Stranica 2 od 4 PrviPrvi 1234 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 180

Tema: Fetalni hidrops

  1. #51
    Bluebella avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    2,060

    Početno

    draga Kris drži se!

  2. #52
    S2000 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    3,821

    Početno

    Mislima uz tebe...

  3. #53

    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    98

    Početno

    Čitam i plačem... Strašno mi je žao.
    Kris, drži se!

  4. #54
    naniluc avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Prigorje
    Postovi
    381

    Početno

    Citiraj koksy prvotno napisa Vidi poruku
    Reći ću ti iskreno, onako kako ja sad osječam, 7 godina nakon prekida takve trudnoće; žao mi je! Žao mi je što sam pristala! Žao mi je što nisam čekala! Nema dana kad se ne zapitam šta bi bilo kad bi bilo! Nema dana kad se ne zapitam kad je moj mališa zapravo umro. Da li prije poroda, da li usred, da li od lijekova, da li od samog poroda....
    I da mogu vratiti vrijeme nebi pristala nego bi čekala da malo srce, ako ej tako suđeno, stane samo. Eto, plačem dok ti ovo pišem jer me nikad neće prestat boljet ta pitanja.
    Znam da ti sad nisam pomogla s odlukom ali nebi voljela da se još netko osječa ovako kao ja.



    KrisZg

  5. #55
    koksy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    5,491

    Početno

    Mislim na tebe! Drži se!

  6. #56
    KrisZg avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    4,173

    Početno

    Trud za trudom,nitko me ne dira sama sam u sobi,navodno imam srece jer je vec 1gel izazvao bolove,navodno...držim se nekak

  7. #57
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Krisi,
    jako mi je žao...
    ...drži se.

  8. #58
    KrisZg avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    4,173

    Početno

    A moram,vristala bi a druge cuvaju trudnocu,jadne isprepadane kad me vide,vikala bi od bjesa ne od bola iako svaku min imam trudove,playlista i disanje.

  9. #59

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    drzi se mila...

  10. #60
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Drži se.
    Mislima sam uz tebe.

  11. #61
    Muma avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    4,061

    Početno

    KrisZg riječi su suvišne, sve su cure rekle. Žao mi je!

  12. #62
    XENA avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,028

    Početno

    mislima uz tebe

  13. #63
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    Zao mi je

  14. #64
    allie.rock avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Postovi
    219

    Početno


    Drž se

  15. #65
    Neli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    535

    Početno

    KrisZg...

  16. #66
    KrisZg avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    4,173

    Početno

    13-ti sat i nigdje kraja monstruoznih trudova svaku min,da nije ovih dobrih sestara,prosvikala bi

  17. #67
    mimi 25 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    ....na moru....
    Postovi
    1,103

    Početno

    KrisZg, ne mogu ti puno pomoci, ali evo, u mislima si mi u ove jutarnje sate.
    Drzi se!

  18. #68

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    5,207

    Početno

    ajme drži se , žao mi je

  19. #69
    aria05 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    37

    Početno

    O Bože
    jel gotovo više?
    stalno si mi u mislima...

  20. #70

    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Postovi
    340

    Početno


  21. #71
    Neli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    535

    Početno

    nadam se da je gotovo i da si makar fizički koliko-toliko dobro...

  22. #72
    KrisZg avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    4,173

    Početno

    Gotovo je,nisam dopustala nikakve mehanicke intervencije,vec pustila samo,bez obzira na obilno krvarenje,rodila,pogledala plod,sve je bilo vidljivo.Svi su bili i vise nego dragi.

  23. #73
    ellica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    637

    Početno

    Nemam rijeci drzi se

  24. #74
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    Jako mi je žao..

  25. #75
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    kris

  26. #76

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    ISTRA
    Postovi
    2,452

    Početno

    Citam ovu temu otpocetka i ne vjerujem..tako mi je zao... Drzi se draga..

  27. #77
    nanimira avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    1,447

    Početno


  28. #78
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno


  29. #79

    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    okolica ZG
    Postovi
    1,520

    Početno

    KRIS i ja mislim na tebe... drži se...(( znam da te ništa u ovom trenutku ne može utješiti, ali ti želim da se brzo oporaviš i kreneš dalje. pa ako treba zatraži i pomoć psihologa ako vidiš da ne možeš izdržat tu bol. mislim na tebe. i molim za tvog malog Anđela

  30. #80
    koksy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    5,491

    Početno

    Žao mi je Drži se!

  31. #81
    KrisZg avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    4,173

    Početno

    Trazila sam da me puste kuci,dobila one tablete na e...mm i djeca me paze imam par min svijesti ali dobro je to kaj spavam,hvala vam svima od srca.

  32. #82
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    Drzi se....

  33. #83
    kli_kli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    SF Bay Area
    Postovi
    3,686

    Početno

    Kris, drzi se, veoma si hrabra

  34. #84
    Bluebella avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    2,060

    Početno

    Kris jako mi je žao što si to sve morala prolaziti.
    Šaljem ti veliki zagrljaj

  35. #85
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    draga Kris drži se!

  36. #86
    aria05 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    37

    Početno

    Draga Kris, nadam se da si, barem fizički ok.
    Mislim na tebe

  37. #87
    Peony avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    262

    Početno

    Kris, iskreno mi je žao. Mislim na tebe, drži se!

  38. #88
    KrisZg avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    4,173

    Početno

    Evo da se javim,3 dan i sve je dobro,trazila sam ginicku antibiotike,jer mi u bolnici nisu dali,jucer mi je bilo grozno jer osim ugrusaka ocito su zaostali i ovoji,tako da uz kratku jacu bol je i to izaslo.Danas sam se ustala bez ikakvih bolova,navale hormona i napadaja placa,mlijeko nisam dobila,a i odbila sam popiti onu tabletu na b...otrov zivi.Krvarenje se smanjilo,to je dobro jer sam imala 3 hematoma i izgubila vise od 2 l krvi tam.Prisilno moram odlezati bar tjedan da se ne zeznem.Stalno mi je u glavi vrijeme ispred nas i zelja za bebom je jos jaca,valjda to pogoduje brzem oporavku.Kompletna promjena prehrane,treba nadoknaditi izgubljeno,jedva cekam da prestane krvarenje da zapocnem s tibetancima.Hvala vam svima,puno utjehe ste mi pruzili tijekom tih mucnih 7tj i 18h ludila.

  39. #89
    XENA avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,028

    Početno

    Kris

  40. #90
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,376

    Početno


  41. #91
    Osoblje foruma rahela avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    čardak
    Postovi
    3,285

    Početno

    pratim te od početka, ali nisam imala snage išta pisati
    ni sada nemam što pametno reći, osim da si vrlo hrabra i jaka žena
    drži se :hug:

  42. #92
    Muma avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    4,061

    Početno

    KrisZg svaka ti čast na snagi, hrabrosti, na svemu preživljenom Želim ti uskoro jednu zdravu trudnoću i bebicu, čim se oporaviš od ovog šoka!

  43. #93

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    1,405

    Početno

    Kris , drži se, treba vremena i vremena da prestane boljeti...mojoj bebi su već sa 11 tt otkrili povećan NN, hidrops i još popratnih anomalija . na cvs-u je otkriveno 2 kromosomske anomalije,trisomija 18 nespojiva sa životom, nastale "slučajno" pri diobi stanica. isto kao i ti sam se nadala da će se priroda pobrinuti za sve, ali nije. par dana nakon nalaza smo čekali, cervix je bio omekšan, slabe kontrakcije vidljive na ctg, ali po mišljenju ginekologa trudnoća se mogla održati kao takva još tko zna koliko. nismo više htjeli čekati, ni zbog opasnosti od spontanog u kasnijoj trudnoći, ni zbog mog psihičkog stanja. bio je to najteži period u mom životu, da već nisam imala djecu, mislim da bih prolupala. nakon svega sam još uvijek željela još jedno dijete, imala još jedan missed i nakon toga iz potpuno uredne i zdrave trudnoće rodila pišonju koji sad ima 18 mj. i danas kad vidim djecu žena koje su imale termin blizu moga, pomislim na svoju curicu. to je jednostavno tako i ne može se promijeniti. žao mi je zbog sile prirode koja dopušta da se tako nešto događa, zbog vremena koje je potrebno da se dobiju nalazi, zbog sve sile bespotrebnih stvari izumljenih na ovom svijetu, a nemogućnosti izliječenja bezbroj dječice....razumijem koksy što govori, u potpunosti, ponekad mislim isto, ali se onda trgnem, jer znam da sam dobro izabrala i zbog sebe i zbog svoje obitelji koja je zajedno sa mnom patila
    drži se Kris i ako ti nešto treba, tu sam

  44. #94
    Sanja :) avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Postovi
    1,748

    Početno


  45. #95
    KrisZg avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    4,173

    Početno

    Citiraj mandy prvotno napisa Vidi poruku
    Kris , drži se, treba vremena i vremena da prestane boljeti...mojoj bebi su već sa 11 tt otkrili povećan NN, hidrops i još popratnih anomalija . na cvs-u je otkriveno 2 kromosomske anomalije,trisomija 18 nespojiva sa životom, nastale "slučajno" pri diobi stanica. isto kao i ti sam se nadala da će se priroda pobrinuti za sve, ali nije. par dana nakon nalaza smo čekali, cervix je bio omekšan, slabe kontrakcije vidljive na ctg, ali po mišljenju ginekologa trudnoća se mogla održati kao takva još tko zna koliko. nismo više htjeli čekati, ni zbog opasnosti od spontanog u kasnijoj trudnoći, ni zbog mog psihičkog stanja. bio je to najteži period u mom životu, da već nisam imala djecu, mislim da bih prolupala. nakon svega sam još uvijek željela još jedno dijete, imala još jedan missed i nakon toga iz potpuno uredne i zdrave trudnoće rodila pišonju koji sad ima 18 mj. i danas kad vidim djecu žena koje su imale termin blizu moga, pomislim na svoju curicu. to je jednostavno tako i ne može se promijeniti. žao mi je zbog sile prirode koja dopušta da se tako nešto događa, zbog vremena koje je potrebno da se dobiju nalazi, zbog sve sile bespotrebnih stvari izumljenih na ovom svijetu, a nemogućnosti izliječenja bezbroj dječice....razumijem koksy što govori, u potpunosti, ponekad mislim isto, ali se onda trgnem, jer znam da sam dobro izabrala i zbog sebe i zbog svoje obitelji koja je zajedno sa mnom patila
    drži se Kris i ako ti nešto treba, tu sam
    To su jako teske situacije,utjeha mi je kaj mu je srce stalo za vrijeme vikenda.Kaj se mene tice,dobro sam,jos malo krvarim,ali sam u potpunosti funkcionalna i vise od toga.Dobila sam mlijeko pa se s time bakcem jednom dnevno ali mislim da ce ubrzo nestati.Veselim se razdoblju ispred nas,iako je ovo kaj se dogodilo najteza situacija ikada koju jedna obitelj moze prozivjeti,sve je u glavi,cilj nam je imati jos jedno dijete i gledamo prema tome. A svima vama hrabrim zenama kazem, nemojte preispitivati svoj izbor,zalosno je, ja sam ga vidla i samo to mi je bila dovoljna potvrda da smo izabrali najbolje za njega, da ga pustimo.I drago mi je da jesam jer mi neki nalaz ne bi znacio apsolutno nista,takva sam.Do poroda higrom mu je bio 4x5cm, obuhvacao veci dio od glave do pola tijela.Tada shvatis realnost. Ja sam trazila uzv ali sam zamolila dok da sacuva nalaz dok sve ne prode i onda mi je rekla da vise nije bio ziv. Jos jednom,hvala vam svimaSvima koje prolaze to ili koje ce ne daj Boze proci, postoji bolje sutra iza toga.

  46. #96
    nanimira avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    1,447

    Početno

    Pošto riječi utjehe mogu tek malo izraziti što suosjećam, želim ti prvenstveno izraziti zahvalnost zbog hrabrosti i otvorenosti što si to bolno iskustvo podjelila s nama! Kao i svim drugim ženama koje su prolazile kroz ovakve situacije i hrabro i staloženo svjedočile o svojim problemima.

    Divim vam se na snazi i želim vam samo najbolje

  47. #97
    KrisZg avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    4,173

    Početno

    Citiraj nanimira prvotno napisa Vidi poruku
    Pošto riječi utjehe mogu tek malo izraziti što suosjećam, želim ti prvenstveno izraziti zahvalnost zbog hrabrosti i otvorenosti što si to bolno iskustvo podjelila s nama! Kao i svim drugim ženama koje su prolazile kroz ovakve situacije i hrabro i staloženo svjedočile o svojim problemima.

    Divim vam se na snazi i želim vam samo najbolje
    Hvala, ne bih nikome pozeljela da prolazi tako nesto a ne moze doci do informacija, kad se sjetim noci i dana citajuci clanke,price,oci bi mi ispale sto od napora sto od suza, trudnica u strahu na odjelu, niti jedna zena, obitelj nisu zasluzili da prolaze sami kroz to.

  48. #98
    anđeo26012013 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Budinšćina
    Postovi
    733

    Početno

    drži se draga,šaljem ti jedan veliki

  49. #99

    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    392

    Početno

    Citiraj KrisZg prvotno napisa Vidi poruku
    To su jako teske situacije,utjeha mi je kaj mu je srce stalo za vrijeme vikenda.Kaj se mene tice,dobro sam,jos malo krvarim,ali sam u potpunosti funkcionalna i vise od toga.Dobila sam mlijeko pa se s time bakcem jednom dnevno ali mislim da ce ubrzo nestati.Veselim se razdoblju ispred nas,iako je ovo kaj se dogodilo najteza situacija ikada koju jedna obitelj moze prozivjeti,sve je u glavi,cilj nam je imati jos jedno dijete i gledamo prema tome. A svima vama hrabrim zenama kazem, nemojte preispitivati svoj izbor,zalosno je, ja sam ga vidla i samo to mi je bila dovoljna potvrda da smo izabrali najbolje za njega, da ga pustimo.I drago mi je da jesam jer mi neki nalaz ne bi znacio apsolutno nista,takva sam.Do poroda higrom mu je bio 4x5cm, obuhvacao veci dio od glave do pola tijela.Tada shvatis realnost. Ja sam trazila uzv ali sam zamolila dok da sacuva nalaz dok sve ne prode i onda mi je rekla da vise nije bio ziv. Jos jednom,hvala vam svimaSvima koje prolaze to ili koje ce ne daj Boze proci, postoji bolje sutra iza toga.
    Draga Kris,
    plačem jer imam istu situaciju. 12 tjedan. Kod dr Hafnera u srijedu, jučer dr Kos dao dijagnozu. U bunilu sam.

  50. #100
    KrisZg avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    4,173

    Početno

    Citiraj perla5 prvotno napisa Vidi poruku
    Draga Kris,
    plačem jer imam istu situaciju. 12 tjedan. Kod dr Hafnera u srijedu, jučer dr Kos dao dijagnozu. U bunilu sam.
    Perla zao mi je. Presjeklo me kada sam vidjela da je netko napisao nesto na ovoj temi.
    Mogu ti reci da ce biti lakse. Vjeruj ovom doktoru.
    4 mjeseca nakon taman u doba termina ovog andela ostala sam trudna. Danas je to cura od 16mj zdrava ko dren.
    Biti ce sve ok. Prezivjet ces. Pisi tu slobodno o svemu.

    Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •