Stranica 12 od 12 PrviPrvi ... 2101112
Pokazuje rezultate 551 do 554 od 554

Tema: Emocionalno jedenje /ovisnost o hrani

Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012

Početno

Sto se tice hrane na poslu, i ja tu vidim da mi fali karaktera

Jucer: rodendan. Suhomesnata plata, kruh, sirevi, ajvar, i 2 rolade.
    Danas na stolu, koji je btw iza mene :moto keksi, kviki pereci, velika mikado i grancereale

Tako je kod nas od kad sam tu. Znaci 10 god. Ima nas 18, isto bilo kad nas bilo i 7. Sad smo u open spaceu pa imamo stol za hranu,kad smo bili u uredu bilo u jednom gdje je sjedila vecina...

Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008

Početno

Citiraj Vrci prvotno napisa Vidi poruku
    Sto se tice hrane na poslu, i ja tu vidim da mi fali karaktera

Jucer: rodendan. Suhomesnata plata, kruh, sirevi, ajvar, i 2 rolade.
    Danas na stolu, koji je btw iza mene :moto keksi, kviki pereci, velika mikado i grancereale

Tako je kod nas od kad sam tu. Znaci 10 god. Ima nas 18, isto bilo kad nas bilo i 7. Sad smo u open spaceu pa imamo stol za hranu,kad smo bili u uredu bilo u jednom gdje je sjedila vecina...
    Ovo s hranjenjem na poslu mi je dobro poznato - kolegica i ja smo se znale zafrkavati da se na poslu pojede sva furda koju doma nitko i ne pogleda, a točno tak i je...

Ja sam sebi došla na kraj tako da ponesem strogo ograničenu količinu za pojesti oko 10.30 i još nešto sitno (svježe ili suho voće) oko 13 sati. Ako nemam limitiranu količinu, ne mogu se zaustaviti. Sva sreća da tuđi rođendani i čašćenja nisu više tako česti kao prije.

Klonim se keksa u stolu, ali zato se nađe vrećica suhih smokava...

Veći mi je problem doma, jer često pojedem viškove od obroka "da se ne baci". Trudim se paziti koliko skuham, ali nema spasa - često ostane nešto i to mi je taman višak, a nekako ne mogu baciti hranu u smeće. To je u glavi. Da to uspijem dogovoriti sama sa sobom, bilo bi mi super. Nikakva druga adaptacija jelovnika ne bi mi trebala.

mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009

Početno

Ja kad sam u fazi jedenja ne treba mi nitko dinijeti na posao, ako nema odem i kupim sama a sad kad sam si dobra sama sa sobom kolegice jedu na poslu sve i svašta.. taman da donesu svadbenu tortu na 3 kata ne vuče me.. al kažem to kad sam si dobra u glavi i položena.

Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012

Početno

Ja u stolu imam samo cajeve
    Mi smo svi zapravo priznali da stres pokusavamo smanjiti jedenjem, svjesni smo toga

Stranica 12 od 12 PrviPrvi ... 2101112

Pravila pisanja postova

• Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •