Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 64 od 64

Tema: školski ruksak 2u1

  1. #51
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,484

    Početno

    Ja sam svojem najvećem uzrla exporera i za sad mu sve knjige stanu

  2. #52
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,908

    Početno

    Dvoumimo se između 2u1 i običnog. Ne treba mu 2u1 (ima ruksak za trening i sl.) pa sam mu htjela obični uzeti, a sad opet našla sam 2u1 na akciji ....
    Zanima me dali su jednako izdržljivi

  3. #53
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj Kosjenka prvotno napisa Vidi poruku
    Dvoumimo se između 2u1 i običnog. Ne treba mu 2u1 (ima ruksak za trening i sl.) pa sam mu htjela obični uzeti, a sad opet našla sam 2u1 na akciji ....
    Zanima me dali su jednako izdržljivi
    To manje ovisi o izvedbi (2u1 ili obični) a više o proizvođaču ruksaka. Već sam napisala više puta, ali da ne moraš tražiti stare postove: moj stariji nosi Explore ruksak 2u1 godinama (od četvrtog ili petog osnovne - sad je u prvom srednje). Ruksak je savršen i trajan, a sin ga obožava i ne želi novi (ni ne treba, iako smo mu nudili). Rastavlja ga relativno rijetko, za školske izlete i slično. Možda bi ruksak kraće potrajao da ga rastavlja 2x tjedno, ali to nije slučaj.

    Mlađem sinu smo napokon našli ruksak iste firme i to se napokon pokazalo ok. Ruksake (obične i 2u1) drugih proizvođača "trošio" je po 2kom u jednoj školskoj godini. A lani sam se još nasadila - kupila sam u Sparu GoExplore ruksak misleći da je to isto. Za manje od 2 mjeseca se doslovce rascvjetao i raspao. Njegov nije 2u1 nego obični, ali napokon se pokazalo da je kvalitetniji, knjige uglovima ne buše donju stijenku i za sada drži.

  4. #54
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,908

    Početno

    Hvala Peterlin!
    Skoro sam mu kupila taj GoExplore za skoro istu lovu kao 2u1 explore.

  5. #55
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,484

    Početno

    ovaj u jednom komadu je uvijek manja svota od onog u 2 komada, bar sam ja tak viđala

    i moj ne rastavlja ruksak

  6. #56
    Ejla-S avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    65

    Početno

    Imamo Explore ruksak 2u1. Prošao je četvrti i peti razred. Izgleda i dalje super i najesen će u šesti.
    E sad... zaboravila sam da li sam ga prošle godine prala u mašini ili na ruke?
    Na unutarnjoj etiketi stoji na ruke, pa sad nisam pametna.
    Iskustva?

  7. #57

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    1,269

    Početno

    ja se valjda svake godine javim na ovoj temi da pohvalim Explore ruksak 2u1, eto ga, prošao 5.-8. razreda, a krenut će i u gimnaziju, još ne mgu vjerovati ali tako je. nisam škrta i mogu mu kupiti novi, ali glupo je, nema potrebe a ni on ne želi.
    šeficin kreće u 5. razred (tek je jednu godinu odradio). oba perem na ruke, bolje reći malo ih potočam u kadi i isperem.

  8. #58
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj Riječanka prvotno napisa Vidi poruku
    ja se valjda svake godine javim na ovoj temi da pohvalim Explore ruksak 2u1, eto ga, prošao 5.-8. razreda, a krenut će i u gimnaziju, još ne mgu vjerovati ali tako je. nisam škrta i mogu mu kupiti novi, ali glupo je, nema potrebe a ni on ne želi.
    šeficin kreće u 5. razred (tek je jednu godinu odradio). oba perem na ruke, bolje reći malo ih potočam u kadi i isperem.
    Isto ovako. Evo, moj stariji je završio prvi razred gimnazije s ruksakom koji nosi od četvrtog osnovne, ali dalje stvarno ne ide - raspada se. Mlađi svoj još uvijek nosi. Dobra investicija.

    Ali sad kanim starijem potražiti ruksak istog proizvođača koji nije 2 u 1, ako uspijem naći. Ne treba mu, običan ruksak je dovoljan.

  9. #59
    Ejla-S avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    65

    Početno

    Hvala.
    Posljednje uređivanje od Ejla-S : 25.07.2016. at 15:06

  10. #60
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,484

    Početno

    Ima li netko target 2u1.
    Veliki je skoro cetiri godine fural Explorer, ali sad sam snimila taj target, ima i neki popust.
    Ili gdi ima Explorer na popustu?

  11. #61
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,908

    Početno

    Mislim da explorera više nema. Na web shopu gdje sam kupovala je sada woosh, maltene isti explorer 2u1, muller isto tako.

  12. #62
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,484

    Početno

    daj link

  13. #63
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,484

    Početno

    jel taJ https://shop.skolskaknjiga.hr/ruksak...oosh-teen.html ?
    gdi ti kupuješ jel kaj jeftinije?

  14. #64
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,908

    Početno

    http://www.tamtam.com.hr/ ja sam tu kupila.

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •