Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 75 od 75

Tema: Koje toplice????

  1. #51
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    Citiraj mitovski prvotno napisa Vidi poruku
    Baš gledam neke toplice za vikend. Koje bi preporučili u ovim zimskim danima? Gledala sam Sveti Martin. Jel bio netko?
    Vec sam gore pisala o njima. bili smo dva puta, jednom kao gosti apartmana, a jednom kao hotelski gosti. U apartmanima mozes kuhati a mozes uzeti i njihovu hranu, koja je meni ostala u sjecanju kao preslana.
    Do bazena moras preci cestu i od apartmana do bazena imas par min hoda. sve u svemu koliko je udaljeno od ZGB ne dobijes nista posebno, bazeni ni mene nisu dojmili cistocom. (hotelski je OK, ali nije veliki). prije bih odabrala neke druge toplice.
    Citiraj bella77 prvotno napisa Vidi poruku
    Mi planiramo ići u Aqua Vivae (Krapinske), jel bio netko?
    Bili smo tjedan dva nakon otvaranja i zbilja je lijepo. nije bila guzva sto nam je bilo super.
    Bazeni su organiziriani u dva velika prostora. u prvom je bazen s trakama za plivanje, bazen za ronjenje i bazen s valovima. u drugom prostoru je veliki bazen s velikim toboganom i koji ima manji dio u vanjskom dijelu. u restoranu nismo jeli ali je hrana izgledala OK.

  2. #52
    pužić avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    tu i tamo
    Postovi
    1,985

    Početno

    Mi smo bili u Sv. Martinu u 6. mj kao hotelski gosti. Vrijeme nije bilo za kupanje vani , pa smo se u zatvorenim kupali..kako spajalica kaže prednost je što u ogrtaču prošetaš do bazena po tunelu, a na samim bazenima unutra i nema nekog sadržaja, tj nikakvog za djecu. ležaljke su sve bile popunjene tako da smo jedva mjesto našli, u restoranu i nije bilo neke pretjerane sklonosti vezano za djecu koja se ne ponašaju po PS--u pa sam se malo ne dobrodošlo osjećala jer je Iskra bila u fazi bacanja hrane sa pladnja, nije baš htjela jesti, tulila je..osoblje , a i gosti su nas malo mrko gledali jer ometamo mir i tišinu, u jednoj prilici sam izašla van s ručka smirit ju i kad sam se vraćala štef sale me pitao dal se smirila i dal će sad biti ok, ako ne da još malo prošetam..za razliku od npr Aurore i Vespere na Lošinju (nisu toplice ali Aurora ima unutarnji bazen) gdje djeca prave krš i lom u restoranu i nitko se ne obazire. ja u buduće pri odabiru toplica biram one s više naklonosti prema djeci i sadržaja za njih

  3. #53
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    Hotel je jedno vrijeme bio orjentiran prema sportasima. meni osobno je interijer malo "hladan".
    I moji klinci su mu zamjerili jer nema recimo palacinki za dorucak, sto nije neuobicajna stvar u hotelima. BC je cak slavio rodjendan u tom hotelu, pa smo za dorucak zamolili palacinke. Na kraju su nam ih servirali, pa su se potrudili, ali su ih napunili orasima i onom tekucom cokoladom, na sta se slavljenik rasplakao
    No nije sve tako crno, u okolici imate par plantaza jabuka sa super skovima, potom farmu jelena. u VŽ ste za cas. Ali opet naglasavam mene te toplice nisu dojmile, bili smo dva puta jer su klinci zapamtili vanjske tobogane, sto morate ici ljeti.

  4. #54
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,492

    Početno

    krapinske ili tuhelj? kolko vidim Krapinske imaju mali bazen vani, a unurat imaju tobbogan

  5. #55
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    Meni uvijek Krapinske.

  6. #56

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    798

    Početno

    Tuheljske, krapinske ili jezercica?
    Koje trenutno birate?
    Djeca su 8 i 10, cini mi se da krapinske imaju najbolji izbor tobogana? A ostalo?

  7. #57
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,367

    Početno

    Mi smo nedavno bili na Jezercici i cini mi se odlicno za djecu . Nema dubljeg bazena od 1,40 cm tako da se roditelji ne moraju brinuti da ce neko dijete srednje velicine u preduboku vodu.

  8. #58

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    798

    Početno

    A tobogani u jezercici? Jeli dobro vidim da imaju samo dva mala za manju djecu?

  9. #59
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Mi smo se odlučili za Tuhelj. Godinama posjećujemo terme u Sloveniji, a sada smo odlučili promijeniti. Nadam se da neću požaliti Idemo za vrijeme ferija.

    Da li je tko bio nedavno? Može li malo novih utisaka?

  10. #60
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,367

    Početno

    Citiraj majola prvotno napisa Vidi poruku
    A tobogani u jezercici? Jeli dobro vidim da imaju samo dva mala za manju djecu?
    Da, imaju samo dva.
    Ali moja devetogodisnjakinja je bila zadovoljna i sa ta dva ( mi smo bili pola dana).

  11. #61

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    798

    Početno

    Idemo i mi samo pola dana, bitan im je tobogan pa mi se trenutno cak krapinske cine najbolje. Imali ikakvih negativnih strana?

  12. #62

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    798

    Početno

    Da li su saune u krapinskim vec otvorene? Na stranici pise uskoro, neznam od kad...

  13. #63
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    Moji 10 i 12togodisnjaci sad biraju krapinske.
    Jezercica im je sad malo dosadna.
    No ne ocekujte sad cartez.

  14. #64

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    798

    Početno

    E za catez cemo planirati nekad zasebni odmor

  15. #65

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,261

    Početno

    Citiraj Beti3 prvotno napisa Vidi poruku
    Mi smo se odlučili za Tuhelj. Godinama posjećujemo terme u Sloveniji, a sada smo odlučili promijeniti. Nadam se da neću požaliti Idemo za vrijeme ferija.

    Da li je tko bio nedavno? Može li malo novih utisaka?
    Tuhelj bazeni su nam bili totalno razočaranje. nikakvih sadržaja za djecu (osim za one full male, za njih ima jedan tobogan).
    smještaj i hrana super. jedino je dobro kaj su svaku večer imali neku animciju za klince (disco, gledanje crtića i sl.)

  16. #66

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    798

    Početno

    Umiljata taj jedan tobogan, jeli to ta neka plavo crvena zmija? Slabo su im bazeni i sadrzaji opisani na stranici

  17. #67

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,261

  18. #68
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,492

    Početno

    Citiraj majola prvotno napisa Vidi poruku
    Umiljata taj jedan tobogan, jeli to ta neka plavo crvena zmija? Slabo su im bazeni i sadrzaji opisani na stranici
    Unutra ima jedan tobogancic, vani je prava atrakcija ali nije vrijeme

  19. #69
    martincius avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    361

    Početno

    Tuhelj ima 3 tobogana unutra, jedan mali na djecjem, napuhanac na velikom, i mracni tobogan skroz desno, zaseban.

    Sent from my HTC Desire 825 using Tapatalk

  20. #70

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    798

    Početno

    Hvala vam na detaljima, tuhelj na svojim stranicama uopce nema naveden tocan sadrzaj, ili ga ja nemogu naci?
    Jos dvoumim među njima i krapinskim...

  21. #71
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,492

  22. #72
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Citiraj umiljata prvotno napisa Vidi poruku
    Tuhelj bazeni su nam bili totalno razočaranje. nikakvih sadržaja za djecu (osim za one full male, za njih ima jedan tobogan).
    smještaj i hrana super. jedino je dobro kaj su svaku večer imali neku animciju za klince (disco, gledanje crtića i sl.)
    Hvala! Čini mi se da će nam biti dobro. Plivanje i animacija će nam biti dosta. U ponudi je pun pansion, što meni znači da ne moram razmišljati o hranjenju, tako da mi je odmor zagarantiran.

  23. #73
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,644

    Početno

    Tuheljske imaju dobar smještaj i hranu (mi smo bili kad se gradio ovaj novi hotel). Ne znam kakva je wellnes ponuda ali bazeni tamo su meni jako loši.
    Kako je isti vlasnik, mislim da neke stvari mozete koristiti u Olimiji. Znam da ljeti to ukljucuje ulaznice za bazene.
    Ali taj fio Zagorja je jako lijep a i obliznja Slovenija, tako da mozete uzivati u lijepim izletima

  24. #74
    Mali Mimi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    7,121

    Početno

    mi smo bili lani zadnji put u Tuhelju ali samo za vikend, meni je i to dovoljno, malo smo se iskupali i malo išli okolo. Ima stvarno svašta u blizini recimo Kumrovec,pa muzej pračovjeka a sljedeći put ćemo posjetiti i Trakošćan

  25. #75
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Pozdrav iz hotela Well. Smještaj i hrana su odlični, zabave za djecu dovoljno, no meni je premalo bazena za ovoliko ljudi. Navikla sam na više vode srećom, poslije večere je u bazenima manje ljudi pa se na plivam. I sviđa mi se 25metarski bazen u kojem brojim koliko sam preplivala i pobjeđujem samu sebe.
    Okolina je odlična, svašta zanimljivog.
    Sve u svemu, Tuheljske toplice su pozitivno iskustvo, ali... bila sam i u boljima.

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •