nakon drugog sam pala u neko čudno stanje. Zen ili nešto slično: snage kao u priči, disanje totalno smireno, noge idu same od sebe, uzbrdo-nizbrdo nema veze. Pa sam krenula trčati dalje (u glavi mi se vrtio Forest Gump) a na 10 km sam otišla doma (mrak u šumi).
    Što još reći, zadnji km sam trčala 9,8 km/h, očito je bilo snage za još.
    Baš sam ponosna na sebe!
    Suuuper! Ovo je super!
    Jel ti kuzis da si podigla rezultat za 200%?

    To je ono: your mind quites before your body!

  26. #26
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Citiraj kavofob prvotno napisa Vidi poruku
    Elly, jesam ja ti dobro polovila još jednu kilicu manje, nisam danas stigla sve popratit, ali čini mi se da je to 27.?

    Jos ne idu onuda otkuda ih zelim (bokovi i bedra ) , ali ne bunim se previse... Naime, malo sam stala na -26, pa mi je bilo drago vidjeti da se ponovo pokrece prema minusu, stabilno je na toj brojci vec par dana.

  27. #27
    sasa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    zg
    Postovi
    4,609

    Početno

    gdje je stormin izazov?

  28. #28
    zhang avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    GYM
    Postovi
    5,114

    Početno

    Ideeess... koji su kd vas, cure, promjene...
    Ja sam imala puno manje za rijesiti, ali kada ovo citam, mogu samo pretpostaviti koji je trud i rad iza toga... bravo!

  29. #29
    sasa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    zg
    Postovi
    4,609

    Početno

    hahhaha tek sad vidim kakav je nered iza mene ne fotkama. zakljucak je da zene koje vjezbaju manje pospremaju- što i nije loše.

  30. #30

  31. #31
    Roza avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,721

    Početno

    Sasa, klanjam se tvojim trbusnim misicima! Ajme kako ti dobro izgledas!!!

  32. #32
    sasa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    zg
    Postovi
    4,609

    Početno

    kako je to divno čuti. što kaže kavofob odmah se dodatno izmotiviram. sad baš tražim zwow za sutra..
    baš ti hvala hvala roza!

  33. #33

    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Postovi
    3,186

    Početno

    Citiraj sasa prvotno napisa Vidi poruku
    hahhaha tek sad vidim kakav je nered iza mene ne fotkama. zakljucak je da zene koje vjezbaju manje pospremaju- što i nije loše.
    apsolutno opravdano, mislim da ćemo se svi složiti

    Stormin izazov

    Elly, ići će

  34. #34
    aries avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Postovi
    93

    Početno

    samo brzinski jer čekam Uvod u anatomiju

    Otrčala 6,37 km, a onda vidjeh Rozinih 10

    Znači,sad smo na novoj lokaciji, bogme smo aktivne bile u svakom pogledu

    Brzinsko pitanje: što mislite o cedeviti i sličnim izotoničnim napiTcima??

  35. #35
    sasa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    zg
    Postovi
    4,609

    Početno

    ne priznajem nikakva pića osim vode, turske kave ujutro, čaja popodne i pive uvečer

  36. #36
    aries avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Postovi
    93

    Početno

    Sasa,taman sam htjela priupitat za nenamjesteni krevet
    Slazem se za pivo navecer

  37. #37

    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Postovi
    3,186

    Početno

    Odlično, sad sam stigla pogledati. Volim tvoje motivacijske videe

    aries, moje mišljenje je da je cedevita smeće koj nitko ne bi trebao piti. na kojem je programu uvod?

  38. #38
    mamatobe avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    53

    Početno

    Pozdrav, žene, majke, nadljudi

    Javila sam vam se prije 20 dana otprilike i pocela vježbatti Jillian 30 shred, odradila prvi level uz žestoki muskulfiber prva 3-4 dana,ali kad je to prošlo, vježbanje sam odrađivala k'o od šale. Ali, nakon 2. dana levela 2, nešto mi se dogodilo s lijevim gležnjem. Sljedeci dan me počeo bolit i jednostavno nisam mogla nastavit vježbat, totalna bol kod jumping jacksa,za crknut. Ne znam točno od čega jer prilikom vježbanja nisam osjetila ništa,ali mislim da je zbog tepiha koji imam ispred kompa di vježbam. Skroz je pod namještajem,ne mogu ga maknuti i u principu se ne miče ,ali očito su bili i mali pomaci da kod doskoka zeznu gležanj..Sad bih opet počela,ne boli me više, ali ne znam šta napravit, di vježbat, odlazit u kuhinju di su pločice ili sobu di je parket kod cardio vježbi pa se vraćat.. kakve su vaše podloge di vježbate? Nadam se da nisam puno izgubila s ovom pauzom i da neću opet proživljavat onaj muskulfiber ispočetka, jedva sam hodala...

    Kavofob- čestitam ti na rezultatima, odlično izgledaš!

    E,da, smijem i ja zamolit motivacijske slikice?

  39. #39
    Inesica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    1,738

    Početno

    Citiraj chris blue prvotno napisa Vidi poruku
    Ok, Inesica idemo na pivu, ja castim
    odlično

  40. #40
    aries avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Postovi
    93

    Početno

    Kavofob,RTL!
    Cedevita baj baaaj

  41. #41
    Inesica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    1,738

    Početno

    Citiraj sasa prvotno napisa Vidi poruku
    dodala sam fotke na isti link. vjezba je sifra. nisam neka zvijer da odmah upozorim.
    koja sam ja luda. ovo vježba je šifra razmišljam kakva je to vježba kojoj je ime šifra.
    ajd, došla sam sebi

    sasa
    ti si kost, mišići i koža. a jaj

    i da vidim koja sad neće sejvat sasin pp sa linkom

  42. #42
    Inesica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    1,738

    Početno

    Citiraj chris blue prvotno napisa Vidi poruku
    Bob je kralj
    Pogledajte na jubitou The Biggest Loser, bilo koju sezonu, kaj im rade Jill i Bob, koje su to tek transformacije...
    salžem se. i drag mi i bob i JM.

    ovo je moj današnji uradak. morala sam ić pozbrojat.
    i ovo nije ono što radim svaki dan. danas je bio odličan dan za vježbat. oblačno, malo kiše, ne vruće i nikud nisam morala iz kuće van. sutra, ko zna što će biti. i planirala sam tako i pazila kako, kolko jedem/pijem da mi se ne bučka previše.

    1) ZUZANIN benchmark - 23:45minuta
    4 ROUNDS FOR TIME:
    5 Hand Release Pushups - 20 ukupno
    10 Competition Burpees - 40 burpee
    30 Alt. Lunge Jumps - 120 ukupno
    20 Alt. Pistol Squats - 80 ukupno
    30 Strict Mountain Climbers (each leg, 60 total) - 340 MC
    40 Air Squats - 160 čučnjeva

    2) ZWOW 81 - 16:58 minuta
    BUY-IN: 50 air squats
    Then complete 3 rounds of the below exercises:
    10 Side hops to side burpee - ovo je 10 skokova pa 1 burpee na stranu i onda tako 10x - ukupno 300 preskokića, 30 burpeeja
    10 side plank weighted Pulls - na obadvije strane po 10, znači 20 - ukupno 60
    10 Single-Leg Plyo Jumps - sa obadvije noge 10, znači 20 - ukupno 60
    THEN Complete: 100 Air Squats - ukupno 150 čučnjeva

    3) od boba što je chris stavila
    raspoređeno u 2-4-6 min
    10 skleka - 10-10-10
    20 trbušnjaka -20-20-20
    30 MC - 30-30-30
    40 burpee - ?-20-40
    50 JJ - 0-0-50

  43. #43
    Inesica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    1,738

    Početno

    Citiraj Roza prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam u stanju pozitivnog šoka. Otrčala sam 10 km!!!
    Ne mogu vjerovati. Trebalo mi je 1h i 14 min, prosječna brzina 8,1 km/h. Sporo, ali to je 10 km po mojim brdima (savladavam visinsku razlike od 235 metara na ovoj ruti).
    Krenula sam standardno trčati svoju rutu od 3,3 km, prvi km sam umirala a nakon drugog sam pala u neko čudno stanje. Zen ili nešto slično: snage kao u priči, disanje totalno smireno, noge idu same od sebe, uzbrdo-nizbrdo nema veze. Pa sam krenula trčati dalje (u glavi mi se vrtio Forest Gump) a na 10 km sam otišla doma (mrak u šumi).
    Što još reći, zadnji km sam trčala 9,8 km/h, očito je bilo snage za još.
    Baš sam ponosna na sebe!
    Roza, i trebaš biti ponosna. bravo!
    samo kad si zamislim 1 i 14min trčanja. bravo, bravo!

  44. #44
    Inesica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    1,738

    Početno

    i ni ja ne volim cedevitu

    voda, voda, voda.
    kava 1
    čaj po prilici

  45. #45
    Roza avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,721

    Početno

    Inesica, ja te znam od prije, ali vidim da sad imas i neke vanzemaljske gene. Ja sam se umorila samo od čitanja i zamišljanja tvojih vježbi!
    Sjajna si!
    Posljednje uređivanje od Roza : 20.08.2013. at 23:53

  46. #46

    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Postovi
    3,186

    Početno

    Citiraj Inesica prvotno napisa Vidi poruku

    i da vidim koja sad neće sejvat sasin pp sa linkom
    lol, ovo sam i ja pomislila

    mamatobe, jel imaš dobre tenke? ja bih cardio dionicu išla na parket. ja vježbam cardio na parketu, a dosta cura sve vježba na podlozi za vježbanje; utiša i ublaži doskok.

    još jednom hvala svima na pohvalama, danas mi je samopouzdanje otišlo u nebo

    Inesice, nemoj mi reći da si sve to za redom odrađivala

  47. #47
    Inesica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    1,738

    Početno

    Citiraj kavofob prvotno napisa Vidi poruku
    Inesice, nemoj mi reći da si sve to za redom odrađivala
    ma neeeee
    razvukla sam kroz dan

  48. #48
    Storma avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    Zagreb, Vidovec
    Postovi
    4,586

    Početno

    Žene, odlično

    Cedevita je slična coca-coli, nemojte je piti.

  49. #49
    Storma avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    Zagreb, Vidovec
    Postovi
    4,586

    Početno

    I trebam neku dobru podlogu, koljena su mi plava :kez:

  50. #50
    mamatobe avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    53

    Početno

    Hej, pa mislim da su ok, Nike, stare su 10 godina,ali su čitave..Da, odlazit cu na parket, definitivno. Hvala

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •