Pokazuje rezultate 1 do 6 od 6

Tema: cesnjak i trudnoca

  1. #1

    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    1

    Početno cesnjak i trudnoca

    postovane,
    evo citala sam dosta po forumu o cesnjaku i ljecenju upala, pa me zanima ovako... tek sam saznala da sam trudna (radila testove) i planiram otici kod ginek., al prije tog bi pokusala rijesiti jos jednu upalu u nizu s cesnjakom. naime, svako malo mi se javlja uvijek isto, svrab i peckanje dolje, posebno nakon odnosa. u 5mj radila papa test i sve ok. jel cesnjak moze stetiti u tako maloj trudnoci (6 tjedana) i jel koja od vas pokusala rijesiti sl. probleme. pokusala bi tako nesto prirodno prije posjeta ginek i jos jedne doze vaginaleta i krema, koje mi ocito ne pomazu. i da malo me strah zbog trudnoce. unaprijed hvala

  2. #2
    gizolito avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    149

    Početno

    meni su se takve upale kontinuirano javljale dok nisam skužila da imaju veze s danas bivšim. rješavala sam ih se redovitom upotrebom kondoma i alkaliziranjem organizma (topla limunada na prazan želudac, kurkuma u čajevima i sl.), a kad bih osjetila da se peckanje pojačava onda bih pila one tablete lactogyin. s time sam ih smanjila. konačno rješenje mojih problema je bio prekid
    češnjak mi se činio ipak kao malo preagresivan a pogotovo sad kad si trudna. onda bi mi se neki jogurt činio kao ipak bolja opcija.

  3. #3
    kljucic avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    početak Slavonije
    Postovi
    2,138

    Početno

    lokalno liječenje je samo dio terapije. treba maknuti candidu iz organizma da se opetovano ne pojavljuje.
    1) nešto za jačanje imuniteta
    2) probiotik
    3) izbacivanje namirnica koje hrane gljivice (šećeri, ugljikohidrati, škrob)

  4. #4
    gizolito avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    149

    Početno

    Citiraj kljucic prvotno napisa Vidi poruku
    lokalno liječenje je samo dio terapije. treba maknuti candidu iz organizma da se opetovano ne pojavljuje.
    1) nešto za jačanje imuniteta
    2) probiotik
    3) izbacivanje namirnica koje hrane gljivice (šećeri, ugljikohidrati, škrob)
    slažem se sa svim napisanim, ali moram naglasiti važnost i komponente partnera

  5. #5
    pam avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    91

    Početno

    Najbolja prirodna stvar za lijecenje upala je mjesavina cistog ulja gospine trave (98 kapi) + 2 kapi cajevca (organskog) i cesnjaka.
    Uvijek pomaze!

  6. #6

    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    25

    Početno

    Citiraj pam prvotno napisa Vidi poruku
    Najbolja prirodna stvar za lijecenje upala je mjesavina cistog ulja gospine trave (98 kapi) + 2 kapi cajevca (organskog) i cesnjaka.
    Uvijek pomaze!
    I što se to onda oralno konzumira?

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •