Pokazuje rezultate 1 do 6 od 6

Tema: odvjetnik za rastave

  1. #1
    Franny avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    izgubljena u svemiru
    Postovi
    2,847

    Početno odvjetnik za rastave

    curke, frendica me molila da otvorim temu jer joj treba (dobar) odvjetnik za razvode. kaj sad njoj znači dobar ,ne znam. ako tema postoji, pripojite ju, molim vas .
    dakle, ako tko zna kakvog / kakvu, javite mi ovdje, a ja ću joj proslijediti.
    hvala .

  2. #2
    ardnas avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    790

    Početno

    Ne treba joj odvjetnik.... Sve rjesava preko centra za soc rad!

  3. #3

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    196

    Početno

    Slažem se da joj ne treba odvjetnik ako je samo rastava braka u pitanju (znači bez povjeravanje djece na skrb i odgoj tj. ako nemaju djecu), bilo bi to čisto bacanje novaca. Nisi napisala u kojem gradu ti prijateljica živi.
    Posljednje uređivanje od Water : 23.08.2013. at 14:06

  4. #4
    Franny avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    izgubljena u svemiru
    Postovi
    2,847

    Početno

    hvala cure . javit ću detalje kad mi frendica javi. to je za frendičinu frendicu .

  5. #5
    Teta Eta avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Postovi
    471

    Početno

    Silvana Smodlaka.

  6. #6
    Franny avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    izgubljena u svemiru
    Postovi
    2,847

    Početno

    veli frendica da ta njena frendica ima dvoje malodobne djece. iz velike gorice su.

    a kaj nije da nakon Centra ipak na kraju završite na sudu, na rastavi? Centar pokušava mirenja, pa ako ne ide, utvrđuje najpovoljnije uvjete za stanovanje djece (i u većini slučajeva presudi u korist majke, osim ako se ista ne drogira, nije psihički bolesna ili na neki drugi način nepodobna), utvrđuje visinu alimentacije i sve te generalije oko viđanja djece...mislim, tak je bilo kod naših frendova, koji su u postupku još od ljeta 2010 i obzirom da imaju malodobno dijete još uvijek taj proces traje pa nisu službeno rastavljeni.

    Teta Eta, hvala ti na imenu, proslijedit ću .

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •