Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 52 od 52

Tema: Dodatne aktivnosti - iskustva mama i djece

  1. #51
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,120

    Početno

    Al racunam na ono sto Peterlin pise, da ce sutra reci da bi isao na nesto drugo.

  2. #52
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj Jelena prvotno napisa Vidi poruku
    Pa vecinom su za od 4 godine. Ja znam za Aloha, Malac genijalac i Brainobrain. Samo za prave abakus vjezbe treba imati jasan pojam o broju i znati upisati broj u pravokutnik kao rjesenje. To nas zna vec godinu dana.
    Upozori osoblje vrtića da mu daju malo zahtjevnije zadatke, a možeš i njima i njemu pomoći na još jedan način... Sigurno znaš u čemu bi mu trebalo poboljšanje (kao što je to bila fina motorika kod mog starijeg sina) pa nek mu daju ne samo da upiše broj u pravokutnik nego da i taj pravokutnik oboji od crte do crte (mlatim bzvz, ali razumiješ o čemu je riječ - zabavne aktivnosti malo umrežiš sa onim što je NJEMU zahtjevno). Moj mlađi sin je tako rasturao engleski, a nije znao čitati. Ne bi čovjek vjerovao, taj je prije savladao čitanje na engleskom nego na hrvatskom. Moj prijatelj logoped jednom mi je dao razumno obrazloženje - zbog padeža i velikog broja kratkih riječi bez samostalnog značenja, njemu je hrvatski bio problem, a engleski ne. Kako god, odgajateljica je imala uputu da ga potakne na dodatne aktivnosti (vječito smo im dovlačili razne zagonetke, enigmatske časopise na hrvatskom i engleskom, igre, labirinte i drugo - ne samo radi svog djeteta, nego i radi svih ostalih).

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •