Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 64

Tema: školski ruksak 2u1

  1. #1

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    skoro na vrhu
    Postovi
    1,304

    Početno školski ruksak 2u1

    Petašica žica ruksak 2u1, tj. takav da se patentnim zatvaračem može podijeliti na dva manja ruksaka.

    Osim što je skuplji, teži je (u komadu) a čini mi se i manjeg kapaciteta od normalne torbe. A opet, zgodno izgleda .

    Ako tko ima iskustva s takvim ruksakom za svakodnevno školsko korištenje, molim da napiše koju riječ.

  2. #2
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Pratim, jer ga i mi gledamo.

  3. #3

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    1,269

    Početno

    Mudrac ima takav od prošle godine i iako sam bila skeptična, pokazao se izvrsnim. U prvi (prednji) dio stavlja olovke, pribor, ključeve, sve što treba za sve predmete, a onda po potrebi puni i drugi (nažalost najčešće je u punom kapacitetu). Za izborne predmete koje ima u suprotnoj smjeni uzima samo prvi dio i to mu je jako fora. Za kapacitet ne brini, i te kako stane u njega i puno više no što bi oni trebali nositi na svojim leđima. I test izdržljivosti je jako dobro prošao, rekla bih da će nakon pranja ovaj naš izgledati kao nov iako ga njegov vlasnik baš i nije pazio, mazio - šutne ga gdje stigne, na igralište gdje ostane igrati nogomet i sl...vjerujem da curke puno više paze na njih. Izdržao je puno duže od nekih pravih školskih torbi. Dakle, ja ga mogu preporučiti (iste je marke kao ovaj sa linka).

  4. #4

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    skoro na vrhu
    Postovi
    1,304

    Početno

    Kako je s veličinom knjiga? Stane li unutra npr. fascikl A4 uz sve ostalo za prosječan dan u školi? Atlas?

  5. #5
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj mendula prvotno napisa Vidi poruku
    Kako je s veličinom knjiga? Stane li unutra npr. fascikl A4 uz sve ostalo za prosječan dan u školi? Atlas?
    Moj stariji ima Explore ruksak 2u1 od lani. Koštao je u Nami oko 380 kn. Može se prati u mašini.

    Nije to neka isplativa investicija jer ga je rastavio slovom i brojem jednom, kad su išli na školski izlet. Oni remenci od manjeg ruksaka uzmu dosta mjesta unutra koje inače treba za knjige. Inače, kvalitetan je i nakon godine dana na ovom se apsolutno ne vide znakovi habanja. Inače je dosta velik za sve - stane i atlas, ali ne stanu npr. tenisice ili pribor za likovnu kulturu.

    Našla sam sličan ovdje, ali moj sin ima ljepši - sivi s crvenim i žutim detaljima: http://e-trgovina.nn.hr/skolski-prib...ci/829052.html

  6. #6
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Mlađem sinu smo kupili ruksak Street, koji nema odvojivi mali ruksak, ali ima anatomski podstavljena leđa + odličan sistem naramenica (kopča se na trbuhu, kao planinarski ruksaci). To je idealno za moje dijete koje nije visoko ni krupno, a treba ipak nositi puno stvari. Ne mogu naći sliku da se vidi baš to, ali ovako nekako izgleda: http://www.grafocentar-kz.hr/product...ll&code=221512

    Ima remence za učvršćenje skateboarda, iako sumnjam da će ga moj sin nositi u školu. Ono što je prodalo taj ruksak su naramenice. Za petaše mislim da je to važnije. I slažem se da je 2u1 ruksak teži od običnog, a ima i manje prostora za spremanje stvari.

  7. #7

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    skoro na vrhu
    Postovi
    1,304

    Početno

    Kupila bih ruksak koji će izdržati bar dvije godine. Sa Street ruksakom nemam iskustva, razgledavala sam samo neke pernice te marke i nisu mi ostavile dojam izdržljivosti.
    Peterlin, razuvjeri me ...

  8. #8
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj mendula prvotno napisa Vidi poruku
    Kupila bih ruksak koji će izdržati bar dvije godine. Sa Street ruksakom nemam iskustva, razgledavala sam samo neke pernice te marke i nisu mi ostavile dojam izdržljivosti.
    Peterlin, razuvjeri me ...
    Ne mogu... tek smo ga kupili, pa ne znam kako će se ponašati. Stariji ima Street ruksak srednje veličine za glazbenu školu - izdržao 2 godine i držat će i dalje, ali to nije ista razina opterećenja.

    Explore ruksak se pokazao sjajan - nakon godine dana na njemu se apsolutno ne vide nikakvi tragovi habanja, a ima i običnih - ne mora biti 2u1. Evo našla jedan (jest muški, ali ima i za cure): http://www.rog.hr/catalog/index.php?productID=7216
    Posljednje uređivanje od Peterlin : 29.08.2013. at 10:48

  9. #9

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    1,269

    Početno

    nama je stalo sve osim opreme za tjelesni koju je nosio u posebnoj vrećici. ne znam ima li više modela tih 2u1, ali naš ima na leđima zadebljanje. možeš računati na izdržljivos dvije godine, sigurno, a sve ostalo...

  10. #10
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    Gdje osim na webu ima dobar izbor Explore i Street ruksaka?

  11. #11
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Mislim da Mulleru ima Explore ruksaka. Ali nisam sigurna samo mi negdje iz zakutka mozak javlja da je A-ov ruksak Explore, a kupili smo ga u M.

  12. #12
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa Vidi poruku
    Gdje osim na webu ima dobar izbor Explore i Street ruksaka?
    Nama na Trgu bana Jelačića i Nama na Kvatriću. Znalo ih je biti i u Metrou i tam su bili dooosta jeftiniji nego drugdje, ali skužila sam to tek kad mi više nije trebalo.

  13. #13
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    http://www.grafocentar-kz.hr/product...n-&code=221504
    ovaj sam kupila u mulleru kad je bilo sniženje ruksaka i torbi 15%. baš mi se čini solidan za moju veliku.

  14. #14
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,636

    Početno

    cimavica ima ovaj gore explore rusak. nakon jednog izleta nije ni vratila ovaj manji rusak, kaze da joj je tako lakse nosit torbu (nekako se otegne kad
    je to sve zajedno)

  15. #15

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Zgb
    Postovi
    1,448

    Početno

    Evo opet se aktualizirala tema

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    Ne mogu... tek smo ga kupili, pa ne znam kako će se ponašati. Stariji ima Street ruksak srednje veličine za glazbenu školu - izdržao 2 godine i držat će i dalje, ali to nije ista razina opterećenja.

    Explore ruksak se pokazao sjajan - nakon godine dana na njemu se apsolutno ne vide nikakvi tragovi habanja, a ima i običnih - ne mora biti 2u1. Evo našla jedan (jest muški, ali ima i za cure): http://www.rog.hr/catalog/index.php?productID=7216
    Peterlin, kako je prošao Street ruksak?
    Da li je izdržao izazove?

  16. #16

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Zgb
    Postovi
    1,448

    Početno

    Ima li tko ovakav ruksak http://www.maras.hr/shop/artikl/walk...nderland/27871 ?
    I da li znate u kojem dućanu ima takvih?

  17. #17
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj MikiMama prvotno napisa Vidi poruku
    Evo opet se aktualizirala tema



    Peterlin, kako je prošao Street ruksak?
    Da li je izdržao izazove?

    Nije. Raspao se nakon par mjeseci.

    Kupila Herlitzov, obični (nije 2u1), samo ima pojačani anatomski uložak za leđa. Taj je izrdžao do kraja godine bez ikakvih tragova habanja.

  18. #18

    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Postovi
    608

    Početno

    moja kcer ima street ruksak, model active - i to je najbolji ruksak koji je ikada usao u kucu. izdrzao skolsku godinu bez pol frke. kupljen u mulleru po prilicno povoljnoj cijeni.

  19. #19

    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Postovi
    856

    Početno

    Citiraj MikiMama prvotno napisa Vidi poruku
    Ima li tko ovakav ruksak http://www.maras.hr/shop/artikl/walk...nderland/27871 ?
    I da li znate u kojem dućanu ima takvih?

    Mi ga imamo vec dvije godine i ko nov je! Al to nije 2 u 1, to je obični ruksak.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  20. #20
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj angelina1505 prvotno napisa Vidi poruku
    Mi ga imamo vec dvije godine i ko nov je! Al to nije 2 u 1, to je obični ruksak.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ima i moj stariji Street-ov ruksak malo manji, obični, koji nosi u glazbenu školu već godinama. Ali mislim da ovo s uništavanjem ruksaka kod mog mlađeg sina nema veze s ruksakom (uništi svaki, odnosno unište mu svaki - ima gomilu nasilne djece u razredu, oni igraju nogomet s tim ruksacima...)

    Ovaj Herlitzov se sačuvao jer nema nikakvih tvrdih dijelova, a Street-ov je stradao jer je imao neke široke naramenice (jako dobre zapravo) koje su se doslovce iščupale iz leđa. Normalnom upotrebom to se ne dogodi. Možete slobodno kupiti djeci te ruksake, ali ne ako u razredu imate vandale...

  21. #21

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    798

    Početno

    offt. peterlin, ali kako tvoji zivci prezive to unistavanje rusaka? ja bi poludila kad bi druga djeca svako malo unistavala rusake, pa moze li se tome ikako stati u kraj?

  22. #22

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Zgb
    Postovi
    1,448

    Početno

    Mislim da se u ovom slučaju ipak radi o ruksaku.
    Imali smo street obični ruksak, lijepi je, funkcionalan s velikim pretincom i par manjih. Ideja je bila da djeca imaju za školske izlete i sl.
    Prvo korištenje je bilo na moru, nosili smo stvari za plažu, otprilike kako bi i na školski izlet - nešto voća, flašice vode, sitnice, rezervni badić.
    Nije doživio povratak kući, 4-ti dan se već raspao - rastegnuo se materijal kod šavova - sav je počeo zijevati, završio u smeću.
    Iz tog iskustva sam i pitala da vidim da li je to pojedinačni slučaj ili se to češće dešava.
    Moj zaključak - križam tu marku.

  23. #23

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Zgb
    Postovi
    1,448

    Početno

    Citiraj angelina1505 prvotno napisa Vidi poruku
    Mi ga imamo vec dvije godine i ko nov je! Al to nije 2 u 1, to je obični ruksak.
    Angelina, gdje ste ga kupili? Ima li ga gdje drugdje osim kod Marasa?

  24. #24

    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Postovi
    856

    Početno

    Mi smo u marasu, ali mislim da ima po web shopovima. Uguglaj samo walker ruksaci


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  25. #25
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj majola prvotno napisa Vidi poruku
    offt. peterlin, ali kako tvoji zivci prezive to unistavanje rusaka? ja bi poludila kad bi druga djeca svako malo unistavala rusake, pa moze li se tome ikako stati u kraj?
    Ma pisala sam već o tome na više mjesta - nasilje neviđeno... Nema pomoći. Ta djeca su jednostavno tako razularena da ih nitko ne može zauzdati.
    Ja sam s vremenom naučila da je bolje da nadrapa torba nego glava. Nije nešto, ali eto - ovaj zadnji Herlitzov je izdržao od Božića bez problema. Bumo vidli...

    Nakon 6 godina za ruksake me baš briga, ali kad nadrapaju naočale... uff... Dizala sam frku nebrojeno puta, bez uspjeha. Moj stariji će sad u osmi razred s ruksakom Explore (2u1) kojeg ima od petog, a mlađem kupujem po 2 torbe godišnje. Inače, nije to tako rijetka pojava - njegova prijateljica i vršnjakinja koja ide u školu 17 km dalje ima sličan problem. Kod njih u razredu s tim ruksacima igraju nogomet, pa sve porazbijaju - knjige, trokute, šestare, kalkulatore... možda je to problem generacije .

  26. #26

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    1,269

    Početno

    samo da i ja pohvalim Explore 2 u 1 ruksak, o kojem sam i prošle god pisala - Mudrac će sada u sedmi, ima ga od petog, gotovo kao nov ulazi u treću godinu korištenja

    Šefica će isto u treću godinu korištenja Scout torbe, isto potpuno očuvana (sva sreća da joj se još sviđa i ne smatra da treba ruksak ili nešto sl.). Imala sam, očito, sreće pri izboru prije tri godine (Mudrac je u nižim razredima, prije ruksaka, promijenio 3 ili 4 torbe).

  27. #27
    Osoblje foruma tweety avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb,medvescak
    Postovi
    4,453

    Početno

    Nama je Explore izdržao zahtjevnu godinu. Nosio ga je u školu sastvaljenog, u glazbenu školu i na nogomet rastavljenog, ako ne svaki, a onda svaki drugi dan ga je sastavljao i rastavljao.
    Kad je morao ugurao je i tenisice (br. 38), ali one za tjelesni su mu u školskom ormariću cijelu godinu, pa je potrebu za tim imao samo tu i tamo kad je nosio rezervne tenisice na tenis ili nogomet.

    Nijedan končić ne visi, svi ciferšlusi rade besprijekorno, čak se ni oni mrežasti elastični pretinci sa strane nisu iscufali. Potezali smo ga i na put. Čekirali u prtljagu na avion. Nema što nije prošao i ko nov je.

    Mi smo svog kupili u Tisku.

  28. #28
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    Explore dakle ima u Tisku i gdje još?

  29. #29
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj Lutonjica prvotno napisa Vidi poruku
    Explore dakle ima u Tisku i gdje još?
    Nama u Ilici, Nama na Kvatriću (ali lani nisam našla Explore 2u1 na Kvatriću, inače ne bih kupovala Street).

  30. #30
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    ok, super!

  31. #31
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    Muller.

  32. #32
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Zna Explore ruksaka biti i u Metrou, ali ne uvijek nego sezonski, krajem kolovoza - prije početka školske godine. Kolegica je kupila tamo i platila ga dosta manje nego ja u Nami, ali nisam sigurna da li je taj iz Metroa bio 2u1.

  33. #33

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    1,269

    Početno

    sad mi i šefica želi preći s torbe na ruksak i budući da će brat evo već četvrtu godinu koristiti explore ruksak 2u1 i njoj sam spremna kupiti ga, ali kako sam vidjela u Mulleru su po 500 kn, u nekim internet trgovinama i do 80 kn manje, ali uz dostavu od 30 kn to je još uvijek dosta skupo. jesu li oni drastično poskupili ili se meni to samo čini (nekako ne vjerujem da sam 2012. dala ni blizu tom iznosu). znate li gdje su (naj)povoljniji a da ima dobar izbor?

  34. #34
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Citiraj Riječanka prvotno napisa Vidi poruku
    sad mi i šefica želi preći s torbe na ruksak i budući da će brat evo već četvrtu godinu koristiti explore ruksak 2u1 i njoj sam spremna kupiti ga, ali kako sam vidjela u Mulleru su po 500 kn, u nekim internet trgovinama i do 80 kn manje, ali uz dostavu od 30 kn to je još uvijek dosta skupo. jesu li oni drastično poskupili ili se meni to samo čini (nekako ne vjerujem da sam 2012. dala ni blizu tom iznosu). znate li gdje su (naj)povoljniji a da ima dobar izbor?
    Ne znam za Explore, ali Ikea ima odlicne 2u1 ruksake (cijena cca 60 €, mislim).

  35. #35
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj Riječanka prvotno napisa Vidi poruku
    sad mi i šefica želi preći s torbe na ruksak i budući da će brat evo već četvrtu godinu koristiti explore ruksak 2u1 i njoj sam spremna kupiti ga, ali kako sam vidjela u Mulleru su po 500 kn, u nekim internet trgovinama i do 80 kn manje, ali uz dostavu od 30 kn to je još uvijek dosta skupo. jesu li oni drastično poskupili ili se meni to samo čini (nekako ne vjerujem da sam 2012. dala ni blizu tom iznosu). znate li gdje su (naj)povoljniji a da ima dobar izbor?
    Pogledaj tu jel ima kaj:
    http://katalozi.net/metro-katalog/me...log-skola-2015
    Ima par modela 2u1 drugih marki.

  36. #36
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,636

    Početno

    Mi smo uzeli u metroa prosle god bas taj explore, bio je oko 350 kn ako sam dobro zapamtila

  37. #37

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    1,269

    Početno

    ipak sam, dakle, dobro pretpostavljala, i meni je ta cijena oko 350 ostala u sjećanju. bili smo kupili u Mulleru, pa je možda bilo i nešto više, ali 500 sigurno nije. ne bih druge marke jer nas je baš ova oduševila, da će nakon tri godine biti u ovako dobrom stanju nisam očekivala, evo i četvrtu će odraditi.

  38. #38
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj Riječanka prvotno napisa Vidi poruku
    ipak sam, dakle, dobro pretpostavljala, i meni je ta cijena oko 350 ostala u sjećanju. bili smo kupili u Mulleru, pa je možda bilo i nešto više, ali 500 sigurno nije. ne bih druge marke jer nas je baš ova oduševila, da će nakon tri godine biti u ovako dobrom stanju nisam očekivala, evo i četvrtu će odraditi.
    X

    Moj L.će na jesen u srednju, nudimo mu novi ruksak, ali ne želi. Ima explore 2 u 1 od četvrtog razreda i ne da ga, a ruksak je u super stanju.

  39. #39
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,492

  40. #40

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    1,269

    Početno

    moja je navalila da ipak naručimo što prije, tako da sam prošla nešto gore od ovog iz špara, tješi me samo da ga ionako nema kod nas, pa...hvala svima, i još jednom, stvarno iskrene preporuke, nisu jeftini ali su se nama pokazali neuništivim, nadam se da je kvaliteta zadržana.

  41. #41
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    Tko je u zapadnom dijelu ZG-a može ruksake pogledati u maloj papirnici Jež (Bolnička cesta kod Gospodske), cijene Street i Explore ruksaka uvijek su im dosta niže nego npr.u Mulleru. A ovo iz Spara mi se ne čini baš povoljno, ti 2 u 1 su bili po 340kn u knjižarama ove zime (Narodne novine, spomenuti Jež).

  42. #42
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,492

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    X

    Moj L.će na jesen u srednju, nudimo mu novi ruksak, ali ne želi. Ima explore 2 u 1 od četvrtog razreda i ne da ga, a ruksak je u super stanju.
    a jel stanu sve knjige koje mu treba za 6-7 sati u tu torbu, stane li i atlas?

  43. #43

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Zgb
    Postovi
    1,448

    Početno

    ima i ovdje http://www.skolske-torbe.com/kategor.../ruksak-2-u-1/
    nešto su povoljniji po cijenama nego u dućanu ...

  44. #44
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,492

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    a jel stanu sve knjige koje mu treba za 6-7 sati u tu torbu, stane li i atlas?
    Peterlin
    ponavljam pitanje

  45. #45
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Peterlin
    ponavljam pitanje
    Stanu sve knjige (a moj sin imao je sve izborne predmete koje je mogao - drugi jezik, informatiku i vjeronauk, brdo knjiga).

    I atlas.

    I tenisice za tjelesni ako nemaju jako debeli đon.
    Posljednje uređivanje od Peterlin : 25.08.2015. at 14:27

  46. #46
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Nije problem veličina ruksaka - dovoljno je velik. Jedino može biti jako težak ako sve naguraš unutra. Zbog toga moj mlađi ne nosi sve u ruksaku, a stariji nosi, jer i on je velik - veći od mene za glavu, he he he...

    Odvojivi dio ruksaka skidao je rijetko - kad je išao na natjecanja u druge škole i na jednodnevne izlete.

    ***
    Samo pazi: Explore 2u1 nije isti kao GoExplore (koji sam sad kupila mlađem sinu u Sparu), GoExplore mi se čini malo manji i lakši, a nama je baš takav i trebao. Taj nismo uzeli odvojivi, običan je.
    Posljednje uređivanje od Peterlin : 25.08.2015. at 14:29

  47. #47
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,492

    Početno

    znam za to tj. za go explorer

    a jel fizički u jedan i drugi stane podjednako stvari?

  48. #48
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    znam za to tj. za go explorer

    a jel fizički u jedan i drugi stane podjednako stvari?
    Čini mi se da je GoExplore malo manji. Nisam mjerila, ali mogla bih staviti jedan pored drugog i usporediti, ali Explore imamo 2 u 1, a GoExplore je običan, neodvojivi, ali i u njega stane atlas.

  49. #49
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Jelena.O, evo podataka o dimenzijama GoExplore ruksaka (nije 2u1) kakav smo kupili ovog ljeta, vanksle dimenzije su 45x29x14 cm:
    http://www.tamtam.com.hr/skolskiprib...l#.Vd7eGyXtlBc

    Explore 2u1 ima dimenzije 50x38x30 cm
    Evo sličnog (moj stariji ima sivi, ali da - malo su veće vanjske dimenzije, a to mojima baš odgovara): http://www.njuskalo.hr/skolske-torbe...oglas-16131107

  50. #50
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,908

    Početno

    Peterlin, jeste zadovoljni sa GoExplore ruksakom?

Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •